Nasza Czytelniczka dziwi się, że nikt nie zareagował na zaparkowany na środku ul. Nowotarskiej samochód.
::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"37908"}
Mieszkanka Zakopanego jechała ulicą Nowotarską w niedziele o godz. 20:30, gdy 20 minut później wracała auto parkowało dalej. Jak twierdzi powiadomiła o tym fakcie Straż Miejską.- Sprawdziłem, nie otrzymaliśmy żądnego takiego zgłoszenia. Gdyby ono dotarło jesteśmy zobowiązani zareagować, gdyż zaparkowany na ulicy samochód sprawia sprawia niebezpieczeństwo dla innych kierowców - zaznacza Marek Trzaskoś, komendant zakopiańskiej Straży Miejskiej.
p

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Przez ostatnie dwa tygodnie podobnych sytuacji było sporo - zaparkowane samochody na ulicach, przejściach dla pieszych, chodnikach, jazda ulicą jedokierunkową "pod prąd"... Nikomu w tym mieście to nie przeszkadza. Przykre.
0 0
Wiesz Sabina nie każdy jest takim super kierowca ja Ty a propo że blachy są na knt nie znaczy że z nowego targu może ktoś sobie nie dawno kupił z Kościeliska i nie zdążył przerejestrowac a Ty pewnie jesteś mistrzem kierownicy albo może to Twoja wypasiona fura hehehe
0 0
Podobnych sytuacji ze złym parkowaniem w mieście jest mnóstwo. Straz miejska w ogóle nie reaguje. Dzwoniąc do nich nich można usłyszeć że w tej chwili nie ma samochodu, albo strażnicy sa na odprawie itp. Przy parkingu na dolnych alejach na terenie zielonym należacym do UM notoryczne stoi taksiarz rozjeżdża cały teren zielony i do tej pory nie było zadnej reakcji ze strony SM ani też policji. I tak w mieście szanuje się zieleń i walczy ze smogiem.
0 0
Akurat zakopiańskiej straży miejskiej wcale nie wierzę w to co mówią. Kiedyś dzwoniłam żeby zrobili coś z autami na alejach, bo stoją turyści na prawym pasie całkiem do przejścia a jadąc lewym pasem nie widać nawet czy ktoś próbuje wejść na pasy. Co strażnik mi odpowiedział? Trzeba się przyzwyczaić do tego, bo jest sezon, a miejsc parkingowych brakuje, a poza tym tak parkują pracownicy z krupówek, ale gdy powiedziałam, że to wcale nie mieszkaniec, a ktoś z UK to nagle mi powiedział, że teraz nie mają nikogo wolnego, ale potem kogoś wyślą. Nie wysłali. Na prawdę to jest straż miejska, która ma dbać o porządek i bezpieczeństwo? Jadąc ja kogoś potrące, bo nie widać czy ktoś jest na pasach i pójdę siedzieć, bo im się nie chce dupy ruszyć i coś z tym zrobić? A dodam, że tłumaczyłam straznikowi o co mi chodzi, bo nie wiem jak dla
0 0
widocznie inaczej nie umie parkowac..m
0 0
Taksówkarz ten słynie ze swojego chamstwa, raz mu zwróciłam uwage żeby nie niszczył trawy to odpowiedział mi że ch....ja mi do tego i on tu będzie stał bo może. A straż miejska, stwierdziła że to nie ich teren i nie może nic zrobić, a ile razy mieli przyjechać i nie przyjechali.... szkoda słów.
0 0
Ludzie przecie to jednokierunkowa droga, mógł tak zapoarkować : )))))))))))
0 0
ja też dołączam się do tych, co straży miejskiej nie ufają. Jak w ubiegłym roku dzwoniłam, że jest wściekły hałas na stoku na Harendzie i przy podwójnie zamkniętych oknach i stoperach w uszach dalej nie da się wytrzymać, to co mi pan dyspozytor powiedział? Proszę pani, my tu wszyscy z tego żyjemy! Co należy odczytać - właścicielem szkółki jest mój brat, swat, czy szwagier i interesu mu psuć nie będę. Akurat ja żyję z zupełnie innych działań, do których potrzebuję ciszy, ale tego pan nie wziął pod uwagę, jak i tego, że nie wszyscy są fanami porykiwań przez mikrofon "rączki w górę, tak, wszyscy kręcimy tyłeczkami, hej" i radia włączonego od rana do 21. O dożywotnim upośledzeniu słuchu u biednych dzieci uczęszczających na zajęcia do "pingwinka" nie wspomnę...
Inne kwiatki - wielokrotnie zgłaszane nieodśnieżone chodniki z podaniem konkretnych adresów posesji. Odpowiedź - no, taki tu już jest klimat.
Dyspozytorzy straży miejskiej to są gamonie, lenie obrzydłe, które - tego jestem pewna - natychmiast po odłożeniu słuchawki zapominają o zgłoszeniu i w ogóle go nie odnotowują. Troszkę, ale tylko troszkę lepiej jest z policją.
0 0
muszę przyznać że auta na knt jeżdżą po Zakopanem bardzo nie pewnie nie wiem z czego to wynika ale tak jest oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka no ale zdecydowana większość.... Przy okazji pozdrowienia dla pani z polo z knt która co dzień po pracy jedzie 30 km/h tam gdzie można jechać ok 60
0 0
czytając te wszystkie komentarze dochodzę do wniosku ze może urzad miasta powinien zacząć nagrywać wszystkie rozmowy to i glupich odpowiedzi mozna będzie uniknąć . tylko czy to coś zmieni ?
0 0
Debil, to je wytargał na środek ulicy z parkingu i spuścil powietrze z opony
0 0
Pohamujcie się trochę mistrzowie kierownicy, przecież ewidentnie wygląda to jakby jacyś "żartownisie" wypchnęli albo wytargali na lince auto z parkingu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz