2022-09-01 17:00:06

Nowy Targ

Spotkanie z prezesem Kaczyńskim reglamentowane, wejście tylko dla zapisanych

Kto się nie zapisze, nie wejdzie na salę - to w obawie przed burdami, które mogłyby zakłócić poważne rozmowy w kwestiach programowych Prawa i Sprawiedliwości.

Wczoraj pisaliśmy, że na spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim w Nowym Targu zaprasza posłanka Anna Paluch https://24tp.pl/n/98348. Jak się okazuje, nie każdemu, kto chętnie posłuchałby co ma do powiedzenia szef Prawa i Sprawiedliwości będzie dane uczestniczyć w wydarzeniu. 

Jak podaje portal gazeta.pl, Jarosław Kaczyński kończy urlop i wznawia przerwany objazd po Polsce. "W najbliższą sobotę prezes PIS spotka się ze swoimi wyborcami z Nowego Targu. Na wydarzenie obowiązują zapisy. - Chcemy porozmawiać we własnym gronie o kwestiach programowych. Nie pozwolimy na wywoływanie burd. Ma być atmosfera spokoju i rzeczowości - powiedziała posłanka PiS Anna Paluch.

Podobnie zapowiada się spotkanie w Nowym Targu. Posłanka Anna Paluch powiedziała w rozmowie z NaTemat.pl, że jest "oczywiste", iż na spotkanie z prezesem PiS obowiązują zapisy. Osoby chętne mogą zgłaszać się do Paluch lub innych regionalnych działaczy" - czytamy w materiale poświęconym przygotowaniom do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Podhalu. 




Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Dziadek 2022-09-03 09:31:25
Obstawiam tematy Prezesa
Reparacje od Niemiec
Duma Narodowa- wszystkim wkoło przy..................my
Zdradziecka opozycja
Temacik o gender
Temacik o gejach( pedałach) - tu Prezes stąpa po kruchym lodzie ha ha ha
Jacy my to dobrzy - wszystkim dajemy ( każdy mo sie za co napić)- 500+. 300+. 13, 14 emerytura. tarcze ., dodatki wunglowe,
Sąsiad Pisowiec od wczoraj mo orgazm na przyjazd Prezesa. Wieczorem umówieni jesteśmy na herbatkę z cytryną.
Powiedzioł że postawi tą herbatkę z grilem.
Prezesie więcej wizyt na Podhalu to za friko pobiesiaduje u sąsiada. ha ha ha
BB 2022-09-03 09:00:35
Jarek Jarek przyjacielu mój, każdy w Polsce wie jaki z ciebie...
Pisuary zapisakiscie się już na spotkanie czy was nie wpuścili...??
Nie martwcie się pytania Jaro ma już gotowe od paru dni na kartkach...
mydełko Fa 2022-09-02 23:21:29
Góralki już pewno po kąpieli na spotkanie.
Stańczyk 2022-09-02 23:17:06
@wiktoria. Rodzice byli Ukraińcami? o Polsce już zapomniałaś.
Jarkowy kot 2022-09-02 22:28:07
Dzidziuś
Śnij, bo na jawie wszystko ci się miesza. Nie pamiętasz nawet sławnej fotki ze stojącym z długopisem i głupkowatym uśmiechem dudusia przy biurku siedzącego wygodnie Trampa haha ... nie wiesz już co się z czego bierze, kto u kogo żebra i po co, kto się liczy a kto jest liczony haha. Tylko nie zaśpij I nie prześpij spotkania z wybitnym strategiem światowej polityki. On umiejętnie pokieruje dziadziami wychowanymi na komunie we właściwym północno-koreańskim kierunku haha
dziadeek 2022-09-02 21:47:30
@Jarkowy kotku.
PO pierwsze. Nie jestem żaden Dzidziuś. Po starej znajomości mogę być dla Ciebie dziaadziuś. Z małego d i z dwoma aa. Może to być trudne dla Ciebie, ale jak się postarasz to pokapujesz.
PO drogie. Pytasz - po jakiego ch... skamlemy u amerykańców żeby u nas stacjonowali?
Fakty są takie że 10 marca 2022 r. Pańskiego ląduje w Warszawie amerykańska wiceprezydent Kamala Harris, a 25 marca prezydent Joe Biden. Haha ---- Kto skomli?
PO trzecie. U nas stacjonują nie wojska amerykańców (jak ich nazywasz) tylko ONZ.
PO czwarte. Tylko w roku 2011 zlikwidowano pułk w Suwałkach, zlikwidowano dywizję z siedzibą w Legionowie, zlikwidowano brygadę z siedzibą w Lublinie, zlikwidowano batalion z siedzibą w Siedlcach
PO piąte. Idę już spać!
wiktoria 2022-09-02 20:53:45
@dziadek z małej litery wygarną całą prawde polskiemu lewactwu tu komentujacemu . Chwala PIS i Kaczynski i wolna Ukraina
Jarkowy kot 2022-09-02 17:22:07
Dzidziuś,
piszesz: nie słuchaj polityków bo kłamią.... haha...A cytujesz wszystkich od ruskich przez niemieckich po amerykańskich haha. A Ty sam masz jeszcze mózg? Potrafisz sam ocenić EFEKTY tej polityki? Serio? Jesteśmy potęgą? Mamy wg Ciebie światowej klasy armię...
to po jakiego ch... skamlemy u amerykańców żeby u nas stacjonowali w coraz to większych ilościach? Odpowiedz z głowy bez cytowania twoich ulubionych polityków od wschodu do zachodu haha
druh Marek 2022-09-02 16:49:17
Jak oznajmiła Paluchowa -"chcemy porozmawiać we własnym gronie o kwestiach programowych"' . No i śmiech mnie ogarnął. Jaki wy, w tej pasożytniczej-oj przepraszam- pisożytniczej organizacji macie program dla narodu?? TKM i "Łączy nas koryto" - to motto działania całej kaczystowskiej formacji. Nawet gdybym dostał zaproszenie na spotkanie dziadka nudziarza, nie pojawiłbym się - źle się wychodzi na zdjęciach w szemranym towarzystwie. A wstyd na lata pozostanie!
DONALD idę po ciebie TUSK 2022-09-02 16:45:58
Inflacji ni ma i nie będzie...a jak jest to wina Tuska i braku reparacji...TAK W SKRÓCIE...
Licho 2022-09-02 15:58:32
Zapisy na spotkanie z prezesem Jarosławem ? głęboka Komuna wróciła jak za Gomułki tylko sami swoi partyjni
dziadeek 2022-09-02 15:01:47
@Jarkowy kotku - posłuchaj dziaadzia i nie czytaj sowieckich portali.
Ruski (a wiadomo kto tam wciąż rządzi) mają najlepsze szkoły tresur psów i troli. Tak pachnie, jak byś i ty u nich pobierał nauki.
Piszesz -"Po to utrzymujemy polityków żeby byli SKUTECZNI i żeby budowali naszą wielkość wśród mocarstw." I słusznie.
Ja też czasem popełniam ciężki grzech.
W Die Welt poczytałem że - "Polska jest silna jak nigdy dotąd, a wojna na Ukrainie sprawiła, że stała się centralnym graczem w polityce europejskiej, To z kolei stanowi wyzwanie dla Brukseli."
Inny fragment - "kiedy Jarosław Kaczyński rozmawia z prasą, dyplomaci w Brukseli czy Berlinie też uważnie czytają".
A co powiedział mały prezes - "Nie pasujemy do niemiecko-rosyjskich planów dla Europy, niezależna, silna gospodarczo, społecznie i militarnie Polska jest dla nich przeszkodą."
"Polska jest jednym z największych krajów UE. Z potężną armią, która wkrótce będzie największa w Europie, Polska zabezpieczy wschodnią flankę NATO". Ocenia warszawski szef amerykańskiego think tanku German Marshall Fund Michał Baranowski.
I komu tu wierzyć?
Psu nie wierz z przodu, koniowi z tyłu, politykowi z każdej strony!
sp 2022-09-02 13:47:54
A tym czasem do tablicy Lewandowski.
jarek 2022-09-02 13:01:40
@jarkowy kot, prowadzi FIRMĘ ! taxi osobowe i udostępnia dwa auta t4 i mówi, że zatrudnia :)
Jarkowy kot 2022-09-02 11:16:22
@tom do : Jarkowy kot
hmmm... prowadzisz firmę.. 5 osób... Pogadamy o pieniądzach jak Twoja firma przetrwa do wiosny bez pieniędzy drukowanych jako "tarcze". Widzisz taką możliwość czy liczysz jednak na te "tarcze"? W polityce istotna a wręcz najważniejsza jest skuteczność. Nieskuteczni przegrywają. Po to utrzymujemy polityków żeby byli SKUTECZNI i żeby budowali naszą wielkość wśród mocarstw. Widzisz tę wielkość?... czy raczej coraz większą mizerię? Czy ktoś oprócz Ukraińców (którym dajemy obecnie więcej niż samym sobie hahaha) jeszcze traktuje nas poważnie?! A co do Twojej gorliwości ... no cóż... radzę więcej rozumu a mniej gorliwości
Piotr 2022-09-02 11:15:17
To co robi pis, wcześniej robiła w Niemczech partia NSDAP w latach 30 XXw, tak również postępują w Rosji, a pisiory chyba się wzorują, przejąć TK, upolitycznić Sądy, atakować mniejszość narodową, atakować ludzi o innej orientacji seksualnej, gdzie w pisie jest wielu kryptogejów, wyprowadzić policję przeciwko opozycji, zawłaszczyć prasę i media, itd. A resztę rzekach spółki państwowe i doić ile się da .... Cały pis...
jarek 2022-09-02 10:45:32
ale przkurcz umysłowy :) :) :) " Pomimo, że ich głosy nie do końca zdecydowały o pozbawieniu Polski tych pieniędzy " :) :) :)
suweren 2022-09-02 10:26:11
Do nick czy to jeszcze Polska?
Zapomniałem. To jest tak oczywiste że Polscy żymianie w PiSie i opozycji grają w jednej drużynie z żymianami z Żymu
tom do : Jarkowy kot 2022-09-02 09:33:48
Do czasu głosowania nad KPO byłem gorliwym wyborcą Platformy Obywatelskiej, ale wtedy coś we mnie pękło.... Pomimo, że ich głosy nie do końca zdecydowały o pozbawieniu Polski tych pieniędzy to jednak nie mogę pojąć jak można głosować przeciwko swojemu krajowi i przeciwko swoim wyborcom. Jak można pluć wyborcom w twarz i mówić, że to dla ich dobra...? Z żadnego kraju europosłowie nigdy nie głosowali przeciwko swojemu krajowi tylko Posłowie PO..... (dosłownie ewenement)znosiłem to cierpliwie do czasu tego głosowania nad KPO..... 500 zł miesiecznie nie mam bo nie mam dzieci i nikogo nie okradam bo prowadzę własną firmę. Daję pracę ponieważ zatrudniam 5 osób.....
dziadeek 2022-09-02 08:59:15
@ tom do : Jarkowy kot. Z tymi dutkami z KPO to ciekawa sprawa.
Lewactwo jewropejskie uczyniło z nich narzędzie polityczne do oderwania PiS od władzy.
Trąbią że jak w Polsce obejmą rządy to pieniądze POpłyną. Jeno nie gadają do czyich kieszeni albo w którą stronę. Na Kampus Polska Tusk zacytował Orwella - " Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość." Taaa, pamiętamy! Tusk na tle mapy Europy, Polska jedyna w zieleni, rzeki ejro płynące do Polski ...... i dudków nie ma i nie będzie!
Jest jeszcze kwestia, czy naszym wszelakim "przyjaciołom" za Odrą zależy żeby Polska jako konkurenta wzmacniać pieniędzmi z KPO, czy wręcz odwrotnie. Biorąc pod uwagę, że wszystkie "grabie grabią ku sobie", to jak lewactwo jewropejskie będzie miało w Polsce swoje sługi, to z tych dutków KPO co wpłyną do Polski zostanie nam kilka %, a 90 kilka % odpłynie zaś za Odrę.
I zaś będzie monolog o dutkach. Dołoży jeszcze - "i co mi zrobicie."
Ciekawe!!! Czy jak by w jakiejś n.p. spółce handlowei pracownik odpowiedzialny za kasę powiedział że pieniędzy nie ma i nie będzie, to czy dalej by na tym stołku siedział, czy gdzie indziej?
Wiem, wiem. Spółka prezesa Tuska to nie spółka handlowa.
czy to jeszcze Polska? 2022-09-02 08:38:47
@suweren, z wczorajszej wypowiedzi "Niezachodzącego Słońca" wynika że oprócz usa i ukrainy naszymi przyjaciółmi są jeszcze żydzi. To może trochę rozjaśnić kwestię przywracania pamięci ofiar żydowskich - ludzie nie cyfry i tym podobne inicjatywy.

wpolityce.pl - 1.09.2022
"Ale, jeżeli by państwo Izrael było zainteresowane jakimś udziałem w tym przedsięwzięciu, udziałem oczywiście z odpowiednimi skutkami finansowymi w dalszym etapie, to my jesteśmy na tego rodzaju działania, tego rodzaju rozmowy - bo najpierw trzeba o tym rozmawiać - otwarci"

Czy kogoś to dziwi?
Piotr 2022-09-02 08:27:47
Suweren dobrze napisałeś, a co do Wiktorii to widać jaka z niej pobożna katoliczka miłująca bliźniego jak napisał jej pan, jest zaczadzona reżimowa telewizją i trwam
Jarkowy kot 2022-09-02 08:21:23
#tom do : Jarkowy kot
wyłącz tv a włącz myślenie, bo chyba wyolbrzymiłeś teraz rolę PO w Europie. Jeżeli faktycznie tak jak sugerujesz posłowie z PO są tacy potężni i mają taki wpływ na decyzje parlamentu europejskiego to... ja na twoim miejscu przemyślałbym swoją decyzję. Wolę być z tymi co potrafią i mają wpływ niż z nieudacznikami buahahaha. Pis-da płaci ci po 500 miesięcznie albo więcej? Dlatego zostałeś fanatykiem? Przyszło Ci do głowy, że okradasz pracujących rodaków?
zakopianczyk 2022-09-02 08:03:31
Skończ ten cyrk stary dziadzie, już czas pozbawić władzy Pis.
suweren 2022-09-02 07:07:23
Wytłumaczcie mi na chłopski rozum . Kto jest naszym przyjacielem?
Niemcy już nie. Ruscy wiadomo nie. Słowacja nie. Węgry podobno tez nie bo sprowadzają gaz od ruskich 10krotnie tańszy i mają wszystkich w głębokim poważaniu, Białoruś nie wiadomo Łukaszenka i lekko chcieliśmy im namieszać ale się nie udało, Francja nie bo to żabojady chodzące na pasku Niemiec, Norwegia też be bo Premier chciał żeby dawali gaz za darmo a ci niewdzięcznicy wypięli się., Czechy nasz wróg za Turów,
Zostaje Ukraina która została naszym największym przyjacielem i USA bo kupujemy od nich złom wojskowy i gaz 5 krotnie droższy.
No i najwięksi wrogowie Geje i gendery bo tak ustalili kryptogeje z PiSu. Ktoś mądry powiedział że najwięcej z gejami( po chłopsku pedałami) walczą Ci co sami nimi są.
Ale myślę że PiS jeszcze stworzy niejednego wroga. I będzie zabawa i będzie się działo.
sp 2022-09-02 05:16:45
Takie polityczne spędy powinno być zdalne, jeszcze wieksza cenzura wśród uczestników.
tom do : Jarkowy kot 2022-09-01 23:22:34
tom do : Jarkowy kot - powiadasz pieniądze z KPO,.... Te pieniądze byłby ale to właśnie zdrajcy z PO i całej Koalicji Obywatelskiej w Parlamencie Europejskim głosowali przeciwko przyznaniu tych pieniędzy Polsce!! Jakim to zaprzańcem trzeba być by głosować przeciwko swoim obywatelom!! I ja miałbym głosować na PO?? Za zdradę jakiej dopuścili sie stawiając interes własnej partii ponad interes ich wyborców? Już prędzej zagłosuję na PiS!! Tej zdrady im nie wybaczę!!
Dziadek 2022-09-01 23:21:55
Jak najbardziej należą się reparacje od
Niemców za II wojne światową i zabory
Rosji za zabory i lata komunizmu
Ukrainy za ludobójstwo na Kresach Wschodnich
Austrii za zabory
Szwecji za najazd szwedzki
Turcji za walkę z nami i bitwę pod Wiedniem i Warną
Francji i Anglii że nie udzieliły pomocy 1 września 1939 roku
Mongolii za najazd i bitwę pod Legnicą
Słowacji za dobrego wojaka Szwejka
Czech za rodzinę Homolków
wszystkich innych sąsiadów Białoruś, Litwa za całokształt
innych krajów w Europie że nam nie chcą dawać kasy/
A jak to już PiS wywalczy to bedziemy leżeć do góry brzuchami, każdy dostanie po 1 mln + i mogą nam wszyscy naskoczyć.
Jarkowy kot 2022-09-01 22:11:06
Po ile wejściówka u konika? Popyt jest? Bedzie jaka kiełbasa? Ustalenia programowe buahaha... O reparacjach można opowiadać bo są nie realne. Realne były pieniądze z KPO, pinokio się chwalił że wynegocjował pokaźną kwotę buahaha I co? I pokaźne g.... kupa. Psuje i nieudacznicy. Ściągną nas na samo dno
Oli 2022-09-01 22:07:52
Paluchowa i spółka . Chyba sobie rzygnę.
Jono 2022-09-01 21:56:34
A f pioninaf beedzie boo sie nimogemy doocekac
Supcio 2022-09-01 21:56:10
I będzie jak zwykle. Znowu spotkanie ze stadem obwoźnych klakierów, którzy wzniosą gromkie okrzyki, poklaszczą i pogratulują wucowi sukcesów gospodarczych.
To po co ten cyrk?
Nie lepiej żeby nagrali serie spotkań w studiu Wiadomości (ha ha) TVP i tylko zmieniali tabliczki z nazwami miast?
homo 2022-09-01 21:44:51
Cza miec tupet zniszczyc zgnoic polske i narod ,obiecac i utrzymywac sie przy zlobie nic nie robiac to jest zafut polityk , kto dluzej przy zlobie tym wieksza szujs i manipulant ,zacznijmy w koncu nazywac po imieniu i niedajmy sie mamanipulowac od wojtow poczynajac ...widac ze pis dogorywa to dla glupoli wymyslil kwote zadośćuczynienia od niemiec, ja i tysiace podhalan potrzebuje 16 tys na opal na zime!!!
? 2022-09-01 21:39:55
Jak to, przyjeżdża do Nas, a My nie możemy z nim porozmawiać? Zapytać o to i tamto... To po co w ogóle przyjeżdża?! To on jest dla Nas.
byby 2022-09-01 21:35:28
@wiktoria A od Rosji reparacje też będą? Dla kolegi pytam.
Dawid 2022-09-01 21:19:21
w Olsztynie "Campus Polska Przyszłości" organizowany przez PO też wejście na specjalną wejściówkę... Był Tusk, Nitras, Grodzki itp elementy. Też boją sie ludzi i wpuszczali na zaproszenie. Mieszkańcy Olsztyna nie mogli wejść poza tymi partyjnymi z PO
Cesiek 2022-09-01 20:52:21
Kotek przyjezdza ns podhale ustalac kwestie programowe pisu ...z kim ,prosze tp dopytac jacy to experci beda na tym spotkaniu bo my tu znamy ludzi i bedziemy wiedziec czego sie spodziewac po tych flachowcach pisowskich
wiktoria 2022-09-01 20:02:37
a co @mohrze uważasz że Polsce nie należą się reparacje od Niemców , tylko łotry tak uważają no i łoterki @Jan a co myślałeś że KODziarzy i te wulgarne z protestów tam wpuścimy wiesz gdzie wasze miejsce sam prezes Kaczyński to powiedział tam gdzie stało zomo @Jontoska czerwona to pewnie ty w trzecim już pokoleniu , oj @mohrze nie za bardzo u ciebie z historią przecie ZSRR nie napadł na Polske tylko wkroczył a wrak po co ci żebyście ty i tobie podobni szczali po nim jak po pomniku Smoleńskim
psychiatra 2022-09-01 19:50:54
Okupant watykański grabi Polskę od tysiąca lat , ciekawi mnie jaką kwotę reparacji wyliczyłby Mularczyk.
Izi 2022-09-01 19:24:54
Teraz ludzie się już nie kryją i palą byle czym w piecach, zawsze można powiedzieć że węglem. To dzięki rządzącym, którzy wywołali wojnę gospodarczą z Rosja.
Jan 2022-09-01 19:04:02
Boicie się że ktoś prawdę powie , a we własnym gronie będziecie opowiadać bajki a wasi wyborcy będą się cieszyć i przytakiwać .
Jontoska 2022-09-01 18:15:54
Ta czerwona drze jape nawet w sejmie z lawy poselskiej bo na mownicy to by nie umiala wydukac slowa ,prymitywne podhale to i takich ma wybrancow
TeDe 2022-09-01 17:51:43
A starczy wam farby i matryc, do drukowania tego bezwartościowego pomału papieru. Inflacja w 2023 może osiągnie 25% i to będzie jej minimum. 14 emerytura nie dla wszystkich, jest to jedyna grupa obywateli której dotyczy kryterium wypłat. 500 plus dla Ukraińców czy ich wystarczy żeby wygrać wybory?
moher 2022-09-01 17:42:28
Po tym jak Kaczyński zapowiedział że Polska będzie się domagać reparacji od Niemców to na kremlu musieli otwierać szampany , bo przecież putinowi na rękę żeby skłócić Polskę z Niemcami i UE. Jak taki odważny, niech zgłosi się do Rosji o reparacje, przecież razem z Niemcami napadli na Polskę. Jak wejdziecie to zapytajcie Kaczyńskiego gdzie jest wrak samolotu, gdzie jest raport .
POP(pełn.obow.polaka) 2022-09-01 17:37:08
I bardzo dobrze,kto się nie umie zachować niech sobie pokrzykuje na polu. Trzecie pokolenie ubeków, milicjantów i kacyków po komunie nie też tam stoi.
 • ZDROWIE I URODA
  Odtrucie po alkoholu/kroplówki-wizyty domowe. Dojazd do pacjenta 24/H Pełen profesjonalizm, dyskrecja. telefon 507240999. 507240999
  Tel.: 507240999
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MOTOCYKL YAMAHA MT 125, 2017r., bardzo ładny i zadbany. Zarejestrowany i ubezpieczony. Można na nim jeździć z kat. B. Możliwość zakupu za dodatkową opłatą mało używane: kask, kurtka i rękawiczki rozmiar L oraz buty rozmiar 43 (niskie). Tel. 793 008 357.
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni osobę na stanowisko KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH, MAJSTER BUDOWLANY do nadzoru i koordynacji prac budowlanych. 602629623 SIKORAPBT@INTERIA.PL
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników na stanowisko:malarz, cieśla, zbrojarz, murarz, operator koparko ładowarki. 602629623
  Tel.: 602629623
 • USŁUGI | budowlane
  Kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Krótkie terminy. 795816885
  Tel.: 795816885
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA, MAGAZYNIERA, EKSPEDIENTKĘ. 604 102 804, 602 285 793.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM z działką 1450 m2, Ciche Górne - 602 444 205.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody PRACOWNIK NA ŻELBETY (możliwość przyuczenia). 791 669 932.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię szwaczkę do prostego szycia w Poroninie. 602393185
  Tel.: 602393185
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ PLAC POD PARKING DLA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - 1000 METRÓW. NOWY TARG, UL. SKŁADOWA. OBIEKT OGRODZONY I MONITOROWANY. Tel. 602 290 555
 • PRACA | dam
  Poszukuję stylistki paznokci do salonu w Zakopanem . Oferuję dobre wynagrodzenie, bazę klientek, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę. Zachęcam do kontaktu pod numerem 881922674. 881922674 papiez.aneta@gmail.com
  Tel.: 881922674
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY PRACOWNIKOW DO PRACY W HOLANDI!! DO BUDOWY NAMIOTOW ORAZ PRACY W MAGAZYNIE.NA KONTRAKT CZASOWY LUB STALY Z ZAKWATEROWANIEM.DOBRE WYNAGRODZENIE.ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT TEL 0031 616955169,MAILOWY ela@vanvugtverhuur.nl. 0031 616955169 , Herenengstraat 26 ela@vanvugtverhuur.nl
  Tel.: 31
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADĘ LUB POJEDYNCZE OSOBY NA TYNKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI KAMIENIARSKIE: OBKŁADKI ELEWACYJNE, POSADZKI, PARAPETY, STOPNIE, OGRODZENIA. FLIZOWANIE. 607 572 312.
 • PRACA | dam
  Firma Budowlana Domalik Piotr w Ostrowsku zatrudni od zaraz , pomocnika budowlanego i majstra budowlanego , proszę o kontakt telefoniczny. 504 105 320
  Tel.: 504
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI TRADYCJNE RĘCZNE CEMENTOWO-WAPIENNE, ZACIERANE PIASKIEM KWARCOWYM. 696 688 324.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI TRADYCYJNE RĘCZNE. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, SZYBKIE TERMINY REALIZACJI. 696 688 324.
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZIARZ przyjmie zlecenia. 696 688 324.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - LOKAL do wynajęcia ok. 60 m2. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ - ROLNĄ, LUB DOM DO REMONTU ZAKOPANE lub KOŚCIELISKO. tel. 507 360 911
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  PRZYJĘCIA KOMUNIJNE, IMPREZY INTEGRACYJNE, itp.- KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE, MONTAŻ ŚNIEGOŁAPÓW ORAZ WENTYLACJI. 880 321 013.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINY. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. 787 479 002.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
2023-03-29 21:31 Do Zakopanego przyjeżdża Wisła Kraków. Pierwszy mecz Młodzików KS Zakopane 2023-03-29 21:00 Kruszgeo musi poczekać 1 2023-03-29 20:00 Prawie dwieście drzew poszło pod topór na terenie byłego NZPS 6 2023-03-29 19:00 Władze Szczawnicy budują siłownię nad samym Wodospadem na Sewerynowce 4 2023-03-29 18:30 Książka dla fanów serialu "Wednesday" oraz twórczości Edgara Allana Poego. Konkurs dla czytelników 2023-03-29 18:00 Praca szuka prezesa - nowotarski MZWiK do przejęcia 1 2023-03-29 17:00 Ratownicze ćwiczenia w Nowej Białej (WIDEO) 1 2023-03-29 16:23 Idealne mieszkanie dla rodziny - jak je znaleźć? 2023-03-29 16:00 Jechała na fotelu pasażera, ale i tak zapłaci mandat 5 2023-03-29 15:49 Farba do tatuażu - dlaczego warto wybierać produkty wysokiej jakości? 2023-03-29 15:46 Żyrandole LED. Co warto o nich wiedzieć? 2023-03-29 15:44 Sucha karma dla psa i dla kota - zalety i korzyści jej wyboru 2023-03-29 15:00 To prawdopodobnie nie ostatnie dni takiej zimy w Tatrach (WIDEO) 2023-03-29 14:00 Nie do wiary - nawet bele sianokiszonki mogą się stać złodziejskim łupem 14 2023-03-29 13:00 NIE-MOC - rozważania nad pokorą Chrystusa. Wernisaż w nowotarskich Jatkach 2023-03-29 11:00 Nocna akcja strażaków i ratowników medycznych na Choćkowskiem 2023-03-29 10:00 Lazur nieba nad Tatrami i mocno na minusie 2023-03-29 09:00 Jubileuszowe Dni Lawinowo-Skiturowe w Dolinie Pięciu Stawów Polskich 2023-03-29 08:30 Wspomnienie o śp. ks. Józefie Piszczku. Wystawa w 10. rocznicę śmierci 2023-03-29 08:00 Młodzi strażacy rywalizowali na hali 2023-03-28 21:44 Gaz czy nie (gaz)? 20 2023-03-28 21:00 Jechał troszkę za szybko, kosztowało go to trzy tysiące 5 2023-03-28 20:00 Rozmawiamy z Władkiem Baranowiczem. Ukraińskim żołnierzem (WIDEO LIVE) 1 2023-03-28 19:35 Pługi poszły w ruch, czy czas odpalać odśnieżarki? 2023-03-28 19:15 We trzech na jednym motocyklu uciekali przed policją 5 2023-03-28 18:30 Mylący zakaz w połowie drogi. Kierowcy mogą być zdezorientowani 6 2023-03-28 17:30 Awantura podczas policyjnej interwencji - w internecie zawrzało 22 2023-03-28 16:40 Dziś o 20.00 zapraszamy na rozmowę z Władkiem Baranowiczem. Ukraińskim żołnierzem. 4 2023-03-28 16:30 W czwartek rozpoczyna się Pokaz Filmów o Sztuce. Tematem będzie plakat 2023-03-28 16:00 Zmiana czasu, zmiana rejsów - nowości w Kraków Airport 2023-03-28 15:30 Bazicek. Konkurs Palm Wielkanocnych 2023-03-28 15:30 Rockowo, lirycznie, transowo 2023-03-28 15:00 Zmarł Wiesław Gąsior, współwłaściciel nowotarskiej telewizji 2023-03-28 14:30 Na co chcą nas nawrócić? 2023-03-28 14:00 Odlotowa Małopolska. W piątek rozpocznie się 2. Małopolski Festiwal Balonowy 2023-03-28 13:00 Dwie kolizje w tym samym miejscu 2023-03-28 12:55 Pierwszy wózek dziecięcy - jak wybrać najlepszy? 2023-03-28 12:53 Czym się różni odzież robocza od odzieży BHP? 2023-03-28 12:25 Pod Tatrami zima w pełni - wiosny nie widać (WIDEO LIVE) 2023-03-28 12:15 Trudne warunki na zakopiance - drogi na Podhalu pokryte śniegiem (WIDEO) 2023-03-28 12:14 Kolizja dwóch osobówek 2023-03-28 11:30 Wzrosło zagrożenie lawinowe w górach 2023-03-28 11:09 Jaka przyszłość czeka usługi transportowe w Polsce i Europie? 2023-03-28 10:45 Wiosna? Jaka wiosna? Nad miastem szaleje zamieć 1 2023-03-28 10:30 Podhalańskie olśnienia. Malarstwo Edwarda Lasyka w Czerwonym Dworze 2023-03-28 10:00 Język polski trudna sprawa czyli dylematy przy zamiataniu ulicy 8 2023-03-28 09:00 Alarm! Smog! Górale w ogonie jeśli chodzi o zbieranie kasy 1 2023-03-28 08:30 Klasyka na suskim zamku 2023-03-28 08:00 Podhalanie. Wokół tożsamości. Spotkanie 2023-03-27 22:30 Krupówki nocą i do tego w śnieżnej szacie (WIDEO)
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-03-20 20:15 1. Przecudnie, jaki spokój duszy dają te obrazy. Jestem zaczarowana. Ukłony i gratulacje dla Artystki. Nigdy nie byłam w tej kawiarni!! Dla tych obrazów tam pójdę. 2023-02-28 03:12 2. ja nie kupuje tej narracji. Idź do wojska - bądź "zdziwiony" że zginiesz na froncie, misji pokojowej, na ćwiczeniach na poligonie etc. Albo w TOPR- to naczelnik mówi do spotkanego zakopiańczyka: "Pan z nami pójdzie na 4 lata kontraktu"? no nie. To nie Rosja. Tu się kandydata tak nie wciela. Jeżeli ktoś nie akceptuje ryzyka szuka pracy w biurze/sklepie. Z dala od służby ratowniczej. 2023-02-24 23:22 3. najlepsze było to że samochody różnych służb zaparkowały i zablokowały chodnik - Brawo piękny przykład. 2023-02-17 13:19 4. Brakowało jeszcze toastów i drink baru... 2023-02-02 18:13 5. Ciesom nos kónicki od mojego ojca, jeedyn ze Skrzypnego, a dr ugi z Dunajca, hej! 2023-01-27 00:11 6. tak, TOPR miał cały zestaw do akcji lawinowej, ale i prostą i treściwą pogadankę o śniegu i zagrożeniach z nim związanymi. I to wszystko co ta akcja miała wspólnego ze śniegiem. Myślę że rzucanie śnieżkami do celu było by lepsze od tej całej reszty "atrakcji". 2023-01-23 11:54 7. Z tego co widziałem, TOPR miał cały zestaw lawinowy 2023-01-23 09:22 8. Rośnie Ci to dziecko. 2023-01-17 00:14 9. Basia śpiewa przeeeeślicznie! Kolędy chwytają za serce. 2023-01-16 21:25 10. Z nazwą, czyli śniegiem tan dzień miał mało wspólnego. Chyba liczyli na to że śniegu nie będzie. A był. Atrakcje typu wawel bus - kolejka może 30metrow ale odstać trzeba było 2,5 godziny. Strzelnica z elektronicznej wiatrówki - kolejka około 45minut. Samba, rysowanie, i to chyba koniec tych atrakcji. Jedynie TOPR miał sondę lawinowa, i to chyba jedyne co ze śniegiem ta cała akcja miała wspólnego.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

FILMY TP

Pożegnania