Kultura

Zamknij

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków "Szarotkę mamy w herbie"

Agnieszka Nowelli 13:02, 30.04.2026
Treść artykułu pod wideo ↓
Skomentuj Konkurs plastyczny dla przedszkolaków "Szarotkę mamy w herbie"

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z nowotarskich placówek przedszkolnych (publicznych i niepublicznych) do udziału w konkursie plastycznym "Szarotkę mamy w herbie".

Do konkursu należy samodzielnie przygotować pracę plastyczną nawiązującą do symboliki formacji Strzelców Podhalańskich. Termin składania prac mija w poniedziałek 25.05. Organizator przewiduje nagrody i wyróżnienia dla uczestników. Szczegółowy regulamin i zasady uczestnictwa poniżej.

REGULAMIN KONKURSU „SZAROTKĘ MAMY W HERBIE” 
1. Konkurs „Szarotkę mamy w herbie” jest organizowany w ramach obchodów 680-lecia Miasta Nowego Targu i dotyczy wykonania pracy plastycznej nawiązującej do symboliki formacji Strzelców Podhalańskich.
2. Organizatorem konkursu jest Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu.
3. Fundatorem nagród jest Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu.
4. Konkurs skierowany jest dzieci w wieku przedszkolnym z nowotarskich placówek przedszkolnych.
5. Konkurs zorganizowany jest w kategorii praca plastyczno-rysunkowa.
6. Prace plastyczne będą oceniane przez komisję konkursową powołaną przez Organizatora.

ZASADY UCZESTNICTWA 
1. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym z nowotarskich placówek przedszkolnych (publicznych i niepublicznych).
2. Konkurs polega na samodzielnym wykonaniu pracy w dowolnej technice plastycznej o formacie a4 (210 x 297 mm) nawiązującej symboliki formacji Strzelców Podhalańskich.
3. Na konkurs przyjmowane są wyłącznie prace indywidualne.
4. Do każdej pracy należy dołączyć kartę zgłoszeniową, która zawiera: imię i nazwisko autora, wiek, tytuł pracy, nazwę i adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
5. Termin składania prac upływa 25.05.2026 r. (poniedziałek). Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27.05 (środa) Następnie wyniki zostaną opublikowane na stronie www i Facebook Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu: www.mck.nowytarg.pl. Z kolei wręczenie nagród odbędzie się w dniu 30.05. (sobota) podczas Miejskiego Dnia Dziecka.
6. Kryteria wyboru i oceny prac - prace zostaną ocenione przez komisję powołaną przez organizatora. Podczas oceniania prac komisja będzie brała pod uwagę: zgodność tematu pracy z zadaniem konkursowym, twórcze podejście do zagadnienia, samodzielność wykonania pracy, walory artystyczne, estetykę.
7. Prace można dostarczyć do dnia 25.05. (poniedziałek) osobiście lub za pośrednictwem poczty, przesyłając na adres: Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37, 34 -400 Nowy Targ (z dopiskiem na kopercie: Konkurs plastyczny „Szarotkę mamy w herbie”). 
8. Planuje się przyznanie nagród (dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe) i wyróżnień, które zostaną wręczone podczas Miejskiego Dnia Dziecka w dniu 30.05.2026 (sobota). Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają dyplom uczestnictwa.
9. Wybrane prace plastyczne zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu. 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu, zasad uczestnictwa oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika dla celów organizacyjnych konkursu.
2. Wszystkie prace nadesłane do konkursu przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo do dysponowania nimi oraz ich publikowania w całości lub w części w mediach drukowanych i elektronicznych w celu informacji o konkursie, promocji konkursu.
3. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do opublikowania zdjęć z przebiegu konkursu.
4. Uczestnicy mogą uzyskać dodatkowe informacje pod nr. tel. 18 266 21 32 lub e-mail: [email protected]
5. Organizatorzy konkursu nie odpowiadają za jakiekolwiek skutki niedokładności, niekompletności lub nieprawidłowości danych i informacji podanych przez uczestnika
6. Informacje o konkursie zostaną umieszczone na stronie internetowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu www.mck.nowytarg.pl oraz na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu.

opr. an

::attachment{"type":"image","item_id":"6734", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"900"}



(Agnieszka Nowelli)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE

  • budowlane

    22.12.2025

    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

  • ogloszenie

    29.05.2026

    Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

  • budowy

    02.06.2026

    BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

  • praca

    02.06.2026

    Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

  • ogloszenie

    27.05.2026

    Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

  • ogloszenie

    19.05.2026

    KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

  • biznes

    02.06.2026

    Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

  • domy

    02.06.2026

    Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

  • 01.06.2026

    ZLECĘ WYKONANIE PRAC WYKOŃCZENIOWYCH: SUCHE TYNKI,...

  • 01.06.2026

    ZATRUDNIĘ DO KARCZMY i PENSJONATU W KOŚCIELISKU. 6...

  • 01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 38m2 i 55m2 w CENTRUM NOWE...

  • ...

    01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

  • SZCZ

    01.06.2026

    SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

  • ...

    29.05.2026

    RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

  • 26.05.2026

    RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERA/-KĘ, POMO...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM: KELNER/-KA - DLA ...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM DLA UCZNIÓW, STUDE...

  • 25.05.2026

    URZĄD GMINY KOŚCIELISKO zatrudni INSPEKTORA ds. po...

  • ...

    25.05.2026

    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

  • ...

    22.05.2026

    RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

  • budynek

    12.05.2026

    Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

  • ...

    28.04.2026

    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

  • pożyczki

    23.04.2026

    PROVIDENT. 571 240 909.

  • usługi

    17.04.2026

    OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

  • ...

    07.04.2026

    Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

  • ...

    07.04.2026

    NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...


POLECAMY

0%