Pięknie zaczął się rok w nowotarskim Ruczaju. Dziś mieliśmy okazję rozkoszować się dźwiękami gitary i śpiewem pani Sylwii Basta, która pastorałkami wprowadziła nas jeszcze w klimat świąteczny. Nie zabrakło też jej autorskich utworów, które oczarowały publiczność dzisiejszego Spotkania przy Ruczaju w Nowym Targu.
Pretekstem był wernisaż prac prac Anety Tworek. Artystka na wystawie pokazuje 14 obrazów z cyklu "Krokusy".
Spotkania przy Ruczaju to cykliczne spotkania, w trakcie których dobro łączy się z pięknem. Artyści wystawiający swe prace w Galerii Ruczaj, przekazują jedną z nich na rzecz Fundacji im. Adama Worwy.
Podczas spotkania zbierane były dobrowolne datki do puszki na leczenie i rehabilitację małej Ani Garcarz z Waksmunda.
Warto zobaczyć wystawę, a przy okazji pamiętać o celu Spotkań przy Ruczaju.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz