Reklama

2022-10-02 08:00:56

Chochołów

Minister władzę i firmy nagradza

Reklama

Podczas podhalańskich obchodów Światowego Dnia Turystki, które odbyły się 30 września w Termach Chochołowskich minister Andrzej Gut Mostowy wręczył odznaki "Za zasługi dla turystyki" i "Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej". Rozstrzygnięto także konkurs "Złoty Krokus" Podhalańskiej Turystyki.

Nagrody były przyznawane w 5 kategoriach: obiekt noclegowy, restauracja, atrakcja turystyczna, obiekt turystyki aktywnej oraz wydarzenie roku. Na podstawie głosów internautów, oddających je na wybrany obiekt lub wydarzenie za pośrednictwem strony dzienturystyki.podhale.pl, w każdej kategorii zostało wybranych 3 laureatów. Zostali oni wyróżnieni Złotym, Srebrnym i Brązowym Krokusem.

W kategorii ATRAKCJA TURYSTYCZNA trzecie miejsce zajął Ośrodek Turystyczny PKL Kasprowy Wierch, drugie miejsce odebrali flisacy za Spływ Dunajcem, a pierwsze powędrowało do dominikanów z Wiktorówek, gdzie duszpasterzują w Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr. W kategorii OBIEKT NOCLEGOWY trzecie miejsce Hotel Bania, drugie miejsce Nosalowy Dwór, pierwsze miejsce zajęło Schronisko PTTK im. Władysława Orkana na Turbaczu. 

W kategorii RESTAURACJA trzecie miejsce Bąkowa Zohylina Wyźnio, drugie miejsce Restauracja "Karcma u Borzanka", a pierwsze miejsce przyznano Restauracji Villa Toscana

W kategorii OBIEKT TURYSTYKI AKTYWNEJ trzecie miejsce Terma Bania, drugie miejsce Kolejka na Kasprowy Wierch, a pierwsze miejsce Chochołowskie Termy

W kategorii WYDARZENIE ROKU trzecie miejsce Sabalowe Bajania, drugie miejsce Przednówek w Polanach, a pierwsze miejsce Jarmark Podhalański w Nowym Targu.

W trakcie wydarzenia wiceminister Andrzej Gut-Mostowy wręczył odznaki "Za zasługi dla turystyki" i "Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej".

Odznaczeni za zasługi dla turystyki: starosta tatrzański Piotr Bąk, wicestarosta powiatu nowotarskiego Bogusław Waksmundzki, wójt Gminy Kościelisko Roman Andrzej Krupa, wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem Jan Tadeusz Dyda, wójt Gminy Ochotnica Dolna Tadeusz Królczyk, wójt Gminy Poronina Anita Żegleń, burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha, burmistrz Zakopanego Leszek Dorula, wójt Gminy Czarny Dunajec Marcin Ratułowski, zastępca wójta Gminy Nowy Targ Marcin Kolasa, wójt Gminy Łapsze Niżne Jakub Jamróz. 

Odznaki za zasługi dla rozwoju gospodarki RP otrzymali przedstawiciele następujących obiektów: Chochołowskie Termy, Termy Bania, Termy Bukovina, Kotelnica Białczańska, Czorsztyn-Ski, Stacja Narciarska Małe Ciche, Stacja Narciarska Szymaszkowa, Stacja Narciarska Harenda. 

jg

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
q 2022-10-10 10:49:53
@wiktoria przez te 13 14 17 20 500+ i wszystkie inne dopłaty mamy dzisiaj taką inflację... dosypywanie pieniądza na rynek powoduje jej wzrost. Wszystkie dopłaty sa na kredyt, wydatki wyrzucone poza budżet bez kontroli. niech ktoś zatrzyma ta karuzele płaczu bo juz nawet nie smiechu.
Podszerstek 2022-10-03 20:17:14
@wiktorio, szacunek i pozdrowienia :)
wiktoria 2022-10-03 18:59:02
a jednak prezes Kaczyński miał racje wypowiadając się swego czasu że w Polsce są dwa sorty Polaków i świetnie tu widać czytając większość komentarzy ,@Emerycie czy ty zdajesz sobie sprawe że jakby PO rządziło to 13 i 14 by nie było ani 500 + a inflacja o wiele większa by była bo przecie LOTU ,LOTOSU ,Lasów Państwowych , pewnie Orlenu , kolei Polskich by nie było bo przecie pan Tusk i spółka to wyjątkowe marionetki naszych sąsiadów a przecie wiadomo o kogo chodzi
logika 2022-10-03 11:54:31
@zaglądacz. Wpierw przeczytaj to co inni napisali potem co ty im odpisałeś. Następnie zapytaj @psychiatra czy ma wolne łóżko na oddziale zamkniętym ze ścianami dźwiękochłonnymi dla ciebie.
zaglądacz 2022-10-03 08:26:26
@sałata, ależ oczywiście, że świat widzi co się u nas dzieje, i dlatego Szwedzi, Włosi, Czesi głosują, jak głosują.... Niebawem Hiszpanie. Tylko nie bardzo wiem, co rząd polski ma do kryzysu na zachodzie, bo sam przyznałeś, że zachód on również dosięgnął, ha ha ha... Tyle samo ma to wspólnego z logiką, jak to, że Miller jest "ojcem" Baltic Pipe i sam go zbudował, a POprzednicy wypracowali i zostawili PO sobie nadwyżkę, jednocześnie mówiąc, żę piniendzy nie ma i nie będzie, a rudzielec szukał guzików z niskimi cenami oraz gdzie są zakopane te pieniądze, bo przecież nie w Zakopanem....... Ha ha. Więc kiedy kłamaliście, wtedy, czy kłamiecie teraz?
@emeryt, ktoś, kto swój dom zamierza ogrzewać ŻELAZKIEM o poborze mocy 2000 W, powinien niezwłocznie trafić do Kobierzyna pod opiekę wybitnego specjalisty psychiatry!
sałata 2022-10-02 23:16:51
@zaglądacz, Przecież Świat widzi, co się u nas dzieje. W Polsce żyje się dniem dzisiejszy bo za tydzień nie będzie się żyło wcale. Pis radził sobie z nadwyżką wypracowaną przez POprzedników a w sytuacji, którą wygenerował rok temu nazad, to już wcale. Więc przy tej ekipie nie znasz dnia ani godziny. Zachód im wcześniej oleje rządzących nad Wisłą tym szybciej pozbawi się kryzysu. Ja zawsze, tych co mnie ciągną w dół obojętnie jakiej maści, po chwili puszczam.
zaglądacz 2022-10-02 22:22:21
@taka Polska, ty tak na PO ważnie, czy tylko zaPOmniałaś prochów zażyć?
Emeryt 2022-10-02 21:26:04
@psychiatra, no tys włośnie. Niektórzy to powinni trafić do Ciebie na oddział. Ciekawe jak się będą sprzedawały energochłonne urządzenia agd, jak żelazka o poborze 2000 W, gdzie Sasin gwarantuje cenę na poziomie 200 W na godzinę.
psychiatra 2022-10-02 19:30:58
@Emeryt otrzymałeś 13 i 14 a 11 i 12 inflacja zeżarła.
Emeryt 2022-10-02 18:26:27
Prezes niech nie szklii doopy 14 bo u mnie zeżrą opłaty w tym za prąd. Młodzi tunie ma życia. Nie wszyscy chcą cierpieć za U. Awet widzicie, że w całości nie można pisać nazwy.
gdzie wrak? 2022-10-02 15:47:42
Największym agentem putina jest sam kaczyński, który niszczy kraj i rozbraja wojsko jednocześnie dążąc do pełnoskalowego konfliktu pod dyktando koncernu usrael. Ten kraj nie miał bardziej oczadziałej władzą marionetki. Bolszewicki agent odlatuje coraz bardziej z wiecu na wiec
"jesteśmy państwem drugim po Japonii jeżeli chodzi o wysokość płac. Jeszcze trochę do góry i będziemy "drugą Japonią", jak kiedyś - w swoich lepszych czasach - mówił Wałęsa".
Więcej bzdur do poczytania choćby tu: wpolityce.pl "Prezes Kaczyński uspokaja: "Nie będzie takiej sytuacji, żeby ktoś marzł (...). Będą dopłaty, spadnie cena węgla (...). Damy sobie radę" - z dzisiaj.

Ostatnie badanie CBOS pokazało, że niemal 75 proc. osób, które ogrzewają swoje domy węglem, nie jest przygotowanych na nadchodzącą zimę. W tej grupie aż 40 proc. przyznało, że nie ma w ogóle zapasów surowca.
To nic że węgla nie ma i nie będzie. Za to można sobie porównać ceny na porównywarce: www.cieplo.gov.pl
Można też dostać dodatek na węgiel, którego nie ma. Można też ocieplić w 4 dni dom. Rozwiązań i propozycji jest mnóstwo. Tylko nie ma czym palić. A jak Polak doprowadzony do ostateczności chce sobie samemu trochę węgla wykopać - bo Polska przecież leży na węglu - to mu zasypują "biedaszyby" szybciej niż łatają dziury w chodnikach. To jest skandal i działanie na szkodę kraju i narodu.
Tylko uważajcie z tym ocieplaniem jak grzejecie gazem gdyż.. "Samorząd Bliżyna (woj. świętokrzyskie) postanowił ocieplić budynek szkoły, aby zmniejszyć koszty ogrzewania. W rezultacie PGNiG nałożyło na gminę karę za... zbyt małe zużycie gazu." - wkraju24.pl Takie rzeczy tylko w polskiej kolonii za dyktatury kaczyńskiego.
zza miedzy 2022-10-02 15:06:45
Rechot starca, który sam sie śmieje z tego co opowiada. 90+ zachowują sie odpowiednio do swojego wieku. Ten to nawet starzeć sie nie potrafi z godnością.
"Danina sasina" to żarówka 200 W/h, czekam na zastój w sprzedaży sprzętu rtv
konio 2022-10-02 14:36:26
@wiktoria, ty powinnaś otrzymać order kaczora białego. Kawał na podsumowanie tygodnia, "Chwała PIS i pan Kaczyński wybawca Polski i całej Europy". Kaczyński jak Sobieski macie o nim mniemanie jak o tym lordzie ze Szreka.
psychiatra 2022-10-02 13:34:23
Handlarza bronią tego od respiratorów, coś słabo wynagrodzili bo się upomina o kasę tam zaświatów, bo nie ma za co żyć , bo nie tak się umawiał z Pisem.
wiktoria 2022-10-02 13:25:39
a jednak prezes Kaczyński miał racje wypowiadając się niedawno w sejmie ''wiedziałem że są agenci Putina ale nie wiedziałem że aż tylu'' można się świetnie przekonać czytając te komentarze ale co się dziwić jak to ci od robienia laski Amerykanom , oczywiście ''fuhr deutsland'',no i ci co nie mogą się doczekać ubogacenia z granicy od Łukaczenki no ci co dziękowali USA . Chwała PIS i pan Kaczyński wybawca Polski i całej Europy
fan TVP 2022-10-02 11:32:15
@sierdzioń, miała 10 sekund w TVN24. Po takiej wypowiedzi mój szef otworzyłby drzwi z gabinetu na korytarz i by krzyczał, "jak ktoś nie potrafi rozmawiać, to najlepiej go do ludzi nie dopuszczać". Jej twarz z profilu w kamerze, przypomina mi jedną nację.
taka Polska 2022-10-02 10:28:10
@Aspirant Grad. Kto o zdrowych zmysłach będzie głosował na pis? Pracujesz, charujesz masz wypracowaną emeryturę a oni będą Ci w nagrodę dadzą domiar od luksusu. Dobrze się rządziło jak były pieniądze wypracowane przez poprzedników. Teraz jak się dąży do wojenki i jątrzy po Europie bo zawsze trzeba mieć wroga, to na tym cierpią uczciwi obywatele.
Młodzi, jak macie możliwość to siedźcie za granicą bo tu Was rządzący oskubią z tego co tam zarobiliście. Na koniec kopa w tyłek i na front w obronie U.
sierdzioń 2022-10-02 09:29:21
Do Aspirant Grad. Wiadomo nie od dziś, że w tym rozdawnictwie jest kumoterstwo. PiS w Szczawnicy nie może się przebić bo takich ma reprezentantów godnych zaufania jak cała ta partia. Poza tym na polu zawodowym też niczym sie nie wykazali. I na szczęście niech tak zostanie.
Proszę wypunktować czym się wyróżnił Pan Senator i Pani Posłanka z obszaru Pienin.
moher 2022-10-02 09:19:18
Pisiory nagradzają swoich , jeżeli nagrodzona została Restauracja u Borzanka , to ci co oceniali chyba po Covid - 19 zatracili smak.
Aspirant Grad 2022-10-02 08:14:28
W żadnej kategorii Szczawnica nie została uchonorowana. Dziwne.
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANIO sprzedam BUDKĘ - IDEALNA NA PARKING - 602 378 614.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni RECEPCJONISTĘ/-TKĘ na pełny etat lub pół. CV proszę wysyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl lub kontakt telefoniczny: 666 37 83 57.
 • PRACA | dam
  Restauracja Per Amore w Zakopanem zatrudni na stanowisko: -pomoc kuchenna, zmywak Gwarantujemy bardzo dobre zarobki, miłą i luźną atmosferę pracy. Mile widziane doświadczenie.
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, MALOWANIE DACHÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, ELEWACJE, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/KA, PIZZER/KA, KELNER/KA, POMOC KUCHENNA z doświadczeniem, do karczmy w Bukowinie Tatrzańskiej. Możliwość zamieszkania. 602755354.
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADY LUB POJEDYNCZE OSOBY NA TYNKI I WYLEWKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • BIZNES
  NOWO POWSTAŁA PRALNIA (na Olczy) - NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ Z PENSJONATAMI, HOTELAMI, KWATERAMI, DOMAMI WCZASOWYMI - 694 473 190.
 • PRACA | dam
  KELNERA ŚNIADANIOWEGO na okres zimowy poszukuje Resort Sun&Snow na Grapie w Białce Tatrzańskiej. Umowa zlecenie, miła atmosfera w pracy, doskonały dojazd z Nowego Targu i Spisza. Bez możliwości noclegu. Kontakt 532 512 085, e-mail: bialkaresort@sunandsnoww.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM W CENTRUM BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ, PRZYNOSZĄCĄ DOCHÓD, ZABUDOWANĄ STOISKAMI HANDLOWYMI. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  CENTRUM BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ - STOISKA HANDLOWE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU ZATRUDNI: RECEPCJA, MARKETING, KUCHNIA, SALA, POKOJE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  Witam. Sklep monopolowy poszukuję pracowników na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu w centrum Zakopanego. Umowa o pracę + stawka za godzinę. Szczegóły do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu.. 793775400 lokumkr@gmail.com
  Tel.: 793775400
 • PRACA | dam
  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lipnicy Wielkiej poszukuje do współpracy LEKARZA GINEKOLOGA chętnego do pracy w ramach kontraktu z NFZ. Dobre warunki finansowe, możliwość zakupu USG zgodnie z preferencjami lekarza. Kontakt: 601 409 624.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię SZWACZKĘ do zakładu w Poroninie.tel. 602 393 185
  Tel.: 602
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KRAWCOWE, KRAWCÓW, Nowy Targ. 501 67 25 98.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PRACOWNIKA BUDOWLANEGO. Tel. 601 50 87 36.
 • PRACA | dam
  Praca na sezon zimowy: OBSŁUGA wypożyczalni nart i SERWISANT / SPRZEDAWCA w sklepie sportowym, z możliwością przyuczenia. Białka / Bukowina Tatrzańska. 735 044 055 rhsport@rhsport.pl
  Tel.: 735
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie osoby do pracy w gastronomii w swoim ośrodku w Kościelisku. W chwili obecnej szukamy osób chętnych do pracy na następujące stanowiska: SZEF KUCHNI, ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI, KUCHARZ. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 785 925 567. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie OSOBY DO PRACY W RECEPCJI w swoim ośrodku w Kościelisku. Praca w trybie zmianowym w godzinach 7-19 i 19-7. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 601 953 385. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
 • USŁUGI | budowlane
  HYDRAULIK + USŁUGI MINIKOPARKĄ. 516 796 321.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KUCHARZA/-kę, KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną,całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Karczma w Kościelisku zatrudni POMOC KUCHENNĄ, PANIĄ DO ŚNIADAŃ - 608 301 105.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: PIZZERIA. Informacje: 693 319 707
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: pracowników obsługi i kontroli bramek wejściowych, pracowników obsługi stoku i naśnieżania, obsługę parkingu. Więcej informacji pod nr tel.: 601 628 584
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy do pracy w gastronomii: BARMANKI I BUFETOWE, POMOCE KUCHENNE,OSOBY NA ZMYWAK I DO ZBIERANIA NACZYŃ. Więcej informacji pod nr tel.: 693 319 707
  Tel.: 693 319 707
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 572 312.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ, PODHALE; DOMY, DZIAŁKI MIESZKANIA . 600 404 554.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody PRACOWNIK NA ŻELBETY (możliwość przyuczenia). Praca dobrze płatna. 791 669 932.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • KUPNO
  Kupię STARE DESKI, BELKI KRZESANE, DRZEWO Z ROZBIÓREK I DRZEWO NA PNIU W LESIE oraz LAS. 695 941 783.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA DO ZAKŁADU KUŚNIERSKIEGO - GARBARSKIEGO NOWY TARG. PRACA CAŁY ROK. ZATRUDNIĘ KRAWCOWĄ - SZYCIE NA MIEJSCU LUB CHAŁUPNICZO. 601 789 299, 536 740 251.
 • USŁUGI | budowlane
  WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, MALOWANIE. 787 479 002.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLANIE DOMÓW. 787 479 002.
 • USŁUGI | inne
  BEZPŁATNA ZBIÓRKA ZŁOMU. 880 321 013.
 • USŁUGI | budowlane
  RYNNY - DEMONTAŻ, MONTAŻ, OKUCIA BALKONÓW BLACHĄ. 600 998 377.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-12-03 22:00 Osunięcie może mieć poważniejsze konsekwencje niż się spodziewano 2022-12-03 21:00 Stacja narciarska Grapa Ski już otwarta, pierwsi narciarze mieli frajdę (WIDEO) 2022-12-03 20:02 Chabówka się gazyfikuje 2022-12-03 19:00 Nowa droga do szpitala 2022-12-03 18:00 Nad Tatrami lata wojskowy śmigłowiec 2022-12-03 17:00 Geotermia podnosi ceny za ogrzewanie, powodem drastycznie droższy prąd i gaz 9 2022-12-03 16:12 Tragedia w Beskidzie Małym. Nie żyje kobieta 1 2022-12-03 16:00 Zamiast węgla - choinki. Zmiany na rabczańskim składzie opału 5 2022-12-03 15:00 Akcja "Odkryj Beskid Wyspowy" i skansen w Sidzinie wyróżnione 2022-12-03 14:37 Karcma z Tradycją - Karcma u Borzanka 2022-12-03 14:00 Stanisław Apostoł zwycięzcą prestiżowego konkursu 1 2022-12-03 13:22 Mężczyzna leżał na środku ulicy, ostro lała się krew, ratowali go kierowcy 1 2022-12-03 13:00 Nie ma zgody na podwyżkę cen za wywóz odpadów Rabce 2022-12-03 12:00 Ogromne dysproporcje po przetargu na rozbiórkę dawnego kolejowego budynku w Chabówce. 1 2022-12-03 11:00 Morskie Oko w zimowej szacie i popękana tafla lodu, lepiej na nią nie wchodzić 4 2022-12-03 10:28 Co kryje archiwum "Tatrzańskiego Orła". Wieczór w Czerwonym Dworze 2022-12-03 09:59 Poranny wypadek w Nowym Targu 1 2022-12-03 09:00 Karp w... samolocie, nie każdy doleci na wigilijny stół 2022-12-03 08:30 W niedzielę do Krościenka zawita Mikołaj 2022-12-03 08:00 Gubałówka, Góra Parkowa i Góra Żar pełne mikołajkowych niespodzianek 1 2022-12-02 22:31 Wieczorem na jarmarku w Krakowie 2022-12-02 21:45 Próby obciążeniowe na moście w Tylmanowej 1 2022-12-02 21:00 Zamarzają tatrzańskie stawy. Leśniczy z Morskiego Oka ostrzega (WIDEO) 4 2022-12-02 20:00 Zapraszamy na spacer po Galerii pod Świętym Mikołajem. Macie problem ze świątecznym prezentem, tu jest wszystko (WIDEO) 1 2022-12-02 19:30 Pełna magii świąteczna powieść. Konkurs dla czytelników 2022-12-02 18:30 Wysoki mandat dla kierowcy quada 5 2022-12-02 18:00 Śniegu nie ma, ale narciarze biegowi już są, przynajmniej pod reglami 1 2022-12-02 17:30 Waldemar Bawołek - pisarz i hodowca mitu. Wieczór na Harendzie 2022-12-02 17:11 W razie wypadku 1 2022-12-02 17:00 Rabczański samorząd rozpoczyna dystrybucję węgla 1 2022-12-02 16:45 Wielki zielony krokodyl domowy, który dodatkowo śpiewa. Kino rodzinne. Mamy dla was bilety 2022-12-02 15:38 Wypadek na quadzie w Zakopanem 1 2022-12-02 15:30 Dajemy radę na nowym rondzie na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sienkiewicza (Wideo z lotu ptaka) 9 2022-12-02 15:00 Idą święta. Oferta noclegowa wciąż bogata 2022-12-02 14:30 Szykujcie łyżwy. W sobotę otwarcie sezonu na czarnodunajeckim lodowisku 2022-12-02 14:00 Fantazja jest piękna, prawda jeszcze piękniejsza, ale półprawda przerażająca 2022-12-02 13:00 Straż Graniczna, TOPR, TPN i kosmiczna technologia 5 2022-12-02 12:30 Za nami 8. Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej. Poznajmy laureatów 2022-12-02 12:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 1 2022-12-02 11:39 Kiedy wybrać teleporadę lekarską, a kiedy wizytę stacjonarną u lekarza? 2022-12-02 11:36 Anomalie pogodowe w Białce Tatrzańskiej 6 2022-12-02 11:04 Faktoring a forfaiting - podobieństwa i różnice 2022-12-02 11:00 Straż graniczna zatrzymała dwie Mołdawianki. Zatrzymała i pouczyła 2022-12-02 10:58 Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe 2022-12-02 09:40 Już w najbliższą niedzielę Dzień Obrączek Ślubnych w Nowym Targu 2022-12-02 09:00 Nici z busa - burmistrz chciał zmienić samochód na większy 1 2022-12-02 08:00 System ostrzegania w mieście odnowiony 2022-12-01 21:30 "Słoń" - ten film warto obejrzeć. Konkurs dla czytelników 2022-12-01 20:30 Nie ma drogi na skróty 2022-12-01 19:30 Ratownicy górscy z nowymi uprawnieniami 4
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Album TP

Bojcorka

Pożegnania