W najnowszym wydaniu Wiadomości Telewizyjnych TP: z ratownikami TOPR zastanawiamy się, czy zamknięcie Tatr zapobiegnie wypadkom w górach. Magdalena i Marta Krzeptowskie opowiadają, jak wygląda sytuacja uchodźców na granicy serbsko-macedońskiej. Przedstawiamy pasje Mariana Marduły z Poronina zwanego "Alkiem". Oceniamy , czy noc sylwestrowa w Zakopanem była spokojna. Relacja z zakopiańskiego święta Trzech Króli.
[WIDEO]11111[/WIDEO]

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
To ilu migrantów te panie Krzeptowskie przyjęły do siebie do domu???Chyba ,że chodzi o rozgłos...to sorry...;)
0 0
o tym samym pomyslalam , nalezalo nie zwlekac i zaprosic biednych umeczonych do siebie drogie Panie
0 0
Moim zdaniem zamknąć szlaki . Turyści i tak przyjadą , głupota ludzi najczęściej młodych nie zna granic . Sam lubię góry mieszkam tu i wiem jak szybko warunki w górach ulegają zmianie wiele razy dopadła mnie burza czy też śnieżyca na jesieni , nawet mi przez myśl nie przeszło w tedy by iść dalej, I dla tego szlaki w zimie powinny być zamknięte dla tych superbohaterów w adidasach i dresie z paskiem . A dla tych co się nie dostosują nałożyć kary finansowe.
0 0
Nie zamykać to i tak nic nie da jak będą chcieli iść to i tak pójdą. ŚMIERĆ ich ciągnie.
0 0
coś to starostwo sobie nie radzi ? pewnie kasy nie mieli :)
0 0
Nie zamykajmy Tatr i nie zmuszajmy wszystkich do obowiązkowego ubezpieczania się, potrzebne są zmiany w przepisach aby TOPR miał możliwość obciążania finansowego osób, które w rażący sposób sprowadziły na siebie niebezpieczeństwo i domagały się pomocy. Natomiast TPN powinien chociaż wyrywkowo kontrolować i karać turystów którzy bez odpowiedniego sprzętu i przygotowania idą w wysokie góry w bardzo trudnych warunkach.
0 0
Zamknąć wszystko , ludzi w domach zamurować, samochody pozabierać,żeby wypadków więcej nie było , etc. Ludzie pojedzcie w Alpy gdzie prawie każda góra jest zagospodarowana , na szczyt , można dojechać bardzo często samochodem , rowerem , kolejką, wyciągiem czy pieszo. Jest czystość , porządek ład i góry i cała natura ,służą turystom z całego świata.
Uważam, że trzeba zlikwidować wszystkie instytucje państwowe , które blokują rozwój infrastruktury w sposób nie zagrażający przyrodzie, mający na celu rozwój turystyczny naszych pięknych regionów.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz