Ok. godz. 16 w kąpielisku na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem doszło do podtopienia 10-letniego chłopca. W zakopiańskim szpitalu personel walczył o jego życie.
- Na razie nie znamy bliższych okoliczności wypadku. Ze względu na to, że trwała walka o życie chłopca, o wypadku zostaliśmy powiadomieni dopiero przed godz. 20. Z kąpieliska został wyciągnięty 10-letni chłopiec z miejscowości Milewo. Był on jednym z 40. kolonistów, którzy mieszkają w Poroninie. Będziemy przesłuchiwać opiekunów kolonii. Chłopiec jest w ciężkim stanie - mówi nadkom. Kazimierz Pietruch rzecznik prasowy zakopiańskiej policji.
22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Czyli opiekunowie , jako że zamiejscowi, bardziej dbali o prestiż \"jedynie\" słusznego kandydata, a jakby co, to on jako zaprawiony w bojach ewentualnie dorobiłby nowe..
0 0
I tu tez Zelek wylewa jad, ale tu już przesadziłeś Trochę się opanuj chłopie! To tragedia, ale nie autorstwa PO. Chłopie leć szybko do doktora, tylko on może Ci pomóc!
0 0
daj namiary na tytul to obejrzymy albo namiar na stronke
0 0
chodze na to kapielisko i prawda jest taka ze dzieci we wodzie zapominja o wszytkim bo sie dobrze bawia i zawsze trzxeba ich poprostu PILNOWAC a jak jest ich grupka to jest czego pilnowac a dzieciom pomyslow nie brakuje
0 0
w zelku jak w kaczyńskim nienawiść i obłuda, pewnie też sika do kuwety więc dzieci nie posiada i ma gdzieś tragedie dziecka, rodziców i opiekunów, tylko tragedia wyborcza go obchodzi.
Wiele można znieść i wiele zrozumieć, nawet u idioty, ale za ten wpis proponuje forumowy bojkot ZELKA!!!
0 0
Zelek (...), zanim coś takiego napiszesz ,pomyśl troche !!!Ale jak widać myślenie nie jest twoją mocną stroną.
0 0
zelek o pedałach może pisać , a ja o cwelach nie ? Dziwnie wybiórcza ta cenzura.
0 0
Ferdek za to słowo to podałbym cie do sądu!podziękuj komuś z TP że na czas wymazali to
0 0
ferdek niesamowity jesteś !współczuje ci w twojej głupocie
0 0
brono od straszenia to są duchy
0 0
pisz tak dalej to się przekonasz
0 0
brono jesteś duchem ?
0 0
nie, na TP to juz tylko ja strasze :-)
0 0
\" Pseudonim: oko 2010-07-04 22:10:07
...ale za ten wpis proponuje forumowy bojkot ZELKA!!! \"
Świetny POmysł,, Ja POpieram i przyłączam się do bojkotu !!!
0 0
a jak bedziesz bojkotował siebie?
a moim zdaniem Zelek wnosi koloryt i swieże ultraprawicowe spojrzenie , wiec ja jestem przeciw :-) lubie, jak sie nasz Zelus zacietrzewia w tematach swiatopogladowych...to takie trzezwiace sprowadzenie do parteru dla wszystkich , ktorzy juz sie czuja obywatelami UE ...
0 0
zelek___
OKO___
zmieniłem zdanie, OKO, przepraszam.
Zelek___ jesteś chory, tobie juz nic nie pomoże, jak możesz z takiej tragedii robic sobie jaja, tobie powinien ktoś dorobic nowy mózg i rozum.
0 0
oj olo,, bo to pierwszy raz ???
Gubisz sie w swoim szale, już nie wiesz komu masz lizać .... , Chaos w twoim mózgu nie pozwala ci racjonalnie czegokolwiek napisać, temu gonisz jak szaleniec po forum i byle gdzie byle co napiszesz,
Co się tyczy na(bywania) wiedzy, dawno już tobie i rysowi polecam korepetycje,,
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz