2019-05-15 21:49:57
Podhale
Znaki kultu lub bałwochwalstwa
Księża Marianie w Licheniu zasłonili białym prześcieradłem pomnik Jana Pawła II z figurą ks. Eugeniusza Makulskiego, podhalańska ziemia też ma kilka podobnych pomników.
Do Pana redaktora rav ,proszę odpowiedzieć co Pan myśli o palmie w Warszawie ??
to nie jest atak na kościól, to próba obnażenia dewiantów w sutannach i procederu ochraniania tych dewiantów przez purpuratów. Nie udawaj Polaka. Polak widzi zgniliznę klerowskiego środowiska i będzie chronił swoje dziecko bez względu czy jest to rok wyborczy czy nie wyborczy
nadal stoja pomniki roznych dziwactw i jakos nie sa rozglaszane ze sa a nie powinno ich byc .
Coraz mocniejsza sa ataki na nasza wiare katolicka tak NIE powinno sie dziac .
Ale i tak to olejesz, więcej prezentacji w Power Poincie, więcej rolek na TikToku i więcej gadania. Z mojej strony: nie da się dogadać co do zmiany czasu, a chce się rządzić gospodarką ? Odkrycia na ukazy ? 2026-03-28 14:08 5. @Janek - Jaki zakaz ruchu? Taksówki, busy autobusy itp jeżdżą tam normalnie. 2026-03-28 14:00 6. "wystarczy windy porządnie zabudować i zadaszyć a windy tak jak producent zaleca konserwować"
No co ty powiesz, filozofie, idź powiedzieć burmistrzowi bo chyba nie wie.
"a nie wymyślać i filozofować"
Widziałeś na jakiejś wsi aspirującej do miana kurortu górskiego przejście podziemne? Może w Cortina Dampezo? 2026-03-28 13:56 7. MANIPULACJE nic nie dadzą. "Inwestycja miałaby powstać we współpracy z firmą Biogaz System, którą reprezentował na sesji Marek Nieciniak" A inwestorem jest Damian Truchan i spółka STARK ENERGETIC, która wg. KRS zarządza Kazimierz Czesław Chajdas ( łatwo sobie każdy może sprawdzić ). W KRS napisane jest, iż spółka znajduje się w Dąbrowie Górniczej ul. Przelotowa 133 ( tak jest napisane w KRS ). Niech każdy sobie sprawdzi w googlemaps jak wygląda siedziba. Mieszkańcy Podhala to nie barany i żaden ceper nie będzie się wymądrzał. 2026-03-28 13:50 8. "A najlepiej byłoby zburzyć ten budynek i postawić coś nowego" Natomiast znajomi królika nie mogliby zarobić. Fantazyjny staszek sam prywatnie nigdy by nie ładował w remonty i modernizację starego grila milionów papierów skoro za ułamek ceny mógłby postawić nowego. No ale to są miejskie pieniądze i przy okazji można cosik uszczknąć. 2026-03-28 13:46 9. Serdecznie winszuję Mieszkańcom i Tygodnikowi! 2026-03-28 13:44 10. Na sesji inwestorem była firma STARK ENERGETIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ul. Przelotowa 133 i reprezentujący firmę Damian Truchan. Bo przecież on się wypowiadał na sesji,więc proszę nie wprowadzać mieszkańców w błąd czytaj"Inwestycja miałaby powstać we współpracy z firmą Biogaz System, którą reprezentował na sesji Marek Nieciniak".










