Reklama

2022-09-01 17:00:06

Nowy Targ

Spotkanie z prezesem Kaczyńskim reglamentowane, wejście tylko dla zapisanych

Reklama

Kto się nie zapisze, nie wejdzie na salę - to w obawie przed burdami, które mogłyby zakłócić poważne rozmowy w kwestiach programowych Prawa i Sprawiedliwości.

Wczoraj pisaliśmy, że na spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim w Nowym Targu zaprasza posłanka Anna Paluch https://24tp.pl/n/98348. Jak się okazuje, nie każdemu, kto chętnie posłuchałby co ma do powiedzenia szef Prawa i Sprawiedliwości będzie dane uczestniczyć w wydarzeniu. 

Jak podaje portal gazeta.pl, Jarosław Kaczyński kończy urlop i wznawia przerwany objazd po Polsce. "W najbliższą sobotę prezes PIS spotka się ze swoimi wyborcami z Nowego Targu. Na wydarzenie obowiązują zapisy. - Chcemy porozmawiać we własnym gronie o kwestiach programowych. Nie pozwolimy na wywoływanie burd. Ma być atmosfera spokoju i rzeczowości - powiedziała posłanka PiS Anna Paluch.

Podobnie zapowiada się spotkanie w Nowym Targu. Posłanka Anna Paluch powiedziała w rozmowie z NaTemat.pl, że jest "oczywiste", iż na spotkanie z prezesem PiS obowiązują zapisy. Osoby chętne mogą zgłaszać się do Paluch lub innych regionalnych działaczy" - czytamy w materiale poświęconym przygotowaniom do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Podhalu. 
Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Dziadek 2022-09-03 09:31:25
Obstawiam tematy Prezesa
Reparacje od Niemiec
Duma Narodowa- wszystkim wkoło przy..................my
Zdradziecka opozycja
Temacik o gender
Temacik o gejach( pedałach) - tu Prezes stąpa po kruchym lodzie ha ha ha
Jacy my to dobrzy - wszystkim dajemy ( każdy mo sie za co napić)- 500+. 300+. 13, 14 emerytura. tarcze ., dodatki wunglowe,
Sąsiad Pisowiec od wczoraj mo orgazm na przyjazd Prezesa. Wieczorem umówieni jesteśmy na herbatkę z cytryną.
Powiedzioł że postawi tą herbatkę z grilem.
Prezesie więcej wizyt na Podhalu to za friko pobiesiaduje u sąsiada. ha ha ha
BB 2022-09-03 09:00:35
Jarek Jarek przyjacielu mój, każdy w Polsce wie jaki z ciebie...
Pisuary zapisakiscie się już na spotkanie czy was nie wpuścili...??
Nie martwcie się pytania Jaro ma już gotowe od paru dni na kartkach...
mydełko Fa 2022-09-02 23:21:29
Góralki już pewno po kąpieli na spotkanie.
Stańczyk 2022-09-02 23:17:06
@wiktoria. Rodzice byli Ukraińcami? o Polsce już zapomniałaś.
Jarkowy kot 2022-09-02 22:28:07
Dzidziuś
Śnij, bo na jawie wszystko ci się miesza. Nie pamiętasz nawet sławnej fotki ze stojącym z długopisem i głupkowatym uśmiechem dudusia przy biurku siedzącego wygodnie Trampa haha ... nie wiesz już co się z czego bierze, kto u kogo żebra i po co, kto się liczy a kto jest liczony haha. Tylko nie zaśpij I nie prześpij spotkania z wybitnym strategiem światowej polityki. On umiejętnie pokieruje dziadziami wychowanymi na komunie we właściwym północno-koreańskim kierunku haha
dziadeek 2022-09-02 21:47:30
@Jarkowy kotku.
PO pierwsze. Nie jestem żaden Dzidziuś. Po starej znajomości mogę być dla Ciebie dziaadziuś. Z małego d i z dwoma aa. Może to być trudne dla Ciebie, ale jak się postarasz to pokapujesz.
PO drogie. Pytasz - po jakiego ch... skamlemy u amerykańców żeby u nas stacjonowali?
Fakty są takie że 10 marca 2022 r. Pańskiego ląduje w Warszawie amerykańska wiceprezydent Kamala Harris, a 25 marca prezydent Joe Biden. Haha ---- Kto skomli?
PO trzecie. U nas stacjonują nie wojska amerykańców (jak ich nazywasz) tylko ONZ.
PO czwarte. Tylko w roku 2011 zlikwidowano pułk w Suwałkach, zlikwidowano dywizję z siedzibą w Legionowie, zlikwidowano brygadę z siedzibą w Lublinie, zlikwidowano batalion z siedzibą w Siedlcach
PO piąte. Idę już spać!
wiktoria 2022-09-02 20:53:45
@dziadek z małej litery wygarną całą prawde polskiemu lewactwu tu komentujacemu . Chwala PIS i Kaczynski i wolna Ukraina
Jarkowy kot 2022-09-02 17:22:07
Dzidziuś,
piszesz: nie słuchaj polityków bo kłamią.... haha...A cytujesz wszystkich od ruskich przez niemieckich po amerykańskich haha. A Ty sam masz jeszcze mózg? Potrafisz sam ocenić EFEKTY tej polityki? Serio? Jesteśmy potęgą? Mamy wg Ciebie światowej klasy armię...
to po jakiego ch... skamlemy u amerykańców żeby u nas stacjonowali w coraz to większych ilościach? Odpowiedz z głowy bez cytowania twoich ulubionych polityków od wschodu do zachodu haha
druh Marek 2022-09-02 16:49:17
Jak oznajmiła Paluchowa -"chcemy porozmawiać we własnym gronie o kwestiach programowych"' . No i śmiech mnie ogarnął. Jaki wy, w tej pasożytniczej-oj przepraszam- pisożytniczej organizacji macie program dla narodu?? TKM i "Łączy nas koryto" - to motto działania całej kaczystowskiej formacji. Nawet gdybym dostał zaproszenie na spotkanie dziadka nudziarza, nie pojawiłbym się - źle się wychodzi na zdjęciach w szemranym towarzystwie. A wstyd na lata pozostanie!
DONALD idę po ciebie TUSK 2022-09-02 16:45:58
Inflacji ni ma i nie będzie...a jak jest to wina Tuska i braku reparacji...TAK W SKRÓCIE...
Licho 2022-09-02 15:58:32
Zapisy na spotkanie z prezesem Jarosławem ? głęboka Komuna wróciła jak za Gomułki tylko sami swoi partyjni
dziadeek 2022-09-02 15:01:47
@Jarkowy kotku - posłuchaj dziaadzia i nie czytaj sowieckich portali.
Ruski (a wiadomo kto tam wciąż rządzi) mają najlepsze szkoły tresur psów i troli. Tak pachnie, jak byś i ty u nich pobierał nauki.
Piszesz -"Po to utrzymujemy polityków żeby byli SKUTECZNI i żeby budowali naszą wielkość wśród mocarstw." I słusznie.
Ja też czasem popełniam ciężki grzech.
W Die Welt poczytałem że - "Polska jest silna jak nigdy dotąd, a wojna na Ukrainie sprawiła, że stała się centralnym graczem w polityce europejskiej, To z kolei stanowi wyzwanie dla Brukseli."
Inny fragment - "kiedy Jarosław Kaczyński rozmawia z prasą, dyplomaci w Brukseli czy Berlinie też uważnie czytają".
A co powiedział mały prezes - "Nie pasujemy do niemiecko-rosyjskich planów dla Europy, niezależna, silna gospodarczo, społecznie i militarnie Polska jest dla nich przeszkodą."
"Polska jest jednym z największych krajów UE. Z potężną armią, która wkrótce będzie największa w Europie, Polska zabezpieczy wschodnią flankę NATO". Ocenia warszawski szef amerykańskiego think tanku German Marshall Fund Michał Baranowski.
I komu tu wierzyć?
Psu nie wierz z przodu, koniowi z tyłu, politykowi z każdej strony!
sp 2022-09-02 13:47:54
A tym czasem do tablicy Lewandowski.
jarek 2022-09-02 13:01:40
@jarkowy kot, prowadzi FIRMĘ ! taxi osobowe i udostępnia dwa auta t4 i mówi, że zatrudnia :)
Jarkowy kot 2022-09-02 11:16:22
@tom do : Jarkowy kot
hmmm... prowadzisz firmę.. 5 osób... Pogadamy o pieniądzach jak Twoja firma przetrwa do wiosny bez pieniędzy drukowanych jako "tarcze". Widzisz taką możliwość czy liczysz jednak na te "tarcze"? W polityce istotna a wręcz najważniejsza jest skuteczność. Nieskuteczni przegrywają. Po to utrzymujemy polityków żeby byli SKUTECZNI i żeby budowali naszą wielkość wśród mocarstw. Widzisz tę wielkość?... czy raczej coraz większą mizerię? Czy ktoś oprócz Ukraińców (którym dajemy obecnie więcej niż samym sobie hahaha) jeszcze traktuje nas poważnie?! A co do Twojej gorliwości ... no cóż... radzę więcej rozumu a mniej gorliwości
Piotr 2022-09-02 11:15:17
To co robi pis, wcześniej robiła w Niemczech partia NSDAP w latach 30 XXw, tak również postępują w Rosji, a pisiory chyba się wzorują, przejąć TK, upolitycznić Sądy, atakować mniejszość narodową, atakować ludzi o innej orientacji seksualnej, gdzie w pisie jest wielu kryptogejów, wyprowadzić policję przeciwko opozycji, zawłaszczyć prasę i media, itd. A resztę rzekach spółki państwowe i doić ile się da .... Cały pis...
jarek 2022-09-02 10:45:32
ale przkurcz umysłowy :) :) :) " Pomimo, że ich głosy nie do końca zdecydowały o pozbawieniu Polski tych pieniędzy " :) :) :)
suweren 2022-09-02 10:26:11
Do nick czy to jeszcze Polska?
Zapomniałem. To jest tak oczywiste że Polscy żymianie w PiSie i opozycji grają w jednej drużynie z żymianami z Żymu
tom do : Jarkowy kot 2022-09-02 09:33:48
Do czasu głosowania nad KPO byłem gorliwym wyborcą Platformy Obywatelskiej, ale wtedy coś we mnie pękło.... Pomimo, że ich głosy nie do końca zdecydowały o pozbawieniu Polski tych pieniędzy to jednak nie mogę pojąć jak można głosować przeciwko swojemu krajowi i przeciwko swoim wyborcom. Jak można pluć wyborcom w twarz i mówić, że to dla ich dobra...? Z żadnego kraju europosłowie nigdy nie głosowali przeciwko swojemu krajowi tylko Posłowie PO..... (dosłownie ewenement)znosiłem to cierpliwie do czasu tego głosowania nad KPO..... 500 zł miesiecznie nie mam bo nie mam dzieci i nikogo nie okradam bo prowadzę własną firmę. Daję pracę ponieważ zatrudniam 5 osób.....
dziadeek 2022-09-02 08:59:15
@ tom do : Jarkowy kot. Z tymi dutkami z KPO to ciekawa sprawa.
Lewactwo jewropejskie uczyniło z nich narzędzie polityczne do oderwania PiS od władzy.
Trąbią że jak w Polsce obejmą rządy to pieniądze POpłyną. Jeno nie gadają do czyich kieszeni albo w którą stronę. Na Kampus Polska Tusk zacytował Orwella - " Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość." Taaa, pamiętamy! Tusk na tle mapy Europy, Polska jedyna w zieleni, rzeki ejro płynące do Polski ...... i dudków nie ma i nie będzie!
Jest jeszcze kwestia, czy naszym wszelakim "przyjaciołom" za Odrą zależy żeby Polska jako konkurenta wzmacniać pieniędzmi z KPO, czy wręcz odwrotnie. Biorąc pod uwagę, że wszystkie "grabie grabią ku sobie", to jak lewactwo jewropejskie będzie miało w Polsce swoje sługi, to z tych dutków KPO co wpłyną do Polski zostanie nam kilka %, a 90 kilka % odpłynie zaś za Odrę.
I zaś będzie monolog o dutkach. Dołoży jeszcze - "i co mi zrobicie."
Ciekawe!!! Czy jak by w jakiejś n.p. spółce handlowei pracownik odpowiedzialny za kasę powiedział że pieniędzy nie ma i nie będzie, to czy dalej by na tym stołku siedział, czy gdzie indziej?
Wiem, wiem. Spółka prezesa Tuska to nie spółka handlowa.
czy to jeszcze Polska? 2022-09-02 08:38:47
@suweren, z wczorajszej wypowiedzi "Niezachodzącego Słońca" wynika że oprócz usa i ukrainy naszymi przyjaciółmi są jeszcze żydzi. To może trochę rozjaśnić kwestię przywracania pamięci ofiar żydowskich - ludzie nie cyfry i tym podobne inicjatywy.

wpolityce.pl - 1.09.2022
"Ale, jeżeli by państwo Izrael było zainteresowane jakimś udziałem w tym przedsięwzięciu, udziałem oczywiście z odpowiednimi skutkami finansowymi w dalszym etapie, to my jesteśmy na tego rodzaju działania, tego rodzaju rozmowy - bo najpierw trzeba o tym rozmawiać - otwarci"

Czy kogoś to dziwi?
Piotr 2022-09-02 08:27:47
Suweren dobrze napisałeś, a co do Wiktorii to widać jaka z niej pobożna katoliczka miłująca bliźniego jak napisał jej pan, jest zaczadzona reżimowa telewizją i trwam
Jarkowy kot 2022-09-02 08:21:23
#tom do : Jarkowy kot
wyłącz tv a włącz myślenie, bo chyba wyolbrzymiłeś teraz rolę PO w Europie. Jeżeli faktycznie tak jak sugerujesz posłowie z PO są tacy potężni i mają taki wpływ na decyzje parlamentu europejskiego to... ja na twoim miejscu przemyślałbym swoją decyzję. Wolę być z tymi co potrafią i mają wpływ niż z nieudacznikami buahahaha. Pis-da płaci ci po 500 miesięcznie albo więcej? Dlatego zostałeś fanatykiem? Przyszło Ci do głowy, że okradasz pracujących rodaków?
zakopianczyk 2022-09-02 08:03:31
Skończ ten cyrk stary dziadzie, już czas pozbawić władzy Pis.
suweren 2022-09-02 07:07:23
Wytłumaczcie mi na chłopski rozum . Kto jest naszym przyjacielem?
Niemcy już nie. Ruscy wiadomo nie. Słowacja nie. Węgry podobno tez nie bo sprowadzają gaz od ruskich 10krotnie tańszy i mają wszystkich w głębokim poważaniu, Białoruś nie wiadomo Łukaszenka i lekko chcieliśmy im namieszać ale się nie udało, Francja nie bo to żabojady chodzące na pasku Niemiec, Norwegia też be bo Premier chciał żeby dawali gaz za darmo a ci niewdzięcznicy wypięli się., Czechy nasz wróg za Turów,
Zostaje Ukraina która została naszym największym przyjacielem i USA bo kupujemy od nich złom wojskowy i gaz 5 krotnie droższy.
No i najwięksi wrogowie Geje i gendery bo tak ustalili kryptogeje z PiSu. Ktoś mądry powiedział że najwięcej z gejami( po chłopsku pedałami) walczą Ci co sami nimi są.
Ale myślę że PiS jeszcze stworzy niejednego wroga. I będzie zabawa i będzie się działo.
sp 2022-09-02 05:16:45
Takie polityczne spędy powinno być zdalne, jeszcze wieksza cenzura wśród uczestników.
tom do : Jarkowy kot 2022-09-01 23:22:34
tom do : Jarkowy kot - powiadasz pieniądze z KPO,.... Te pieniądze byłby ale to właśnie zdrajcy z PO i całej Koalicji Obywatelskiej w Parlamencie Europejskim głosowali przeciwko przyznaniu tych pieniędzy Polsce!! Jakim to zaprzańcem trzeba być by głosować przeciwko swoim obywatelom!! I ja miałbym głosować na PO?? Za zdradę jakiej dopuścili sie stawiając interes własnej partii ponad interes ich wyborców? Już prędzej zagłosuję na PiS!! Tej zdrady im nie wybaczę!!
Dziadek 2022-09-01 23:21:55
Jak najbardziej należą się reparacje od
Niemców za II wojne światową i zabory
Rosji za zabory i lata komunizmu
Ukrainy za ludobójstwo na Kresach Wschodnich
Austrii za zabory
Szwecji za najazd szwedzki
Turcji za walkę z nami i bitwę pod Wiedniem i Warną
Francji i Anglii że nie udzieliły pomocy 1 września 1939 roku
Mongolii za najazd i bitwę pod Legnicą
Słowacji za dobrego wojaka Szwejka
Czech za rodzinę Homolków
wszystkich innych sąsiadów Białoruś, Litwa za całokształt
innych krajów w Europie że nam nie chcą dawać kasy/
A jak to już PiS wywalczy to bedziemy leżeć do góry brzuchami, każdy dostanie po 1 mln + i mogą nam wszyscy naskoczyć.
Jarkowy kot 2022-09-01 22:11:06
Po ile wejściówka u konika? Popyt jest? Bedzie jaka kiełbasa? Ustalenia programowe buahaha... O reparacjach można opowiadać bo są nie realne. Realne były pieniądze z KPO, pinokio się chwalił że wynegocjował pokaźną kwotę buahaha I co? I pokaźne g.... kupa. Psuje i nieudacznicy. Ściągną nas na samo dno
Oli 2022-09-01 22:07:52
Paluchowa i spółka . Chyba sobie rzygnę.
Jono 2022-09-01 21:56:34
A f pioninaf beedzie boo sie nimogemy doocekac
Supcio 2022-09-01 21:56:10
I będzie jak zwykle. Znowu spotkanie ze stadem obwoźnych klakierów, którzy wzniosą gromkie okrzyki, poklaszczą i pogratulują wucowi sukcesów gospodarczych.
To po co ten cyrk?
Nie lepiej żeby nagrali serie spotkań w studiu Wiadomości (ha ha) TVP i tylko zmieniali tabliczki z nazwami miast?
homo 2022-09-01 21:44:51
Cza miec tupet zniszczyc zgnoic polske i narod ,obiecac i utrzymywac sie przy zlobie nic nie robiac to jest zafut polityk , kto dluzej przy zlobie tym wieksza szujs i manipulant ,zacznijmy w koncu nazywac po imieniu i niedajmy sie mamanipulowac od wojtow poczynajac ...widac ze pis dogorywa to dla glupoli wymyslil kwote zadośćuczynienia od niemiec, ja i tysiace podhalan potrzebuje 16 tys na opal na zime!!!
? 2022-09-01 21:39:55
Jak to, przyjeżdża do Nas, a My nie możemy z nim porozmawiać? Zapytać o to i tamto... To po co w ogóle przyjeżdża?! To on jest dla Nas.
byby 2022-09-01 21:35:28
@wiktoria A od Rosji reparacje też będą? Dla kolegi pytam.
Dawid 2022-09-01 21:19:21
w Olsztynie "Campus Polska Przyszłości" organizowany przez PO też wejście na specjalną wejściówkę... Był Tusk, Nitras, Grodzki itp elementy. Też boją sie ludzi i wpuszczali na zaproszenie. Mieszkańcy Olsztyna nie mogli wejść poza tymi partyjnymi z PO
Cesiek 2022-09-01 20:52:21
Kotek przyjezdza ns podhale ustalac kwestie programowe pisu ...z kim ,prosze tp dopytac jacy to experci beda na tym spotkaniu bo my tu znamy ludzi i bedziemy wiedziec czego sie spodziewac po tych flachowcach pisowskich
wiktoria 2022-09-01 20:02:37
a co @mohrze uważasz że Polsce nie należą się reparacje od Niemców , tylko łotry tak uważają no i łoterki @Jan a co myślałeś że KODziarzy i te wulgarne z protestów tam wpuścimy wiesz gdzie wasze miejsce sam prezes Kaczyński to powiedział tam gdzie stało zomo @Jontoska czerwona to pewnie ty w trzecim już pokoleniu , oj @mohrze nie za bardzo u ciebie z historią przecie ZSRR nie napadł na Polske tylko wkroczył a wrak po co ci żebyście ty i tobie podobni szczali po nim jak po pomniku Smoleńskim
psychiatra 2022-09-01 19:50:54
Okupant watykański grabi Polskę od tysiąca lat , ciekawi mnie jaką kwotę reparacji wyliczyłby Mularczyk.
Izi 2022-09-01 19:24:54
Teraz ludzie się już nie kryją i palą byle czym w piecach, zawsze można powiedzieć że węglem. To dzięki rządzącym, którzy wywołali wojnę gospodarczą z Rosja.
Jan 2022-09-01 19:04:02
Boicie się że ktoś prawdę powie , a we własnym gronie będziecie opowiadać bajki a wasi wyborcy będą się cieszyć i przytakiwać .
Jontoska 2022-09-01 18:15:54
Ta czerwona drze jape nawet w sejmie z lawy poselskiej bo na mownicy to by nie umiala wydukac slowa ,prymitywne podhale to i takich ma wybrancow
TeDe 2022-09-01 17:51:43
A starczy wam farby i matryc, do drukowania tego bezwartościowego pomału papieru. Inflacja w 2023 może osiągnie 25% i to będzie jej minimum. 14 emerytura nie dla wszystkich, jest to jedyna grupa obywateli której dotyczy kryterium wypłat. 500 plus dla Ukraińców czy ich wystarczy żeby wygrać wybory?
moher 2022-09-01 17:42:28
Po tym jak Kaczyński zapowiedział że Polska będzie się domagać reparacji od Niemców to na kremlu musieli otwierać szampany , bo przecież putinowi na rękę żeby skłócić Polskę z Niemcami i UE. Jak taki odważny, niech zgłosi się do Rosji o reparacje, przecież razem z Niemcami napadli na Polskę. Jak wejdziecie to zapytajcie Kaczyńskiego gdzie jest wrak samolotu, gdzie jest raport .
POP(pełn.obow.polaka) 2022-09-01 17:37:08
I bardzo dobrze,kto się nie umie zachować niech sobie pokrzykuje na polu. Trzecie pokolenie ubeków, milicjantów i kacyków po komunie nie też tam stoi.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - STOISKO do wynajęcia ok. 60 m2, 2.500 zł. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM PAWILON HANDLOWY - NOWY TARG. 517 600 205.
 • PRACA | szukam
  Podejmę pracę jako kierowca autobusu tymczasowo, lub na stałe w zależności od warunków Posiadam wszystkie niezbędne kwalifikacje które są potrzebne wraz z kartą kierowcy, prawo jazdy kat ABCDE. 504032338
  Tel.: 504032338
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy POKOJOWĄ w małym hotelu 4* w Zakopanem. Umowa, spokojny tryb pracy. Tel. 889 949 381
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników w zawodzie: murarz, cieśla, zbrojarz, malarz, pracownik budowlany, płytkarz. 602629623 sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników na stanowisko: majster budowy, kierownik budowy.Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Możliwość długofalowej współpracy. 602629623 sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA DO ZAKŁADU KUŚNIERSKIEGO - GARBARSKIEGO NOWY TARG. PRACA CAŁY ROK. ZATRUDNIĘ KRAWCOWĄ - SZYCIE NA MIEJSCU LUB CHAŁUPNICZO. 601 789 299, 536 740 251.
 • PRACA | dam
  GAMATEX zatrudni na stanowisko DYREKTOR ZAOPATRZENIA. Miejsce pracy: Stare Bystre, tel.18 26-137-32, e-mail: rekrutacja@gamatex.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  KORBACZE BIAŁE. 536 421 761.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane - Pardałówka, widokowy, dwupokojowy apartament z garażem. 603 581 579.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie 48m2 -3 pokojowe z balkonem w Nowym Targu Podhalanska. 660797241 b12.pl
  Tel.: 660797241
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A4, 1.8 benzyna, 2008r, 138.000 km. 602 534 193.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  TOYOTA COROLLA benzyna, 1996, 1 właściciel, 140.000 km. 690 437 087.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię fryzjerkę w bardzo dobrze prosperującym salonie fryzjerskim w Zakopanem. 600050535
  Tel.: 600050535
 • USŁUGI | budowlane
  CYKLINOWANIE Bezpyłowe REPERACJE parkietu PODŁOGI Profesjonalny Montaz Szczotkowanie, Barwienie Odnawianie Schodów Zapraszamy 500170610. 500170610 www.PARKIET-MICHAL.pl dom_technika@interia.pl
  Tel.: 500170610
 • PRACA | dam
  MŁODĄ KOBIETĘ (niepalącą) DO SPRZĄTANIA W DOMU JEDNORODZINNYM obok Zakopanego, 2 razy w tygodniu. Warunki do ustalenia. 698 506 913
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI UCZNIÓW, STUDENTÓW DO PRACY W WEEKENDY, ŚWIĘTA, FERIE. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ. PRACA STAŁA + świadczenia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY DO PRACY W KUCHNI. Praca stała + świadczenia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Poszukujemy mezczyzn do budowy namiotow w Holandi. Mile widziane prawo jazdy Kat B oraz C, C+E. Praca z zakwaterowaniem. Praca jest sezonowa lub na dluzszy okres. Zainteresowanych prosze o kontakt +31 616955169. www.vanvugtverhuur.nl ela@vanvugtverhuur.nl
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupie nieruchomośc w Zakopanym lub Białce Tatrzańskiej , dom ,pensjonat, działke 660797241 b12.pl.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  Austria oferty dla murarzy, cieśli, stolarzy, elektryków, hydraulików i dekarzy z j. niem. Zarobki do 2500,00 eur na rękę/m!. 538373894 www.clubsilesius.pl praca@csopole.pl
  Tel.: 538373894
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  POSZUKUJĘ PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH - bez doświadczenia - okolice Zakopanego - 694 057 523.
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Tel.: 725 300 377, e-mail: rekrutacja.zakopane@cos.pl
 • PRACA | dam
  Sklep spożywczy w Poroninie zatrudni SPRZEDAWCÓW. Umowa o pracę. Praca co 2-gi dzień lub codziennie, do uzgodnienia. 601 746 502, 665 00 34 35.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • PRACA | dam
  Zatrudnię MALARZA, FLIZIARZA, MURARZA. 601 508 736.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  WIERCIMY POD SŁUPKI OOGRODZENIOWE I NIE TYLKO. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. 504163439 BIURO@MAJERCZYK.PL
  Tel.: 504163439
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię NIEWIELKI DOM NA DZIAŁCE DO 10 arów - do zamieszkania - okolice Zakopanego do 15-17 km. Tel. lub sms: 884 284 375
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • PRACA | dam
  ATRANS TRANSPORT. Poszukujemy KIEROWCY kategorii C+E, z doświadczeniem lub bez. Transport krajowy i międzynarodowy, głównie Rumunia. Jazda pojazdami wyłącznie EURO VI. Współpraca ze spedytorami będącymi dyplomantami jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Więcej informacji pod numerem telefonu: 723 555 111.
 • USŁUGI | budowlane
  OKUCIA BALKONÓW, RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 600 998 377.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-10-07 20:10 Śmiertleny upadek w Tatrach Słowackich 2022-10-07 20:00 Noga z gazu przed szkołami, nie tylko na Olczy 2022-10-07 19:00 Biały Miś na Krupówkach i dwóch chłopców ubranych po góralsku czyli skarby archiwum 2022-10-07 17:57 Śmiertelny wypadek w Tatrach. Turysta spadł z Krzyżnego 2022-10-07 17:00 Tunel pod Małym Luboniem prawie gotowy 2 2022-10-07 16:00 Wielkie żarcie na nowotarskim rynku - ostatnie takie w tym roku! 1 2022-10-07 15:37 Stomatologia pod narkozą 2022-10-07 15:00 Ryczą pod Babią Górą 2022-10-07 13:59 Turyści ruszyli w stronę Tatr, jak szybko zakopianka zaświeci się na czerwono? 5 2022-10-07 13:19 Mały, bardzo towarzyski piesek błąkał się na Grapie 2022-10-07 13:00 W sobotę jedziemy na rowerach przez Zakopane (WIDEO) 3 2022-10-07 12:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 2 2022-10-07 11:45 Xawerego Żuławskiego zombie "Apokawixa". Premiera w kinie "Sokół". Mamy dla was bilety 2022-10-07 11:30 Opowieści wujcia Karola z Atmy. Koncert 2022-10-07 11:00 Ślisko, mokro na szlakach, w wielu miejscach natraficie na oblodzenia 2022-10-07 10:00 Amelia Kudasik z Nowego Targu stypendystką Rafał Brzoska Foundation 1 2022-10-07 08:59 Nad górami błękit nieba, Zakopane tonie w chmurach 2022-10-07 08:00 Ach, co to była za noc 1 2022-10-07 07:00 Kolejna Domówka na Roztoki. Wystąpi Antek Krupa 2022-10-06 21:40 Cenna kolekcja uli zagrożona 2 2022-10-06 21:03 Dyrektor Teatru Rabcio rodzi się w bólach 2022-10-06 20:15 Poznajecie? To tatrzańska droga do raju w jesiennych kolorach 1 2022-10-06 19:30 Jak wyjedziemy z naszego osiedla? 8 2022-10-06 18:45 Górale ponieśli ogromne koszty, a władze chcą wszystko sprzedać. Rezolucja trafi do Sasina 14 2022-10-06 18:43 Od cinkciarza do ministra. Kariera ministra Andrzeja Guta Mostowego 31 2022-10-06 17:59 Jest mim, a to oznacza, że na Krupówkach są turyści 2 2022-10-06 17:00 Odbudować piłkę w Zakopanem. Rozmowa z nowym prezesem KS Zakopane 3 2022-10-06 17:00 Pomagamy biegając. Dołącz i wesprzyj hospicjum 2022-10-06 15:30 Cudowna jesień w Tatrach. Zapraszamy do Kuźnic i na Nosal (ZDJĘCIA) 1 2022-10-06 14:55 Spotkanie z 4 niedźwiedziami w Kościelisku (WIDEO) 2022-10-06 14:42 Koncert na skrzypce i fortepian. W rocznicę urodzin Karola Szymanowskiego 2022-10-06 13:56 Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 2022-10-06 13:20 Tenis stołowy w Pieninach 2022-10-06 13:00 212. Wieczór na Harendzie. Języczek u wagi 2022-10-06 12:54 Mac-Graf - polecany producent taśm pakowych 2022-10-06 12:45 Mamy błoto w domu w Zakopanem, drogą nie da rady przejść ani przejechać 2022-10-06 12:00 Pług przyjedzie gdy rozjeżdżonego śniegu będzie więcej niż 10 cm 1 2022-10-06 11:07 Jak zmienić życie dzięki terapii dla par online? 2022-10-06 11:00 Szczawnica: Jedni wolą Magdalenę, inni Jana 1 2022-10-06 10:00 Piersi pod kontrolą 2022-10-06 09:59 Łanie skubią trawkę na rondzie (WIDEO) 5 2022-10-06 09:14 W Dzianiszu samochód uderzył w drzewo 3 2022-10-06 09:13 Ostatni w tym roku zlot food trucków na nowotarskim Rynku 1 2022-10-06 08:59 W Tatrach do 1500 metrów jesień, a wyżej zima 2022-10-06 08:03 Wesele góralskie obejrzycie w Dworku Gościnnym 2022-10-06 07:00 Na krawędzi. Jak zatrzymać plagę samobójstw na Podhalu? 1 2022-10-05 21:40 Noc bębnów, pióropuszy i książek 2022-10-05 21:00 Druhowie ze Sromowiec Wyżnych mają nowy samochód 2022-10-05 20:00 Mural w Zakopanem odsłonięty. Wiemy, co przedstawia 6 2022-10-05 19:36 Nowa wystawa w Miejskiej Galerii Sztuki. W piątek wernisaż
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-10-01 12:55 1. Ochotnica Wołochami stoi. Kto chce byc mianowany wojewodą , może nawet ministrem to predziutko do Ochotnicy , bo tam wójt Królczyk nadaje nominacje. Sam jest już juhasem u wojewody Jarka Bucka . Co za wariatkowo uskutecznia Królczyk , a wy drodzy mieszkańcy ulegacie jego fanaberiom. Na zdjęciu widzimy go w marnej kabocinie ale ku owcom w sam roz. Powiedz Królczyk czy już dostałeś nominacje na juhasa czy na razie jesteś zaganiacem owiec? 2022-09-28 22:10 2. Czy ten kudlato-rudy to z ramienia lewicy. 2022-09-17 13:01 3. To raczej nowa "Bukowianka". Ta droga przecież nie będzie prowadzić do Zakopanego. Zakopane zostało obronione przed godną komunikacją. 2022-08-21 19:28 4. byw, tak jak w '39-'45r. w Niemczech, wszyscy służyli w tej formacji. 2022-08-21 17:33 5. Błąd merytoryczny, osoba która napisała ten tekst nic nie zrozumiała. Rad i radiologia niewiele ze sobą mają wspólnego. Dzięki Profesorowi możliwy był rozwój leczenia radem (radioterapii), a nie rozwój radiologii. 2022-08-15 14:41 6. To taki slowny lojotok. 2022-08-13 21:46 7. Polska armia zmieściła się na jednym rynku. A ! jeszcze orkiestra. 2022-08-12 10:21 8. Godali, ze od tego radu ludziska umiyrali na raka wokoło, jedyn w drugiego, a terozki o tym cicho.... 2022-07-17 06:36 9. Mozna robić cepeliadę z góralszczyzny ale bez przesady....No i jeszcze sołtys na dzień dobry...ŻENADA! 2022-07-13 12:18 10. Wielkie dzięki Autorce za pokazanie pięknych krajobrazów jeszcze niezeszpeconych niewłaściwą zabudową. Złoty cielec tam jeszcze nie zagościł tak jak na Podhalu i już w pewnej mierze na Orawie. Spieszmy się podziwiać te unikalne widoki zanim zniszczy je ludzki egoizm, bezguście, udawana niemoc urzędników, pazerność i konsumpcjonizm w globalistycznym wydaniu. Nie pozwólmy zniszczyć regionalnych tradycji, których częścią jest rolnictwo, hodowla i pasterstwo. Jakaś nadzieja może płynąć ze Spisza!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

Pożegnania

FILMY TP