Parking wielopoziomowy powyżej dworca kolejowego w Zakopanem nie cieszy się dotąd popularnością. Może zmieni się to dzięki filmikowi, który pokazuje jak korzystać z parkingu.
Na parkingu przy ul. Smrekowej powyżej dworca PKP w Zakopanem znajduje się 146 miejsc postojowych, dziewięć miejsc dla osób niepełnosprawnych, 43 miejsca dla rowerów, cztery stanowiska do ładowania elektrycznych aut. Do tej pory parking w całości zajęty był tylko raz, na Sylwestra 2023/2024, wtedy parkowanie było darmowe. Nawet w sezonie parkuje na nim tylko kilkanaście aut.Teraz Miasto Zakopane nakręciło promocyjny filmik. Władysław Biały pokazuje, jak zaparkować na parkingu.
Z parkingu może skorzystać każdy kto w terminalach przy wjeździe wykupi bilet na komunikację miejską. Uprawnia on do korzystania z komunikacji przez 24 godziny za 10 złotych.
p

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Niech zrobi filmik jak wyjeżdza. Parkowałem 2 razy. Za każdym razem blisko kwadrans przy wyjeżdzaniu łaczył się z serwerem, zanim udało wyjechać.
0 0
No tak. Tylko w upadłym grajdole trzeba reklamować płatny parking bo parkingi miejskie są bezpłatne dla turystów. Nie ma na co wywalać kasy. Może dać ten parking w trwały zarząd MOSiRowi a ten na pniu wynajmie pod światełka. Będzie jakiś pożytek.
0 0
Bardzo pobieżny pokaz. Więcej gadania niż parkowania. Dobrze , że choć uszczknięto rąbka tajemnicy, że to na Smrekowej.
0 0
Proponuję na ju: Tysiące mandatów bezpodstawnych? Sąd o "pieszym wchodzącym". Wszędzie za granicą nie ma tak, żeby pieszy miał pierwszeństwo jako osoba zbliżająca się do przejścia dla pieszych.
0 0
Tylko Kalata ze Szczerbą mogą prawidlowo wskazac jak korzystac z Parkingu, nie jakis Burmistrz czy Wladek...
TYLKO ONI URATUJĄ TO MIASTO
0 0
Co za prostacki filmik. Jestem góralem i wstyd mi za taki kicz! Co za poziom...
0 0
Parking pomyłka zero informacji jak opuścić parking, zero oznakowania do wyjść.
0 0
Dla Janusza i Krystyny to i tak za drogo. W Alpach taniej...
0 0
Z tym, że jest to najtańszy parking w mieście to prawda i nieprawda. Na pewno świeci pustkami, a nie musi tak być.
Dla mieszkańców miasta, którzy mają Kartę Mieszkańca on nie jest najtańszy. Mieszkańcy z kartą mają parkingi darmowe (2x1h) oraz darmowe przejazdy komunikacją miejską. Dlatego też wjazd na parking za 10 zł (obok jest za 0) i przejazd komunikacją nie jest najkorzystniejszy. Równocześnie mieszkaniec z Kartą jak odbiera kogoś z dworca często nie ma gdzie stanąć. Jak by miał postój za darmo, w ramach 2 godzin to by tam stanął. Parking by się zapełnił, ulżyło by to mieszkańcom, było by jak odprowadzić i odebrać kogoś z dworca. Malutki postój K&R naprawdę nie mieści wszystkich.
0 0
Czy ktoś nie ma wstydu, żeby takie coś promować?
0 0
Bardzo fajna reklama, takich trzeba, z humorem :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz