Reklama

2022-09-03 21:00:56

Nowy Targ

Kaczyński szykuje armię kontrolującą wybory (ZDJĘCIA)

Reklama

Podłość, inwigilacja, szczucie, Polska w ruinie - to hasła na transparentach, które trzymali przeciwnicy PiS, czekając, aż prezes wyjdzie z centrum kultury.

Wewnątrz sala pełna fanów Jarosława Kaczyńskiego. Tradycyjnie skandowali "Jarosław, Jarosław". Grała góralska muzyka, śpiewały młode góralki z Szaflar. Później długie przemówienie prezesa PiS, który nic nowego nie powiedział. Wszystko to, co od wielu miesięcy można usłyszeć w różnych mediach. I to, co od trzech dni mówi na temat reparacji od Niemiec.

Nowością może jest to, że zapowiedział utworzenie "armii kontrolującej wybory", złożonej z kilkudziesięciu tysięcy ludzi - członków i sympatyków PiS. - Musimy przeprowadzić pewne zmiany prawne, które pozwolą lepiej kontrolować wyniki wyborów" - zapowiedział Jarosław Kaczyński, i na Podhalu powierzył misję tworzenia "armii" posłance Annie Paluch. Na koniec prezes dostał bukiet kwiatów i kosz pełen oscypków. 

Przed MCK czekała inna niespodzianka na prezesa, bo nie obyło się bez protestów. Protestujących pilnował kordon policyjny. Były gwizdy, skandowane hasła, ktoś przyniósł krowie zbyrkadło, które wydawało głośny dźwięk. I długie wywoływanie i czekanie na Jarosława Kaczyńskiego. Tymczasem liczni ochroniarze prezesa zaglądali przez oszklone drzwi, bo chcieli prezesa bezpiecznie przeprowadzić do samochodu, ponieważ o godz. 18 zaczynał kolejne spotkanie w Nowym Sączu. 

jofKup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
suweren 2022-09-05 14:01:12
Nick Paul
Mafia sycylijska była lepsza bo nie przyznawała a PiSowska sie nie boi i przyznaje. ha ha ha
Paul 2022-09-05 11:41:33
Jarosław Kaczyński w Mielcu: "My karzemy naszych ludzi, my karzemy tak ostro, że nawet w jednym wypadku to kosztowało tego człowieka życie".
Wiedziałem! Lepper nie wyhuśtał się sam!
fjk 2022-09-05 10:57:56
@pisolubiec

bredzisz - żyjemy w w wolnym, prawym i sprawiedliwym kraju, jaka cenzura?
pisolubiec 2022-09-05 08:53:25
No właśnie, jak taki mądry jesteś, wstaw komentarz bez akceptacji cenzora.
Spróbuj, może cenzor zechce udowodnić że jednak nie jest cenzorem?
Jarkowy kot 2022-09-05 08:27:37
Dzidziuś,
haha tęskniłem .... Twój ptasi wódz będzie Twoim wodzem do końca świata a nawet o jeden dzień dłużej, a Ty zamiast skakać z radości i częstować nas szampanem, poklepywać po ramieniu mówiąc "nie martwcie się nie zrobimy wam krzywdy, jakoś to będzie jak będziecie cichutko", to się dąsasz i próbujesz obrażać pokonanych. Oj, nie ładnie się zachowujesz.... Nawet nie zagrożę, że zabiorę Ci grzechotkę bo się po prostu boję...
Dziadek 2022-09-05 08:05:35
Nick Pringac
Dodałbym jeszcze. Czasy się zmieniają, władza się zmienia ale Pan Gut zawsze na zdjęciach. .ha ha ha ha
dziadeek 2022-09-05 07:23:22
@Jarkowy kotku 2022-09-04 12:32:34.
Jestem zniesmaczony i zasmucony Waszą (łoPOzycji) głupotą. Biorąc pod uwagę mnogość i treści komentarzy pod art. na temat wspaniałego wydarzenia jakie miało miejsce w N.Targu w sobotę, to można mniemać że najbliższe wybory parlamentalne macie wygrane.
Czyli powinno wam zależeć na tym, żeby te wybory były uczciwe. Baa, jak byście mieli pod czuprynami to co przeciętne ludzie mają a nie plewy, to powinniście okazać wdzięczność małemu wzrostem a dużemu umysłem prezesowi za troskę o Wasze brudne interesiki. Powinniście pomagać mu w tym dziele.
Czyżby Wam nie zależało na praworządności i uczciwych wyborach w naszej Białorusią i Koreą Północną zasmrodzonej ojczyźnie.
Zamiast na hasło KACZYŃSKI pluć i ślinić się na forach czekam na konstruktywne propozycje dotyczące kontroli prawidłowości przy urnach.
nhfr 2022-09-05 06:35:59
Haha dzięki ci pisolubcu że się odezwałaś choć nie miałeś komentować komentatorów tylko zapowiedź armii strzegącej wyborów. Więc jak, odważysz się? Spróbuj, może moderator zechce udowodnić że jednak nie jest cenzorem?
pisolubiec 2022-09-04 21:19:22
@nhfr. nie wpadłeś przypadkiem na to, że o tym, jakie tutaj pojawiają się komentarze, nie decydują "pisolubcy", tylko cenzor, nazywający siebie moderatorem? No tak, myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną!
@chłopek roztropek, tak się zastanawiam, czy to napisałeś ty, czy podstawione marionetki za którymi kryją się mniejsze lub większe pieniądze, interesy, mocarstwa, czyt. cały sztab BARDZO DOBRZE opłacanych ludzi, którzy codziennie przeczesują portale, fora internetowe, wiadomości, nawet głupie (twoje) komentarze.
Pringac 2022-09-04 20:27:47
Ja to się cieszę, mam zdjęcia Pana Guta z Panem Premierem Panem Tuskiem był zadowolony na tych zdjęciach, mam zdjęcia Pana Guta z Panem Premierem Gowinem był bardzo zadowolony na tych zdjęciach, a teraz mam zdjęcia Pana Guta z Panem Premierem Kaczyńskim i jest szczęśliwy na tych zdjęciach.
Szuka zdjęć Guta z Frankiem może to być też jakiś krewny o tym samym nazwisku !!!
boruta 2022-09-04 19:14:52
@chłopek roztropek. Nic dodać, nic ująć. Po takim komentarzu to "grozi" Ci twardy reset urządzenia. O spamach na telefonie nie wspomnę.
nhfr 2022-09-04 16:16:04
Hej, pisolubcy gdzie wasze triumfatorskie komentarze? Chętnie poczytam radujac się z wami radosną nowiną. Zapowiedź zwycięstwa was przerosła?
sp 2022-09-04 15:40:17
dfg, masz rację jakby niesfałszowali wyborów to by mieli 110%poparcia.
chłopek roztropek pełna zgoda z calym tekstem. Trzeba jeszcze sobie przypomnieć jak Morawiecki, Szumowski, Błaszczak na początku 2020r. prawie co tydzień lecieli na dywanik w Białym Domu. Po takich "rozmowach" na konferencjach prasowych ich zachowanie było dziwne, bardzo dziwne (drżenie rąk, pocenie czoła, zaczerwieniona twarz) a wypowiedzi to był jakiś bełkot.Takie zachowanie ma ktoś kto jest zastraszany albo kto kłamie.
jarek 2022-09-04 15:35:38
i ty myślisz, wróć tacy nie myślą :), że ktoś czyta te przydługawe WYPOCINY :)
chłopek roztropek 2022-09-04 15:00:09
Do wszystkich tutaj narzekających na pis, kaczyńskiego i rząd:
Wasze komentarze mają ZEROWĄ wartość prawną i sprawczą. Kanalizują jedynie Wasze frustracje i demotywują do dalszego działanie gdyż stwierdzacie że "ktoś" czyta Wasze wypowiedzi i "ktoś" je uwzględni i "ktoś" się tym zajmie dalej.
Natomiast są źródłem nieocenionej wiedzy dla sprawnie działającej machiny propagandowej, która jak na dłoni ma podane wszystkie argumenty, które należy obalić, kreując odpowiednią medialną rzeczywistość, kreując wrogów, przerzucając odpowiedzialność na "ciemne siły". "KTOŚ" jednak to czyta, śledzi, analizuje, przegląda - cały sztab BARDZO DOBRZE opłacanych ludzi, którzy codziennie przeczesują portale, fora internetowe, wiadomości, nawet głupie komentarze. Mają do dyspozycji narzędzia, algorytmy, komputery i sztuczną inteligencję (echelony, pegasusy) i nie pytają się nikogo o zgodę. Wszystko po to by na bieżąco badać, reagować, oceniać, korygować, tworzyć tą medialną papkę, która do Was trafia. Pozwala to z wyprzedzeniem reagować, niszczyć inicjatywy, wypuszczać w przestrzeń medialną odpowiednią narrację jeszcze przed jakimś wydarzeniem. Nie macie świadomości że jesteście manipulowani, bo właśnie między innymi o to chodzi. Chodzi o wykreowanie w Was przekonania o pewnej mocy sprawczej którą "NIBY" macie i "NIBY" mają inni, Wasi przeciwnicy z odmiennymi przekonaniami.
Tak na prawdę nie ma sprawiedliwości a wybory wygrywają podstawione marionetki za którymi kryją się mniejsze lub większe pieniądze, interesy, mocarstwa. To nie kaczyński chce reparacji od Niemiec, to Izrael chce pieniędzy od nas a skoro nie mamy tych pieniędzy to odbierze je z naszych reparacji. Przy okazji skłócą nas z Niemcami i osłabią, co jest na rękę Stanom Zjednoczonym. Dlaczego kaczyński oficjalnie zaprasza Izrael do negocjowania reparacji? To w końcu pieniądze dla nas czy dla Izraela?
To nie morawiecki chce sankcji na Rosję i to nie on wymyśla kolejne by pognębić gospodarki europejskie, on dostaje gotowe kartki do czytania i jeździ z nimi po Europie. To Stany Zjednoczone robią wszystko by pchnąć zrujnowaną gospodarczo Europę do wojny z Rosją. Dlaczego nie ma sankcji na Irak a ISIS pompuje ropę na największą skalę w historii? I kto ją kupuje? Stany Zjednoczone.
To nie tusk chce wrócić do krajowej polityki i próbuje nieudolnie mobilizować elektorat w kontrze do pis. To nie tusk chce przejąć władzę w Polsce by zrobić nam dobrze. To Niemcy próbują "odzyskać stery" i odebrać utracone lenno, które tak lekkomyślnie oddali, nie spodziewając się zagrywki Stanów Zjednoczonych. Odzyskanie Polski i przegonienie USA z naszego podwórka to ostatnia deska ratunku dla Niemiec i całej Europy. To jedyny sposób na zakończenie konfliktu na Ukrainie. Dlatego publiczne media tak demonizują tuska i dlatego jest również winny za "koklusz i gradobicie".
To nie błaszczak kupuje abramsy zamiast leopardów. To USA transferuje kolejną partie sprzętu dla Ukrainy, przy okazji pozbywa się złomu, zarabia na nim i podsyca konflikt.
"Marionetki!...Wszystko marionetki!..."

Ta zapowiedź kontrolowania wyników wyborów to nie na niby. To zaraz będzie klepnięte przez parlament. Już nigdy nie wygra inna opcja polityczna. Przejęcie władzy sporo kosztuje i nie oddaje się jej ot tak w jakichś tam wyborach. Jedyna szansa na pomieszanie szyków to przedterminowe wybory. Ale nie za pół roku, tylko teraz, jesienią, najpóźniej za miesiąc, zanim przepchną społeczne komisje kontrolujące liczenie głosów czy komputerowy system liczenia głosów z "przyciskiem" dla prezesa. W USA mają to już przećwiczone. U na sto będzie jak odebranie dziecku grzechotki.
Czas na drinka 2022-09-04 13:59:01
Cytując rodzimego artystę często po wpływem absyntu- miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur. Pa pa demokracjo, buźka, pa
dfg 2022-09-04 13:06:26
No i wiadomo już że wybory będą sfałszowane... przez PIS oczywiście :(
Jarkowy kot 2022-09-04 12:32:34
Dzidziuś jak tam?
Widzę że twój sen o potędze pólnocno-koreańskiej urzeczywistnia się na jawie haha. Armia strzegąca "wyboŕów" dopilnuje aby dokonano właściwego jedynie słusznego wyboru. Skuteczność władzy pis-da wzrasta w białoruskim tempie haha
sp 2022-09-04 11:46:57
Jeżeli będą kontrolować wyniki wyborów, to znaczy że będą wybory. A jak będą wybory to nie będzie stanu wojennego, czyli dobra nowina.
Do Podszerstka 2022-09-04 11:22:37
PiS ma na sztandarach to co napisałeś a jak jest w rzeczywistości?
Rozwalona gospodarka przez nadmierne rozdawnictwo przedwyborcze, niekontrolowana inflacja, napędzana wręcz przez luksusowego prezesa NBP który pie... głupoty.
O godności człowieka to Kaczyński czesto mówi "gorszy sort" "kanalie" "złodziejskie mordy". No i to wszystko podlane bogo-ojczyźnianym sosem, który ma nie za wiele wspólnego z patriotyzmem ale na część nieudaczników to działa.
franek 2022-09-04 10:36:57
"które pozwolą lepiej kontrolować wynik" - bo PiS musi utrzymać się przy władzy,
za wszelką cenę. A po nich choćby potop.
dziadeek 2022-09-04 10:30:16
Zniżę się do POziomu wpisu @czarna duqa.
ŁoPOzycja nie dojdzie do władzy w demokratycznych wyborach. Przeczuwałem to już dawno ale teraz mam pewnoność. To organizacja przestępcza.
suweren 2022-09-04 10:19:02
Popatrzcie co się dzieje w Czechach. W Pradze ludzie wyszli na ulicę żeby zaprotestować przeciwko drożyźnie ale jeszcze przeciwko antyczeskiej polityce Rządu który rozbraja Czechy , broń wiadomo gdzie idzie, U nas ograbianie Narodu idzie jeszcze na większą skalę pod retoryką wojny z Putinem . Mam rodzinę przy wschodniej granicy i widzą jakie transporty idą na Ukrainę. Więcej nie piszę bo jest poprawność polityczna i cenzura. Nie wiem czy Szanowny Moderator to puści, Ludziom za chwilę puszczą nerwy.
A Prezes takie dyrdymały niech opowiada swoim klakierom
psychiatra 2022-09-04 10:12:46
Kaczyński szykuje armię do kontroli wyborów , a dowodzić będą Bąkiewicz i Olszański , bo Ziobro już parasol ochronny otworzył dla Olszańskiego a w Pis tacy ludzie są mile widziani.
qaz 2022-09-04 10:10:27
Hihihihihih. Tylko na kogo tu głosować, jak nie ma reprezentacji centrum. Wygooglajcie sobie :Myśl Polska, Walkower Tuska, Przemysław Piasta.
Podszerstek 2022-09-04 09:23:37
symptomatyczne:
PIS na sztandarach ma wartości patriotyczne, społeczne, silną gospodarkę, godność człowieka.
a przeciwnicy PISu doskonale określają siebie: "Podłość, inwigilacja, szczucie, Polska w ruinie"
czarna duqa 2022-09-04 08:28:11
Pis-da nie odda władzy w demokratycznych wyborach. Przeczuwałem to już dawno ale teraz mam pewnoność. To organizacja przestępcza
Yajami Omate 2022-09-04 08:19:30
Mówienie o reperacjach wojennych do ludzi którzy mają przypiętą łatkę Goralenvolk.
Jasiek 2022-09-04 06:59:45
Dlaczego takie spotkanie nie jest organizowane w Pieninach ,przeciez Krościenko i Szczawnica to zaglebie armi Kaczyńskiego ,szamanow
mirek 2022-09-04 05:05:19
W sumie nalezy podziekowac kodziarzom i reszcie. Duzo tego nie bylo , ale i tak potwierdzili , ze Prezes robi przyzwoita robote i trzyma to bractwo w ryzach.
kot prezesa 2022-09-03 23:31:29
Nie ważne kto jak głosuje... Ważne kto liczy głosy.

To Wam mówię ja! Kot Prezesa!
xxx 2022-09-03 22:16:53
"Kaczyzm" w czystej postaci!...
boruta 2022-09-03 22:09:44
Jest takie ugrupowanie co lubuje się w reasumpcji głosowania.
antykancelista73 2022-09-03 22:09:32
obsz czana balbina mlask mlask mlask a armia tępych klakierów się cieszy........tymczasem inflacja 16....paliwo 8.....złotówka na łeb.....miliardy długu i blokada miliardów euro........zacytować ,,....spieprzaj dziadu..'' to jak nic powiedzieć.......ale głupki się cieszą.......
kac vefas 2022-09-03 21:52:57
kontrolować wyniki wyborów?!
Wy jako państwo macie przeprowadzić wolne wyboty, podliczyć głosy i ogłosić wyniki a nie do kurły nędzy je kontrolować (kontrolować możecie wybory - nie wyniki)
#Będziesz_siedział
abc 2022-09-03 21:52:08
...rozumiem, że mają chronić przed pisuarowymi matactwami?
żadna formacja będąca przy władzy z taką pogardą nie traktowała prawa jak pis.
niewykluczone zatem - wzorując się na historycznych poprzednikach, których poczynania tak świetnie kopiują - jak Bierut, Stalin, że zastosują wszelkie matactwa, przekręty i fałszerstwa, by wygrać kolejną kadencję - czytaj: uniknąć odpowiedzialności za wszystkie przekręty, kradzieże i defraudacje na skale niespotykaną w całej Polskiej historii.
yano 2022-09-03 21:18:23
Znając inklinacje PO do przestępczych działań, konieczne jest pilnowanie wyborów.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - STOISKO do wynajęcia ok. 60 m2, 2.500 zł. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM PAWILON HANDLOWY - NOWY TARG. 517 600 205.
 • PRACA | szukam
  Podejmę pracę jako kierowca autobusu tymczasowo, lub na stałe w zależności od warunków Posiadam wszystkie niezbędne kwalifikacje które są potrzebne wraz z kartą kierowcy, prawo jazdy kat ABCDE. 504032338
  Tel.: 504032338
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy POKOJOWĄ w małym hotelu 4* w Zakopanem. Umowa, spokojny tryb pracy. Tel. 889 949 381
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników w zawodzie: murarz, cieśla, zbrojarz, malarz, pracownik budowlany, płytkarz. 602629623 sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników na stanowisko: majster budowy, kierownik budowy.Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Możliwość długofalowej współpracy. 602629623 sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA DO ZAKŁADU KUŚNIERSKIEGO - GARBARSKIEGO NOWY TARG. PRACA CAŁY ROK. ZATRUDNIĘ KRAWCOWĄ - SZYCIE NA MIEJSCU LUB CHAŁUPNICZO. 601 789 299, 536 740 251.
 • PRACA | dam
  GAMATEX zatrudni na stanowisko DYREKTOR ZAOPATRZENIA. Miejsce pracy: Stare Bystre, tel.18 26-137-32, e-mail: rekrutacja@gamatex.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  KORBACZE BIAŁE. 536 421 761.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane - Pardałówka, widokowy, dwupokojowy apartament z garażem. 603 581 579.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie 48m2 -3 pokojowe z balkonem w Nowym Targu Podhalanska. 660797241 b12.pl
  Tel.: 660797241
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A4, 1.8 benzyna, 2008r, 138.000 km. 602 534 193.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  TOYOTA COROLLA benzyna, 1996, 1 właściciel, 140.000 km. 690 437 087.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię fryzjerkę w bardzo dobrze prosperującym salonie fryzjerskim w Zakopanem. 600050535
  Tel.: 600050535
 • USŁUGI | budowlane
  CYKLINOWANIE Bezpyłowe REPERACJE parkietu PODŁOGI Profesjonalny Montaz Szczotkowanie, Barwienie Odnawianie Schodów Zapraszamy 500170610. 500170610 www.PARKIET-MICHAL.pl dom_technika@interia.pl
  Tel.: 500170610
 • PRACA | dam
  MŁODĄ KOBIETĘ (niepalącą) DO SPRZĄTANIA W DOMU JEDNORODZINNYM obok Zakopanego, 2 razy w tygodniu. Warunki do ustalenia. 698 506 913
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI UCZNIÓW, STUDENTÓW DO PRACY W WEEKENDY, ŚWIĘTA, FERIE. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ. PRACA STAŁA + świadczenia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY DO PRACY W KUCHNI. Praca stała + świadczenia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Poszukujemy mezczyzn do budowy namiotow w Holandi. Mile widziane prawo jazdy Kat B oraz C, C+E. Praca z zakwaterowaniem. Praca jest sezonowa lub na dluzszy okres. Zainteresowanych prosze o kontakt +31 616955169. www.vanvugtverhuur.nl ela@vanvugtverhuur.nl
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupie nieruchomośc w Zakopanym lub Białce Tatrzańskiej , dom ,pensjonat, działke 660797241 b12.pl.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  Austria oferty dla murarzy, cieśli, stolarzy, elektryków, hydraulików i dekarzy z j. niem. Zarobki do 2500,00 eur na rękę/m!. 538373894 www.clubsilesius.pl praca@csopole.pl
  Tel.: 538373894
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  POSZUKUJĘ PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH - bez doświadczenia - okolice Zakopanego - 694 057 523.
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Tel.: 725 300 377, e-mail: rekrutacja.zakopane@cos.pl
 • PRACA | dam
  Sklep spożywczy w Poroninie zatrudni SPRZEDAWCÓW. Umowa o pracę. Praca co 2-gi dzień lub codziennie, do uzgodnienia. 601 746 502, 665 00 34 35.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • PRACA | dam
  Zatrudnię MALARZA, FLIZIARZA, MURARZA. 601 508 736.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  WIERCIMY POD SŁUPKI OOGRODZENIOWE I NIE TYLKO. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. 504163439 BIURO@MAJERCZYK.PL
  Tel.: 504163439
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię NIEWIELKI DOM NA DZIAŁCE DO 10 arów - do zamieszkania - okolice Zakopanego do 15-17 km. Tel. lub sms: 884 284 375
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • PRACA | dam
  ATRANS TRANSPORT. Poszukujemy KIEROWCY kategorii C+E, z doświadczeniem lub bez. Transport krajowy i międzynarodowy, głównie Rumunia. Jazda pojazdami wyłącznie EURO VI. Współpraca ze spedytorami będącymi dyplomantami jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Więcej informacji pod numerem telefonu: 723 555 111.
 • USŁUGI | budowlane
  OKUCIA BALKONÓW, RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 600 998 377.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-10-07 20:10 Śmiertleny upadek w Tatrach Słowackich 2022-10-07 20:00 Noga z gazu przed szkołami, nie tylko na Olczy 2022-10-07 19:00 Biały Miś na Krupówkach i dwóch chłopców ubranych po góralsku czyli skarby archiwum 2022-10-07 17:57 Śmiertelny wypadek w Tatrach. Turysta spadł z Krzyżnego 2022-10-07 17:00 Tunel pod Małym Luboniem prawie gotowy 2 2022-10-07 16:00 Wielkie żarcie na nowotarskim rynku - ostatnie takie w tym roku! 1 2022-10-07 15:37 Stomatologia pod narkozą 2022-10-07 15:00 Ryczą pod Babią Górą 2022-10-07 13:59 Turyści ruszyli w stronę Tatr, jak szybko zakopianka zaświeci się na czerwono? 5 2022-10-07 13:19 Mały, bardzo towarzyski piesek błąkał się na Grapie 2022-10-07 13:00 W sobotę jedziemy na rowerach przez Zakopane (WIDEO) 3 2022-10-07 12:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 2 2022-10-07 11:45 Xawerego Żuławskiego zombie "Apokawixa". Premiera w kinie "Sokół". Mamy dla was bilety 2022-10-07 11:30 Opowieści wujcia Karola z Atmy. Koncert 2022-10-07 11:00 Ślisko, mokro na szlakach, w wielu miejscach natraficie na oblodzenia 2022-10-07 10:00 Amelia Kudasik z Nowego Targu stypendystką Rafał Brzoska Foundation 1 2022-10-07 08:59 Nad górami błękit nieba, Zakopane tonie w chmurach 2022-10-07 08:00 Ach, co to była za noc 1 2022-10-07 07:00 Kolejna Domówka na Roztoki. Wystąpi Antek Krupa 2022-10-06 21:40 Cenna kolekcja uli zagrożona 2 2022-10-06 21:03 Dyrektor Teatru Rabcio rodzi się w bólach 2022-10-06 20:15 Poznajecie? To tatrzańska droga do raju w jesiennych kolorach 1 2022-10-06 19:30 Jak wyjedziemy z naszego osiedla? 8 2022-10-06 18:45 Górale ponieśli ogromne koszty, a władze chcą wszystko sprzedać. Rezolucja trafi do Sasina 14 2022-10-06 18:43 Od cinkciarza do ministra. Kariera ministra Andrzeja Guta Mostowego 31 2022-10-06 17:59 Jest mim, a to oznacza, że na Krupówkach są turyści 2 2022-10-06 17:00 Odbudować piłkę w Zakopanem. Rozmowa z nowym prezesem KS Zakopane 3 2022-10-06 17:00 Pomagamy biegając. Dołącz i wesprzyj hospicjum 2022-10-06 15:30 Cudowna jesień w Tatrach. Zapraszamy do Kuźnic i na Nosal (ZDJĘCIA) 1 2022-10-06 14:55 Spotkanie z 4 niedźwiedziami w Kościelisku (WIDEO) 2022-10-06 14:42 Koncert na skrzypce i fortepian. W rocznicę urodzin Karola Szymanowskiego 2022-10-06 13:56 Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 2022-10-06 13:20 Tenis stołowy w Pieninach 2022-10-06 13:00 212. Wieczór na Harendzie. Języczek u wagi 2022-10-06 12:54 Mac-Graf - polecany producent taśm pakowych 2022-10-06 12:45 Mamy błoto w domu w Zakopanem, drogą nie da rady przejść ani przejechać 2022-10-06 12:00 Pług przyjedzie gdy rozjeżdżonego śniegu będzie więcej niż 10 cm 1 2022-10-06 11:07 Jak zmienić życie dzięki terapii dla par online? 2022-10-06 11:00 Szczawnica: Jedni wolą Magdalenę, inni Jana 1 2022-10-06 10:00 Piersi pod kontrolą 2022-10-06 09:59 Łanie skubią trawkę na rondzie (WIDEO) 5 2022-10-06 09:14 W Dzianiszu samochód uderzył w drzewo 3 2022-10-06 09:13 Ostatni w tym roku zlot food trucków na nowotarskim Rynku 1 2022-10-06 08:59 W Tatrach do 1500 metrów jesień, a wyżej zima 2022-10-06 08:03 Wesele góralskie obejrzycie w Dworku Gościnnym 2022-10-06 07:00 Na krawędzi. Jak zatrzymać plagę samobójstw na Podhalu? 1 2022-10-05 21:40 Noc bębnów, pióropuszy i książek 2022-10-05 21:00 Druhowie ze Sromowiec Wyżnych mają nowy samochód 2022-10-05 20:00 Mural w Zakopanem odsłonięty. Wiemy, co przedstawia 6 2022-10-05 19:36 Nowa wystawa w Miejskiej Galerii Sztuki. W piątek wernisaż
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-10-01 12:55 1. Ochotnica Wołochami stoi. Kto chce byc mianowany wojewodą , może nawet ministrem to predziutko do Ochotnicy , bo tam wójt Królczyk nadaje nominacje. Sam jest już juhasem u wojewody Jarka Bucka . Co za wariatkowo uskutecznia Królczyk , a wy drodzy mieszkańcy ulegacie jego fanaberiom. Na zdjęciu widzimy go w marnej kabocinie ale ku owcom w sam roz. Powiedz Królczyk czy już dostałeś nominacje na juhasa czy na razie jesteś zaganiacem owiec? 2022-09-28 22:10 2. Czy ten kudlato-rudy to z ramienia lewicy. 2022-09-17 13:01 3. To raczej nowa "Bukowianka". Ta droga przecież nie będzie prowadzić do Zakopanego. Zakopane zostało obronione przed godną komunikacją. 2022-08-21 19:28 4. byw, tak jak w '39-'45r. w Niemczech, wszyscy służyli w tej formacji. 2022-08-21 17:33 5. Błąd merytoryczny, osoba która napisała ten tekst nic nie zrozumiała. Rad i radiologia niewiele ze sobą mają wspólnego. Dzięki Profesorowi możliwy był rozwój leczenia radem (radioterapii), a nie rozwój radiologii. 2022-08-15 14:41 6. To taki slowny lojotok. 2022-08-13 21:46 7. Polska armia zmieściła się na jednym rynku. A ! jeszcze orkiestra. 2022-08-12 10:21 8. Godali, ze od tego radu ludziska umiyrali na raka wokoło, jedyn w drugiego, a terozki o tym cicho.... 2022-07-17 06:36 9. Mozna robić cepeliadę z góralszczyzny ale bez przesady....No i jeszcze sołtys na dzień dobry...ŻENADA! 2022-07-13 12:18 10. Wielkie dzięki Autorce za pokazanie pięknych krajobrazów jeszcze niezeszpeconych niewłaściwą zabudową. Złoty cielec tam jeszcze nie zagościł tak jak na Podhalu i już w pewnej mierze na Orawie. Spieszmy się podziwiać te unikalne widoki zanim zniszczy je ludzki egoizm, bezguście, udawana niemoc urzędników, pazerność i konsumpcjonizm w globalistycznym wydaniu. Nie pozwólmy zniszczyć regionalnych tradycji, których częścią jest rolnictwo, hodowla i pasterstwo. Jakaś nadzieja może płynąć ze Spisza!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP