Przy sztucznym oświetleniu Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrane zostaną zawody Polo Snow Master.
Za sprawą Biura Promocji Zakopanego oraz Dariusza Gardenera pod Tatrami odbędzie się 3. edycja Polo Snow Masters. Zakopane jest pierwszym miastem na świecie, które od 2009 roku organizuje rozgrywki Polo przy sztucznym świetle. W tym roku dwie 4-osobowe drużyny spotkają się 19 i 20 lutego na stadionie pod Wielką Krokwią. Rozgrywki półfinałowe rozpoczną się o godz. 17 w piątek. Oficjalne otwarcie zawodów dzień później o godz. 18.
22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

14.05.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

21.05.2026
Sprzedam DOM i LAS - Spytkowice. 732 810 638.

14.05.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

14.05.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

14.05.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Kolejny akt bestialskiego znęcania się górali nad zwierzętami.. Skąd organizator wraz z pospólstwem wie,,że biedne koniki na pewno chcą brać udział w jakichś dziwnych gierkach podłych górali ??? Wynajęli negocjatora , aby się tego dowiedział od kopytnych ? Jak można ,, w taki mróz,, konie bez butów !!! , rękawiczek !!! , szalików !!! Jeszcze się spocą i przeziębią,, Pan Dariusz jak chce sobie grać,, to niech wespół z biurem promocji sam,, na swoich plecach wozi zawodników,, albo niech sobie najmie koniki,, ale te ludzkie -handlujące biletami pod Gubałówka i przy rondzie JP II...a zwierzątka.. cóż -do sauny,, na solarium, do kina ,, tam ich miejsce !!!!
0 0
organizator nie przestrzega prawa i zapomnial kolejny rok zgłosic imprezy do GIWet do zatwierdzenia scenariusza...podobnie jak Kumoterska Gońba, Parada gazdowska, te wszystkie imprezy sa organizowane z uchybieniami...Zapytuje ci eZewlku publicznei , czy jestes za wybiórczym traktowaniem prawa....????
0 0
w ekskluzywnych końskich pensjonatach sa nawet solaria...a jak ci eto smieszy to popatrz ile moze kosztowac koń i jak si ego szanuje wówczas...nie to co kuń za 3 tysiaki ( dniówka z MOka ) ....Zelku nie popisuj sie tymi kontrowersjami, bo az mi chwilami cycki opadaja jak to czytam...LITOSCI od tej demagogii...
0 0
a najlepsi nmasi zawodnicy sa z Argentyny i to sa pupile znanego lobbysty Dochnala btw...
0 0
Kasia,, piszesz ,że ja sie popisuje demagogią,, od której coś Ci opada ? No to dam Ci realny przykład ludzi .. przy których moje \"kontrowersje\" to Pikuś Taki maciupci Pikuś..
\" Tolerancja dla wszystkich
Także dla zwierząt, wszak są one naszymi braćmi mniejszymi. Najbardziej zaś zbliżone do nas są małpy. Dlatego właśnie w Hiszpanii szympansy, najbardziej inteligentne z małp, objęte są takimi samymi prawami jak ludzie. No, prawie takimi samymi. Szympansy nie biorą udziału w wyborach (niektórzy ludzie także nie), nie korzystają z publicznej opieki zdrowotnej i systemu edukacji. Nie wiadomo więc właściwie, czy szympansy wiedzą o tym, jakie mają prawa w Hiszpanii, i nie wiadomo, kto miałby im o tym powiedzieć. Może goryle?\"
\"Prawa kobiet w Unii to świętość. Nie ma możliwości, by jakiś polityk je zlekceważył czy - nie daj Bóg - kpił sobie z nich (po cichu kpią), byłby to dla niego przysłowiowy strzał w stopę. Były premier Włoch Silvio Berlusconi za kilka niewinnych uwag pod adresem koleżanki z rządu naraził się na wściekłe ataki prasy. Są kraje, gdzie dość swoiście rozumie się prawa kobiet. Chodzi mianowicie o to, by kobieta robiła dokładnie to samo co mężczyzna. W Anglii jest uczelnia (lepiej nie wymieniać nazwy), gdzie prowadzi się zajęcia dla kobiet, na których te uczą, jak sikać do pisuarów. Ciekawe, jak wygląda zaliczenie semestru? \"
\" W niektórych szwedzkich przedszkolach zajęcia z dziećmi prowadzą transwestyci. Uczą oni maluchy o równości płci, czasem też namawiają chłopców, by przebierali się za dziewczynki. Dobrze, kurczę, że to nie Hiszpania, bo tolerancji mogłyby uczyć szympansy. \"
Dobre .. nie ? To pomysły i dyrektywy euro-PEJSKICH parlamentarzystów,, przy których ja jestem cieniasem
Jeśli takie prawo ma być obowiązywać,,, to faktycznie niech ono będzie traktowane wybiórczo,, dla ludzi chorych i w pełni świadomego umysłu..
0 0
ja mowie o prawie stanowionym w Polsce przez nasz Sejm...wiec skoro jest i obowiazuje to urzedasy powinny go przestrzegac ....a moze nie???
0 0
Kasia,, prawo stanowione w Polsce,, to było ostatnio chyba za Jagiellonów,, potem to już było narzucanie prawa,, przez obce mocarstwa,,
Ostatnie to przez Moskwę,, potem Brukselę..
0 0
to i twoj góralski posełGut tez pod dyktando Brukseli głosuje??? no, nie wiedzialam...
0 0
Kasia,, nie bądź naiwna,, Sama przecież wiele razy przytaczałaś przykłady z Unii,, bo w Holandii, jest tak,, Niemcy to czy tamto,, czy w Belgii tak dbają o... Choć nie posłujesz,, A poz tym,, jeszcze się nie zorientowałaś,, że POseł z PełO to nie moja opcja ?
Dyrektywy na temat bacówek z flizami,, krzywizny ogórka,, że ślimaki to ryby a jaskółki szkodzą oborom, że więzień w celi ma mieć 3 m kw komfortu niby skąd pochodzą,, z Marsa?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz