Dziś mamy dla Was kilka książek o różnorodnej tematyce. Poszukajcie wśród nich czegoś dla siebie.
::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"84560"}
Po jednej książce otrzymają osoby, które jako pierwsze wyślą do nas mail na adres: [email protected]
W treści prosimy podać imię, nazwisko, adres i numer wybranej książki. Tytuł maila: Książka.
Istotę tej książki Cleese, jeden z członków legendarnej grupy Monty Pythona, zawarł już w pierwszym zdaniu: "Kreatywność oznacza dla mnie myślenie o rozmaitych zagadnieniach w zupełnie nowy sposób." W jaki, sami się przekonajcie. Dość dodać, że wg autora kreatywność nie jest jakimś specjalnym darem, który przytrafił się nielicznym. Można się nią wykazać w każdej dziedzinie życia. Ot, na przykład wymyślając, jak zrobić lepiej coś, co inni robili wcześniej. I można się jej nauczyć. Kluczowa w całym procesie jest nieświadomość. Nie ta zdefiniowana przez Freuda jako śmietnik, "(…) do którego wrzucamy nasze wszystkie paskudne myśli i uczucia, których się boimy lub wstydzimy." Cleese redefiniuje to pojęcie pokazując, że to ona odpowiada za wykonywanie niektórych codziennych czynności, nawet kiedy nasz umysł zaabsorbowany jest czymś innym. Jest wentylem, bez którego "(…) przytłoczyłby nas ogrom spraw, którymi musimy zajmować się na co dzień." Ale też działa za nas w momencie, kiedy wyłączamy myślenie nad jakimś problemem, aktywnie i wydajnie. I to działanie poznacie na przykładzie jego własnego procesu twórczego.
Reasumując, żeby nie opisywać wam tu wszystkich ścieżek, którymi podąża w książce John Cleese - każdy może być kreatywny. A on tylko podpowiada, i to w prosty sposób, jak to osiągnąć.
Nr 3. "Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko" Robin Sharma/Kompania Mediowa
"Klub 5 rano" ma za zadanie motywować i uczyć. W książce tej Sharma przedstawia autorskie sposoby zmniejszenia stresu, poprawy koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą a życiem osobistym. Jego metody zostały wypracowane w trakcie wielu lat praktyk z ludźmi, którzy odnieśli największe sukcesy na świecie. Teraz Sharma dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu, że wygrywanie zaczyna się o świcie.
22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz