2019-08-07 09:31:22
Zakopane
Strażnicy po pościgu zatrzymali nielegalnego handlarza
Wczoraj wieczorem rowerowy patrol Straży Miejskiej zatrzymał nielegalnego handlarza z Krupówek.
- Funkcjonariusze patrolujący na rowerach Krupówki zauważyli osobę handlującą rzutkami. Na widok strażników zaczęła ona uciekać - relacjonuje Marek Trzaskoś, komendant Straży Miejskiej w Zakopanem.
Co z paleniem śmieci w domowych piecach - podobno SM ma "specjalnego drona" do badania zanieczyszczeń, a efektów nie widać - w godzinach wieczornych w całym Zakopanem śmierdzi palonymi butelkami PET i palonymi śmieciami.
Uciekając iekając potrącał kobiety z dziećmi, dobrze że ktoś nie został stratowany.
Brawo za super reakcję i szybkość w działaniu .
Nadmienię, że nie jestem aż takim sympatykiem SM,ale ta sutuacja była perfekcyjnie opanowana.
Ps
Na tych rowerach wygladają eleganco.
Pozdrawiam
Brawo dla Straży Miejskiej. Porządek trzeba robić.
podjedzcie Panowie i zróbcie porządek
paskudne czasy
Bardzo mi przykro na to patrzeć jednak w naszym kraju króluje mentalność socjalistyczna.
a ilu kierowców za zle parkowanie ukarali.czyzby 0.
a po Krupówkach to wolno jeździć na rowerach,czy tylko prowadzić?
Nie trzeba było jeździć do pracy w Krakowie, robota była na miejscu.
Teraz chwalimy się "pieroołkami" na skalę światową. 2025-12-06 20:11 3. Z tej fasadowej uroczystości będąc wówczas uczniem Balzera w Zakopanem zapamiętałem drętwe przemówienia działaczy partyjnych w konwencji propagandy sukcesu okresu Gierka i oklaski nagrane na tego typu okazję płynące ze skrzeczących głośników i oczywiście incydent z dworcową wiatą. I jeszcze notable miejscowi i przyjezdni w dorożkach, którzy ruszyli na wyżerkę do Kasprowego. A publika piechotą do szkoły i do domów. Dobre było to, że tabor kolejowy produkowany był przeważnie w Polsce, a dzisiaj dominują firmy międzynarodowe. 2025-12-06 19:15 4. @mieszaniec, czyli mam palić śmieci???? równie dobrze możemy mniej grzać, jeść, używać prądu, jeździć samochodem, rzadziej się myć, prać, chodzić do fryzjera, mieszkać w jaskiniach i wtedy za wszystko będą mniejsze opłaty. 2025-12-06 19:13 5. Fakt, że po 89' nie ma w Polsce dobrego gospodarzza. Bez powodu nikt pałą nie dostał. Dzisiaj to jest inwigilacja bo nawet kiedy szczysz w nocy to wodomierz ze zdalnym odczytem pprzekazuje tą informację. 2025-12-06 19:07 6. Kontrolerzy systemów ogrzewania ruszyli w Polskę, a brak wymaganego dokumentu lub niezrealizowanie cyklicznej kontroli pieca może wiązać się z dotkliwą karą finansową. Zmiany te, choć początkowo kłopotliwe, mają na celu nie tylko uporządkowanie rynku nieruchomości, ale także zwiększenie świadomości energetycznej i poprawę jakości powietrza. Przygotowywane już są kolejne, jeszcze bardziej przełomowe regulacje na lata 2025 i 2026, które zmienią sposób wyceny nieruchomości i podejście do jej modernizacji. 2025-12-06 18:57 7. Do czasu. Jak zajdą w ciążę to ich prze trzy lata w robicie nie zobaczysz. ( plus 9 miesięcy ciąży ) 2025-12-06 18:49 8. GT naprawdę chory z ciebie człowiek na umyśle skoro potrafisz uwierzyć w ekspertyzy tusko ekspertów takich jak muranski,no cóż skoro potrafiłeś uwierzyć w sto konkretów to wszystko jest możliwe.Tak naprawdę wizyta grajewskie w DPF z workami gruli to chit z którym kałoliicja będzie utożsamiana do końca swoich dni mamy nadzieję że to będzie wkrótce 2025-12-06 18:37 9. Każde miasto ma wstydliwe oblicze - np. Rabka ma burmistrza i przewodniczącego rady " dla dobra ich wspólnego" 2025-12-06 17:46 10. Tak tylko pytam czy to światełko betlejemskie pod hasłem " Pielęgnuj dobro w sobie" zawita również do rezydenta, który to się chwali ze codziennie z biblią zasypia. A zbliżają się święta to rezydent jako prawdziwy katolik, z tym hasłem powinien odwiedzić w DPS pana Jerzego od którego to wyłudził mieszkanie.














