Jak sprzedać miejską nieruchomość, na której od siedemnastu lat działa prywatna firma?
Sambud, należący do byłego radnego Lesława Jędryski, właśnie kończy okres dzierżawy działki przy ul. Składowej. Przedsiębiorca nie ukrywa, że zależy mu na kupnie tego terenu – w końcu przez lata sporo tu zainwestował. Przed dwoma miesiącami radni mieli przyjąć uchwałę o bezprzetargowym trybie zbycia działki. Uchwała przepadła głosami opozycji, która wówczas przekonywała, że w przetargu miasto może zyskać więcej. W poniedziałek pod obrady poszedł kolejny projekt – tym razem o sprzedaży nieruchomości w przetargu. I ten również „przepadł” za sprawą tych samych radnych, którzy odrzucili poprzednią uchwałę. – Teraz mamy niekorzystny czas na sprzedaż. Jest kryzys, ceny nieruchomości spadły o 30%. Zresztą kiedyś to będzie atrakcyjna działka przy obwodnicy i wtedy można będzie ją sprzedać o wiele drożej! – przekonuje Jacenty Rajski.
22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Miasto kolesi i układów. Szemrane znajomości na każdym kroku! Zaściankowość chamstwo i dromnomieszczaństwo. Jak czytam wiadomości na tym portalu dotyczące Nowego Targu to wygląda to jak kronika kryminalna!
0 0
Mój kunpel otworzył tam sklep. To dostoł poufną informacje ze abo sie bedzie oplacoł Abo mu nie dacą handlować. A tyn sklep co kupiył to i tak nie bedzie mioł. .. A reśta tyj barwnej historii jest w zeznaniach w śledczym w mieście. ....bynajmniej gnoje nie odpuściły.
0 0
wystarczy sobie policzyc chlop placi za taki duzy plac z budynkiem i wszystkimi mediami 20 tys miesiecznie niby duzo wystarczy tylko porownac czynsz na takiej zapyzialej ulicy w nowym targu powierzchnia okolo 150 m2 z placem kosztuje ok
13 000 tys zlotych niby taniej ale jak sie ma do tego powierzchnia przy ul skladowej prosze mi wyjasnic tam jest znacznie wieksza powierzchnia a gosc mowi ze zrobil znaczne inwestycje jak moze niech pomysli wszelkie rachunki za inwestycje powinien przedstawic włascicielowi terenu zeby on je pokryl chociaz w polowie tak wiec niech lepiej nie robi z siebie ofiary 17 lat placil marne pieniadze za dzierzawe duzego placu a teraz chce go wymienic na grunty na Ibisorze w Nowym Targu tam gdzie jest na razie tylko sciernisko, pozdrawiam
0 0
A bo widzis to jest biznes po nowotarsku. Sprzedają wszystko po komunie i jesce kręcom nosami że przetargi mają być jawne. Po co sprzedawać teren jako przynosi zyski????
0 0
Kurde, mieli 12 lat na sprywatyzowanie wszystkiego - kto wie, dlaczego akurat rok przed wyborami chcą wszystko wyprzedać? Podobno przetargi są zawsze uczciwe...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz