2021-08-03 15:07:14

Reklama

Zakopane

Skąd się biorą te korki pod Giewontem

Reklama

O problemach komunikacyjnych Stolicy Tatr rozmawiamy z wiceburmistrzem Zakopanego Tomaszem Filarem.

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Turysta 2021-08-04 15:51:06
Plany planami ale kierowcy przyjezdni i nie tylko jeżdżą jak patałachy , nie patrzą na znaki albo ich nie znają !!! jadą tak jakby celowo utrudniać komunikację 10 km na godzinę , nie wiedza jak się zachować na skrzyżowaniach - kto tym pajacom dał prawo jazdy !! Inna sprawą są piesi - idą jak ślepi z telefonem przy uchu włażąc na pasy kiedy im pasuje . Przypominam pieszy wchodzący na pasy staje się uczestnikiem ruchu i winien zachować szczególną ostrożność !!! Zamieszanie wprowadziło idiotyczne uregulowanie że pieszy ma pierwszeństwo na pasach nie chcąc zrozumieć że wejście na pasy a wtargnięcie na nie to wielka różnica , samochód nie zatrzyma się w miejscu . Niestety , jaki dureń w rządzie taki na ulicy .
vika 2021-08-04 10:47:20
@ babka dziadka - Dobre i bardzo prawdziwe :)) .
Zakopianczyk 2021-08-04 08:52:55
Wreszcie UM Zakopane przyznał że plany obwodnicy są na papierze .
Panie Burmistrzu konkretnie kiedy budowa obwodnicy ulice J Kasprowicza ,Tatary ,Kamieniec ,Szkolna, P.Slaskich Krzeptowki.
Dlaczego reporterka 24tp nie dopytała o harmonogram prac,termin realizacji.
babka dziadka 2021-08-03 22:02:43
Eh nie chce ale muszę
Taki kraj
Jakie miasto
Takie miasto jacy ludzie
Ludzie tacy jaki kraj
A w głowie dymi czaj
Piyncet daj i wybiorą tumanów pozol się boze znowu nam, lubię tan
Body kany kany bodej jesce daj
Nolezy siy
I jak tutaj będzie dobrze ?
Jak w całym kraju 60% półgłówków jest więcej niż ludzi średnio rozgarniętych. Chociaż to jedno i to samo,bo źle to i tamto.
No Wiktorio powiedz nam ....(?)
Ja 2021-08-03 19:47:29
Ja też mam tego dość . To na 100 procent jest wasza ostatnia kadencja. Bo to jest niesłychany skandal i dezorganizacja. Przede wszystkim powinniscie myślec o mieszkańcach to powinno być wam solą w oko. Bo jak powyjeżdzaja to podatki z nas sciagacie i z nich zyjecie. To już nigdy nie bedzie tak jak dawniej. Jak sie patrzy na wszystko to sie widzi dramat. Dzicz holota brak kultury . Można wymieniac i wymieniac. Dawniej ludzie byli jacyś inni też byli dozarci jak to sie mowi ale mieli jakąs taka ceche ktora dzisiaj nie wystepuje. Taka wstrzemiezliwosc nie wiem jak to nazwac też mieli roszczenia wymagania ale bylu przy tym tak jak mowie jakas taka elokwenje jakies jednak zasady to wszystko dzisiaj nie istnieje.
asd 2021-08-03 19:36:50
Przez wiele wiele lat nikt nie robił nic... a co wy robicie? Burmistrz już drugą kadencję siedzi na stołku... takiech bredni dawno nie słyszałem... oni tak się dla nas starają, tak ciężko pracują, szkoda że efektów nie ma... bardzo ciekawe też stwierdzenie, że prace opóźnił covid, pierwsze słyszę że przez covida nie można prowadzić prac budowlanych na zewnątrz, ciekawe, że wszystkie budowy apartamentowców śmigają non stop, a remont ronda covid im zablokował. Co ten pan bredzi. Przez wiele wiele lat nikt nie robił nic i wy też nic nie robicie. Przebudowa tego ronda nijak nie rozładuje korków. Co ma piernik do wiatraka. A rozpoczęcie prac powiedzmy 17 sierpnia byłoby jednak dużą ulgą dla wszystkich. Niestety tego grajdołu zwanego Zakopane nie ogarną ludzie którzy siedzą w urzędzie na stołkach. Nie ogarnęli do tej pory to już nie ogarną. Szkoda że wstydu nie mają żeby zrezygnować z tych stołków. Z roku na rok jest coraz gorzej.
sakiewka 2021-08-03 19:32:42
Ludzie! Odbierzcie im dostęp do publicznych pieniędzy, bo puszczą nas z torbami.
Leszku co się stalo 2021-08-03 18:37:39
A nie ma w kwestionariuszu w U. M Zakopane rubryki cel wizyty Petenta WC.
No bo wygodnie leżę na kaweczce na Równi piję wódkę i jem kebab i nagle kupę mi się chce. A że jestem kulturalny to nie chce tak jak wszyscy robuc tej kupy na trawę zwłaszcza że słońce wysoko. A więc można do U. M NA KUPE?
Klaus 2021-08-03 17:49:08
Ferdynand ma racje
Zdrowy rozsądek :( 2021-08-03 17:45:47
Budujcie dalej apartamentowce, zapychajcie to miasto gdzie się tylko da. Drogi wytyczyli nasi dziadkowie i tak jest do dzisiaj, kanalizacja ledwie dyszy, ciśnienie wody w wyżej usytuowanych miejscach miasta w godzinach porannych jest tak słabe, że będziemy niedługo się kąpać w potoku. W dniu zbiórki odpadów przejdźcie się przez miasto, sprawdźcie ile zielonych worków jest pod każdym budynkiem kwaterodawców. Turystów się pozbyliśmy, bo kto chce w tę pijaną, wulgarną dzicz przyjeżdżać? A na koniec módlcie się, żeby nie było powtórki z 2 stycznia, po cudownym sylwestrze marzeń, gdy stało całe miasto, a w nim służby ratunkowe a korek, który zaczynał się w Zakopanem, kończył się w Krakowie. Cud, że nikt poważnie nie ucierpiał. I za ten cud należy dziękować.
Pan burmistrz opowiada o zdrowym rozsądku. Pomódlcie się też w tych urzędach i o to, żebyście zostali nim obdarowani.
antysceptyk 2021-08-03 17:33:05
Sołtysom przestawił się cykl myślowy i menstruacyjny. Poziom zarządzania tym grajdołem to samo dno.
Cytując @antykancelista73,
"kaczy sołtys i jego akolici udowadniają swój poziom pukając w dno od spodu......"
Malowanie pasów na asfalcie, który obecnie jest zrywany to już naprawdę wyrzucanie pieniędzy mieszkańców do kosza. Dlaczego mamy płacić za niebotyczną głupotę i beztroskę tych nieudaczników. To są konkretne pieniądze, które w podatkach oddajemy urzędnikom. Teraz w czasie pandemii są to pieniądze tym bardziej wyrzucone w błoto.
Dlaczego sołtys Dorula chowa się w urzędzie i nie wyjdzie się tłumaczyć z tego bałaganu. Co to za cyrk?
Dlaczego żaden typ nie mówi nic o obwodnicy?
Ferdynand 2021-08-03 16:55:30
Ten facet kompletnie nie nadaje się do funkcji, którą sprawuje (jest beznadziejny). Zero wyobraźni, a tłumaczenie to już kompletnie pozbawione sensu. Podobnie tłumaczył się burmistrz w kwestii zaprojektowania drogi do centrum komunikacyjnego przed oknami jednego z budynków. Nie nie nie mogę go słuchać - co za ciepłe kluchy, zero jaj... zero w nim prawdziwego gospodarza, który dba o ład, porządek i swoich mieszkańców. Ludzie - Dorula, teraz Filar oni wszyscy razem dobrali się do siebie.... kompetencje ich powalają. Aż dziw bierze, że udało się w ogóle z burmistrzem umówić, bo powiem, że to nie jest takie oczywiste. Pandemia była dla nich tylko pretekstem aby oddzielić się od mieszkańców i pozamykać w urzędach.
Zabrałby się za to do czego jest powołany - porządek w mieście trzeba utrzymać, posprzątać miasto z tej ogromnej brzydoty w postaci tego ogromnego Bangladeszu na każdym kroku, mamy Park Kulturowy,a ta władza kompletnie już przestała egzekwować przepisy z tym związane, a poza parkiem to już kompletne tragedia - budy, budki, ogólnie straszny syf - wszystko nielegalnie stawiane (a masa podległych służb, które mogłyby przeprowadzać kontrole siedzi pozamykana i udaje, że nie widzi problemu) - nikt tego nie kontroluje. Ehh oni w ogóle nic nie robią - nic się nie da, nic nie można, jaki facet z tego burmistrza skoro nie potrafi raz na zawsze tego wszystkiego uporządkować - do tego to zasłanianie się, że nie ma przepisów - co za kompletna bzdura, jak się nie chce to można tak gadać, a jakby się chciało to by się dało - tylko po co, trzebaby się wtedy napracować, a tak lepiej problemu unikać. Powiem tak - jak tego nie posprzątacie - to mam wielką nadzieję i liczę na to ogromnie, że to będzie wasza ostatnia kadencja... bo ludzie maja już tego dość.
stanisłof 2021-08-03 16:40:40
Zodnymu tympusiowi nawet niy zadzwonieło ze to ch...owy termin na robotę?
************* 2021-08-03 16:32:26
Filar się zna na drogach jak świnia na gwiazdach. Jest komicznie wręcz niekompetentny. Całą winę zrzucić na COVID. Co za tupet.
7 yy 2021-08-03 15:42:29
Miasto tonie w kupach, śmieciach i szczynach. Korki non stop. Wybryki turystów to już recydywa. Budy, lunaparki wszystko bez WC. Zabytki płona z lokatorami.
A gość jaki jest miał odwagę wyjść. Sołtys właściwy został w gabinecie i kombinuje jak wróci do domu.

Reklama
 • PRACA | dam
  POKOJOWA Praca od zaraz. Zatrudnimy osobę do sprzątania apartamentów w Białce Tatrzańskiej, z możliwością zakwaterowania. Możliwa umowa o pracę,stabilne warunki zatrudnienia, dobre wynagrodzenie, miła atmosfera. kontakt pod numerem tel. 668 850 500.
 • PRACA | dam
  KARCZMA SZAŁAS KURNIAWA ZATRUDNI POMOC KUCHENNĄ - Zakopane Jaszczurówka - 608 842 830.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupie działke za gotówke w okolicy Jeziora Czorsztynskiego-Czorsztyn Kluszkowce okolica. tel 660797241 b12.pl.
 • USŁUGI | budowlane
  ROBOTY W KAMIENIU, ADAPTACJA PODDASZY, REMONTY itp. 732 996 358.
 • PRACA | dam
  Hotel "Sabała" w Zakopanem zatrudni OSOBĘ DO SPRZĄTANIA POKOI. Oferujemy umowę o pracę. Bardzo prosimy o kontakt osobisty w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11 lub tel. 18 20 150 92.
 • PRACA | dam
  Hotel "Sabała" w Zakopanem zatrudni OSOBĘ NA REKREACJĘ HOTELOWĄ. Bardzo prosimy o kontakt osobisty w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11 lub tel. 18 20 150 92
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam działka budowlana w Witowie o powierzchni 1571m2 blisko wyciągu tel. 660797241 b12.pl
 • PRACA | dam
  Hotel w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni: - Kucharzy/ młodszych kucharzy - Panie do przygotowywania śniadań - Kelnerów/ kelnerki - Recepcjonistki/ Recepcjoniści Praca stała bądź dorywcza, elastyczny grafik pracy, stabilne warunki zatrudnienia. 507645428natalia25-92@o2.pl
  Tel.: 507645428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z garażem Nowy Targ atrakcyjne osiedle tel 660797241 b12.pl. 660797241marekg@b12.pl
  Tel.: 660797241
 • PRACA | dam
  PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL, jednego z największych pracodawców na Podhalu. Poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. KONTROLI I GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: - Weryfikacja zgodności i poprawności dostarczonych dokumentów, - Wprowadzanie dokumentów do systemu, - Kontrola procesów magazynowych i prawidłowego obiegu dokumentacji, - Uczestnictwo w rozliczaniu inwentaryzacji w tym identyfikacja niedoborów i nadwyżek, - Sporządzanie raportów pokontrolnych i poinwentaryzacyjnych, - Poszukiwanie możliwości optymalizacji przepływu danych i proponowanie zmian usprawniających, - Uczestnictwo w opracowywaniu nowych procedur i instrukcji dla pracowników. WYMAGANIA: - Wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, administracja, zarządzanie, - Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, - Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, - Sprawne posługiwanie się pakietem Microsoft Office, - Kreatywne podejście do realizowanych tematów, - Wielozadaniowość i dobra organizacja pracy własnej, - Mile widziana znajomość gospodarki magazynowej (program LSI), wiedza z zakresu procesów magazynowych i obiegu dokumentacji, doświadczenie w pracy z analizą danych. OFERUJEMY: - Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, - Pracę w rozwijającej się firmie, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy. APLIKACJE zawierające CV prosimy przesyłać na: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "Specjalista ds. kontroli i gospodarki magazynowej". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A. są liderem wśród operatorów kolei linowych w Polsce. Jednym z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniającym ponad 300 osób. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK W DZIALE KSIĘGOWOŚCI. MIEJSCE PRACY: Zakopane. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Wykształcenia min. średniego; - Mile widziane doświadczenie w Dziale Księgowości, - Znajomość zagadnień z zakresu księgowości i podatków; - Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizacji pracy; - Zdolności analitycznych; - Skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu zadań; - Komunikatywności; - Umiejętności pracy w zespole; - Znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Bogaty pakiet socjalny w tym m.in. ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "PKL KSG". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Zakopane. Przyjmę na stałe DO PRACY W PENSJONACIE - ŚNIADANIA, SPRZĄTANIE. 604 501 801.
 • PRACA | dam
  Restauracja Adamo przyjmie do pracy kucharza, pizzera, kelnera, pomoc kuchenna.. 606951331
  Tel.: 606951331
 • PRACA | dam
  KIEROWCĘ z prawem jazdy kat B do hurtowni spożywczej w Zakopanem. 602 74 31 38
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni na stałe POKOJOWĄ. 666378357.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni PRACOWNIKÓW RECEPCJI. CV proszę wysyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl lub kontakt telefoniczny: 666378357.
 • PRACA | dam
  Hotel Toporów w Białce Tatrzańskiej zatrudni kelnera/ kelnerkę- praca stała lub sezonowa, możliwość zamieszkania. 698763582topor@toporow.pl www.toporow.pl
  Tel.: 698763582
 • PRACA | dam
  Restauracja "Tunel" zatrudni pizzera na stałe. Umowa o pracę, wysokie wynagrodzenie. 600356497
  Tel.: 600356497
 • PRACA | dam
  Praca całoroczne Pensjonat Kościelisko najlepiej osoba wielofunkcyjna Kelnerka Pokojowa Kucharka możliwe zakwaterowanie i wyżywienie. 600 011 905 info@gorskipalacyk.pl
  Tel.: 600
 • PRACA | dam
  PRACA OD ZARAZ! Wynagrodzenie do 9 000 zł netto! Serwis sprzątający: Vorarlberg Austria. Chcesz być częścią naszego zespołu? Dołącz do nas! Prześlij nam swoje CV na adres: office.cowa@gmail.com.office.cowa@gmail.com
 • PRACA | dam
  AMW Rewita w Kościelisku przyjmie do pracy na stanowisko: -Kucharz/Kucharka możliwość zakwaterowania. Informacje pod numerem telefonu: 785 925 567 pn-pt 8-15, E-mail: j.slodyczka@rewita.pl
 • PRACA | dam
  POSZUKUJĘ ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ lub OSOBY CHĘTNEJ NA TO STANOWISKO (po maturze, DO PRZESZKOLENIA) - Zakopane. 793 333 072 (po godz. 19)
 • PRACA | dam
  Hotel Skalny*** w Zakopanem zatrudni na pełny etat lub umowę zlecenie Recepcjonistkę/Recepcjonistę. Kontakt: 182019100 praca@wo-ma.events.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ENERGICZNĄ OSOBĘ DO KUCHNI. 601 533 566, 18 20 64 305
  Tel.: 601 533 566
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY DO PRACY W WEEKENDY, ŚWIĘTA. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ - PRACA STAŁA. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBĘ DO PRACY ZA BAREM. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Restauracja w Białce Tatrzańskiej zatrudni osobę stanowisko kelnerka/kelner Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik. Zapraszam do kontaktu. 608506785 rest.gorska@gmail.com www.restauracjagorska.pl
  Tel.: 608506785
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni PANIĄ DO SPRZĄTANIA i MAGAZYNIERA/-KĘ (praca na noc). 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • USŁUGI | budowlane
  PŁYTKI, PANELE, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE itp. 796 544 016.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  LAS Z GRUNTEM ROLNYM, 8000 m, obrzeża Zakopanego. 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy PRACOWNIKÓW NA BAR ORAZ KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-09-19 21:15 Pogrzeb Józefa Nyki 22 września w Warszawie 2021-09-19 20:30 Nie porzucaj zwierzaka w górach 1 2021-09-19 19:45 Wolne media w centrum Zakopanego 4 2021-09-19 19:00 Medale, podziękowania, wiekowa historia (ZDJĘCIA, WIDEO) 2021-09-19 18:15 "Gwiozda Łowicko" dla Józefa Koszarka Benkowego 2021-09-19 17:30 Niebezpieczny przejazd rowerzystów 2021-09-19 16:45 Strażacy ściągali kota z dachu. Jak to się skończyło? 4 2021-09-19 15:59 Sześć i pół miliona złotych w tym roku kierowcy zostawili w zakopiańskich parkometrach 13 2021-09-19 15:15 Nie chcemy być stolicą disco polo 5 2021-09-19 14:31 Kilka miejscowości bez prądu 2021-09-19 14:00 Turysta ze złamaną nogą poleciał do szpitala śmigłowcem TOPR 2021-09-19 13:58 Venicci - dziesięć lat sukcesów w Europie to za mało 2021-09-19 13:15 Duży wzrost zakażeń koronawirusem w powiecie nowotarskim 2021-09-19 12:30 Znamy szczegóły wczorajszego wypadku w Bańskiej Wyżnej 2021-09-19 12:00 Zagraj na piszczałce 2021-09-19 11:30 Złe warunki turystyczne w Tatrach 2021-09-19 10:40 Całonocna akcja TOPR-u w rejonie Orlej Perci 2 2021-09-19 10:05 Na Łomnicy mróz i słońce 2021-09-19 09:00 Uratowali kościół 1 2021-09-19 08:01 Jak pieniński flisak zdawał egzamin 1 2021-09-19 07:54 Związek Podhalan w Nowym Targu świętuje wielki jubileusz 2021-09-19 07:03 Święto plonów pod Babią Górą 2021-09-19 04:30 Piesza potrącona na Skibówkach w Zakopanem (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA 2021-09-18 22:22 Samochód wjechał w autobus w Bańskiej Wyżnej (WIDEO) 2021-09-18 21:30 To nie powinno się zdarzyć - cała Lipnica płakała dziś na pogrzebie Mateusza (WIDEO) 9 2021-09-18 20:45 Sukces strongmana z Podhala 2021-09-18 20:00 Rowerowe zakończenie sezonu na Harendzie 1 2021-09-18 19:15 Nie lubię mówić o planach, które nie są w trakcie realizacji 2021-09-18 18:30 Chcecie przenieść się do średniowiecza? Zapraszamy na Głodówkę (WIDEO) 2021-09-18 17:54 Artyści z Zakopanego w Szalom 2021-09-18 17:45 Bóg jest kobietą 2 2021-09-18 17:19 Śmigłowiec TOPR poleciał w rejon Rysów 2 2021-09-18 17:13 Trebunie Tutki zagrają dziś na Babiogórskiej Jesieni (WIDEO) 2021-09-18 17:00 Kobiety Babiej Góry, Beskidów, Karpat 2021-09-18 15:56 Pożar autokaru w Skomielnej Białej 2021-09-18 15:30 Małolipnicanie na dachu Beskidów 2021-09-18 14:45 Zagłosuj na podtatrzańskie atrakcje 2021-09-18 14:00 Znamy szczegóły wczorajszego wieczornego wypadku w Nowym Targu 2021-09-18 13:15 Zapraszamy na wspinaczkę na Staroleśny Szczyt (WIDEO) 2021-09-18 12:30 Tatry cię rozgrzeją 2021-09-18 11:43 Dziś pogrzeb mężczyzny śmiertelnie pobitego w Zakopanem 8 2021-09-18 11:30 Codzienny raport covidowy 3 2021-09-18 10:45 Niedźwiedzia rodzina spaceruje po Zakopanem (WIDEO) 2021-09-18 10:00 Trzeba się szkolić, aby ratować innych (ZDJĘCIA) 2021-09-18 09:00 Samochód przed Żabką zaparkował na całym chodniku. Kobieta chciała go ominąć 22 2021-09-18 08:00 Bach i mistrzowie francuscy w Dworku Gościnnym w Szczawnicy 2021-09-17 22:36 Nie będzie sklepów otwartych w niedziele? Sejm uszczelnił przepisy 10 2021-09-17 22:14 Zderzenie skutera i auta osobowego w Nowym Targu 2021-09-17 21:50 Podhale pokonało Unię Oświęcim! 2021-09-17 21:29 To nie było łatwe zadanie. Oblicza Frasobliwego - konkurs rozstrzygnięty 4
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-09-19 21:16 1. Żenująca wypowiedź Pani rzecznik KRRiT. Z jej wypowiedzi wynika, że rada jest polityczna. Po kiego grzyba taka nam rada, ośmiesza całe to towarzystwo. 2021-09-19 21:04 2. TVP tak i TVN jest tak wolne jak pies na łańcuchu. 2021-09-19 20:51 3. "zastępca komendanta straży Tatrzańskiego Parku Narodowego apeluje do właścicieli kwater i pensjonatów, aby odpowiednio zaopiekowali się swoimi domowymi zwierzętami, głównie kotami i psami, bo często turyści zabierają je na wycieczki" - naprawdę ? To wina właścicieli ? Do szału doprowadza mnie takie przenoszenie odpowiedzialności. Wszyscy inni winni tylko nie ameby umysłowe kradnące zwierzęta. Cholerna nowomowa ! 2021-09-19 20:44 4. Filar pisze za kilka osób:)) to pokazuje jego oblicze. Może niech napisze prawdę o rozliczeniach z firmą, która obsługuje parkometry. To jest ciekawy temat. 2021-09-19 20:41 5. Idiotyzm. Ten kto wzywał straż coś z nim nie tak 2021-09-19 20:39 6. Po obejrzeniu dzisiejszego "Państwo w państwie", stwierdzam, kot miał szczęście że 112 nie wezwało innej formacji mundurowych. 2021-09-19 20:33 7. To jest sie cym dzielić!... Pewnie na dniak bedom podwyżki i premie dlo pierdzistołkow. Zeby było sprawiedliwie, to ludzie tys jus dostali podwyżki - siśkiego cego sie ino do!!!. Żyć nie umierać!, bo przeciez downiyj było gorzyj... 2021-09-19 20:30 8. Nie oglądam TVN ale jestem ZA wolnymi mediami. Jako instynkt samozachowawczy nie pozwali mi słuchać duchownych. 2021-09-19 20:24 9. Brawo dla KOD Podhale! Każdy z nas, ma prawo do rzetelnej informacji. Każda totalitarna władza niszczenie demokracji a następnie ograniczanie wolności zaczyna od niszczeni niezależnych mediów- i to pod każdą szerokoscia geograficzną.Po przejęciu przez PiS TVP i "zachęceniu" Solorza do zmarginalizowania Superstcji oraz złagodzenia przekazów w Polsacie pozostał nam TVN. Prasa regionalna w ręku Obajtka. Rozgłośnie katolickie wspierają PiS, gazetki związkowe też. W przyszłym tygodniu rozpoczynają sie wybory w Rosji. Jak wygladją tam "wolne i demokratyczne " wybory w putinowskim stylu, możecie zobaczyć w każdych niezależnych światowych mediach. Czy chcecie tego w Polsce ? Ja nie i miliony Polaków też. 2021-09-19 20:12 10. Głupota nie ma granicy. Koszty i wykorzystywanie straży do bezsensowej akcji, ktoś tutaj chyba na głowę upadł.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka

Album TP