Reklama

2022-09-05 12:59:28

Warszawa, Zakopane

Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP. Co z Sylwestrem Marzeń?

Reklama

Rada Mediów Narodowych odwołała z funkcji prezesa TVP Jacka Kurskiego.

Taką informację przekazał w mediach społecznościowych Robert Kwiatkowski, członek rady. Następcą Kurskiego został Mateusz Matyszkowicz, filozof, publicysta, redaktor naczelny kwartalnika "Fronda Lux", członek zarządu TVP, były dyrektor TVP1i TVP Kultura. Jak ustalił Onet wniosek o odwołanie Kurskiego złożył prezes RMN Krzysztof Czabański, dobry przyjaciel Jarosława Kaczyńskiego. W wiadomości do dziennikarza Onetu Czabański nie podał powodów odwołania. Napisał tylko: "Jestem pewny, że Mateusz Matyszkowicz wzmocni merytorycznie ofertę TVP".

"Już niedługo przed Jackiem Kurskim nowe zadania" - napisał w mediach społecznościowych Radosław Fogiel, rzecznik prasowy PiS. Pojawiają się komentarze, że Jacek Kurski może objąć stanowisko w rządzie, nawet w randze wicepremiera.

Przypomnijmy, że odwołany prezes Jacek Kurski miał bardzo dobre kontakty z burmistrzem Zakopanego Leszkiem Dorulą. Burmistrz był gościem na weselu byłego prezesa TVP. To za sprawą tych kontaktów w Zakopanem odbywał się budzący różne opinie Sylwester Marzeń. Pozostaje pytanie, czy nowy prezes TVP podtrzyma pomysł organizowania tej imprezy pod Giewontem.
Swoje odwołanie na Twitterze skomentował też Jacek Kurski:

"Potwierdzam, że w wyniku decyzji mojego środowiska politycznego, w porozumieniu ze mną przestałem być Prezesem TVP. Wiem, że przede mną kolejne wyzwania. Telewizja, kt. oddałem 7 ostatnich lat jest dziś u szczytu potęgi, wspaniała jak nigdy. Z serca dziękuję Widzom i ludziom TVP."

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Dziadek 2022-09-06 08:21:23
Do nick inspicjent
Widzę że zaczyna się pogłębiona intelektualna obrona złodziei. Nasz złodziej z PiSu to dobry złodziej, nasz komuch z PiSu to dobry komuch. Inni złodzieje i komuchy to be.
Zgodzę się z tobą w wielu rzeczach które piszesz ale na pewien relatywizm moralny nie.
Chciałbym głosować na taka partię która mi zostawi swobodę gospodarczą w ryzach przyjaznych przepisów, zostawi moje sumienie mnie a nie z buciorami wchodzi w moje sumienie, partię która zaraz po dojściu do władzy nie zaczyna kraść, partia która ceni pracę a nie partię rzucającą ochłapy socjalne w formie łapówek.
Wskaż mi na kogo głosować. Każdy rządził i i teraz mieszają się we własnym tygielku.
Pewnie, że teraz rządzi kapitał międzynarodowy nie znający granic. Czy wojna na Ukrainie wybuchła o tak sobie. Nie. Resetują gospodarkę światową. Kowboje z Teksasu muszą wypchnąć trochę broni, postraszyć Chiny.
A my machamy szabelką na lewo i prawo. Tylko historia nas nie nauczyła że machanie szabelką nic nie da , wypowiadamy wręcz wojnę. wkoło wszystkim. Rok 1939 nie nauczył nas rozumu.
Czy my mali mamy jakiś wpływ na to wszystko? Nie mamy. Mamy oglądać propagandę oficjalną rządową i tzw opozycyjną w telewizjach, mamy nie myśleć, mamy oglądąć programy typu Tańce na parkiecie, Śpiewać każdy może , Łódka miłości i inne badziewia.
Dla mnie kwintesencją czasów w których żyjemy jest film ,,Wojna Światów- następne stulecie" z rolą Romana Wilhelmiego jako Iron Idem. Film stary ale jakże aktualny.
inspicjent 2022-09-05 21:32:26
Gołąbeczki...

Nie da się pozbyć złodziei z naszego czy innego kraju. Złodzieje byli, są i będą. Nie chodzi więc o pozbycie się złodziei. Wszak wysokiej klasy złodzieje, okradający wroga i przyczyniający się do bogactwa i sukcesu ojczyzny, są na wagę złota. A jak uczy historia niektórym stawia się nawet pomniki... Więc... profesjonalni złodzieje są wręcz pożądani, szczególnie ci działający oficjalnie w białych kołnierzykach, bankierzy, prezesi, korporacyjne szychy, finansowe grube ryby. Sęk w tym by odpowiednio zmotywować ich by kradli na korzyść ojczyzny a nie obcych mocarstw i koncernów. Dlaczego zachodnie koncerny potrafią okradać Polskę i przyczyniać się do bogacenia swych ojczystych krajów? Zapytajcie żydów lub amerykanów. To zapewne kilka prostych zasad które nie są tajemnicą lecz prawdopodobnie skrywają się w podręcznikach do ekonomii i tym podobnych magicznych księgach.
Więc... nie tędy droga by pozbywać się złodziei. Trzeba pozbyć się zdrajców Ojczyzny. I to jest cel na którym należy skupić wszelkie wysiłki.
lussy 2022-09-05 21:23:00
JEST JEST FRONCZYSTA W TLE HEY PELNY ETAT W CZERWONYM DWORZE
NO to swiadek bedzie w procesie o zoorganizowanie gigantycznej imprezy w centrum miasteczka, gdzie Policja nie daje rady z lumpami,cyganami i 3 kubkami....
hey hey , ciekawe czy monitoring dziala w sylwestra, bo w szczycie sezonu jakos nie dziala
jelesien 2022-09-05 20:35:48
Jeden wart drugiego, dno i trzy metry MUŁU, tak dorula MUŁU.
I do tego jeszcze ten vel sławomir.
Leszek 2022-09-05 19:55:26
Słynny podpis Leszka D..
Jak zamienić kurort w slams w jeden rok
@%^ 2022-09-05 19:46:49
@inspicjent
Nie musisz nam wskazywać że złodzieje są złodziejami. Wskaż jak pozbyć się z naszego kraju złodziei
Baciok 2022-09-05 19:38:58
Wreszcie zniknie ten uśmiechnięty łeb jak piłka.
inspicjent 2022-09-05 18:57:53
Rzutem na taśmę...

@JNizinkiewicz
Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita" z rządowych źródeł, kilka dni temu trwały rozmowy nad przejściem Jacka Kurskiego do rządu. Wydarzenia mogły przyspieszyć i Kurski może wejść do rządu "na kogoś więcej, niż minister". @rzeczpospolita

Ale wiecie dlaczego nie złożył rezygnacji tylko został odwołany... bo nie dostałby 100 tysięcy odprawy :-)

buziaczki
Przemytnik 2022-09-05 18:37:20
80% turystów na Podhale przyjeżdża rano cosik pozwiedzać wieczorem się pić następnego ranka już tylko piją na kaca i tak wygląda cały ich pobyt na Podhalu jeśli przyjedzie tylko to kulturalne 20% to nie będzie dudków więc przestańcie się obrażać na te dudki bo za co będziemy żyć?
moher 2022-09-05 18:35:18
@psychiatra z tego wynika że dziennikarz Piński zrobił Kaczyńskiemu przysługę, i powinien mu podziękować , bo jeżeli wszyscy wiedzą kim był Kaczyński to teraz nie będzie szantażowany ani przez Macierewicza ani przez rosyjskie służby , a i Rydzykowi może powiedzieć że ruski agent.
bfepis 2022-09-05 18:10:37
Haha kura teraz potrzebna w kampanii. Musi wyjechać na Tuska że dziadek w Wehrmachcie. Wyjedzie z tym dziadkiem, dostanie bure że skłamał i wywalą go na chwilę z partii a porem zostanie wicepremierem albo prezesem orlenu. Już raz tak było haha
inspicjent 2022-09-05 18:06:35
Do wszystkich uradowanych odejściem pana jacka, otwierających szampana z radości, tarzających się ze śmiechu... Muszę Was zmartwić gołąbeczki...
1) Jacek nie odszedł, bo takich medialnych skarbów się nie wypuszcza z garści, lecz dostał zapewne od jarka ważniejsze zadanie niż koncerty disco-polo.
Wybory za rok (niestety, szkoda że nie wcześniej lecz wszystko jeszcze możliwe). Prezes jarek po pierwszych swoich turnee po ojczyźnie widzi że naród krnąbrny, nie wieży w sukces gospodarczy, bratnie wsparcie dla Ukrainy, łagodną zimę, putinflację i świetlaną przyszłość pod sztandarami pisu. Tu jakieś jajka, tam przegonili, jeszcze inni odmówili wynajęcia sali... Sami przyznacie że nie wygląda to na zalążki spektakularnego sukcesu a na wstęp do porażki (stąd na wszelki wypadek liczenie głosów przez zaufanych pisowców). Prezes jarek nie w ciemię bity i doskonale zdaje sobie sprawę że prezes jacek świetnie się bawi rozwalając pieniążki publiczne... bo jest asem w rękawie na ciężkie czasy. Więc krótko mówiąc "dość wygłupów, bierz się do roboty". Myślę że prezes jacek zadba by spotkania pisowców przerodziły się w monumentalne wiece poparcia dla prezesa i jego akolitów - przynajmniej medialnie, papier wszystko przyjmie a raczej taśma filmowa ciemny lód. Uwierzcie że on to potrafi. Jeśli ktoś jest w stanie dokonać cudu wizerunkowego to właśnie on. A budżet będzie miał nieograniczony i publiczne media do dyspozycji... tak, tak to że oddaje koledze na chwilę stanowisko żeby mu "przytrzymał" to nie znaczy że traci władzę nad instytucją (odprawa to taki bonusik na boczku dla smaczku).
2) Po wygranych wyborach prezes jacek wróci do tvp i będzie mógł znowu szampańsko bawić się za pieniądze podatników. Baw się chłopaku, póki możesz, do następnych wyborów... o ile będzie potrzeba.
3) Sylwester Marzeń z TVP2 odbędzie się w Zakopanem i śmiem twierdzić że będzie to najhuczniejszy, najlepszy, najbardziej wypasiony, najbardziej gwiazdorski, najbardziej pikowy, najdroższy... z tych które dotąd się odbyły... Prezes jacek już o to zadba. Co jak co ale im większy kryzys tym większe i bogatsze igrzyska, ta zależność nigdy nie zawodzi. Owszem może nie być chleba i węgla ale ten koncert odbędzie się właśnie choćby dlatego by odwrócić uwagę od tych błahostek.

Więc Burmistrz jednak będzie wywijał hołubce z Prezesem.
wiktoria 2022-09-05 17:54:35
pięknie to ujął Mirosław z doopiarzem +pan Wałsa z poślicą Jachirą
zako 2022-09-05 17:39:32
SO SWÓJ OSZCZYPIE TO NIE CHODZI O TO,ŻEBY NIE BYŁO GOŚCI TYLKO MA ICH BYĆ MNIEJ A ZAMOZNIEJŚI ,ŻEBY NIE ROBIĆ SLAMSU Z MIASTA NIE DA SIĘ ZROBIĆ PŁATNEGO SYLWESTRA NA 20 000 DA SIE I JESZCZE SIĘ DA ZAROBIĆ MEGA DUTKI DLA MIASTA WSIOCZKU A ZAMIAST TEGO MASZ KUPSKA PO RÓWNI I BIEGASZ W LECIE PO SZKLE PO MAŁPKACH oGLĄDAJĄC ZDEWASTOWANE KOSZE PRZEZ ZULI NA RÓWNI A W ZIMIE W SNIEGU PO KOLANA ALBO ŚLIZGASZ SIĘ PO LODZIE.
franek 2022-09-05 16:56:46
Ciekawe swoją drogą aką minę będzie miała dziś niejaka Holecka w tzw. Wiadomościach o 19.30. :D
rysiaczek 2022-09-05 16:23:29
@psychiatra, sklonnosci homoseksualne nie sa karalne. Za to bezpodstawne pomowienia czy publiczne oszczerstwa owszem.
psychiatra 2022-09-05 15:53:34
To jutro po procesie jakim to wytoczył Kaczyński dziennikarzowi Janowi Pińskiemu za to że publicznie wyjawił skłonności homoseksualne Kaczyńskiego z przeszłości , to kto w TVPis będzie szczuł na Pińskiego jak Kurskiego nie będzie.
Miroslaw 2022-09-05 15:44:32
TV doopiarz to nowa , jesienno-zimowa propozycja kanalu oPOzycja plus. Trwaja poszukiwania glownych prezenterow i prezenterek. Para lumpart/ alimenciarz wydaje sie byc naturalna czolowka programu.
jarek 2022-09-05 15:28:38
@swoj to uważasz, że jak nie będzie sylwestra marzeń to i normalni ludzie nie przyjadą ? i będzie BIDA ! :)
KAROL2 2022-09-05 15:24:34
Kurski zbyt dużo wie, dadzą mu nowe zadanie inaczej przeszedlby do tvn i ujawnił pare pikantnych smaczkow.....
dracula jeszcze zatanczy w stodole a Komendant Policj ledwo zipie latem i nie daje rady z dziecmi na Rowni Krupowej..
Karol 2022-09-05 15:16:11
Prezesowanie w TVP to była rozgrzewka. Teraz dopiero, jako wcpremier pokaże na co go stać. Zatęsknicie za jego prezesowaniem w kurwizji.
@Swój 2022-09-05 15:10:17
Moi Goscie przyjeżdzają w góry, dla folkloru i tradycji Goralskiej ORAZ przyrody.
Sylwester ZDEWASTOWAL I ZGWALCIL WSZYSTKO CO POWYZEJ
ZAMIENIL MIASTO W STREFE BEZPRAWIA ENERGY 2000 LUNAPARK BY TVP

Ps jak można sciagnąc do scisłego centrum 100 00 pijanych ludzi ze środkami pirotechnicznymi, ten sylwester przekracza mozliwosci krakjowa!! a najważmiejszy jest PIK KURSKIEGO, trzeba nam Gubalowki, Nosala a nie MAJTECZKE W KROPECZKI, WYMIOCIN,BIJATYK PANIE SWOJ
Zakopianka 2022-09-05 15:01:07
Krzywdy kurskiemu nie zrobią a raczej za osiągnięcia dostanie awans.Moze zastąpi Pinokia, wszystko możliwe bo zasługi ma wielkie.
Swoj 2022-09-05 14:29:59
Ciekawe za co zapłacicie rachunki jak nie będzie sylwestra !!!!???
Skąd 80%wezmie pieniądze na życie jak nie będzie gości . Po co maja przyjeżdżać jak jesteście tak nastawieni !!??
Co zrobimy wszędzie są świnie i jak świnie będą się zachowywać to wychowanie !! A nie Pana Doruli wina czy Kurskiego
Wszędzie po miastach jest tak po koncertach !!!! Tylko my mamy mała kitę i odczuwamy to bardziej
Pozdrawiam
jarek 2022-09-05 14:28:09
napoleon z Żoliborza na pewno już ma dla niego jakieś zadanie np.sztab wyborczy lub CUŚ podobnego :)
kac vefas 2022-09-05 14:19:55
ludzie nie mają czym i za co chałup na zimę ogrzać,
a zima na Podhalu to nie zima w Gdańsku
inflacja aż huczy, usługi poszły do 100% w górę (mój dentysta oraz drugi ortodonta)
ale problemem świata jest czy będzie sylwestrach marzeń - jakże znienawidzony przez mieszkańców.
Powiedzcie jeszcze jak tam koronka, bo jest wrzesień, wiec można przestawić wajchę na lockdawn by gospodarki nie udusić
#by żyło się lepiej
Dziadek 2022-09-05 13:58:37
Nawet Prezes nie zniósł już prymitywnej i topornej propagandy TVPPiS.
Przy takiej propagandzie bardziej inteligentni wyborcy PiSu zaczęli wątpić w logikę działań. Dostanie kopa gdzie indziej, na jakiś czas schowają, potem dadzą jakąś fuche w Europarlamencie.
Co do Sylwestra Marzeń. Obstawiam że przeniosą go gdzieś indziej żeby nie kojarzył się z Kurskim.
Może odetchniemy od tego badziewia. Ani to jakiś piniendzy dodatkowych nie przynosiło a turysta jednodniowy przyjeżdżoł nachlać się obe...... wkoło wszystko. I tyle w temacie.
kombajn 2022-09-05 13:55:07
HALNY ZALATWI SYLWESTER MARZEN JAK WIEKSZOSC PATOLOGII W ZAKOPANEM A BURMISTRZ BEDZIE SIE TLUMACZYL ZE BYLA PRESJA, ZE JACEK NACISKAL, ZE TO WOGOLE JEST PRZECIEZ SUPER....;
moher 2022-09-05 13:45:00
Pierwsze szczury uciekają z tonącego okrętu , a on jest wyjątkowo przebiegły i schowa za immunitetem w parlamencie , żeby nie iść siedzieć , a TVPiszczujnia to już jest jak zajechany samochód.
franek 2022-09-05 13:31:48
Bezczelny Jacuś będzie teraz Ministrem Prawdy.

Orwell i Bareja w jednym.
Vadie 2022-09-05 13:29:26
Mam nadzieję że w tym roku nie będzie speluny i hołoty marzeń na koniec roku
raid 2022-09-05 13:25:08
To z kim teraz będzie tańcował dobrodziej Dorula 31 grudnia?
Ernie 2022-09-05 13:19:33
Chleba i igrzysk!
Igrzyska jeszcze trwają... ale już wkrótce gorzej będzie z chlebem.
Kicaj 2022-09-05 13:11:30
Won z gównem marzeń
Adam 2022-09-05 13:10:11
to przecież nic nie zmienia
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - STOISKO do wynajęcia ok. 60 m2, 2.500 zł. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM PAWILON HANDLOWY - NOWY TARG. 517 600 205.
 • PRACA | szukam
  Podejmę pracę jako kierowca autobusu tymczasowo, lub na stałe w zależności od warunków Posiadam wszystkie niezbędne kwalifikacje które są potrzebne wraz z kartą kierowcy, prawo jazdy kat ABCDE. 504032338
  Tel.: 504032338
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy POKOJOWĄ w małym hotelu 4* w Zakopanem. Umowa, spokojny tryb pracy. Tel. 889 949 381
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników w zawodzie: murarz, cieśla, zbrojarz, malarz, pracownik budowlany, płytkarz. 602629623 sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników na stanowisko: majster budowy, kierownik budowy.Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Możliwość długofalowej współpracy. 602629623 sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA DO ZAKŁADU KUŚNIERSKIEGO - GARBARSKIEGO NOWY TARG. PRACA CAŁY ROK. ZATRUDNIĘ KRAWCOWĄ - SZYCIE NA MIEJSCU LUB CHAŁUPNICZO. 601 789 299, 536 740 251.
 • PRACA | dam
  GAMATEX zatrudni na stanowisko DYREKTOR ZAOPATRZENIA. Miejsce pracy: Stare Bystre, tel.18 26-137-32, e-mail: rekrutacja@gamatex.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  KORBACZE BIAŁE. 536 421 761.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane - Pardałówka, widokowy, dwupokojowy apartament z garażem. 603 581 579.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie 48m2 -3 pokojowe z balkonem w Nowym Targu Podhalanska. 660797241 b12.pl
  Tel.: 660797241
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A4, 1.8 benzyna, 2008r, 138.000 km. 602 534 193.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  TOYOTA COROLLA benzyna, 1996, 1 właściciel, 140.000 km. 690 437 087.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię fryzjerkę w bardzo dobrze prosperującym salonie fryzjerskim w Zakopanem. 600050535
  Tel.: 600050535
 • USŁUGI | budowlane
  CYKLINOWANIE Bezpyłowe REPERACJE parkietu PODŁOGI Profesjonalny Montaz Szczotkowanie, Barwienie Odnawianie Schodów Zapraszamy 500170610. 500170610 www.PARKIET-MICHAL.pl dom_technika@interia.pl
  Tel.: 500170610
 • PRACA | dam
  MŁODĄ KOBIETĘ (niepalącą) DO SPRZĄTANIA W DOMU JEDNORODZINNYM obok Zakopanego, 2 razy w tygodniu. Warunki do ustalenia. 698 506 913
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI UCZNIÓW, STUDENTÓW DO PRACY W WEEKENDY, ŚWIĘTA, FERIE. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ. PRACA STAŁA + świadczenia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY DO PRACY W KUCHNI. Praca stała + świadczenia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Poszukujemy mezczyzn do budowy namiotow w Holandi. Mile widziane prawo jazdy Kat B oraz C, C+E. Praca z zakwaterowaniem. Praca jest sezonowa lub na dluzszy okres. Zainteresowanych prosze o kontakt +31 616955169. www.vanvugtverhuur.nl ela@vanvugtverhuur.nl
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupie nieruchomośc w Zakopanym lub Białce Tatrzańskiej , dom ,pensjonat, działke 660797241 b12.pl.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  Austria oferty dla murarzy, cieśli, stolarzy, elektryków, hydraulików i dekarzy z j. niem. Zarobki do 2500,00 eur na rękę/m!. 538373894 www.clubsilesius.pl praca@csopole.pl
  Tel.: 538373894
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  POSZUKUJĘ PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH - bez doświadczenia - okolice Zakopanego - 694 057 523.
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Tel.: 725 300 377, e-mail: rekrutacja.zakopane@cos.pl
 • PRACA | dam
  Sklep spożywczy w Poroninie zatrudni SPRZEDAWCÓW. Umowa o pracę. Praca co 2-gi dzień lub codziennie, do uzgodnienia. 601 746 502, 665 00 34 35.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • PRACA | dam
  Zatrudnię MALARZA, FLIZIARZA, MURARZA. 601 508 736.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  WIERCIMY POD SŁUPKI OOGRODZENIOWE I NIE TYLKO. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. 504163439 BIURO@MAJERCZYK.PL
  Tel.: 504163439
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię NIEWIELKI DOM NA DZIAŁCE DO 10 arów - do zamieszkania - okolice Zakopanego do 15-17 km. Tel. lub sms: 884 284 375
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • PRACA | dam
  ATRANS TRANSPORT. Poszukujemy KIEROWCY kategorii C+E, z doświadczeniem lub bez. Transport krajowy i międzynarodowy, głównie Rumunia. Jazda pojazdami wyłącznie EURO VI. Współpraca ze spedytorami będącymi dyplomantami jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Więcej informacji pod numerem telefonu: 723 555 111.
 • USŁUGI | budowlane
  OKUCIA BALKONÓW, RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 600 998 377.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-10-07 20:00 Noga z gazu przed szkołami, nie tylko na Olczy 2022-10-07 19:00 Biały Miś na Krupówkach i dwóch chłopców ubranych po góralsku czyli skarby archiwum 2022-10-07 17:57 Śmiertelny wypadek w Tatrach. Turysta spadł z Krzyżnego 2022-10-07 17:00 Tunel pod Małym Luboniem prawie gotowy 2 2022-10-07 16:00 Wielkie żarcie na nowotarskim rynku - ostatnie takie w tym roku! 1 2022-10-07 15:37 Stomatologia pod narkozą 2022-10-07 15:00 Ryczą pod Babią Górą 2022-10-07 13:59 Turyści ruszyli w stronę Tatr, jak szybko zakopianka zaświeci się na czerwono? 5 2022-10-07 13:19 Mały, bardzo towarzyski piesek błąkał się na Grapie 2022-10-07 13:00 W sobotę jedziemy na rowerach przez Zakopane (WIDEO) 3 2022-10-07 12:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 2 2022-10-07 11:45 Xawerego Żuławskiego zombie "Apokawixa". Premiera w kinie "Sokół". Mamy dla was bilety 2022-10-07 11:30 Opowieści wujcia Karola z Atmy. Koncert 2022-10-07 11:00 Ślisko, mokro na szlakach, w wielu miejscach natraficie na oblodzenia 2022-10-07 10:00 Amelia Kudasik z Nowego Targu stypendystką Rafał Brzoska Foundation 1 2022-10-07 08:59 Nad górami błękit nieba, Zakopane tonie w chmurach 2022-10-07 08:00 Ach, co to była za noc 1 2022-10-07 07:00 Kolejna Domówka na Roztoki. Wystąpi Antek Krupa 2022-10-06 21:40 Cenna kolekcja uli zagrożona 2 2022-10-06 21:03 Dyrektor Teatru Rabcio rodzi się w bólach 2022-10-06 20:15 Poznajecie? To tatrzańska droga do raju w jesiennych kolorach 1 2022-10-06 19:30 Jak wyjedziemy z naszego osiedla? 8 2022-10-06 18:45 Górale ponieśli ogromne koszty, a władze chcą wszystko sprzedać. Rezolucja trafi do Sasina 14 2022-10-06 18:43 Od cinkciarza do ministra. Kariera ministra Andrzeja Guta Mostowego 31 2022-10-06 17:59 Jest mim, a to oznacza, że na Krupówkach są turyści 2 2022-10-06 17:00 Odbudować piłkę w Zakopanem. Rozmowa z nowym prezesem KS Zakopane 4 2022-10-06 17:00 Pomagamy biegając. Dołącz i wesprzyj hospicjum 2022-10-06 15:30 Cudowna jesień w Tatrach. Zapraszamy do Kuźnic i na Nosal (ZDJĘCIA) 1 2022-10-06 14:55 Spotkanie z 4 niedźwiedziami w Kościelisku (WIDEO) 2022-10-06 14:42 Koncert na skrzypce i fortepian. W rocznicę urodzin Karola Szymanowskiego 2022-10-06 13:56 Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 2022-10-06 13:20 Tenis stołowy w Pieninach 2022-10-06 13:00 212. Wieczór na Harendzie. Języczek u wagi 2022-10-06 12:54 Mac-Graf - polecany producent taśm pakowych 2022-10-06 12:45 Mamy błoto w domu w Zakopanem, drogą nie da rady przejść ani przejechać 2022-10-06 12:00 Pług przyjedzie gdy rozjeżdżonego śniegu będzie więcej niż 10 cm 1 2022-10-06 11:07 Jak zmienić życie dzięki terapii dla par online? 2022-10-06 11:00 Szczawnica: Jedni wolą Magdalenę, inni Jana 1 2022-10-06 10:00 Piersi pod kontrolą 2022-10-06 09:59 Łanie skubią trawkę na rondzie (WIDEO) 5 2022-10-06 09:14 W Dzianiszu samochód uderzył w drzewo 3 2022-10-06 09:13 Ostatni w tym roku zlot food trucków na nowotarskim Rynku 1 2022-10-06 08:59 W Tatrach do 1500 metrów jesień, a wyżej zima 2022-10-06 08:03 Wesele góralskie obejrzycie w Dworku Gościnnym 2022-10-06 07:00 Na krawędzi. Jak zatrzymać plagę samobójstw na Podhalu? 1 2022-10-05 21:40 Noc bębnów, pióropuszy i książek 2022-10-05 21:00 Druhowie ze Sromowiec Wyżnych mają nowy samochód 2022-10-05 20:00 Mural w Zakopanem odsłonięty. Wiemy, co przedstawia 6 2022-10-05 19:36 Nowa wystawa w Miejskiej Galerii Sztuki. W piątek wernisaż 2022-10-05 19:00 Owce schodzą z hal. Tak było w Ochotnicy (ZDJĘCIA)
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-10-01 12:55 1. Ochotnica Wołochami stoi. Kto chce byc mianowany wojewodą , może nawet ministrem to predziutko do Ochotnicy , bo tam wójt Królczyk nadaje nominacje. Sam jest już juhasem u wojewody Jarka Bucka . Co za wariatkowo uskutecznia Królczyk , a wy drodzy mieszkańcy ulegacie jego fanaberiom. Na zdjęciu widzimy go w marnej kabocinie ale ku owcom w sam roz. Powiedz Królczyk czy już dostałeś nominacje na juhasa czy na razie jesteś zaganiacem owiec? 2022-09-28 22:10 2. Czy ten kudlato-rudy to z ramienia lewicy. 2022-09-17 13:01 3. To raczej nowa "Bukowianka". Ta droga przecież nie będzie prowadzić do Zakopanego. Zakopane zostało obronione przed godną komunikacją. 2022-08-21 19:28 4. byw, tak jak w '39-'45r. w Niemczech, wszyscy służyli w tej formacji. 2022-08-21 17:33 5. Błąd merytoryczny, osoba która napisała ten tekst nic nie zrozumiała. Rad i radiologia niewiele ze sobą mają wspólnego. Dzięki Profesorowi możliwy był rozwój leczenia radem (radioterapii), a nie rozwój radiologii. 2022-08-15 14:41 6. To taki slowny lojotok. 2022-08-13 21:46 7. Polska armia zmieściła się na jednym rynku. A ! jeszcze orkiestra. 2022-08-12 10:21 8. Godali, ze od tego radu ludziska umiyrali na raka wokoło, jedyn w drugiego, a terozki o tym cicho.... 2022-07-17 06:36 9. Mozna robić cepeliadę z góralszczyzny ale bez przesady....No i jeszcze sołtys na dzień dobry...ŻENADA! 2022-07-13 12:18 10. Wielkie dzięki Autorce za pokazanie pięknych krajobrazów jeszcze niezeszpeconych niewłaściwą zabudową. Złoty cielec tam jeszcze nie zagościł tak jak na Podhalu i już w pewnej mierze na Orawie. Spieszmy się podziwiać te unikalne widoki zanim zniszczy je ludzki egoizm, bezguście, udawana niemoc urzędników, pazerność i konsumpcjonizm w globalistycznym wydaniu. Nie pozwólmy zniszczyć regionalnych tradycji, których częścią jest rolnictwo, hodowla i pasterstwo. Jakaś nadzieja może płynąć ze Spisza!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

Bojcorka

FILMY TP