Miasto Zakopane

Zamknij

Stan wody w Potoku Młyniska podniesiony, ale zagrożenia nie ma

Józef Słowik 22:30, 21.09.2017
Treść artykułu pod wideo ↓
2 Stan wody w Potoku Młyniska podniesiony, ale zagrożenia nie ma

Na szczęście, jak na razie, nie sprawdzają się obawy mieszkańców mieszkających nad potokiem Młyniska, tuż przed dolną stacją kolei na Gubałówkę. Zwłaszcza ci, którzy swoje domostwa mają na odcinku remontowanego koryta potoku bali się, że może on wystąpić z brzegów.

::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"42184"}

- Biorąc pod uwagę, co stało się z końcem sierpnia, kiedy dosłownie po jednodniowych opadach zawalił się kilkunastometrowy odcinek muru wykonanego wcześniej w celu umocnienia brzegów potoku, boimy się, że tym razem woda może wystąpić z brzegów – mówi jeden z mieszkańców. – Dodatkowo teraz szerokość potoku została zawężona.


Tuż przed godziną 21 potok Potok Młyniska nie stwarzał zagrożenia. Nic nie wskazywało na to, aby spływający z ogromnym impetem strumień wody mógł wystąpić z brzegów.  


Zakopiańczycy mieszkający w tym rejonie twierdzą, że stan wody w każdym momencie może się jednak podnieść.


js


(Józef Słowik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

czopekczopek

0 0

Ten wywrócony beton kompromituje władze Miasta. Przy okazji pozdrawiam Pana inżyniera hydrologa.

11:17, 22.09.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanowskiJanowski

0 0

Inżynier ? hydrolog ? to teraz takich idiotów się produkuje ?
Za moich czasów gdybym wpadł na takie rozwiązanie to mój prof. wyrzucił by mnie za drzwi a z maturą w technikum miał bym problem . Teraz to są tacy wykładowcy w zakopiańskiej budowlance którzy nie wiedzą co to jest proces budowlany a pytania zadają w testach na które nie znają odpowiedzi . Produkuje się inżynierów jak pierogi , technicy i ich wiedza dzisiaj jest na poziomie durnego chłopa od pługa - efekty edukacji widać na każdym kroku . Trzeba zweryfikować wiedzę nauczycieli , wykładowców , bo wygląda na to że jest bardzo źle . Przy budowie przejścia podziemnego w kierunku Gubałówki montowano śrubami stalowymi szyby do stalowej konstrukcji kilka albo kilkanaście razy i całe to towarzystwo wzajemnej adoracji nie rozumiało dlaczego szyby pękają za każdym razem jak zaświeci słońce , albo wyszlifowane za pierwszym razem granitowe schody na połysk tak by w zimie albo deszczu skutecznie można było sobie pysk rozbić ( zgodnie z zaleceniami UE ). Wiecie o ile przez te racjonalizacyjne pomysły wzrósł kosztorys po wykonawczy ? Zasada na dziś obowiązuje prosta - partolić robotę za jak największe pieniądze . To samo dotyczy remontów dróg , zwłaszcza obsadzania dekli studzienek kanalizacyjnych za każdym razem albo za nisko , albo za wysoko rzadziej - to kur...... specjaliści

15:29, 25.09.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE

  • budowlane

    22.12.2025

    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

  • ogloszenie

    29.05.2026

    Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

  • budowy

    02.06.2026

    BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

  • praca

    02.06.2026

    Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

  • ogloszenie

    27.05.2026

    Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

  • ogloszenie

    19.05.2026

    KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

  • biznes

    02.06.2026

    Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

  • domy

    02.06.2026

    Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

  • 01.06.2026

    ZLECĘ WYKONANIE PRAC WYKOŃCZENIOWYCH: SUCHE TYNKI,...

  • 01.06.2026

    ZATRUDNIĘ DO KARCZMY i PENSJONATU W KOŚCIELISKU. 6...

  • 01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 38m2 i 55m2 w CENTRUM NOWE...

  • ...

    01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

  • SZCZ

    01.06.2026

    SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

  • ...

    29.05.2026

    RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

  • 26.05.2026

    RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERA/-KĘ, POMO...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM: KELNER/-KA - DLA ...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM DLA UCZNIÓW, STUDE...

  • 25.05.2026

    URZĄD GMINY KOŚCIELISKO zatrudni INSPEKTORA ds. po...

  • ...

    25.05.2026

    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

  • ...

    22.05.2026

    RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

  • budynek

    12.05.2026

    Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

  • ...

    28.04.2026

    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

  • pożyczki

    23.04.2026

    PROVIDENT. 571 240 909.

  • usługi

    17.04.2026

    OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

  • ...

    07.04.2026

    Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

  • ...

    07.04.2026

    NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...


POLECAMY

0%