Burmistrz Leszek Dorula stwierdził dziś, że koledzy z innych samorządów nie mogą oglądać zakopiańskich sesji Rady Miasta, ze względu na to co się na nich dzieje.
Na taką wypowiedź zareagował radny Grzegorz Jóźkiewicz pytając, czy to oznacza, że władza w Zakopanem lubi ciszę i spokój.
- Ta wypowiedź mówi o wszystkim. Chciał pan jakoś zaistnieć. Tymczasem nawet trzy godziny się nikomu nie chce uchwalać porządku obrad - odpowiedział burmistrz Leszek Dorula. Z burmistrzem polemizował radny Zbigniew Szczerba: - Jesteśmy od tego, aby wykonywać nasz mandat na sesji. Najdłuższa sesja dotycząca bicia piany miała miejsce, gdy pan burmistrz był wiceprzewodniczącym. Każdy ma prawo do tego, aby się wypowiedział. Mi pan ust nie zamknie. Są rzeczy, które wymagają tego, aby radny sprawując swój mandat reprezentował mieszkańców - stwierdził radny Szczerba.
Ta wypowiedź skłoniła burmistrza Leszka Dorulę do kolejnej odpowiedzi.
- Koledzy śmiali się z tego, że potrafimy uchwalać porządek obrad przez 3 godziny. To jest niewiarygodne, aby uchwalać to 3 godziny - stwierdził burmistrz i dodał, że jest otwarty na dyskusję, nawet taką jak ta, a jego poprzednicy nie musieli poruszać tak poważnych spraw jak teraz.

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
A co tu komentować ?
Poważne sprawy to sylwester, jakość remontów i czas trwania, toalety z przeciekającym dachem.
Nie poważne to obwodnica ul. Kościeliskiej i deweloperka na planowanym jej przebiegu.
0 0
popatrzcie ile razy przebudowywali przejście dla pieszych na ul sienkiewicza ta robota firmy tesko to żenada i to za nasze pieniądze ciekawe ile kosztowało frezowanie i zalewanie i znowu frezowanie i zalewanie
0 0
Brak słów!
0 0
Szczerba to akurat porażka razem z tym drugim od kometki, jako radnych to kojarzę ich jedynie z tej gry w kometkę i z tego że są. Popatrzcie na Kalatę ile zrobił dla swojej dzielnicy , radny Grzesiu też już się chyba wypalił
0 0
jarząbek w punkt
Krzykacze i byle sobie pogadać
To złe tamto złe
Kometki i komicy
Sny o władzy
Jeden od kometki juz był blisko
0 0
Radny Grzesiu .zero skuteczny mąż stanu .
0 0
A ten radny bezradny Grześ to on już kiedyś nie wyleciał od koryta?? Wrócił? Robić się nie chce?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz