Reklama

2022-09-14 17:59:03

Biały Dunajec, Gliczarów Górny

Mieszkańcy Białego Dunajca znowu bez wody. Skażone dwa wodociągi

Kolejny już raz mieszkańcy części gminy Biały Dunajec nie mogą korzystać z wodociągów.

Poprzednie skażenie miało miejsce w czerwcu, a wcześniej podobne  sytuacje zdarzały się wiele razy. Tym razem sprawa dotyczy wodociągu Dunajec Górny i budynków przy ul. Skupniowej od 1 do 17 oraz Miłośników Podhala i Piłsudskiego, a także wodociągu "Jurzyści Stołowe" w Gliczarowie Górnym  (ul. Jurzyste, ul. Wierchy od nr 123 do końca, przysiółek Stołowe, ul. Kaniówka).

Komunikaty Sanepidu:

Komunikat o jakości wody do spożycia w wodociągu publicznym „Dunajec Górny” w Białym Dunajcu (ul. Skupniowa od 1 do 17, ul. Miłośników Podhala, ul. Piłsudskiego)
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem informuje mieszkańców miejscowości Biały Dunajec, zaopatrywanych w wodę do spożycia z wodociągu  publicznego „Dunajec Górny” w Białym Dunajcu (ul. Skupniowa od 1 do 17, ul. Miłośników Podhala, ul. Piłsudskiego), że w dniu 14 września 2022 roku, w związku ze stwierdzonymi przekroczeniami w wodzie pitnej wydał decyzję o stwierdzeniu braku przydatności do spożycia wody z wodociągu publicznego „Dunajec Górny” w Białym Dunajcu.
Woda nie nadaje się do spożycia
Punkt zastępczy poboru wody będzie znajdował się przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Białym Dunajcu przy ulicy Miłośników Podhala 23

Komunikat o jakości wody do spożycia w wodociągu publicznym „Jurzyści Stołowe” w Gliczarowie Górnym
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem informuje mieszkańców miejscowości Gliczarów Górny, zaopatrywanych w wodę do spożycia z wodociągu  publicznego „Jurzyści Stołowe” (ul. Jurzyste, ul. Wierchy od nr 123 do końca, przysiółek Stołowe, ul. Kaniówka), że w dniu 14 września 2022 roku, w związku ze stwierdzonymi przekroczeniami: w wodzie pitnej wydał decyzję o stwierdzeniu braku przydatności do spożycia wody z wodociągu publicznego „Jurzyści Stołowe” w Gliczarowie Górnym.
Woda nie nadaje się do spożycia i do celów sanitarnohigienicznych


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Ferdek Kiepski 2022-09-16 12:44:35
Od wódki częste smutki, a od wody człek zdrowy i młody.
ewelinaa 2022-09-15 15:47:15
Problem z jakością wody jest w całej gminie.Ja akurat mieszkam w Dunajcu Dolnym i dwa tygodnie temu u nas woda nie nadawała się do spożycia.W każdej miejscowości są problemy.
Wszędzie śmierdzi szambami czy to Sierockie ,Gliczarów Dolny czy Górny nie wspominając o Białym Dunajcu.
Problemem jest to że Wójt i Radni mają to gdzieś że my i goście się trują zamiast coś z tym robić będą budować Amfiteatr (kolejny budynek na utrzymaniu Gminy)
Czy jest ktoś rozumny w tej Gminie ?
Wót i Radni napewno NIE!
lodożerca 2022-09-15 14:50:14
@zła "Może WIOŚ się w końcu obudzi i z kontrolą do Gminy w końcu wpadnie???"

A napisałaś zawiadomienie? Jeśli nie to już mogę Ci odpowiedzieć: NIE OBUDZI SIĘ I NIE WPADNIE!!!

Zacznij pisać pisma urzędowe zamiast komentarzy.
zła 2022-09-15 13:13:58
Ciekawe czy właściciele pensjonatów na Stołowym i Jurzystych poinformowali swoich gości, że nie mogą pić wody i myć się a parkingi rano były pełne samochodów i nawet autokar stał, pewnie czekają aż goście wyjadą i w domach rozstroju żołądka dostaną a jeżeli będą mieli to nieszczęście, że u nas w górach ich dopadnie i zapytają co mogło im zaszkodzić to gaździny wzruszą ramionami i stwierdzą, że pewnie sami to z domów przytargali i może jeszcze nas tym zarażą o skażonej wodzie nikomu nie wspomną albo skłamią, że to nie ich wodociąg albo, że oni z własnej studni wodę biorą. Ci co wylewają szamba na pola trują siebie i innych i czują się bezkarni bo im Wójt na to pozwala!!!!!!
Może WIOŚ się w końcu obudzi i z kontrolą do Gminy w końcu wpadnie???
alek 2022-09-15 12:54:36
Stołowe i Jurzyste wszyscy bez wyjątku mają rury wypuszczone na łąke a potem to spływa do potoku, 21 wiek, to jest nie dopomyślenia gdzieś indziej w Polsce. Chciwość ludzi plus bezczynność wojta i radnych i mamy wstyd na całą Polske. Naprawde ludzie przestaną przyjeżdzac do Gliczarowa a z tego większośc żyje
czysta woda 2022-09-15 10:48:13
Bareja i jego Miś wiecznie żywy

- Powiedz mi, po co jest ten AMFITEATR?
- Właśnie, po co?
- Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten AMFITEATR? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest AMFITEATR na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym AMFITEATREM? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest AMFITEATR społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?
- Protokół zniszczenia.
- Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.
A ode mnie.
Po co jest komu czysta woda?
wesoły Darek 2022-09-15 09:52:50
@wyborca. Na wsi zawsze na radnego proponuję się głupszego od szefa jakiejś organizacji lokalnej. Taki radny jest potrzebny żeby kiwał główką jak ten piesek na tylnym podszybiu kiedyś we Fiacie 125p.
wyborca 2022-09-15 09:27:48
Przede wszystkim walnąć pięścią w stół radnego. Wy go wybieraliście i on Was reprezentuje. Nie po to go wybraliście żeby wiele spraw załatwił SOBIE na skróty.
lodożerca 2022-09-15 09:02:23
Hehe, Biały Dunajec... no co Wy? Nie wiecie kto truje? Może sami też spuszczacie szambo do rowu? Nie macie szmaty i pianki? Nie umiecie pisma do WIOŚ napisać? O wójcie zapomnijcie bo to funkcja reprezentacyjna a nie wykonawcza. Wójt się uśmiecha a Wy macie płacić i nie narzekać.
anka 2022-09-15 07:59:30
Amfiteatr to jakiś kompletnie odjechany pomysł niech się nasza władza zajmie istniejącymi ośrodkiem kultury w naszej gminie. ludzie w ośrodku i w bibliotece stają na głowie żeby placówki funkcjonowały jak najlepiej ale budynek ośrodka kultury to kompletny syf brak parkingu, smród z kanalizacji, obskurne śmierdzące toalety, zapuszczone pomieszczenia a nasz Wójt amfiteatr chce nam zafundować trzeba pogratulować rozmachu. W naszej minie PRIORYTETEM jest kanalizacja i tylko to powinno interesować naszego Wójta i Radnych.
Do @zniesmaczony jakoś nie za bardzo młody i aktywny radny wykazuje się w najważniejszych kwestiach a kadencja się powoli kończy i spektakularnych inwestycji nie widać. Aktywność na FB to jeszcze nie wszystko co nam przyjdzie z przekopiowania informacji o skażonej wodzie czysta się od tego nie zrobi.....
chuck noris 2022-09-15 07:05:21
Jest wspaniale, Co wy chcecie od naszego Wójta Andrzeja Jacka Nowaka.
Rada od przyklepywania durnych pomysłów.
Czy jest jakiś sołtys? Bo jakoś nic nie słychać o jego działalności.

Po co nam w tej Gminie???
Przedszkole -którego nie ma ale ciągle jest w planach.
Czysta woda w wodociągach- ścieki i syf tez się da pić
Kanalizacja- puści się do rowu albo do burzówek
I tak dalej....................................................................

Ale
Remontuje się drogi które 10 lat temu był remontowane bo ktoś odebrał fuszerkę
Buduje się amfiteatr za 3mln zł bo co tam woda i kanalizacja
I tak dalej......................................................................
Tu jest wszystko postawione na głowie.
babcia 2022-09-15 00:21:31
Dzięki sejmowi J.N. będzie panował jeszcze dwadzieścia miesięcy, a dzięki mieszkańcom gminy jeszcze pięć lat razem coś ponad sześć i pół roku ha ha ha smacznego !
daniel 2022-09-14 21:22:54
Byłem w Gliczarowie Górnym na Stołowych ostatnim latem, smród okropny, piękne pensjonaty, dlaczego tych ludzi nie stać na szczelne szamba? chciwość...
Kultura woejska 2022-09-14 20:18:14
@ewelinaa. Amiteatr jest potrzebny do uroczystości religijnych.
zniesmaczony 2022-09-14 19:48:04
Przy najbliższych wyborach zmienić Wójta, starych dziadków z Rady na młodych prężnych Radnych. Widze kandydata z Rady na stanowisko Wójta, młody aktywny, każdy wie o kogo chodzi.
załamana 2022-09-14 19:45:55
To wszystko to jakiś żart ma rację jondruś wszyscy udają, że coś robią a my średnio raz w miesiącu mamy w gminie skażoną wodę Wójt nie widzi autokarów pod pensjonatami i braku kwitków za wywóz szamba i jak widać nikt nie jest go w stanie zmusić do jakiegokolwiek działania w tej kwestii. Może zrobiłby sobie spacer razem z radnymi i pracownikami Urzędu po łąkach i odkrył na nich rury od szamb ciekawe czy udawałby zdziwionego co to jest. Może nikt Wójtowi nie powiedział, że bakterie w wodzie mogą powodować zatrucie pokarmowe i wizytę w szpitalu. Może jakaś duża kara nałożona na gminę byłaby w stanie nakłonić go do zmiany podejścia. Gdzie są odpowiednie służby czy tylko potrafią wydać komunikat o stanie wody i nic poza tym???? Gdzie jest Wojewoda, SANEPiD, WIOŚ, PNB nie piją tej wody to ich to nie obchodzi a co my mamy zrobić? Wyprowadzić się???
ewelinaa 2022-09-14 18:23:38
My pijmy ten syf a Wójt i Radni będą budować Amfiteatr za ponad 3 miliony złotych zamiast zająć się wodociągami !! Np wybudować stację uzdatniania wody.
Ale nasza władza woli się bawić raz w roku w amiteatrze!!!
jondruś 2022-09-14 18:13:12
Ponie Wójcie ścieki ze Stołowego spłynęły z deszczem. A Pon Wójt udaje że nie wie co sie dzieje. Zatrudniliście w Gminie dodatkowo 2 urzędników od środowiska i co się dzieje. Nic. Co 2 miesiące skażenia,, pracownicy udają że coś robią, Wójt udaje że coś robi. Przecież zamiast wydawać niepotrzebnie kasę na niepotrzebne inwestycje typu amfiteatr za 3 mln zł to trzeba zająć się w pierwszym rzędzie wodociągami i kanalizacją.
Niech Pon Wójt popatrzy na Szaflary gdzie w ciągu roku buduje się potężną sieć wodociągową.
 • PRACA | dam
  Kucharz śniadaniowy- Restauracja w Białce Tatrzańskiej Poszukuję osoby na stanowisko kucharz śniadaniowy do restauracji hotelowej w Białce Tatrzańskiej. Praca na pełen etat, wysokie wynagrodzenie. Więcej informacji pod numerem. 518 259 536
  Tel.: 518
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM I ŁAZIENKĄ, N. Targ. 787 466 608.
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie osoby do pracy w gastronomii w swoim ośrodku w Kościelisku. W chwili obecnej szukamy osób chętnych do pracy na następujące stanowiska: SZEF KUCHNI, ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI, KUCHARZ. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 785 925 567. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie OSOBY DO PRACY W RECEPCJI w swoim ośrodku w Kościelisku. Praca w trybie zmianowym w godzinach 7-19 i 19-7. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 601 953 385. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI, GROBOWCE. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378
 • PRACA | dam
  MAŁY DREWNIANY PENSJONAT w Zakopanem zatrudni na umowę o pracę PANIĄ DO SPRZĄTANIA I PRZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ. Praca zazwyczaj od 7 do 15. Bez zakwaterowania. 608 353 045.
 • USŁUGI | budowlane
  HYDRAULIK + USŁUGI MINIKOPARKĄ. 516 796 321.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KUCHARZA/-kę, KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną,całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Karczma w Kościelisku zatrudni POMOC KUCHENNĄ, PANIĄ DO ŚNIADAŃ - 608 301 105.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam GOSPODARSTWO Z PLACAMI BUDOWLANYMI. 18 28 560 24.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  JESION na deski, ok. 12 kubików - 666 991 114.
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: PIZZERIA. Informacje: 693 319 707
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowy Targ sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem 48m2. 660797241 b12.pl
  Tel.: 660797241
 • USŁUGI | inne
  Firma Sprzątająca-Mania Sprzątania Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem domów, domków, mieszkań. Chętnie przyjmiemy nowe zlecenia, skontaktuj się z nami w celu poznania oferty oraz umówienia się na wycenę.. 505-925-174 maniasprzatania00@gmail.com
  Tel.: 505
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: pracowników obsługi i kontroli bramek wejściowych, pracowników obsługi stoku i naśnieżania, obsługę parkingu. Więcej informacji pod nr tel.: 601 628 584
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy do pracy w gastronomii: BARMANKI I BUFETOWE, POMOCE KUCHENNE,OSOBY NA ZMYWAK I DO ZBIERANIA NACZYŃ. Więcej informacji pod nr tel.: 601 628 584
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADY LUB POJEDYNCZE OSOBY NA TYNKI I WYLEWKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Pilnie!!! Szukam magazynu do wynajęcia o powierzchni 30-50 m2 i wysokości 3m w Zakopanem, Nowym Targu lub okolicach. Telefon Kontaktowy 660 510 186
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 572 312.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ, PODHALE; DOMY, DZIAŁKI MIESZKANIA . 600 404 554.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody PRACOWNIK NA ŻELBETY (możliwość przyuczenia). Praca dobrze płatna. 791 669 932.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE tanio i solidnie, zacieranie mechaniczne, technika silosowa. Realizujemy małe i duże obiekty 18 26 550 39, 503 532 680.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • KUPNO
  Kupię STARE DESKI, BELKI KRZESANE, DRZEWO Z ROZBIÓREK I DRZEWO NA PNIU W LESIE oraz LAS. 695 941 783.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA DO ZAKŁADU KUŚNIERSKIEGO - GARBARSKIEGO NOWY TARG. PRACA CAŁY ROK. ZATRUDNIĘ KRAWCOWĄ - SZYCIE NA MIEJSCU LUB CHAŁUPNICZO. 601 789 299, 536 740 251.
 • PRACA | dam
  PRACA NIEMCY - dla fachowców z Polski i Ukrainy (MURARZY, TYNKARZY, OGÓLNOBUDOWLANYCH). 0049 176 601 54 957.
 • USŁUGI | budowlane
  WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, MALOWANIE. 787 479 002.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLANIE DOMÓW. 787 479 002.
 • KOMUNIKATY
  PRZEKAŻĘ GABINET STOMATOLOGICZNY W DOBRE RĘCE - NOWY TARG, RYNEK 11. 504 099 717.
 • USŁUGI | inne
  BEZPŁATNA ZBIÓRKA ZŁOMU. 880 321 013.
 • USŁUGI | budowlane
  RYNNY - DEMONTAŻ, MONTAŻ, OKUCIA BALKONÓW BLACHĄ. 600 998 377.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  MIESZKANIE kupię. 791 236 577.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  ATRANS TRANSPORT. Poszukujemy KIEROWCY kategorii C+E, z doświadczeniem lub bez. Transport krajowy i międzynarodowy, głównie Rumunia. Jazda pojazdami wyłącznie EURO VI. Współpraca ze spedytorami będącymi dyplomantami jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Więcej informacji pod numerem telefonu: 723 555 111.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-11-26 10:00 Chmury przepływają nad Giewontem 2022-11-26 09:48 Czterech Polaków z awansem do drugiej serii. Kto wygra w Finlandii? 2022-11-26 09:39 2500 osób, 50 głowic świetlnych, tunel laserowy i ekrany o przekątnej 570 cali 2022-11-26 09:27 Poważny wypadek w Cichem 2022-11-26 09:00 Porozmawiajmy o zakopiańskiej architekturze 2022-11-26 08:00 Prestiżowa nagroda dla Katarzyny Ceklarz 2022-11-25 22:00 Lidia Rosińska z dłutem na szczycie 1 2022-11-25 21:00 Góralskie Święto Dziękczynienia 2022-11-25 20:00 Majka także potrzebuje pomocy. Koncert charytatywny 2022-11-25 19:30 Gdy zachorujemy jako turyści 2022-11-25 19:00 Kolejny sukces projektantki mody z Nowego Targu (WIDEO) 2022-11-25 18:00 Zabawa na całego dla cierpiącej sąsiadki. Cała wieś dla Wioli Hreśki 2 2022-11-25 17:00 W Zakopanem łamane jest prawo konstytucyjne 7 2022-11-25 16:11 Mleko modyfikowane - alternatywą dla pokarmu kobiecego 2022-11-25 16:04 Samochód uderzył w słup. Wstyd się przyznać, zasnąłem - mówi kierowca volvo 5 2022-11-25 16:00 Znamy więcej informacji na temat tragicznego pożaru w Maruszynie 2022-11-25 15:15 Część ulicy Droga do Białego będzie bez prądu 1 2022-11-25 15:10 Autobus wjechał do pizzerii 6 2022-11-25 15:00 Skubanie siana w drodze do piekieł 2022-11-25 14:45 Hairlust - czym wyróżnia się marka, o której wszyscy mówią? 2022-11-25 14:14 Ogród gotowy na zimę - 6 porad, które warto wdrożyć 2022-11-25 14:06 Stalking 2022-11-25 14:00 Rusza kiermasz ozdób świątecznych, dochód na budowę domu dla niepełnosprawnych 2022-11-25 13:00 Zdjęcia złodziei wywieszone na sklepowym oknie. Każdy może ich zobaczyć 20 2022-11-25 12:30 Pożyczki bez BIK - gdzie warto ich szukać? 2022-11-25 12:00 Na Kasprowym 13 cm śniegu. W sobotę szansa na przejaśnienia 2022-11-25 11:45 Podróż w głąb niesamowitego świata w nowej animacji Disneya. Mamy dla was bilety 2022-11-25 11:16 Od soboty nowe rondo w Zakopanem 13 2022-11-25 11:00 Dzień Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet. Zakopiańcy radni wciąż nie chcą uchwalić prawa przeciwdziałającego przemocy 7 2022-11-25 11:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 1 2022-11-25 10:37 Rozbita szyba w popularnym sklepie na Krupówkach. Ktoś urządził sobie black friday 3 2022-11-25 10:26 Wycena kuriera? Sprawdź, co wpływa na cenę paczki 2022-11-25 10:08 Najlepszy hotel przy lotnisku Chopina w Warszawie? Air Hotel! 2022-11-25 10:00 Rabczański park wieczorową porą - śnieżna bajka (zdjęcia) 2022-11-25 09:00 Wakacje będą trwały trzy miesiące? Co sądzicie o tym pomyśle? 7 2022-11-25 08:00 Śnieg śniegiem, ale ciepło trzeba ludziom podłączyć 2022-11-24 22:03 Taki śmietnik w centrum Nowego Targu 3 2022-11-24 21:20 Nie żyje kobieta poparzona w pożarze w Maruszynie 2022-11-24 20:46 Od gór aż po morze. Cała Polska pomaga Zosi 2022-11-24 20:25 Wieczorna stłuczka w Zakopanem 2022-11-24 20:01 Ostani kiosk pod Giewontem 4 2022-11-24 19:30 Witamy na planecie Polska - w wyjątkowym miejscu o niezwykle bogatej historii. Konkurs dla czytelników 2022-11-24 19:21 Druhowie gasili pożar sadzy w kominie 2022-11-24 19:15 Oszukana na węgiel. Zakopiańska policja radzi jak go bezpiecznie kupić 4 2022-11-24 18:30 Miasto w mieście - pomysł właściciela na zabudowę starej mleczarni 3 2022-11-24 17:47 Ewakuacja w szkole 1 2022-11-24 17:45 Też dostała 200 złotych kary za parkowanie w Lidlu. Wystarczył jednak wyciąg z karty 3 2022-11-24 17:30 Meteorologiczne warsztaty dla ratowników GOPR 2022-11-24 17:00 Happy Thanksgiving. Dziś nasi górale w Ameryce zajadają się indykami. 1 2022-11-24 16:50 Dachowanie samochodu. Poszkodowana kobieta (ZDJĘCIA) 13
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-11-26 09:57 1. w poprzednich latach w kodeksie drogowym na 100% było o autobusie komunikacji miejskiej 2022-11-26 09:42 2. Znam na tyle siebie, że wiem kiedy muszę się zatrzymać. Nawet kawa nie pomaga, dopływ świeżego powietrza przez otwarte okno czy głośne radio. Czasami wystarczy 10 min, czasami godzina snu w aucie. Po co ryzykować? 2022-11-26 08:54 3. jasnowidzu, mędrcu, filozofie przecinek nie przed DOCHODZI, tylko PO :) 2022-11-26 08:36 4. Po co uchwała, przecież w Zako nie ma przemocy w rodzinie, nikt tu przecież nie chla, terapeuci nie mają tu nic do roboty. Lepiej pójść na Górkę i Bozia wszystko załatwi, i jak trzeba da dyspensę, w ramach przysłowia "...gdy chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije". 2022-11-26 08:07 5. Kiedyś pod Biedronką zapomniałam wziąć bilet.Wyslalam paragon z zakupów i wszystko ok. Logiczne że przy takiej ilości "turystów" nie będzie miejsc dla kupujących. 2022-11-26 07:59 6. ciekawe kto za to zapłacił.... 2022-11-26 06:34 7. Z tą przemocą na Podhalu, to jest raczej na odwrót. 2022-11-26 06:02 8. Policja po takim tłumaczeniu powinna zatrzymać prawo jazdy i skierować go na badanie lekarskie. To nienormalne, że o czwartej ktoś zasypia bo drugim razem może skosić kogoś innego. 2022-11-26 03:26 9. Roman Wieczorek ale bełkot. Raz że nie ma na to paragrafu w kodeksie karnym by faktycznei właściciel sklepu miał problemy z kodeksem karnym, a dwa taki złodziej może pozwać właściciela sklepu TYLKO z powództwa cywilnego... chciałabym zobaczyć takie złodzieja który to zrobi w Polsce. A trzy, właściciel sklepu robi kontrpozew o dokładnie taką samą kwotę o jaką by go pozwał wspomniany złodziej - "że z powodu tej kradzieży wszystko legło w gruzach, jest strzępem nerwów, żona już go nie kocha, kury nie chcą znosić jajek" itd itp. Co wygra złodziej? NIC... a po czwarte... nie strasz Wieczorek. 2022-11-26 01:51 10. Oj ten klient to napomaga . Kolejny szkodnik realizujacy lewacką agende rozbijania rodziny
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

Album TP

FILMY TP

Pożegnania