Po pomoc zadzwonił sam tłumacząc, że... boi się żony.
Wieczorem w niedzielę, 17 września, policjanci ze Szczawnicy zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie gminy Szczawnica. Po przyjeździe na miejsce, zastali mężczyznę, który trzymał w ręku gaz. 59-latek, który sam wezwał policjantów, bo obawiał się żony, był wulgarny i agresywny, a w pewnym momencie rozpylił gaz obezwładniający w ich kierunku. Ponadto znieważał i groził funkcjonariuszom pozbawieniem życia. Nie reagował na wydawane polecenia, szarpał się i przeklinał.
- Agresor został obezwładniony i zatrzymany, a następnie przewieziony do nowotarskiej komendy. Gaz został zabezpieczony jako dowód w sprawie. Następnego dnia podejrzanego doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, gdzie usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za czynną napaść na policjantów, znieważenie i groźby kierowane do mundurowych w celu wymuszenia na nich odstąpienia od czynności służbowych, grozi mu kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat - wyjaśnia podkom. Dorota Garbacz, oficer prasowy nowotarskiej komendy policji.
fig

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
tyle ,że w opisie nie ma ZNAMION czynnej napaści na poli .
0 0
Poszukajcie niezależnego nagrania to się okaże jak w ostatnim Państwo w Państwie. Nie dość, że człowiek miał ręce uniesione do góry, to policjant pociągnął go na siebie, że niby ten go napadł i przygniótł policjanya. Tak powstała pozycja na misjonarz z tym, że policjant "robił" za babę. Brakowało jeszcze strzelaniny bo policjant był w amoku ale na giełdzie owocowej za dużo było "kibiców", no i nie wypadało przy koleżance policjantce (widocznie pierwsza jej taka interwencja). Nie wchodź do radiowozu bo będzie Wrocław tak skandowali filmujący.
Czy policjant kiedyś odpowie za fałszywe zeznania?
0 0
Czy to absolwent szkolki chamstwa i agresywnosci tzw. babci Kasi, tej platfusowej wiedzmy ?
Tym razem bezkarnosci nie widac. I dobrze.
0 0
@kurr. Na chamstwo i bezkarność patrze już 8 lat. Co z Wołyniem, co z dwoma Polakami zabitymi przy granicy. Wobec tego księżulku przestań ćpać. Czekam jak Polonia u nas postawi pomnik obiar na Wołyniu i warunek każdy prezydent i premier plackiem przed pomnikiem a jak nie to wypad.
0 0
czy to absolwent babci kasi, tego nie wiem. Za to wczoraj widziałem innego "absolwenta" Pełnej Obłudy szkółki chamstwa i agresywności, KOczKOdana o świńskim ryju, KOłodziejczaka, POdskakującego jak lilipucik do Guliwera redaktora Rachonia...
0 0
Taka jest szczawnicka policja, bo jak chodzi o ich tyłek to od razu gościa w kajdany i do aresztu. Ale jak zostali wezwani do napadu na człowieka czego efektem było pobicie, to wylegitymowali tylko sprawców, a pobitego pozostawili samemu sobie. Dziwne to było zachowanie patrolu.
0 0
@bez komentarza, mógłbym rzec, że bez rozumu. I bardzo dobrze, że tak się odbyło. Rachonia należy uczyć rozumu, przecież TVP to tv publiczna a nie rządowa.
Co to wizerunku, to polecam dla ciebie ryj posłanki wraz z ryjem senatora z Pienin, prawda, że piękne. Widzę, że pisowszczyki nawet poprawialiby Stwórcę, nic tylko na was "głosować". Może wypłynie jakaś aferka z operacjami plastycznymi bo dzieci już uzdrawialiście.
0 0
@bez ..... głowy. Najbardziej chamski jest ten co siedzi od lat na forum ma czas i pisze z plebanii. Lepiej popatrz do lustra na swój ryj, ułomny złośliwy człowieku. Mogli jeszcze do studia tv zaprosić głównego z granatnikiem to wtedy można byłoby obejrzeć pomieszczenia po "programie" artystycznym.
0 0
Teraz licytujmy się księżulku (wielu pseudo od lat na tym forum) kto ma najładniejszy a kto najbrzydszy ryj. To takie katolickie, kogoś obrażać i dzielić. To jest jeden z wielu powodów że nie chodzę do kościoła i nie przyjmuję księdza po kolędzie i dobrze żyję.
0 0
@fan, a kimże jest sprzedawczyk, zdrajca, systemowy chłopiec KOłodziejczak, żeby kogokolwiek "uczyć rozumu"? To może ja też zacznę "uczyć rozumu" innych "dziennikarzy, np TVN, Wyborczej, Tygodnika Podhalańskiego, często ich widuje i spotykam. Jak zobaczę Jureckeigo w ciubace czy innego Kittela biegającego z mikrofonem PO Krupówkach też mogę ich "nauczyć rozumu? Do tego dążycie?
O świńskich ryjach nie ja pisałem. "Oni dali dupy. Ale ja przyniosę wam na tacy ich świńskie zakłamane ryje i rzucę wam pod nogi" -darł na pierwszej KOnwencji Agrounii w Warszawie..... KOłodziejczak. Ja tylko zacytowałem jego słowa! Ale to tym fakcie ci nie POwiedzieli w tzw. Faktach. Ani o tym, że ten sam KOłodziejczak rzucił unijną szmatę na ziemie i ją zdeptał. PO kazali to w TVNie? Też nie, chociaż twoim prawem jest wiedzieć.
@KOścielny, i kto tu jest chamski? Ja darłem ryja o tych świńskich zakłamanych ryjach?
Tak przy okazji, drąc ryja o tych ryjach, wątpię czy miał na myśli posłankę i senatora z Pienin. Za to w tym samym czasie mówił coś o Tusku, który cofnął go o kilkaset lat. Teraz już wiem, skąd w KOłodziejczaku taki prymitywizm i zaścianek, oraz to, czyje ryje miał na myśli.
0 0
@bez komentarza i pozamykałes im te ryje . chcieli z ciebie zrobić chama wyszło że to Kołodziejczak jest chamem
0 0
@coming nie znudziło ci sie jeszcze pisać sam ze sobom
0 0
@POranek .... kto to jest coming, ja czy fan .....
0 0
Jeszcze w temacie chamstwa. Zauważyłem, że do TVP wróciło chamstwo. Wczoraj Piotr Borys, dzisiaj Arkadiusz Myrcha. Nic, tylko na nich "głosować"
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz