Prokuratura nie będzie się odwoływać od wyroku w sprawie śmiertelne pobicia i znieważenie zwłok sześćdziesięciolatki z Szczawnicy.
Przed tygodniem zapadł wyrok w poszlakowym procesie w sprawie makabrycznej zbrodni. Były policjant nowotarskiej komendy, Krzysztof Ż. spędzi w więzieniu pięć lat i trzy miesiące za pobicie sześćdziesięciolatki ze skutkiem śmiertelnym. Sąd uwolnił byłego policjanta od zarzutu znieważenia zwłok.
22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

14.05.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

21.05.2026
Sprzedam DOM i LAS - Spytkowice. 732 810 638.

14.05.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

14.05.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

14.05.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
0 0
Po co kogoś zabijać i dostać jakieś 15 lat lub więcej
Jak można kogoś pobić tak żeby umarł i dostać 5 lat.
Co wy ludzie robicie z tym prawem??????????
0 0
Nie zapominaj, ze najpierw musialbys byc policjantem.
Tak wiec najpierw marsz po prace n komende, a potem mozesz sobie zrobic rozpiske, kogo i jak pobijesz na smierc.
0 0
ej, nie za mocno od rana koledzy punktujecie??
0 0
Przeciez nie czytacie Gazety Moherowych Beretow , tam dokladnie tlumacza
ze dziesiejsza Polska to PRL-bis
0 0
jak tylko PRL bis to sie da przeżyc:-)) w sumie znam gorsze przypadki...swiatowe...nawet szkoda wymieniac...
0 0
A tak naprowde to co on pamięto ......Bo cosi mi sie zdaje ze jak sie dozar to mało co pamięto a reszte sie ubzduroł. A co by było jakby sie ta ........gwiazda szczawnicy znalazła .I okazalo by sie że w pijackim zwidzie to on ją kroił iw piecy polił.
0 0
Ciekawe jak by to był mąż lub żona sędziego lub tego kto wydał taki lekki wyrok?
Jak można kogoś poćwiartować ? a sąd uważa,że nie było znieważenia zwłok? Paranoja!!! do potęgi n-tej!!!
0 0
jak sie maryśka znojdzie to dopiero bedzie afera
0 0
Sytuacja niemal podobna do amerykanskiego policijanta ktory zamordowal az
trzy swoje zony, poniewaz byl w fachu nikt nie przypuszczal ze to on jest sprawca
mordow , pierwsza zona zniknela, druga utopila sie w wannie a trzecia uciekla
nie dajac znaku zycia kiedy zaczeli przeszukiwac jeziorko, to nagle \"brat\"
przypomnial sobie o beczce co ja razem ciagli do wody,
Jedno jest pewne, psychopaci sami naprowadza na slad . Tak jak to bylo z zakopianskimi braciszkami.
0 0
wyrok jak dla drobnego zlodzieja, gdzie ta sprawiedliwosc ,gdyby nie chodzilo o psa to wyrok bylby inny
0 0
oko za oko? wolelibyscie go rozkawałkować?
0 0
mnie to martwi to za tym alkoholikiem to on nie stoł sie od dziś.......A do spraw mioł różnych dostęp w tyj kryminalnej.......Mogli to wykorzystać ci co z nim pili.
0 0
to jest poprostu absurd sam fakt znalezienie cząstek już jest dowodem przyznanie się do winy 2 dowody że tam przebywała 3 to już daje dożywocie noale żeto był były policjant zkryminalnej to jest pikuś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ja pytam gdzie jest sprawiedliwośc !!!!! pięc lat dla mordercy który zbeszczecił zwłoki świadomie a pozatym pracował w policji to wie jak zrobic żeby śladów niebyło!!!!!!!!!!!!!! on teraz odsiedzi wyrok ja zwyły złodziejaszek bo tak wygląda polskie prawo lepiej zabic niż ukraśc bo za zabicie mniej posiedzisz!!!!!!!!!!wiwat mordercy
0 0
To nie jest PRL bis,Tylko PRL PiS.
0 0
Szkoda ze ten skazany nie dostal 5 lat i 4 miesiecy w zawisach to wstyd i obraz Polskiego wymiaru sprawiedliwosci prawo w naszym kraju jest chore.
0 0
hallo wszystkim .
Według mnie prawo w polsce powinło się jak najszybciej zmienić ,na bardziej zaostrzone a ci którzy popełnili zbrodnie z wyrażnym okrucieństwem powinnii odpracowywać ten czas - a nie przebywać w hotelu (więzienie)prawo powinno tez dotyczyć wszystkich obywateli. którzy lekko mówiąc zrobili krok w bok tak jak polityków i policjantów z poważaniem
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz