Wczoraj koncertem Justyny Steczkowskiej na zakopiańskiej Równi Krupowej zakończyły się Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Dziś rano cały teren przypominał pobojowisko.
Nikt nie pomyślał o tym, aby po imprezie przez którą przewinęło sie kilka tysięcy osób posprzątać, tak jak to zwykle ma miejsce wcześnie rano po sylwestrowych szaleństwach.
22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Równia Krupowa wygląda dużo gorzej niż na tym zdjęciu.Z jednej strony syf pokilkudniowej imprezie bo to nie tylko po Stec zkowskiej a z drugiej strony po namiocie gdzie było piwsko tam do tej pory góra śmieci i kible nie wywiezione.Gratulacje dla naszych włodarzy że tak dbają o nasze miasto.
0 0
no własnie, szkoda ze wydarzenia organizowane w Zakopanem, majace ambicje nazywac sie kulturalnymi ( lub zabiegajace o takie miano) przebiegają w sposób, który budzi mieszane uczucia: a to auta rozjezdzja Rowień ( dodajmy ze chroniona prawem łąke) bo zamiast parkowac na pobliskim boisku szkolnym ( na przyklad) to kazdy d..ę musi podwiezc pod samo stoisko, potem jst balagan i nieodłączne palenie smieci plastikowych ( zaraz przesle panu Redaktorowi moja fotke ). To dlatego takim imperzkom mowie NIE !!!
0 0
wczoraj pobliskie kosze sie uginały od smieci , no ale niedziela; dziwi mnie tylko ze z okien gabinetu Solika, wychodzacych na ten namiot cyrkowy ( w tle UMZ) jakos nie widac tego bałaganu, choć sen z powiek spedza mu kazda ekologiczna badz co badz ...psia kupa??? A propos , kup tez nie ma gdzie wyrzucac, bo w psich stacjach powpychano pelno opakowan plastikowych...
0 0
Jaki pan taki kram
0 0
A propos psich kup to w Białymstoku tym razem jest akcja \"Usuń psią kupę\",że o innych akcjach nie wspomnę...Kasiu może staniesz na czele takiej akcji na Podhalu?
0 0
...ktoś przecież musi świecić przykładem...
0 0
gów..ana sprawa, ja w to nie wchodzę :-)
0 0
Nie ważne że syf, nie ważne, że brudno. Ważne, że było światowo, kulturalnie i nowocześnie -czyli koszernie. Tak bawi się salonowa śmietanka na europejskim poziomie.
Zacofani sekciarze i fanatycy z ciemnogrodu uczestniczący w czerwcowych paradach i bywalcy mszy na Chochołowskiej powinni się od nich uczyć manier i obycia !
0 0
ja tego ponizej nie rozumiem, tzn co autor mial na mysli??? ze jak swiatowo to i powinno byc czysto???
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz