2025-11-21 22:55:18
Czytelnicy alarmują
Cały dzień męki, posypali drogę tylko raz, ciężko pokonać te oblodzenia (WIDEO)
Czytelnicy alarmują o fatalnym stanie drogi na Królach i Zwijaczach.
- Na Zwijaczach droga od rana była nieodśnieżona, nie jezdni jest bardzo ślisko. Od rana nie dało się wyjechać, a mamy przyjazdy gości do pensjonatów, już auto w słup uderzyło. Dopiero po południu po godzinie 14 przejechał pług. A wieczorem mamy powtórkę z rozrywki - alarmuje jedna z naszych Czytelniczek.
Nagrała film, by pokazać jak ciężko jest wyjechać na ulicę Króle i Zwijacze. - Cała droga oblodzona i nawet nie przyjechali posypać drogi. Goście do pensjonatów nie mogli dzisiaj dojechać. Nie ma nawet odgarniętego pobocza, żeby się minąć z drugim samochodem jak ktoś jedzie z naprzeciwka - żali się interweniująca w redakcji mieszkanka Zakopanego. Prosi by w weekend służby lepiej zadbały o Króle i Zwijacze.
rav
Jak się tak chwałą, że porządek w mieście to nich odśnieżają.
Jak dzisiaj starsze osoby mają dojść do sklepu, pomyślałeś?
Zapytaj dziadka babci jakie były dawno zimy śniegi i nie odśnieżali chodników a dzisiaj jest dwadzieścia centymetrów śniegu i tyle płaczecie, wstydźcie się bo to nie pasuje do Górala
A kto ich ma nauczyć ? Te instruktorki i instruktorzy co sami mają dwa-trzy lata ( zgodnie z prawem) prawo jazdy ?
Te i ci co prowadzą jednosobową działąlność i przez cały czas jazdy z kursantem z telefonem i notatnikiem w rękach przyjmują nowych kursantów,ustalają terminy jazd,przeglądu samochodu,składek i ulg z księgową ,itd ,itp ?
A kiedyś instuktor musiał mieć A,B,C,D,E I i kilkanaście lat nalotu w zawodzie kierowcy i on sam nieraz lecąc zestawem bokiem mógł coś kogoś nauczyć jeździć np. po śniegu.
To se ne wrati
Kto odśnieży chodniki? Kto kontroluje czy są odśnieżone?
Może tak włodarze miasta przejdą się na piechotę do pracy, to zrozumieją, (a może nie) że nie można dojść do pracy, szkoły czy przedszkola!
#zakopane,
#władza miasta,
#straż miejska,
#burmistrz,
#radni zakopanego.
-
NIERUCHOMOŚCI | wynajem
ZAKOPANE - KOŚCIELISKO DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, WYPOSAŻONE MIESZKANIA 35-38m2. 608 806 408 -
NIERUCHOMOŚCI | wynajem
DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 38 m2 i 50 m2 W CENTRUM NOWEGO TARGU, UL. KRZYWA, STANDARD DO ZAMIESZKANIA, NOWE, ŚWIEŻE. 608 806 408 -
PRACA | dam
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHARZA/-KĘ, GRILLOWEGO, DOŚWIADCZONĄ POMOC KUCHENNĄ. Kontakt: 600 035 355 lub osobiście: Zakopane, Droga na Bystre 2A (9-13). -
PRACA | dam
STATUS STUDENCKI/ WEEKEND/ 100 zł/h. PRACA EXCEL itp./ +mieszkanie/ micheelkowalski@gmail.com. Zakopane -
PRACA | dam
PRACA DLA TYNKARZA LUB BRYGADY NA TYNKI. 535 290 865. -
PRACA | dam
Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni do restauracji hotelowej: KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną, całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46 -
PRACA | dam
Hotel **** w Zakopanem zatrudni KUCHARZA a la Carte tel. + 48 792 276 261 -
PRACA | dam
Młoda energiczna osoba poszukiwana do pracy na weekendy pod Gubałówką.... szczegoly pod numerem telefonu 781271166. -
USŁUGI | inne
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098. -
NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
ZAKOPANE - STYLOWY DOM (zadbany, urządzony), na działce 3000 m, widok na góry - 607 506 428. -
NIERUCHOMOŚCI | wynajem
Do wynajęcia MIESZKANIE 80 m2 - Szaflary. 660 876 537. -
PRACA | dam
Przyjmę DO OPIEKI NAD STARSZĄ OSOBĄ. 665 602 766. -
USŁUGI | budowlane
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DACHY, ELEWACJE. 608729122. -
BIZNES
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy Targ-Czarny Dunajec lub przyjmę reklamę. 608 729 122. -
PRACA | dam
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122. -
NIERUCHOMOŚCI | wynajem
Emerytka szuka DOMU Z OGRODEM do wynajęcia - Nowy Targ i okolice. 575 450 977. -
USŁUGI | budowlane
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW ORAZ WIĘŹBY DACHOWE WRAZ Z POKRYCIEM. 572624414. -
PRACA | dam
PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KIEROWCĘ. Mile widziane doświadczenie. Praca na stałe. 602 759 709 -
PRACA | dam
Zatrudnię SPRZEDAWCZYNIĘ DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO W ZAKOPANEM. 606 115 465. -
PRACA | dam
Restauracja Siwy Dym w Rabce-Zdrój zatrudni: KUCHARZA KUCHNI ZIMNEJ ORAZ GORĄCEJ. Praca na stałe lub dorywczo. CV na: rabka@siwydym.pl Informacje pod numerem 887 080 004 -
USŁUGI | budowlane
MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325. -
KUPNO
KUPIĘ STARY POROZBIÓRKOWY SOSRĘB. Proszę wysłać zdjęcie na numer 605 306 244. -
USŁUGI | budowlane
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284. -
SPRZEDAŻ | różne
DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.











