W najnowszym wydaniu Wiadomości Telewizyjnych TP zobaczycie wywiad z właścicielami karczmy \"U Bartka\" w Bukowinie, którzy stali się znani w całej Polsce po emisji programu Magdy Gessler z ich udziałem. Prezentujemy też rewolucyjny pomysł wprowadzenia audioprzewodników na tatrzańskich szlakach. Zobaczycie, jak wyglądały ostatnie wybory na Słowacji. Przedstawiamy też pierwsze sylwetki sołtysów, którzy awansowali do finału naszego konkurs na Supersołtysa roku. Miłośnicy sportu moga zobaczyć relacje z meczu unihokejowego z Nowego Targu, a także materiał o przygotowaniach Grzegorza Soszyńskiego, boksera z Zakopanego do walki na zawodowym ringu w Chicago.
[WIDEO]12146[/WIDEO]

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Nie było suchara! Czuję się zawiedziona... ;)
0 0
Supersołtys superpomysł :)
0 0
w temacie audiobooków to ja mam tylko taka watpliwosc ze uzytkownik musi isc tempem \" audioprzewodnika\" czyli ani za szybko ani za wolno, bo wtenczas bedzie widział co innego niz opis czytany przez lektora :)
0 0
a czy sluchawki te beda dezynfekowane czy tez jednorazowego uzytku?? jakie by nie byly to niestety przytepiaja słuch
0 0
TvTP ładnie pokazała rodzinę Łapków. tatus z dzieckiem na reku od razu zmiekcza ostrosc widzenia.. ( taki chwyt socjologiczny). Oby tak zawsze dzieci mialy w nim wsparcie :)
0 0
A co miało być na odwrót?Dziecko z tatusiem na rękach????!!!
0 0
nie, tylko teraz mamy sielankę a było jak było ..tyle
0 0
Ble...ble...bleeee....ciekawe czy inteligent Jurajczyk dla \"szoł\" pozwoliłby zrobić z siebie alkoholika....???:):):)
0 0
Usprawiedliwia ich tylko to ze sa bardzo mlodzi i nie zdaja sbie sprawy jak bardzo dali sie osmieszyc! Radzilbym nie wpuszczac pani G i jej rewolucji do swoich restauracji! Gdy skonczy sie ludzka ciekawosc jak ten zalosny Bartek wygla na zywo, nikt do jego restauracji nie wejdzie. Tak mysle!
0 0
@ana,znów nie wiem skąd ci się biorą takie niezdrowe pytania?Mnie tam poklasku nie trzeba choć przyznam,że takich słów z Twoich ust czy palców raczej jak te \"inteligent Jurajczyk\" bym się nie spodziewał ... Chyba wypada podziękować więc ... dziękuję ... ;) ;) ;)
Co zaś tyczy się okowitki to przecież jest dla ludzi choć i bez tego można się dobrze bawić ...
0 0
P.S.Chociaż przyznam,że i tak się cieszę,że mnie \"wykształciuchem\" nie nazwałaś bo to chyba nie ta grupa by była ... ;) ;) ;)
0 0
Może i niezdrowe ale jakie skuteczne....od razu \"dałeś post\".....:):):)
0 0
albo raczej dyspensę :P
0 0
@ana,no co ty jakbym mógł ci nie odpisać.Przecież pisząc nawet \"no comment\" to też jakaś odpowiedź jest ... ;) ;) ;) Faktycznie jednak nie odpisuję gdy mnie po prostu nie ma,a to będzie zdarzało się coraz częściej bo sezon się zaczął wiosna idzie i jako przyzwoity niedźwiedź z gawry wyleźć muszę ...;) ;) ;) Przynajmniej będziecie miały spokój,tylko za bardzo się tu nie rozbisurmańcie w komentarzach ... ;) ;) ;) Na koniec @ana,pamiętaj bo coraz bliżej do emerytury ... \"Emerycie, popieraj rząd czynem i umieraj przed terminem!\" ...
0 0
Jurajku a kiedy stela do nas powrócisz?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz