Blogi

Zamknij

Film drogi czy opera mydlana.

Kuba Meglicz 20:49, 01.07.2015
Treść artykułu pod wideo ↓
113 Film drogi czy opera mydlana.

Czyli objazdówka po Polsce.

     Sezon ogórkowy nam w tym roku raczej nie grozi. Przed nami kulminacja, jeszcze tylko kilka miesięcy i znowu pies z kulawą nogą nie będzie się nami interesował. Ośrodki badania opinii publicznej mają żniwa, wypluwają kilka razy w tygodniu wyniki różnych badań, które motywują wszelkiej maści polityków do działania. Słupki w dół - no to bramki na autostradzie w górę. Pomysł marny, ale przecież populizm od zawsze jest u nas w modzie. Daleko nam do USA, gdzie kampanie wyborcze to zupełnie inny niżu nas poziom dyskursu społecznego. Amerykanie zjedli na tym zęby, my mam wrażenie ciągle jeszcze ząbkujemy. Przed nami daleka droga do normalności. W Polsce politycy aktywizują się co cztery lata, przepoczwarzają się jak larwy i ubrani w błękitne koszule z uśmiechem na twarzy wychodzą szukać poparcia. Zapewne gdzieś przeczytali, że im wyższa suma uściśniętych dłoni tym większa szansa na sukces. A po wygranej amnezja i hibernacja.
     Wakacje to czas podróżowania, może stąd pomysł na objazd Polski autobusem i pociągiem. Ciekawe czy z ważnym biletem. Ale będzie kilometrówka do rozliczenia. Politycy bliżej zwykłych ludzi i ich problemów. Jakie to piękne i wzruszające. Niestety kojarzę te wycieczki z gospodarskimi wizytami dawnych partyjnych dygnitarzy. Mam nadzieję, że dzisiaj już nikt nie maluje trawy na zielono, chociaż niczego nie można być pewnym. Obecnie demokracja przegrywa z lenistwem wyborczym, czyli żenująco niską frekwencją. To jasny sygnał dla polityków, że społeczeństwo już dawno dało im czerwona kartkę. A oni ciągle to samo. Aby Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatnio. Alfred Hitchcock mawiał „Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć”. Mam dziwne przeczucie, że u nas będzie podobnie. Referendum, wybory a potem napięcie będzie nieprzerwanie rosło.
Zobaczymy, kto będzie reżyserem filmu, w którym tak czy inaczej będziemy statystami.     

(Kuba Meglicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (113)

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Ewka na Peron
I w Pendolino,
Kotlety sprawdzać
czy z wieprzowiną?

Bronek do Budy,
Buda jest Ruska,
We wsi polować
Nie lzja z Anuśką.

Radek z Twittera
Czy z Chobielinka?
Nerwy zaleczyć
Do Ciechocinka.

Janusz pod muszką,
Janusz z penisem...
Ile Januszów
Jest w polityce?

Hania od metra,
w Warsie pracować.
Most Łazienkowski
Się odbudować.

Grzesiu ze Lwowa
Czy z "dolnośląska"?
Kukiz z Lubina?
Rejencja (o)polska?

Zbyszek równonog
Drepta znów w piętkę.
Serwer jest chiński
Akta POgięte.

A za to Donek
Ciągle w jewropie
Naród was wszystkich
wreszcie ma w ...

12:58, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

A,że koszula bliższa jest ciału...

Na Rysulówce
Wyrósł muchomor.
Cały czerwony
Anty-katol-og.

Beatka z łódką
Tu nie popływa.
Strefa ochronna,
Bystra leniwa?

Zbyszek co prawe
Myśli ma zawsze,
Patrzy na Giewont
I tą "hałastrę".

Józek co piórem
Ciągle wojuje,
Pomnik zbyt rzadko
Chyba pucuje.

Pawełek kibic
Co to w berecie
Jeździł na mecze-
Klub w III świecie.

Jacek to szycha
Choć nie w powiecie.
Drogę w salony
Mu zbudujecie.

Motocyklista
Z foto-redakcji
Jeździ po świecie
Pełen swej pasji.

I kogo wybrać?
I kogo wspierać?
Brak kandydatów
Na przyjaciela...

13:01, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

o co chodzi z tą Rysulówką?? aaa , ze rys?

13:10, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

P.S.Panie Jakubie jeśli pisze Pan o stylu kampanii w USA,a podróże wyborcze kandydatów porównuje jedynie do wizyt gospodarskich w PRL to albo Pan nie wie jak wyglądają kampanie wyborcze w USA albo chce być jedynie złośliwy.Tak też można chociaż to właśnie jest opera z płatkami mydlanymi o zapachu ogórkowo-letnim w Pana wykonaniu.
Pozdrawiam :)

13:12, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Chcesz powiedziec ze przyjazn spłynęła Bystrą do Wisły?

Moze to nie byla przyjazn - do tego trzeba checi po obu stronach .Dzisiaj zeby przelamac ten wyrosły mur oporu trzeba inicjatywy drugiej strony . Bo jesli chodzi o mnie, to straciłam wiare w dobre intencje....
Ten do kogo to pisze chyba wie o co kamann ..

pozdr

13:18, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@Jurajczyk: od poczatku uwazałam ze to TY :)
A raczej to twoje alter-ego, dobry czlowiek z przymiotami ducha . Bo w innych wcieleniach albo nickach - strach było zaufac a jesli to wiadomo co spotykało naiwniaka. Bez szczerej rozmowy , nawet przez tel. tego sie nie da odkrecic . WOle swoje psy jak taka "przyjaźń". Sorki, takie mam poglady, uprawnione zreszta po doswiadczeniach wieleoletnich :P

13:22, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a c do Zbyszka, to nie tylko patrzył - zdarzało sie mu i grozić ....

13:24, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@uorcyk,wybacz ale ja nie rozumiem o czym Ty w ogóle piszesz?Ani ja Tobie,ani Ty mi przyjacielem nigdy nie byłaś no bo niby jak skoro się nie znamy?Chyba po prostu mylisz ludzi i nicki.Piszę na TP pod stałym nickiem @Jurajczyk od -tu zerknąłem w archiwum- 2008 roku.Przyznam,ze niewiele z tego co piszesz rozumiem.Nawet to trochę dziwne i niepokojące przyznam szczerze.

13:53, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

wolałbys zebym pisała bez zawoalowania? Czyli -podajac imie i nazwisko osoby do ktorej to pisze? W sumie, niektorym to by si e i moze należało za to co od nich doswiadczyłam dotąd...Ale widac inaczej jestem wychowana i nie oddaje ciosow z nawiazką, co niektorzy moga poczytywac za słabosc :)
Twoj wierszyk tez jest z przesłaniem, czyż nie ?

13:59, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stary zytStary zyt

0 0

Jurajczyk wybierz Fibi!

14:19, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@uorcyk,jeśli pisałaś do kogoś innego,a ja opacznie coś z Twojego pisania zrozumiałem-bo piszesz tak jakoś dziwnie-to wybacz.
Ale proszę nie mieszać mnie w jakiekolwiek swoje sprawy czy rozgrywki z innymi ludźmi pod przeróżnymi być może nickami.Nie rozumiem skąd pojawiły się takie Twoje komentarze do wierszyka?-jak go zwiesz.

A co do samego wierszyka to nic w nim złego niema i wszystko co zawarte to jedynie "licentia poetica". Za czyjeś nadinterpretacje czy jakieś dziwne skojarzenia nie odpowiadam.

P.S.@uorcyk,człowiek jest szczęśliwy gdy łatwiej znaleźć mu przyjaciół niż wrogów czego i Tobie życzę.
Tyle w tym temacie bo niepotrzebnie spamujemy wpis Pana Jakuba o kampanii wyborczej i polityce.

14:27, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Jurajczyk cóż za poezja ;)
A ja lubiłam Zbyszka YTube :)

14:57, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Janowski1Janowski1

0 0

Jest dokładnie tak jak piszesz – wirtualna rzeczywistość ( film wyreżyserowany) . Po wyborach wrócimy do krzywizn bananów i zawracania du…… podobnymi bzdurami . Będzie to trwało tak długo dopóki nie skończą się pieniądze z kredytów i nie zostanie wszystko do reszty rozprzedane. Następnie przyjdzie czas walki , rewolucji i oceny przynależności Polski do wspólnoty europejskiej pod egidą UE . „ POMOŻECIE ‘ – pomożemy . Polska kraina wiecznej szczęśliwości , głupoty , zakłamania , walki , naprawiania błędów poprzedników . Kiedy Polską przestaną rządzić idioci ?

15:09, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@uorcyk po klęsce w MO z końmi ,gdzie okazało się ,że konie jak tury zdrowe...nie może odnaleźć się biedna kobiecina w nowej rzeczywistości..stąd problemy @Jurajczyka z jej zrozumieniem...;)

15:19, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kto to traktuje powakto to traktuje powa

0 0

kto to traktuje powaznie to co ten jujacyk pisze ?przecie lon pisze jak jaki prorok abo co...iste jak Ourcyk czasami
moze to tysz jakisik UFO osiedlone na podhalu

15:38, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

nie sadze zeby tury były przeciazane. NIe zmuszano ich by ciagneły do góry i w dół kłusem wozy.. A co do koni z MO zdziwisz sie jeszcze :P

15:42, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@Jurajczyk_ a skad akurat u ciebie TAKA a nie inna licentia poetica?

15:43, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahahahahhahahahahah

0 0

UORCYKULA

zmien plyte...o tym zdziwieniu gadalas juz przed badaniami ponad 200 koni pracuje i to ty sie dziwisz jakna razie..nawet gdyby pozostale stwierdzono ze sa chor to co najwyzej pojda do rzezni a na ich iejsce pryjda inne i kto sie tu ma czemu dziwic ...niestety kasak odmeleksikow nie polecia co najwyzej od rzezni za wieksza ilosc mlodszych koni

15:52, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Gockiem to O n i tak nie zostanie.... gdzie takie ogóry można kupić to zachodzę w głowę ... równiutki jeden w drugi....:D

15:58, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@uorcyk ,ty już próbujesz nas zadziwić od trzech lat,ale jakoś tego nie widać,natomiast zadziwia mnie ciągłe zafałszowywanie,prawdziwej rzeczywistości przez ciebie..;)

16:05, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@cobra- pażywiom , uwidim :P

17:39, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

cyt:.nawet gdyby pozostale stwierdzono ze sa chor to co najwyzej pojda do rzezni a na ich iejsce pryjda inne i kto sie tu ma czemu dziwic .

no teraz to i ja sie nie dziwie dlaczego od ub roku znikneły 64 konie...

17:51, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahahahhahahahah

0 0

oczywiscie ty bys wolala gdyby fiakrzjezdzili chorymi,,,wymienic im nie wolno heheh idiotko bedziesz dysponowac konmi jak bedziesz miec wlasne

18:30, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahahahhahahahah

0 0

oczywiscie ty bys wolala gdyby fiakrzjezdzili chorymi,,,wymienic im nie wolno heheh idiotko bedziesz dysponowac konmi jak bedziesz miec wlasne

pewniekazdy wlasciciel ma ci sie spowiadac co zrobil ze swoim zwirzakiem hehehe hipokrytko hahahahahaahha

18:32, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

handlarz konmihandlarz konmi

0 0

uorcykulaa
wez i przzyjedz na jarmark we czwartek do nowego targu i sproboj podejsc do handlujacych konmi jakes taka cwana dowiesz sie skad ci nogi wyrosly..a fiakry z Morskiego sa glupci ze sie wam daja wodzic za nos bo jakbys trafila na gosci z jajami to juz dawno by ci wybili zz glowy zeby robic z nich mordercow zwierzaat pomylona patologiczna schizofreniczko.idzieszz tam gdzie sie ciebie boja aanie masz zadnegomprawa ..cco najwyzej mozesz stac i podziwiac z kilkunastu merow a do cudxej wlasnosci ci warai kiedys cie ktos nauczy rozumu to kwestia czasu bo za duzo forikujesz

18:38, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ty zacietrzewiony loty zacietrzewiony lo

0 0

ilu juz naiwnych nazbieralyscie z Plaszczykowa na ponowne nielegalne zbiegowisko ktore planujecie naa dzien nastepnych badan na 16go lipca co?

zdziwicie sie potem jak was fiaakry bicami przywitajom w ramach poczestunku powitalnego ..bo nawet badan spokojnie nie pozwolicie prrzeprowadzic tylko stresujecie konie zeby wygladaly na zmeczone i sploszone banda ozolomow...zglaszam do prokuratury ze znow kombinujecie.i bedziecie chcialy na to ochrone policji

18:54, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@k.t.t.p.,UFO?
Znaczy po naszemu to będzie Niezidentyfikowany Obiekt Latający?
Ale,żeby od razu obrażać UFO i to 2 lipca-w dniu jego wszechświatowego święta?...;) ;) ;)
Sezon ogórkowy polityczny i zdrowy...sezon ogórkowy...

20:07, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@huhuhaha; a leczyc to nie łaska?

20:35, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahaahahahahaaha

0 0

to wykup i lecz...nikogo do leczenia nie zmusisz i do posiadania chorego

20:50, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahaahahahahaaha

0 0

to wykup i lecz...nikogo do leczenia nie zmusisz i do posiadania chorego
awokresie leczenia ciag sama fasiag jak nie wymienisz na zdrowego

20:53, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahaahahahahaaha

0 0

to wykup i lecz...nikogo do leczenia nie zmusisz i do posiadania chorego
awokresie leczenia ciag sama fasiag jak nie wymienisz na zdrowego
chyba logicznym jest ze jesli badania wyjda negatywnie tofiakier takim koniem nie pojedzie wiec musi go sprzedac . i zastapic innym czyli wymienic..viva go nie kupi wiec zostaje handlarz i rzeznia takie to ciezkie do zrozzumienia i trzba sie czegos tu jeszcze doszukiwac?

20:54, 02.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dociekliwy_trolldociekliwy_troll

0 0

No zaś zeście nie puściyli mojego komentorza. Tutok u wos ino jedni mogom pisać jako im siy widzi a drudzy ci co som jest je u sobie musom siedzieć cichućko. Nie ładnie to tak s nami postępujecie, choćieście jest je podobno gazetom podhalańskom. Widać ino z nazwy.

08:59, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

miłosnik zwierząt chyba powinien inaczej podchodzic do problemu? A co jesli te choroby brałyby sie ze sposobu uzytkowania ? czy taki stan rzeczy mozna tolerowac?

10:30, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

No to sezon ogórkowy na Podhalu ma już tematykę prasową zaklepaną. Uorcyk a kuń do mo.

10:34, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

goscgosc

0 0

ciekawe czy czlek jest zdrowy ze sposobu uzytkowania

10:39, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

nawet specjalisci nie potrafia okreslic z czego bierze sie np szpot ale ty jestes prorok i wiesz ze kazda choroba powstaje z przeciazenia i juz ..wielkie mi halo specjalistka od wszystkiego skoro lekarz stwierdza ze kon sie nadaje to kon jezdzi a jesli stwierdza ze sie nie nadaje to nie jedzie tak damo jak twoje narty jak sa dobre to je wypozyczasz a jak zepsute lub zuzyte wymieniasz na nowe i naadal wypozyczasz,,,koniec kropka i nie filozofuj dla ciebie zrodlem i narzedziem pracy sa narty a w transporcie byl jest i bedzie to kon czy ci sie to podoba czy nie to zawsze to zwierze w tym przypadku bedzie traktowane jako narzedzie i nikt nie bedzie dla twojej faneberiii trzymal i leczyl konia z ktorego nie ma pozytku jakieg okolwie kczy to w transporcie czy nawe tw jezdzie na oklep bo po co komu taki kon..rusz babo nareszcie glowa a nie zadem bo to zakrawa na kpiny..chcesz komus udowodnic na sile ze jest przestepca i wymyslaszjakiesgruszki na niebie..raz przeciazenieraz za cieplo raz kopyta to smiech na sali
kon to nie male zwierzatko ktyore mozna trzymac jak zabwke i bawic sie z nim..albo moze lepiej powiem nim

11:49, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

i mamy wszystko jasne: dla ciebie koń czy narty to to samo? przeciez koń to zywe zwierze. Z wyrzucaniem nart nie ma problemy czy z utylizacją... Z koń ? wlasciciel winien mu opieke i poszanowanie nie jak dla rzeczy BTW

13:05, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

jako narzedzie pracy to to samo.anikon zepsutyczyli chory ani narty nie nadaja sie do uzytku/fakt ze kon tozywe zwierze w tym kontekscie nic nie zmienia bo jest to zwierze rzezne ..jak zmienisz toze nie bedzie rzezne to mozemy dy/skutowac ale poki jest rzezne to sprzedaz konia do rzezni nie jet ani prestepstwem ani hgrzechem.i koniec kropka...a inna sprawa w jaki sposob jest juzytkowane na to sa przepisy i nawet malo obciazony kon albo wogole nie obciazony ma szpat poczytaj sobie literature fachowa a potm sie bierz za zatawianie jakiejsc spraawy

13:43, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dosc tegodosc tego

0 0

uorcyk nieuku
utylizacja istot zywych to kremacja to jest to co robi sie gdy zwierze nie nadaje sie do leczenia albo UMIERA amen
ciekwae co ty zrobisz ze swoimi psami jak zejda

pewnie wsadzisz je w formaline na pamiatke

13:48, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Włączę telewizornie widzę tylko Szydło i Kopacz ...wejdę na jakikolwiek artykuł Tp. czytam tylko o qniach...zaczyna mnie to już jeżyc....piszta na temat jak to mawia nasz forumowy recenzor....:D

13:54, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a czytała poem Jurajczyka? chyba ciebie pominął?

14:13, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

co racja to racjaco racja to racja

0 0

lorcyk koham cie skarbie kupie ci konia na biegunach

na poludniowym jednego
a na polnocnym drugiego

14:28, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dociekliwy_trolldociekliwy_troll

0 0

Ana, tobie pisanie ło kuniak nie jeży ino ftej, kie pise ło nik cersko. Popytoj ze jom, coby se w kuńcu dała ...siana i przestała, zajena siy jakomsi robotom, a nie zyła jako ten pasożyt na cudzym. Dyć siy znocie prywatnie.

14:43, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Ależ tam drogi trolu... to było jednorazowe poznanie w knajpie bez podsłuchów ...i jakoś pasożyta mi nie przypominała a już siana by napewno nie tknęła ...:D

18:28, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a moze byc wielorazowe poznanie?? Andzia :P

23:32, 03.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

co fakt to faktco fakt to fakt

0 0

poznanie jednorazowe to takie ino zapoznanie po ktorym sie kogos nie kce juz znac hahahahah

06:38, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

efektefekt

0 0

ana
w knajpie sie poznajom rozni a jacy sie spotkali w tej z podsluchami to wzyscy wiemy.....wcale nie wygladali na pasozytow..tak ze pozory mylom

06:43, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

my z Anulką mamy stały kontakt 4ever ; za to ciebie faktycznie szkoda znac :P

07:03, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

jesli chodzi o to znanie to cala przzyjemnosc po mojeej stronie
ajesli chodzi o ten kontakt twoj i ANULKIto nic dziwnego bo laczy was wspolny celdlatego musicie sie wspieraci robic sobie nawzajem reklame wyolbrzymiajac swoje zaslugi widac to dosadnie w waszej dzialanoscina faceboku i w roznych wywiadach prasowych i medialnych...jaki to cel to nie bede wspominal...to tez widac i kazdy niech oceni to sam wedlug swojego uznania w miare posiadanej w tym zakresie wiedzy.nie jestem gowniarzem w krotkich majteczkach zeby uzywac tu manipulacji jak to robisz ty i ANULKA zycze powodzenia....i troche pokory do wszystkich bez wyjatku..do ludzi tez

07:41, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@uorcyk vel ana..a co ty tutaj jeszcze robisz...koniki w MO czekają na twoją pomoc...kto ich będzie schładzał wodą w taki upał..;) mam nadzieję ,że razem z viva jakieś kurtyny wodne tam zainstalujecie..no chyba ,że
wam na tym nie zależy...?

08:50, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

fiu fiufiu fiu

0 0

czytalam wypociny Plaszczykowej w ktorych powoluje sie ze badacze amerykaanscy okreslili temperature bezpieczna dla pracujacych koni w zakresie 5-25 stponi celsjusza.nie doczytalam co amerykanie robia z konmi w czasie zimy a nawet jesienia kiedy temperatura jest ponizej plus 5 stopni celskusza///pewnie trzymaja je w stajniach klimatyzowanych...powoli dojdzie wiec do tego i u nas ze fiakier bedzie usial zaopatrzyc fasiag w tzw fene z hiterem bo inaczej nie bedzie mogl koniem wyjechac w obwaie ze stanie przed sadem za narazanie zwierzaka na zle warunki atmosferyczne......logika pai Plaszczyk zatacza coraz szersze kregi.

09:36, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

TPN wynajął weterynarza do pilnowania kondycji koni ..

12:05, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

no widzisz a tyle holofu jakby cie ze skory obdzierali...fiakrzy tez sami wiedzazejak za goraco to szkoda zwierzaka bo dostanie udru i odwodni sie nie trza zielonych...teraz bedziecie pisac ze to dzieki wam park pod wasza presja kontroluje stan zdrowia...a gdzie wasi wolontariusze weterynarze?umieja tylko krytykowac takjak wy ale noska na sloneczko tonie laska wystawic

16:47, 04.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a gdzie jest cień na Wlosienicy o ktorym opowiadal jedne z wozakow?

14:01, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

wlosienica polozona jest w lesie
w lesie zazwyczaj rosna drzewa
slonce jak sieci na drzewa to powtaje cos takiego jak cien
i zazwyczaj jak sieci slonce to taki cien widac i skoro go widac to znaczy ze on jest
zas w dni pochmurne ciennie jest pani widoczny ani potrzebny

zrozumialas czy trzeba cie za raczke wziasc i zaprowadzic i pokazac bo z twojej gadki wynika ze bedac na wlosienicy nic z gego nie zapamietalas

poogldaj sobie filmy na you tube i przebieg calej trasy///jest w lesie i wiekszosc z jej dlugosci jest zacieniona

14:29, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

co racja to racjaco racja to racja

0 0

Uorcyk
a ty wogole wiesz co to jest cien?

14:31, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Artykuł w jednej z francuskich gazet:

Polska.
Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20 lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!)
Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami.

Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza.
Polacy..! Jak wy to robicie..?

20:24, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Włosienica czyli pętla dla koni jest skapana w słońcu.. Czy ty wiesz Fibi co dalej z Pawłem?

20:38, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Pawłem Kukitzem słabo podobno wypadł, miałam ochotę pojechać na kongres,ale nie miałam czasu.
Zresztą nie mam czasu teraz na śledzenie polityki, chyba że tutaj ktoś przemieli ;) Jak np Kuba.

21:04, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Co do Cienia to Urocyk zapraszam do grabienia siana i prac w polu, ludzie muszą!!!
Koniowi szkodzi upał, chore to i poje*bany kto tak myśli. Szczególnie tu na Podhalu gdzie tego ciepła jest kilkanaście dni w roku.
Ja jeszcze w domu w polarze chodzę :) bo mury nie nagrzane. :)

21:13, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

tak masz racje jest skapana w sloncu szczegolnie jak zieloni maja tam nielegalne blokady w listopadzie kiedy leje a oni wybieraja sie do Morskiego sie popopalac jak to twierdzili 9 listopada 2014 r.
z tego slonca kilkoro z nich az dostalo kilkudniowego kataaru i przeziebienia od siedzenia na rozgranym asfalcie

21:14, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do UORCYKdo UORCYK

0 0

te a ta twoja skarbniczka to po ilu lebkow wsadza na swoje fasiagi kore obsluguja wesela i co jaki czs wymienia konie,,,,i co robi z tymi wymienionymi..

plaszczykowa przewiozlyscie na oklep jej konisiami z adopcji?

21:43, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Fibi a co z tym pawłem z forum? było juz face 2face?
BTW wyjdz z piwnicy to ci sie cieplej zrobi :)

23:03, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Fibi zgaduje ze bedziesz kandydowac na posłanke . WoJOWniczka czy z ramienia Zw Podhalan?

23:05, 05.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

spsp

0 0

"A to echo grało... " :)

00:34, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że pan Kuba jest pod przemożnym wpływem analiz polityczno-społeczno-gospodarczych autorstwa pana Jacka Żakowskiego.

08:21, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@Koniczyna; uwazasz ze trafniejsze sa czyje?

08:24, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

faktfakt

0 0

UORCYK

alez najtrafniejsze sa twoje skarbie podobnie jak ekspertyzy i opiniie w sprawie konisi kochanych...jestes w tym the best poprostu....mistrzostwo swiata;;;;tyle ze to wszystkim kolo...uja lata

08:47, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

alez oczywiscie ze sa trafne i prawdziwe . A tym co lata wokol tego co napisales zalezy tylko na kasie?

09:26, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

z ta kasa to ...sadzze ciebie wedlug siebie co?

jakos nikt o tej kaasie nie gaada tylko ty ...szkoda ze ta od meleksikow przeminale z wiatrem co? to raz a dwa ///dobrze sie wydaaje cudza kase np ta na baadania///i trzy


fiakiere z koniem ktorego musi wyzywic oporzedzic zarabiajac jest pazerny na kase ale panidoktor to lekka raczka zabuliliscie 15 kawalkow ...i ona niee mazern 15 kawalkow za trzy dni


bajki o kaasie to opowiadaj teej bandzie niedorobionych bezmozgowcow na bece w ktorej ponoc nie bierzeesz udzialu...niech maja zabawe nie beda logicznie mieli czasu pomyslec

10:08, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Uorcyku,

uważam że żaden z autorów nie potrafi albo nie chce wniknąć głębiej w poruszane problemy.
Ale nie dziwota - to takie media...

10:54, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a jakie stawki ma wasz weterynarz i zootechnik?

12:10, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

moj mamoj ma

0 0

moj ma 6 dol na godzine

18:13, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

jakis tani ten twoj psychiatra :P

22:44, 06.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

moj mamoj ma

0 0

pytalas o weterynarza allbo zotecchnika wiec ci odpowiedzzialem
a jesli chcesz da siebie to mozesz skozystac nawet bezplatnie.alee sklerozy psychiatra nie leczy

07:46, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Właśnie, słuszna uwaga. Nikt o zdrowych zmysłach, mając ukończone kilka fakultetów studiów wyższych nie będzie się produkował prowadząc badziewną wypożyczalnię sprzętu sportowego. Coś tutaj nie pasuje, ale te wyższe fakultety to pic na wodę, albo mitomania i problemy natury medycznej o wiadomej specjalności.

08:21, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a kto w takim razie według moze pracowac w wypozyczalni nart? Albo jak fiakier ma wypozyczalnie nart to jest to okay ?

10:25, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Wyobraź sobie, że ktoś ukończył ukończył kilka kierunków studiów wyższych jak ty (za friko, w czasach komuny) i otworzył w suterenie bloku magiel (z całym szacunkiem dla wszystkich osób je prowadzących) Normalne to według ciebie ?

10:53, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Albo tatuś szanownej pani, uznany ekspert międzynarodowy, otwiera w małej klitce zakład szewski (znowu, z całym szacunkiem dla tego zawodu)

11:06, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a domniemay szef ruskiej mafii ma doktorat z matematyki ??

11:45, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

a yuppies ??

11:46, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Ale ciebie do grupy "yuppies" nie sposób zaliczyć. Niestety, ale z przykrością należy stwierdzić, że młoda to już nie jesteś.

12:37, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

kasa pani kasa sie liczy jaka zdzierasz za wypozyczenie nart nie kto prowadzi wypozyczalnie

13:51, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

hahahahaha

14:57, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

porownanieporownanie

0 0

Czerska uwaza ze fiakrzy to zdziercy i za nic maja zdrowie koni bo liczy sie u nich tylko kasa
a fakty sa takie ze fiakier wraz z koniem ktorego musi wyzywic i przy nim pracowac zarabia
12 osob X40 zl pod gore =480 zl
14 osob x30zl na dow=420 zl razem 900 zl x 2 kursy =1800 zl zas pani czerska w jednej ze swoich uslug w wypozyczalni nart oferuje
APRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEJ SZKOŁY NARCIARSKIEJ.
ORIENTACYJNE CENY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (DO 10 OSÓB) 120 - 250 PLN / GODZINĘ
LEKCJA INDYWIDUALNA: 40 - 60 PLN / GODZINA

prosze sobke policzyc zarobki w przypadku skorzystania z uslug zaarowno fiakra jak i pani czersskiej przez ta sama liczbe klientow

19:41, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

no to policz ile w Białce zarabiaja szkoly narciarskie bo tam lekcja indywidulana zaczyna sie od 70 zeta /h

22:49, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

@uorcyk..nie kłam,biorą po 50zeta!!!

22:58, 07.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

faktfakt

0 0

tak sobie przypominam
kto to pierwszy komu zaczal zagladac do portfeli do stajni i nawet do sypialni?

08:20, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Białcon, wlasnei sprawdzialam i za lekcje indywidulana ( sam na sam z instruktorem ) biora 70 zeta i stad oferowani przez nas instruktorzy sa konkurencyjniejsi bo i musza tacy byc w porownaniu z tym przy wyciagach :)

No a kto zaczal pisac o zarobkach wozakow? zdaje sie jakas gazeta pierwsza a mnie interesuje to w kontekscie ile razy konie jada ta trasą dziennie ...

10:48, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

PS. mimo wszystko, lepeij miec wyciąg narciarski niz szkołe :)

10:49, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

skleroza Czerskiej?skleroza Czerskiej?

0 0

UORCYK
gazety zazwyczaj publikuja to co sie im mowi a ty swego czasu mowilas tak


Jeżeli założymy, że jednorazowo każdy wozak zabiera 12 turystów, to znaczy, że za kurs kasuje nawet 840 złotych, a w ciągu dnia zrobi ich nawet kilka. W sezonie daje to miesięcznie spory zarobek. Szum wokół fiakrów od kilku miesięcy się nasilił. Towarzystwa opieki nad zwierzętami twierdzą, że na szlaku należące do wozaków zwierzęta masowo zdychają z przemęczenia (udowodniono jeden taki przypadek). - Tylko od początku tego roku opublikowaliśmy dwa raporty mówiące o skali "końskiego nieszczęścia" w Morskim Oku - mówi Beata Czerska, prezes Tatrzańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. -

i takich twoich wypowiedzi na temat pazernosci fiakrow sa dziesiatki miedzy innymi i dlatego ze twoja kolezanaeczka Plaszczyk je powiela i publikuje gdzie sie da zeby uwiarygodnic i wyolbrzymic problem

12:01, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

niestety, ale to nie jest wypowiedz moja- ja nie uzywam słowa zdychają wobec zwierząt...a jaka to gazeta?

14:50, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

niestety, ale to nie jest wypowiedz moja- ja nie uzywam słowa zdychają wobec zwierząt...a jaka to gazeta?

cyt: Tylko od początku tego roku opublikowaliśmy dwa raporty mówiące o skali "końskiego nieszczęścia" w Morskim Oku - mówi Beata Czerska, prezes Tatrzańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. -

co do raportow to nei wiem kiedy zostało to opublikowane ale nie pamietam zeby były dwa raporty na poczatku roku .. Owszem by jeden dotyczacy oddawania koni do rzezni ..

14:52, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

juz wiem, dziennik polski czerwiec 2006

- Ktoś chce przejąć nasz biznes - przekonują. Turysta stojący na Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka może dostać się na dwa sposoby. Pierwszy z nich, to kilkugodzinny marsz pod górę. Drugi, to przejażdżka jednym z kilkudziesięciu wozów konnych. Pierwszy wariant jest darmowy, to już za "miejscówkę" na wozie trzeba zapłacić 70 zł (w górę) i 40 zł (w dół). Jeżeli założymy, że jednorazowo każdy wozak zabiera 12 turystów, to znaczy, że za kurs kasuje nawet 840 zł, a w ciągu dnia zrobi ich nawet kilka. W sezonie daje to miesięcznie spory zarobek. Szum wokół fiakrów od kilku miesięcy się nasilił. Towarzystwa opieki nad zwierzętam twierdzą, że na szlaku należące do wozaków zwierzęta masowo zdychają z przemęczenia - udowodniono jeden taki przypadek.

- Tylko od początku roku opublikowaliśmy dwa raporty mówiące o skali "końskiego nieszczęścia" w Morskim Oku - mówi Beata Czerska, prezes Tatrzańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. - Obydwa pokazują, że konie w tym miejscu pracują ponad siły. Dlatego będziemy walczyć, by wozy z Morskiego Oka zniknęły. Czerska nie mówi, jak wyobraża sobie ruch na szlaku, gdyby jej marzenie się spełniło.

Po pierwsze - gubisz spacje a to oznacza ze wciskach w moje usta kometarz autorski ; w czerwcy 2006 było znane juz trzy raporty - "rzeznie" i przeciezenia czyli bład pana hipologa dotryczacy niedoszacowania sił uciągu na podjezdzie Jackowskiego został udowodniony ; tyle faktow.. WIec spekuluj dalej , hahaha

14:58, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

czerwiec 2013 of course

15:09, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

prasaprasa

0 0

lorcykula nie kombinuj
cytal mial i pokazac ze ty wlazisz do portfela wozakom i takich twoich wypowiedzi w roznej pasie jest multum nie wazne czy sa one doslownie twoje czy autorow artykulow ale to ty przedstawiasz fiakrow jako pazenych na dudki mordercow koni nikt inny tylko ty i plasczczykowa podjudzacie nawet do takiej opiniii to oszolomswo na faceboku zarowno na tej stronie o ratowanbiu koni jaki na bece i innych ktore plaszczykowa prowadzi celem zdyskredytowania i wysmiania gorali w czym ty bieerxesz czynny udzial.....jak dzieci z downem ytak sie tam cieszycie z byle gowna ktore plaszczykowa obstawia swoim komentarzem.

16:35, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

cytat ale z kogo? z tekstu autora czy moejej wypowiedzi? manipulacja czy tylko nie umiesz czytac ze zrozumieniem :P

16:58, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

pisz tak dalej a zachwile wyczeropiesz cierpliwosc i cie w koncu skotka nagroda :D

16:59, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dociekliwy_trolldociekliwy_troll

0 0

"Ostatnio mój brat był w górach oczywiście odpowiedział zachęcającemu go góralowi ,ze nawet gdyby ten mu dopłacał to nie wsiądzie.
Widział konie ,które wprost z wysiłku i przemęczenia wymiotowały."-
-Cersko tyz toto widziałaś?

17:30, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kasiu koteczkukasiu koteczku

0 0

to nie byl cytat twojej doslownie wypowiedzi tylko cytata z gazety do ktorej mowilas o zarobkach fiakrow czyli zagladasz im do portfeli ale manipuluj i kombinuj nadal heheheheheheh

18:35, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

ja nie dyktuje dziennikarzom co maja pisac wiec sorry

19:28, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

ja nie dyktuje dziennikarzom co maja pisac wiec sorry ; zreszta, nawet na wozie jadacy sobie liczy ile zarabiaja . Tez mam takie filmiki ...

19:29, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

miło mi bedzie pozwac @mala mi o znieslawienie. Pozdrowka i do widzenia w sadzie . Dosyc tego zniewazania , skończyło sie !

21:48, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

dociekliwy troll- mogł widzec konie z białą wydzieliną z nosa. Iles z nich miewa RAO, co jest naogól powodem wykluczenia z pracy na tej trasie

23:17, 08.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

UORCYK
mala mi nie pisala nic wiecej czego nie mozna spotkac na faceboku tak ze smialo ja pozywaj a dowody przeciw sobie zgromadz i dolacz do pozwu ...nie wszystkie zdazylyscie zlikwidowac a zabawa typy wydrwic i osmieszyc fiakrow i gorali w ktorej bierzeszz udzial na stronach Plaszczykowej trwa nadal i nadl bierzesz w niej udzial



straszenie i zastraszanie pozwami to twoja metoda podobna jak PO straszylo nas pisem

08:10, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Ach ta konfidencka natura, po kim to odziedziczone ?

11:19, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

to co napisala, min dot rzekomego szukania zarobku na krzywdzie ludzkiej - jest teza nie do udowodnienia . A konkekwencje -poniesie

12:42, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dociekliwy_trolldociekliwy_troll

0 0

cersko nie stros ze nikogo, ba zawrzyj w końcu tom kufe bo nifto tutok tobie siy nie boi. Popiyrom małom mi, nika nie robis to z cego ziyjecie ty i ta farbowano. Jest je dokładnie tak jako pise mała mi i mniy tyz haw mozes włócyć po "sadach" nawet owocowyk. Zyjecie jako te pasoziyty na krzywdzie ludzkiej i telo

13:15, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dociekliwy_trolldociekliwy_troll

0 0

cersko pewnie nie wiys ales sama siy przyznała. Pises tak: "szukanie zarobku na krzywdzie ludzkiej - jest teza nie do udowodnienia . "
A kiebyś napisała tak: "szukanie zarobku na krzywdzie ludzkiej - jest nieprawdą" byłoby inacyj. Cujes tom róźnice? Dyć ześ jest je organizacyjom non profit, dokłados do lokalu, papieru i atramyntu do drukarek, do samochodu. Skąd to telo mos tyk piniyndzi, kie nika nie robis działalność mos zawiysonom a nogi synkowe w Simonku przecie tyz kostujom. Ta jako i adwokaci!

13:34, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do uorcykdo uorcyk

0 0

co do konsekwencji to przygotuj sie ty tez...bo masz co nosic ale to okresli sad

15:04, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Troll- to to samo; malami rzuciła teze i teraz sdobie moze juz szukac dowodow na prawdziwosc jej wywodu . ja wiem ze ich nie znajdzie bo to oszczerstwo a nie prawda. Podobnie ty łatwo rzucasz oskarzenia bezpokrycia. I mozna sie zastanawiac dlaczego? Jaki msz w tym interes?

16:04, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

0 0

Troll- po co ktos prowadzi dzialanosc gospodarczą? zeby miec zyski . To moze i mam zyski ?

16:06, 09.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

szperaczszperacz

0 0

Uorcyk
mala mi dokonala jedynie wklejki wypowiedzi innego forumowicza ktory to wpis istnieje po dzien dzisiejszy pod innym artykulem a byl odpowiedzia na twoja prowokacje...wiec ..niestrasz wszystkich tylko pozywaj...oczywiscie dowody wedlug twojegouznania dobieraj sobie jak ci pasi...nadmieniam ci ze jak sie chce i poszperaw archiwach od paru lat to z dowodow przeciw tobie samej mozna utworzyc niezla powiesc a nawet trylogie...do zobaczenia wiec w sądzie...jesli masz takie zyczenie..z pozwami z naszej strony zaczekamy do wyniku pozwu skierowanego na razie przez fiakrow...pospiech jest wskazany tylko przy lapaniu pchel...poki co nadal dostarczacie niezlego materialu dowodowego w roznych sprawach.

08:08, 10.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE

  • budowlane

    22.12.2025

    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

  • ogloszenie

    29.05.2026

    Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

  • budowy

    02.06.2026

    BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

  • praca

    02.06.2026

    Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

  • ogloszenie

    27.05.2026

    Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

  • ogloszenie

    19.05.2026

    KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

  • biznes

    02.06.2026

    Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

  • domy

    02.06.2026

    Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

  • 01.06.2026

    ZLECĘ WYKONANIE PRAC WYKOŃCZENIOWYCH: SUCHE TYNKI,...

  • 01.06.2026

    ZATRUDNIĘ DO KARCZMY i PENSJONATU W KOŚCIELISKU. 6...

  • 01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 38m2 i 55m2 w CENTRUM NOWE...

  • ...

    01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

  • SZCZ

    01.06.2026

    SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

  • ...

    29.05.2026

    RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

  • 26.05.2026

    RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERA/-KĘ, POMO...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM: KELNER/-KA - DLA ...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM DLA UCZNIÓW, STUDE...

  • 25.05.2026

    URZĄD GMINY KOŚCIELISKO zatrudni INSPEKTORA ds. po...

  • ...

    25.05.2026

    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

  • ...

    22.05.2026

    RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

  • LAS

    21.05.2026

    Sprzedam DOM i LAS - Spytkowice. 732 810 638.

  • budynek

    12.05.2026

    Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

  • ...

    28.04.2026

    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

  • pożyczki

    23.04.2026

    PROVIDENT. 571 240 909.

  • usługi

    17.04.2026

    OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

  • ...

    07.04.2026

    Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

  • ...

    07.04.2026

    NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...


POLECAMY

0%