Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiego i Makuszyńskiego.
::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"50680"}
Volkswagen jadąc w kierunku pomnika Chałubińskiego, zderzył się prawdopodobnie z jadącym od ul. Makuszyńskiego audi. Policja i strażacy są na miejscu, wszystko wskazuje, że obeszło się bez większych obrażeń wśród uczestników kolizji. Tworzą się korki.Na żywo transmitujemy to na naszym profilu facebookowym.
j

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

14.05.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

21.05.2026
Sprzedam DOM i LAS - Spytkowice. 732 810 638.

14.05.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

14.05.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

14.05.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Centrum miasta to może być ale w mieście co ma rynek.Jak wygląda rynek możecie zobaczyć we wsi Czarny Dunajec.
0 0
Szkoda, że Tygodnik Podhalański nie jest czasopismem motoryzacyjnym. Ale byłby ubaw. Co jak co ale na autach to się nie znają. ;)
0 0
Dwa Volkswageny...
0 0
Ciekawa sprawa ludzie mają radar w oczach i wszystko wiedzą i widzieli , a jak trzeba zeznawać to wszyscy bohaterowie dali nogę :)
koleś ewidentnie wymusił
0 0
100 km na godzinę ? i tylko takie uszkodzenia pojazdów ? no ale nie nam oceniać zostawmy to biegłym.
0 0
Nie koles wymusil tylko pani passatem ;)
0 0
Chodziło mi o Passata , a kto nim jechał to nie wiem , trudno żeby wymusił golf skoro jest na drodze z pierwszeństwem.
0 0
Oj gdzie moja wypowiedź to nie vw ani audi pania puszczali A cap przypiepszal
0 0
Nie chce, aby to zostało odebrane jako złośliwość, ale wymuszanie pierwszeństwa przez kierowców aut z rejestracjami niezaczynajacymi się na K są w Zakopanem nagminne. Co gorsze, nie dość że wymuszają to mają jeszcze pretensje... Zatrwazajace
0 0
Akurat pani byla z zakopanego chyba.
0 0
teraz większość ceprów jest z zakopanego , jak słychać na nagraniu pan Jurecki pyta państwo turyści ? a co oni na to ? posłuchajcie to się dowiecie , typowa Warszawka !!! wina jest passata i tu nie ma co mówić kto puszczał czy się spuszczał , golf miał pierwszeństwo passat wymusił
0 0
Pewnie, ze golf miał pierwszeństwo, ale nie z taką prędkością, jaką jechał. Z resztą taki styl jazdy tego "pacjenta" po ulicach Zakopanego to norma. Po to w terenie zabudowanym są ograniczenia prędkości, żeby inni mieli możliwość włączenia się do ruchu. W przeciwnym razie ci wyjeżdżający z podporządkowanej nigdy nie mogli by się do nie włączyć, bo cały czas musieliby stać i czekać, czy akurat nie jedzie brawurowo i znacznie przekraczający prędkość jakiś "golfiarz". Bo przecież on jedzie drogą z pierwszeństwem, więc ma prawo jechać jak mu się podoba. Tyle, że to nie autostrada, ani droga szybkiego ruchu, na której są węzły komunikacyjne czy pasy włączające do ruchu, dlatego -tak, jak napisałem wcześniej- obowiązują ograniczenia ruchu. Gdyby jechał wolniej, to na pewno by wychamował, nawet gdyby ktoś mu wymusił pierwszeństwo. To jest miasto, ruch miejski, i wszystkiego powinien się spodziewać.
0 0
Tak pan pyta czy turysci ale to swiadkow a nie pani z passata
0 0
Nie rozumiem takiego tłumaczenia : "Jechał szybko"
- to po co wjeżdżać pod szybko jadący pojazd ?
Przecież widoczność tam jest dobra.
Ludzie są bezmyślni i tyle : https://www.youtube.com/watch?v=PQ3OMtMsj78
0 0
Do A ja przeciw. skąd ty wiesz z jaką jechał prędkością ? A tak wogöle to po co miał hamowac skoro był na drodze z pierszeństwem ? jeżeli wyjeżdżasz z podporządkowanej masz zachować szczególną ostrożność i masz to tak zrobić żeby nikt nie musiał przez Ciebie hamować
0 0
Po pierwsze nie raz widziałem ten samochód, jak zapie.... ulicami Zakopanego. Po drugie są świadkowie, którzy zgodnie powiedzieli co widzieli, słyszeli i czego byli świadkami. Po trzecie, widać po uszkodzeniach samochodu, że wolno nie jechał. Na logikę, skoro jest przeszkoda na drodze, to hamuję, omijam czy w inny sposób staram się nie dopuścić do tego, do czego doszło. Nawet, jeśli mam pierwszeństwo. To chyba proste, no nie? Czy jadąc autostradą zgodnie z przepisami, nagle wyłania się przede mną TIR jadący pod prąd -czasami zdarzają się takie sytuacje- też grzeję dalej z tą sama prędkością, bo ja ma pierwszeństwo i to ja jadę prawidłowo a nie TIR??? Jest jeszcze coś takiego, jak OGRANICZONE ZAUFANIE. Ale przede wszystkim STOSOWANIE SIĘ DO PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM, w tym do ograniczenia prędkości, czy nawet jej dostosowania do aktualnie panujących warunków. Jano pyta, po co wjeżdżać pod szybko jadący pojazd. A ja pytam, po co dalej jechać, skoro mam przed sobą przeszkodę, pomimo, że to ja mam pierwszeństwo? Tłumaczenie jest logiczne, on nie jechał szybko, tylko ZAPIERD.... LAŁ, jak po..... . Co potwierdzili świadkowie! Od siebie dodam, zapierd... nie pierwszy raz. Aż w końcu się doigrał.
0 0
Apeluję do prokuratury o przesłuchanie obywatela , czy też obywatelkę "A ja przeciw." z tego co pisze ma dużą wiedzę na temat sprawcy tej kolizji zapewne wiele wniesie do sprawy. Wygląda mi na takiego człowieka co to "dużo mówi a mało robi" więc domyślam się, że sam się nie zgłosi.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz