W czasie prac budowlanych w Stasikówce doszło do tragicznego wypadku.
::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"59288"}
- 49-letni mężczyzna z powiatu nowotarskiego prowadził prace związane z ocieplaniem dachu budynku. Spadł z dużej wysokości. Zginął na miejscu - informuje Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji. Prace wykonywała firma z Ostrowska.Policja ustala jak doszło do wypadku, czy robotnicy prowadzący prace byli zabezpieczeni we właściwy sposób. Na miejscu jest inspektor z Państwowej Inspekcji Pracy.
j, p

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Co człowieka ma spotkać to go nie ominie taki to los człowieka,spoczywaj w pokoju.
0 0
Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie...rodzinie duzo sily...
0 0
A majstrowi niech to da do myslenia...
0 0
Nadzór budowlany na terenie Zakopanego to jakaś porazka, instytucja wydaje się być jakby 'uśpiona'. Sam pracuje w tej branży już kilka lat na terenie Zakopanego i jeszcze nigdy żadnej kontroli nie mialem. Kpina
0 0
Szkoda czworki cudownych dzieciaczkow i zony. ????????????????????????????????????
0 0
Niestety świadomość niebezpieczeństwa u pracowników jest bardzo niska szczególnie w małych firmach budowlanych, gdzie jakby zapytać o BHP to odpowiedź by była: a co to takiego? Kasków nie, linii życia nie, środków ochrony osobistej a po co? Zabezpieczenia trochę kosztują ale chyba lepiej zainwestować niż być martwym albo w najlepszym przypadku być kaleką do końca życia. Duże firmy jakoś starają się trzymać wysoki standard, edukować itp. i mamy rezultat taki że jest dużo mniejsza wypadkowość.
0 0
Juz widzę ze był zabezpieczony. U sasiada robili tydzien temu dach i zaden robotnik nie byl zabezpieczony! Paranoja!
Kolejny sasiad ociepla kilkupietrowy dom i tez widzę ze fikaja sobie po rusztowaniach...bezmyslnosc :(
0 0
Dlaczego ludzie tak igraja z losem a pieniadze sa najwyzsza wartoscia?Zostaja biedne rodziny ktorym czesto wali sie swiat.Cencie bardziej swoje zycie .Kondolencje dla najblizszych.
0 0
Widząc jak prowadzone sa prace budowlane na terenie podhala mozna jsno stwierdzić ze prawie zaden pracownik nie posiada odpowiedniego sprzętu do pracy na wysokosci. Nawet kask na głowie jest niespotykanym zjawiskiem , rusztowania rodem z minonej epoki....a co dopiero jakies szelki czy tez inne zabezpieczenia. Szkoda czlowieka wyrazy wspolczucia dla rodziny .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz