Reklama

2022-08-05 09:00:44

Podhale

Biedronki jako placówki medyczne lub czytelnie. Sklepy będą otwarte w niedziele?

- Moja córka pracuje w Biedronce na Podhalu, już przygotowują tam nowe grafiki uwzględniające najbliższą niedzielę. Chcą znowu obejść zakaz handlu w niedziele - oburza się dzwoniący do naszej redakcji mieszkaniec Podhala.

Jak twierdzi nasz rozmówca, wielu pracowników jest zbulwersowanych, że ponownie będą musieli przychodzić w niedziele do pracy. Według jego słów Biedronki mają funkcjonować jako placówki medyczne lub czytelnie, co może być furtką do otwarcia sklepów. - Wielu znajomych mojej córki bardzo ceniło sobie możliwość odpoczynku w niedziele, teraz znowu chcą to zabrać - mówi mieszkaniec Podhala i wylicza, że otwarte mają być Biedronki w Zakopanem, Nowym Targu i Białce Tatrzańskiej. Przypomnijmy, że wcześniej ta sieć handlowa miała otwarte sklepy w niedziele, jako punkty pocztowe. Takiego rozwiązania nie dopuszcza jednak znowelizowana ustawa o zakazie handlu i od kilku miesięcy Biedronki znowu są w niedziele zamknięte. Teraz mają zostać zamienione w placówki medyczne lub czytelnie. 

Informacje na temat otwarcia Biedronek od kilku dni pojawiają się w mediach. Biuro prasowe sieci ich nie komentuje. Również i my wysłaliśmy do Biedronki pytania w tej sprawie, ale nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi. 

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Dziadek 2022-08-06 13:47:09
Już Kononowicz mówił zamknąć wszystko żeby nic nie było
Donald Fuck 2022-08-06 12:28:45
Co za idiotyczna argumentacja. tak samo kelner może zmienić robote , jak mu nie pasuje . non stop wisza ogłoszenia na biedrze , centrum , innych sklepach. Jak świat światem , zawsze było tak, że jak restauracje , kawiarnie i lokale gastronomiczne pracowały , sklepy były zamknięte i na odwrót . Sklep ma być czynny o północy w Sylwestra , bo wtedy pracuje barman , kelner taksówkarz , lekarz i policjant ? to może i otwórzmy wtedy sklepy meblowe , składy węgla , warsztaty samochodowe i castorame . bo niby czemu oni mieli by mieć w sylwestrową noc zamknięte ? A co ich pracownicy jacyś lepsi od uciskanego kelnerzyny , który godził się już na przyjęciu na taki harmonogram i terminarz pracy ? PS zenzz , tak samo jak osiem gwiazdek !!
Ceper 2022-08-06 09:43:29
Otwierac sklepy! Dlaczego kelner jest gorszy od sprzedawcy?nie pasuje robota to zmien! W czym problem?
unga 2022-08-05 22:48:32
Temat już nieaktualny. Biedra ugięła się pod naporem Solidarności. Szkoda że inni nie mają takiej opieki związku, np pracownicy Gamy
Dziadek 2022-08-05 21:00:15
Do nick Pracownik
Cytat ,,Co do pracy.. jakbym chciała pracować w budce na Krupówkach to bym się zatrudniła.
No to jak sie zatrudniłaś w Biedronce to nie jęcz. Na siłę nikt pracowników nie trzyma. Nie pasuje. Dziekuję i szukam lepszej. W Niedzielę staram sie nie robić zakupów. Takie mam zasady. Ale nie lubie durnych zakazów PiSbolszewi. A co mają powiedzieć matki pracujące w karczmach, budach, na stacjach benzynowych .
Pracownik. 2022-08-05 20:24:08
Do Dziadek.
Weź się nie wypowiadaj o pracy o której nie masz pojęcia. Nie zdajesz sobie człowieku sprawy z tego ile my jako pracownicy wykonujemy przez dzień pracy obowiązków włącznie z siadaniem na kasę na zawołanie. Nie masz pojęcia o czym piszesz zaczepiając mnie a napewno jesteś z tych którzy się drą za Lini kas ' czy można otworzyć kolejna kasę!!!!!' Co do pracy.. jakbym chciała pracować w budce na Krupówkach to bym się zatrudniła. Chodzi o to co sie dzieje teraz gdy chcą nas do tej pracy nieleganie zmusić w dzień ustawowo wolny od pracy. Czego człowieku nie rozumiesz ? Nie wspomnę już o tym że nasze kierwonictwo zamiast zatrudniać mezczyzn, aby nam mogli pomoc dźwigać zatrudnia kobiety. Są to matki często wychowując same dzieci, babki czy kobiety na emeryturze które są sobie dorobić aby mogły godnie żyć. Więc trochę szacunku.. niedziela jest dniem dla rodziny. Jak bede chciała sprzedawac lody na Krupówkach to pójdę. A ty Januszu jak nie zrobisz w niedzielę zakupów to dupa ci przynajmniej nie pęknie z przejedzenia.
zenzz 2022-08-05 15:58:54
Moderator, od kiedy to akceptujecie nicki typu Donald F...k?
Przecież to ordynarny wulgaryzm.
Goral4102 2022-08-05 14:41:18
Cały ten cyrk tylko i wyłącznie dlatego, że pisiury chciały się podlizac klerowi w zamian za agitacje polityczną przed wyborami.
Dziadek 2022-08-05 14:37:00
Do nick Pracownik
Cytat ,, Dodam, że pracuje już pare lat i przyjmowałam się do sklepu spożywczego, a nie na poczte czy do placówki medycznej. To jakiś żart chyba, a nasz rząd to banda debili i matołow nie umiejąca się nawet wykazać w kwestii praw człowieka, pracownika i obywatela.
Z drugim zdaniem się zgadzam cytat ,,nasz rząd to banda debili i matołów" PiS bolszewia dzielnie walczy z trudnościami które sama tworzy. Z drugiej części wynika pierwsza część.
Proponuję zmienić pracę. Gastronomia i budy na Krupówkach poszukują pracowników.
Gwarantuję Ci że będzie wolna niedziela i sobota. Tam są gwarantowane prawa człowieka, pracownika i obywatela. Ale lepsza propozycja zapisać sie do PiSu, żarliwie wyrażać aplauz na spotkaniach z Prezesem, klaskać i wejście do rady nadzorczej jakiejś spółeczki skarbu państwa masz jak w banku.
Pracownik. 2022-08-05 13:00:02
Właśnie. Dlaczego sieć nie komentuje ????!!!!! Dlaczego zmuszają nas do pracy w niedzielę ktora jest ustawowo dniem wolnym
nie dając nic w zamian. Pytam się Dlaczego??? Dlaczego nie liczą się że swoimi pracownikami, którzy pracują na ich premie, których my nie dostajemy!!!!!!! Przez jakiegoś śmiesznego tajemniczego klienta, który w ankiecie zaznacza ( przykład 1 że 100) ze w podajniku na bulki znajdują się okruchy ? Co jest chyba normalne przy pieczywie. Czy tak powinien wygdala szacunek do ludzi dzięki którym zarabiają kolosalne pensje a my dostajemy najniższa krajowa ???? Nie porównujcie ludzie biedronki do kelnerstwa bo to dwie różne branże i płace. Ja jako pracownik jestem temu przeciwna i ktos powinien to nagłośnić a nasza firma powinna ponieść kosekwencje. Dodam, że pracuje już pare lat i przyjmowałam się do sklepu spożywczego, a nie na poczte czy do placówki medycznej. To jakiś żart chyba, a nasz rząd to banda debili i matałow nie umiejąca się nawet wykazać w kwestii praw człowieka, pracownika i obywatela. Żal Żal Żal.
Wujek 2022-08-05 12:27:54
To czemu nie pracujecie w Niedzielę? Chcecie się zamienić? Jakby płacili 100%za niedzielę zamiast dzień wolny w tygodniu za niedzielę to nie było by problemu
Zakopianka 2022-08-05 12:27:19
@Donald Fuck, przecież nie ma przymusu pracy jeszcze więc nikt tego nie musi robić.Uwazam że w miejscowościach turystycznych takich jak Zakopane sklepy spożywcze/nie wszystkie/powinne być otwarte.
Mimik 2022-08-05 11:48:13
O jacy biedni ci sklepikarze niech porobią jak ja w restauracji tam to o niedzieli wolnej można pomarzyć! Nie tylko sprzedawcy pracują w niedzielę!!
kelner 2022-08-05 11:42:51
Zamknąć w niedziele restauracje, hotele,stacje benzynowe ,kina,szpitale,policje,straże itd niechaj wszyscy wypoczywają a co! córka pana z artykułu ma za tą niedziele dzień wolny w tygodniu, może pozałatwiać różne sprawy np urzędowe, czy wypocząć. Ludzie mamy 21 wiek ...
Ceper 2022-08-05 11:40:35
I dobrze kelner na Krupowkach zapierdziela weekendy do nocy a ci placza o niedziele.
wiktoria 2022-08-05 11:17:48
a lewactwo jakże sie cieszy że Unia nam daje atak na prawde to Unia nas doi
jarek 2022-08-05 11:16:12
a wystarczyłby odpowiedni zapis w Kodeksie Pracy i np. praca w niedzielę 100 % dodatkowo płatna
Dobra rada 2022-08-05 09:34:26
Może niech zmieni pracę np na kelnerke w jakiejś restauracji na Podhalu
Dziadek 2022-08-05 09:27:05
Do tego Pana oburzonego. Przecież nikt na siłe nie każe córce pracować . Może się zwolnić. Pracy wkoło w bród. Do pensjonatów, na Krupówki na budy. Tam to już na pewno w niedziele nie bedzie pracować.
Najgłupsze to jest że PiSkomuna chce wszystko regulować jak w socjaliźmie.
luka prawna 2022-08-05 09:25:09
Uprzejmie proszę o wyjaśnienie (śledztwo dziennikarskie albo coś) na jakim "patencie" sspołemoskie delikatesy handlują w niedziele. Pracownicy to jedna wielka rodzina?
Donald Fuck 2022-08-05 09:22:52
I ja problemu żadnego nie widzę. Skoro to ma być czytelnia , to niech będzie . Ale kasy mają być pozamykane i sprzedaż towarów nadal ma być zakazana , bo kupowanie cukru nie jest czytaniem książki czy gazety . Nasyłać kontrole i rąbać takie kary , że od razu im się odechce....
 • PRACA | dam
  Potrafisz pracować z dużą ilością dokumentów i danych? Umiesz dobrze zorganizować własną pracę? Być może nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! POZNAJ NAS: PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL. Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną. Jest jednym z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniającym ponad 300 osób. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLI i ADMINISTRACJI. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Nadzór nad poprawnością dostarczanych dokumentów, - Wprowadzanie dokumentów do systemu, - Kontrola prawidłowości obiegu dokumentacji, - Wyszukiwanie, analizowanie i monitorowanie zakupów wyposażenia i środków trwałych, - Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Kierownictwa, - Uczestnictwo w rozliczaniu inwentaryzacji, w tym identyfikacja niedoborów i nadwyżek, - Poszukiwanie możliwości optymalizacji przepływu danych i proponowanie zmian usprawniających, - Uczestnictwo w opracowywaniu nowych procedur i instrukcji dla pracowników Spółki. NASZE WYMAGANIA: - Wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, administracja, zarządzanie, - Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, - Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, - Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, - Kreatywne podejście do realizowanych tematów, - Wielozadaniowość oraz dobra organizacja pracy własnej, - Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem, - Mile widziana: - Znajomość oprogramowania magazynowo-sprzedażowego (np. LSI, GoPOS), - Doświadczenie w pracy z analizą danych. CO OTRZYMASZ? - Ciekawą i kreatywną pracę w rozwijającej się Firmie, - Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Szereg zniżek dla pracowników. APLIKACJE zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "Młodszy specjalista ds. kontroli i administracji PKL Horeca". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE (karczma i bar mleczny) - 600 035 355
 • PRACA | dam
  Zakład remontowo-budowlany zatrudni: MALARZY, TYNKARZY, PŁYTKARZY, MURARZY I POMOCNIKÓW. Tel. 606 455 928.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie przy Krupówkach 43m2. 2-pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 570384996. 570384996 monisiagondek@gmail.com
  Tel.: 570384996
 • PRACA | dam
  Pilnie poszukuje Pani do opieki ( po części ) osoby niepełnosprawnej Ratulow górny. Godzinny poranne ( do ustalenia), sprzątanie, gotowanie i inne drobne prace. Tylko osoby poważnie zainteresowane dzwonić 509 005 675.
 • PRACA | dam
  Pracę Pracownik Foodtruck. 511711711 kontakt@peramore.pl
  Tel.: 511711711
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Szczegóły na stronie: www.bip.cos.pl. Tel.: 725300377.
 • PRACA | dam
  Firma budowlana zatrudni PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH na pełny etat. Praca całoroczna na terenie Podhala. Stawka 25zł/godz. Możliwość zamieszkania. 509 670 775
 • PRACA | dam
  MERCURE KASPROWY ZAKOPANE SZUKASZ PRACY? CZEKAMY NA CIEBIE! Poszukujemy Pracowników na stanowisko: KUCHARZ, KELNER A'LA CARTE CV prosimy przesłać na adres: kstopka@kasprowy.pl Kontakt telefoniczny: 18 20 24 061
  Tel.: 18 20 24 061
  E-mail: kstopka@kasprowy.pl
 • NAUKA
  CENTRUM KOREPETYCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Nowy Targ, Kasprowicza 10, tel. 575 573 593, centrum.topup@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy Ratownika Do Ośrodka w Bukowinie Tatrz. Stała Praca. Nocleg i Wyżywienie. Tel. 601508720
  Tel.: 601508720
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM W STAREM BYSTREM WRAZ Z DZIAŁKAMI BUDOWLANYMI 1,5 HA. Tel. 001 905 821 9829, 692 245 166.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia mieszkanie lub lokal 70m2 w miejscowości Lasek. Cena z mediami 3000 zł. Tel. 663 557 290.
 • PRACA | dam
  LAVARD zatrudni na stanowisko KONSULTANT D.S SPRZEDAŻY w Salonie Firmowym. Miejsce pracy: Stare Bystre. 18 26-137-32.
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA DO PENSJONATU w Zakopanem. Umowa o pracę, praca co drugi dzień. 502 71 66 94, dpt.zakopane@zaiks.org.pl
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  WILLA LABELLE przy ul. Krupówki 40 w Zakopanem zatrudni POKOJOWĄ z doświadczeniem, z Zakopanego lub okolic. 660 710 400.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam BUDKĘ DLA PARKINGOWEGO - TANIO - 602 378 614.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 2 HA - k/Białki. 182856454.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, POMOC KUCHENNĄ. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 57 23 12.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Witam, do sprzedania posiadam maszyny stolarskie: - Szlifierka tarczowa 1 000 zł, - Wiertarka pozioma suport 1 500 zł, - Frezarka z wózkiem bocznym dolnowrzecionowa z posuwem 12 000 zł, - Dłutarka łańcuchowa 3 500 zł, - Piła do formatowania 2 500 zł. 667 256 855
  Tel.: 667
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NAUKA
  NABÓR DO LICEUM DLA DOROSŁYCH PO SZKOLE ZAWODOWEJ - PROMOCJA NA ZAPISY - Nowotarska 42, Zakopane - 603 890 169.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia LOKAL 50 m2 (pod zakład fryzjerski lub pod inna działalność) oraz LOKAL 25 m2 - I piętro - Łapsze Niżne, Delikatesy "Centrum". 504 230 942.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-08-09 15:15 Ochotnicą Dolną znów zawładnęli biegacze! 2022-08-09 14:30 Przed nami 56. Sabałowe Bajania - Festiwal Folkloru Polskiego 2022-08-09 13:56 Odnalazł się 80-letni mieszkaniec Kościeliska 2022-08-09 13:37 Tygodnie mijają, a winda w przejściu podziemnym na Krupówkach dalej zepsuta 2022-08-09 13:28 Nawozy organiczne - cenne dla warzyw 2022-08-09 12:40 Tatrzański wyścig i fascynacja automobilami. Spotkanie w Okszy 2022-08-09 11:59 Co ma wspólnego matematyka z fantasy? Warto się przekonać osobiście 2022-08-09 11:46 Zakrwawiona kobieta znaleziona rano przy torach w Zakopanem 16 2022-08-09 11:32 Za nami bajkowe warsztaty z Bajanką i Kicią Kocią 2022-08-09 10:59 Wypadek motocyklisty na Patelniach 3 2022-08-09 10:56 Nauka kitesurfingu i surfingu - Chałupy Hel 2022-08-09 10:45 Na Kasprowym tylko 6 st. C. Kiedy zrobi się cieplej? 2022-08-09 10:00 Majestatycznie stoi na straży 2022-08-09 09:24 Nauka odpowiedniej wymowy z native speakerem 2022-08-09 08:00 Czołg Leopard i wyrzutnia Langusta na Rynku w Nowym Targu 6 2022-08-08 22:00 Pieski z nowotarskiego schroniska czekają na nowych właścicieli 2022-08-08 21:15 Fetor i biała maź znowu płyną w dół rzeki, kto nam truje Skawę? 1 2022-08-08 20:30 Przeszliśmy dla Was przez całe Krupówki. Ile nam to zajęło? (WIDEO) 3 2022-08-08 19:53 Kierowca na Tatrzańskiej miał blisko pół promila alkoholu we krwi, stracił prawo jazdy 4 2022-08-08 19:45 Świętowanie Bobu 2022-08-08 19:00 Ostatnie pożegnanie piłkarza Orawy Jabłonka 2022-08-08 18:44 Jedziecie do Zakopanego? Warto uzbroić się w cierpliwość 2 2022-08-08 18:15 Wraca dawna nazwa szkoły Kenara 2022-08-08 17:04 Ratownicy TOPR polecieli w rejon Kondrackiej Przełęczy 2022-08-08 16:46 Zderzenie na Tatrzańskiej, droga zablokowana, są ranni (FOTO) 2022-08-08 16:40 Wypadek na zakopiance 2022-08-08 16:00 Nadciąga wielki organowy finał, szykujcie się na pieśni młodopolskie 2022-08-08 15:15 Uważajcie na lipnych pracowników ZUS i podrabiane panie doktor - to oszuści 2022-08-08 14:25 Pijana się rozbija 1 2022-08-08 14:10 Gigantyczne korki na nowej zakopiance 2 2022-08-08 13:59 Mezoterapia igłowa - na czym polega i jakie są efekty? 2022-08-08 13:37 Czy księża wiązali dzieciom ręce, by te poczuły się jak Jezus w niewoli? 18 2022-08-08 13:00 Muzykowanie pod Babią Górą (WIDEO) 1 2022-08-08 12:51 Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Podhala 2022-08-08 12:15 Najłatwiej starą oponę zostawić na środku chodnika 1 2022-08-08 11:30 O koszach na śmieci w Zakopanem i Tatrach (WIDEO) 14 2022-08-08 11:04 Jak wybrać dobrego psychologa? 2022-08-08 10:59 Zaproszenia Ślubne na szkle - Hitem 2023? 2022-08-08 10:45 Elektryczny pastuch zatrzymał pijanego kierowcę skutera 2022-08-08 10:00 Albinos niczym milion w Totolotka 2022-08-08 08:59 Zachmurzenie, na szlakach tłoczno, mokro i ślisko 2022-08-08 07:31 Potrącenie na parkingu przy Szlaku Papieskim, kobieta w szpitalu 2022-08-07 21:42 Przemysław Słodyczka z Białego Dunajca Harnasiem 2022 roku! 1 2022-08-07 21:00 Tak bawił się dziś Ratułów (ZDJĘCIA) 2022-08-07 20:15 Strażacy z całego Podhala oddali hołd zmarłemu koledze (WIDEO) 2022-08-07 19:30 Druhowie z Sidziny doczekali się nowiutkiego wozu strażackiego 2022-08-07 18:58 Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna na Krzeptówkach 2022-08-07 18:47 Malarstwo to nie fotografia 2022-08-07 17:45 Tu Velo Dunajec łączy się z Velo Poprad (WIDEO) 2022-08-07 16:45 Ruszy linia autobusowa z Zakopanego do Chochołowa 9
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-08-09 14:28 1. Do zakops Z ludźmi sie nic nie wyprawia. To kwestia wielowymiarowa. Alkohol "wspólczesny " dzisiejszy to szambo . Powinno byc niedopuszczane wogole do spozycia. Inna kwestia to kultura picia itd dramat 2022-08-09 14:16 2. Turyści marzeń. A pis tylko chleb i igrzyska. To się skończy źle. Zacisnom sie stalowe kleszcze a wtedy bedzie bardzo źle 2022-08-09 14:05 3. Powinna zostać odwieziona do izby wytrzeźwień a nie do szpitala!!W izbie wpier..ol a potem do do domu i zakaz wjazdu do Zakopanego.... 2022-08-09 13:52 4. Nick wiktoria Dodałbym lewaków, cyklistów, gejów, pedałów, zdradzieckich mord, kanalii. popaprańców, Tuska, totalnej opozycji, komuchów, zdrajców chodzących na pasku UE, zaplutych karłów opozycji, wszystkich mających odmienne poglądy niż PiS Niech żyje nam ukochany przywódca Narodu. Prezes Jarosław Kaczyński, niech żyje nam Premier Morawiecki, Niech nam żyją wszyscy PiSowcy dzielnie zwalczający problemy żeby nam nie było zimo i walczący z inflacją. Mówię na poważnie. 2022-08-09 13:47 5. Beneficjentka sztandarowego programu PiS- Menel Plus 2022-08-09 13:46 6. Pełnia się zbliża, będzie coraz gorzej... 2022-08-09 13:46 7. "ostry łuk"? Czy to go naprawdę zaskoczylo? Wszystko zależy od prędkości. 2022-08-09 13:46 8. Pełnia się zbliża, będzie coraz gorzej... 2022-08-09 13:43 9. Jaki pan taki kram, jaki kram taki chłam! Słowa o Stodole były prorocze,zrobił Dorula z Zakopanego enklawę dziczy i pijaństwa! 2022-08-09 13:28 10. @cyklista , konsekwencje to już ponosisz
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

FILMY TP

Bojcorka