Dziś w Sądzie Rejonowym w Zakopanem rozpoczął się proces Grzegorza Majchra.
Syn burmistrza Zakopanego razem z dwojgiem inwestorów jest oskarżony przez prokuraturę o nielegalne postawienie schodów na Krupówkach. Oskarżony udzielił dziennikarzom zgody na ujawnienie jego wizerunku.
22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
ten proces nie powinien odbywac sie w Zakopanem, chce rowniez znac nazwisko sedzi ( pewnei sedzina zreszta, mam swoj typ) i osobiscie obstwaim uniewinnienie albo malutka grzywienka ??
a dlaczego nikt nie domaga sie od synusia rozebrania schodow i przebudowy wejscia do sklepu , ktory funkcjonuje w jeszcze nieodebranym budynku?? to jest ciekawe pytanie na ktore powinien uzuskac odpowiedz dociekliwy JJ ??
0 0
Przecież schody już zmniejszył.
0 0
lae nadal sa imponujace !! 47 m kw powierzchni deptaka zajmuja a moze je sobie przebudowac i umiescic na wlasnym terenie, prawda? tzw wewnetrzna klataka schodow , a dla tych bez wyobrazni przestrzennej : podobnie jak w sklepie Bzyk Czmielewskiego: wchodziszi do budynku i masz schody wewnatrz prowadzace na wysoki parter!
tylko ta przebudowa zabralanby mu kilkadziesait metrow powierzchni handlowej czyli mialby mniejszy czynsz, to oczywioste!! Dlatego to nie byl blad projektanta a jesli był ( hahaha) to niech mu projektant w ramach zadoscuczynienie sfinansuje przebudowei dostarczy darmowy projekt :P
0 0
łorcyk dla ciebie to powinni windę towarową zamontować :)
0 0
Bo NS jest zarezerwowany na pierdoły. Zakopiański natomiast jest wybitny w sprawach wielkiej wagi.
0 0
Sąd może sobie pomarzyć o sprawiedliwym wyroku.Tu liczą się nie przepisy prawa ,lecz forsa i sława.
0 0
A ja podziwiam go za odwage i tupet. Wie że to nie jakaś tam uliczka tylko Krupówki, wie że burmistrzem jest jego ojciec ...
Jak znam życie z dużej chmury będzie mały deszcz.Obejdą to jakiś sprytnym w imię prawa sposobem.
Niby dlaczego tylko dlatego że tata jest figura chłopak ma nie robić biznesów ?
Tym zazdrosnym mówię : do dzieła !
0 0
Chyba głupi tylko wierzy , że to był \" wypadek przy pracy \" . A jak ta \" szopka \" się skończy to każdy wie .
0 0
etam, zamist kolejnego podjazdu , powinien sobie inwestor wystawic winde dla niepelnosprawnych ale na swoim !!
0 0
Temat rzeka widzę,a o meczu Polska-Portugalia cisza więc może obstawiamy chociaż wynik? ...
Polska - Portugalia 3:1 ... i niech ktoś powie,że nie jestem optymistą ... ;) ;) ;)
0 0
G.Majcher wczoraj przed sądem,dzisiaj w sądzie..a jutro już po..a tymczasem ja niemniej optymistycznie obstawiam remis(ze wskazaniem na naszych)..i jakby co to Jurajczyk zaczął temat nie na temat..;)))
0 0
A ja 1:3.....i mam nadzieję że nam nie przywieżli tego grożnego wirusa grypy.....:):):)
0 0
Prawdopodobnie gdyby nie opieszałość urzędników, to schody stanęły by w normalnym trybie. Ciekawe jak się rozwiąże sprawa ogródków letnich.
Nie ma co ukrywać, że nasi urzędnicy to banda leserów, którzy zamiast rozsądnie dopasowywać prawo do naszych warunków i potrzeb to patrzą ślepo w kodeks.
0 0
@Masło zapomniałeś o meritum sprawy ... Jaki wynik w meczu? ... ;) ;) ;)
0 0
a moim zdaniem oni az tak głupi to nie są, bynajmniej . Sa swiadomi ze ida komus na ręke i za to oczekuja synekur ...
0 0
ja być z innego kraja i ja nierozumieć dlaćego waś bumiść nie zrobić abolićja budowlana dla swój syn naś bumiść by tak żroil a tym co sie im coś nie podoba oddał by pod śond - aśondy my mieć śplawiedliwe i bumiść żawśe wyglywa NO !
0 0
Wyluzujcie,jutro sobie w papierowym TP poczytacie ... A co do meczu jak się piłkarze wymienią koszulkami po meczu to będą mieć kolorystyczne komplety ... ;) ;) ;)
0 0
cyt z krakowskiej : Schody wykraczające poza działkę inwestorów powstały dopiero pod koniec grudnia 2010 roku, czyli miesiąc po otwarciu sklepu. Do tego czasu do budynku wchodziło się z małych schodków pozostających w obrębie ich działki. Mamy zdjęcia, które to potwierdzą.
czy to znaczy, ze dopiero po wybraniu Majchra na II kadencje sie synus rozbestwił?
0 0
ći wy nielubić bum bum źe niepuśćać wipiśy ?
0 0
a co kolezentwo o schodach zamilkło?
0 0
Dzienkuje za puscenie wpisów
0 0
A Grzesiu ma to wszystko bardzo głęboko w d....pie, bo tatuś jest mocny i kumpluje się z prawnikami - wszystkimi, że wszystkich instytucji. Na grzywnę w wysokości 5 stów jeszcze go stać
0 0
eh Ci nasi zadzrosni rodacy :) niech sobie stawia schody i robi co chce, co nam do tego i co nam to szkodzi, takie sa realia jedni maja lepiej drudzy maja gorzej, jedni sa w czepku urodzeni drudzy nie, tak jest zbudowany swiat, a jemu juz czola nie stawimy :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz