Polska drużyna skoczków zajęła 5. miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w Zakopanem.
::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"25960"}
Na stadionie pod Wielką Krokwią było ok. 20 tys. fantastycznych - jak zawsze - kibiców.Najlepiej z Polaków w pierwszej serii zaprezentował się Kamil Stoch - 130,5 metra, to był najdłuższy skok pierwszej serii i druga nota. Bardzo dobrze zaprezentował się także Aleksander Zniszczoł, trochę gorzej Piotr Żyła, a najsłabiej z biało-czerwonych skoczył Dawid Kubacki.
Po pierwszej serii prowadzili Niemcy przed Norwegią, Austrią, Słowenią i Polską. Do podium nasza drużyna traciła 17,4 pkt.
W drugiej odsłonie zawodów Stoch potwierdził, że skacze coraz lepiej - uzyskał 130 metrów. Ostatecznie Polska zajęła 5. miejsce. Wygrali Niemcy przed Austriakami, Słowenią, Norwegią, Polską i Japonią.
Co ważne, gdyby dziś odbył się konkurs indywidualny Kamil Stoch zająłby 2. pozycję za Niemcem Freundem.
p

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Oooo...Była i "loża szyderców"...chociaż Kilku brakuje...
0 0
@fibi jak fibciu na pajdke ze smalczykiem poszłaś? Ogórkiem zagryzlas?
Urcykula tak się brzydzi tego jadła a pewnie sama ze smakiem by zjadła. Może nawet chodzi tam i je?
Kto ja wie.
0 0
Zastanawiam się po jaką cholerę wystawia Kruczek tego Kubackiego ?
0 0
Ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela, będzie.....
Ps. Urcykula się nie brzydzi, tylko ostatnio dość solidnie się zaopatrzyła w wyroby mięsno wędliniarksie w jednym ze sklepów. Ot, taka to i zatroskana o los poddawanych rzezi niewiniątek wegetarianka.
0 0
Fan ..:) a byłam kromal wyborny :):) a bigosik tak pachniał paluszki lizać
Nie mówiłam,że Pon Bócek rządzi wszystkim Wiatru nie było ani nawet listek nie dygał :) Konkurs i atmosfera świetna takiego konkursu dawno nie było Pogoda wymarzona. :):)
sp Ka moje selfie, jakoś zoom mnie nie ściąga :):)
0 0
Fibi - wystawil Cie do wiatru tak jak Ty mnie ! Teraz tylko usmiech zostal .
0 0
rys co sie odwlecze to nie uciecze, wiesz dobrze..
0 0
Fibi "oddała" piękny skok w stylu "V" po jej kolanach to zauważyłem,ha,ha,ha.
0 0
@rys przecież wiatru nie było :)
0 0
:-Dziani
Nogi w "V" to przy wybiciu z progu... :) i.zaraz telemarkiem wyląduje w łóżku.. :):)
dobranocki
0 0
jak państwo uważacie,czy funkcjonariusz publiczny,w tym przypadku starosta tatrzański powinien reklamować firmy ( loga Lotosu,Grupy Azoty,4F) na kurtce zimowej ?
0 0
Państwo uważają, że starosta jako współorganizator konkursu, którego sponsorem jest grupa azoty i lotos nie ma wyjścia i musi być ubrany w kurtkę firmową!
0 0
nie powinien. \ale dostał kurtke od organizatorow i paraduje w niej ...
0 0
Fajna kurtka i dobrze w niej wygląda. :)
Poprzednie władze, to co nie paradowały?...
0 0
Dorula wreczal nagrody w cywlinej puchowqce i dobrze tez wygladał :) wczesniej wywiad dal do tiwi z \harendy, w tle sporo sniegu, narciarze i taka promocje to ja lubie a nie imoprezy \kaweckiego
0 0
Mondralińska ale Gubałówka wciaż nie otwarta.
Starostwo jest wpółorganizatorem mistrzowstw a sponsorem mistrzostw jest lotos i azoty wiec starosta nie miał wyboru nieubrać kurtki. Kapewu mondralińska?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz