Gmina Krościenko nad Dunajcem

Zamknij

VIII edycja Rajdu Doliną Dunajca

Paweł Pełka 17:48, 06.05.2025
Treść artykułu pod wideo ↓
Skomentuj VIII edycja Rajdu Doliną Dunajca

W najbliższą sobotę 10 maja w Krościenku nad Dunajcem odbędzie się VIII edycja Rajdu Doliną Dunajca jednego z najpopularniejszych rajdów rowerowych, na starcie którego stanie ponad 500 rowerzystów.

Uczestnicy z całej Polski oraz goście z zagranicy wyruszą ze wyjątkowego mostu ,,zerwanego" na Dunajcem w godz. 9-11 na malownicze trasy Velo Dunajec, Velo Czorsztyn, przejadą malowniczymi Przełęczami Knurowską i Młynne w Gminie Ochotnica Dolna i dalej w Beskid Wyspowy przez Kamienicę i Łąckie sady owocowe, a na powrocie wymagający podjazd w Beskidzie Sądeckim przez Brzynę i dalej Velo Dunajec do mety w Krościenku nad Dunajcem.


Uczestnicy będą mogli podziwiać malownicze widoki i pojechać wspaniałymi trasami rowerowymi jakich w Województwie Małopolskim jest najwięcej w Polsce. Jednocześnie Małopolska jest Partnerem Głównym Rajdu Doliną Dunajca.


Do wyboru są 2 dystanse Pro 137 km z 2220 metrami przewyższenia - dla zaawansowanych kolarzy i dystans Fun 74 km z przewyższeniem 940 metrów, gdzie każdy miłośnik 2-kółek da radę.

Na trasie uczestnicy mogą skorzystać z wypasionych bufetów regeneracyjnych na których będą produkty dodające energii od Partnera energetycznego OSHEE i najlepsza Oficjalna Woda rajdu Kinga Pienińska, która ma swoje źródła w Krościenku nad Dunajcem w samym sercu Pienin. Na każdym bufecie będzie zapewniony dostęp do narzędzi serwisowych, w razie potrzeby na trasie będą czuwały służby medyczne organizatora.


Każdy jedzie dla przyjemności, nie liczy się czas przejazdu, jedyny limit to pokonanie tras do godz. 16:45, po tym czasie nastąpi dekoracja i konkurs z nagrodami dla uczestników. Jednak, aby móc się sprawdzić z innymi uczestnikami, chętni mogą mocniej pocisnąć pod górkę na wyznaczonych odcinkach Challenge (5 na Pro i 3 na Fun), a najlepsze trójki z każdego z dystansu z podziałem na płeć będą nagrodzone pamiątkowymi trofeami i nagrodami.


Na mecie czeka pamiątkowy piękny medal wręczany przez góralki w strojach pienińskich, a do dekoracji będą przygrywały tradycyjne trąbity.

Każdy uczestnik będzie mógł uzupełnić pokłady energii produktami Oshee, a jak odpocznie spożyć pyszny gorący posiłek w restauracji przy Krościeńskim Rynku.

Wspaniałą pamiątką będą zdjęcia z trasy robione przez naszych fotografów, które będziecie mogli bezpłatnie pobrać.

Gospodarzem Rajdu jest Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem Stanisław Tkaczyk, a organizatorem całego wydarzenia ekipa Tatra Cycling Events, która już od 11 lat organizuje najlepsze eventy rowerowe w Polsce.

więcej informacji na stronie organizatora: www.tatracyclingevents.com/rajd-dolina-dunajca


(Paweł Pełka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE

  • budowlane

    22.12.2025

    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

  • ogloszenie

    29.05.2026

    Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

  • budowy

    02.06.2026

    BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

  • praca

    02.06.2026

    Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

  • ogloszenie

    27.05.2026

    Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

  • ogloszenie

    19.05.2026

    KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

  • biznes

    02.06.2026

    Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

  • domy

    02.06.2026

    Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

  • 01.06.2026

    ZLECĘ WYKONANIE PRAC WYKOŃCZENIOWYCH: SUCHE TYNKI,...

  • 01.06.2026

    ZATRUDNIĘ DO KARCZMY i PENSJONATU W KOŚCIELISKU. 6...

  • 01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 38m2 i 55m2 w CENTRUM NOWE...

  • ...

    01.06.2026

    DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

  • SZCZ

    01.06.2026

    SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

  • ...

    29.05.2026

    RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

  • 26.05.2026

    RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERA/-KĘ, POMO...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM: KELNER/-KA - DLA ...

  • 26.05.2026

    PRACA W RESTAURACJI W ZAKOPANEM DLA UCZNIÓW, STUDE...

  • 25.05.2026

    URZĄD GMINY KOŚCIELISKO zatrudni INSPEKTORA ds. po...

  • ...

    25.05.2026

    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

  • ...

    22.05.2026

    RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

  • LAS

    21.05.2026

    Sprzedam DOM i LAS - Spytkowice. 732 810 638.

  • budynek

    12.05.2026

    Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

  • ...

    28.04.2026

    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

  • pożyczki

    23.04.2026

    PROVIDENT. 571 240 909.

  • usługi

    17.04.2026

    OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

  • ...

    07.04.2026

    Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

  • ...

    07.04.2026

    NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...


POLECAMY

0%