Reklama

2022-03-01 19:00:50

Zakopane

Rosyjscy skoczkowie wyproszeni z hotelu COS w Zakopanem. Nie wystartują w mistrzostwach

Rosyjskich skoczków nie ma na dzisiejszych listach treningowych w ramach odbywających się w Zakopanem Mistrzostw Świata w Konkurencjach Klasycznych. Zostali też przeniesieni z hotelu Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

- Decyzja o przeniesieniu rosyjskich skoczków z hotelu Centralnego Ośrodka Sportu należała do mnie. Ma oczywiście związek z agresją na Ukrainę. Skoczkowie nie zostali jednak wyrzuceni z hotelu, a przeniesieni na prywatne kwatery - powiedział Tygodnikowi Sebastian Danikiewicz, dyrektor COS w Zakopanem.


Rosyjskich zawodników nie ma też na listach startowych rozpoczynających się dziś treningów w ramach Mistrzostw Świata w Konkurencjach Klasycznych. O godz. 12 ma pojawić się oficjalny komunikat o wykluczeniu rosyjskiej kadry z zawodów w Zakopanem
Wczoraj informowaliśmy o tym, że Minister Sportu Kamil Bortniczuk stwierdził, że jeżeli FIS dopuści skoczków z Rosji do zawodów to zostaną one odwołane: [24tp.pl] Nie zgadzamy się na to, aby w mistrzostwach w Zakopanem wystartowali Rosjanie   

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Kli 2022-03-02 10:48:07
Wczoraj wieczór oglądałe program propagandowy Polsatu z Panią Gozdyrą. Co za bzdury, uśmiałem się do łez. Redaktorka zadawała pytania i sama na nie odpowiadała poprawnie politycznie. Ani pseudo satyryk Jan Pietrzak.
gosc69js 2022-03-02 09:41:35
Bandyta i zbrodniarz wojenny Putin to typowy TCHÓRZ chowający się w swoim bunkrze za plecami generałów. Morderca kobiet i dzieci!!! Oto jego prawdziwe oblicze. Chwała wolnej , walecznej i niepodległej Ukrainie!!!
coming out 2022-03-02 07:47:45
@ dziadeek, z całym szacunkiem, ale wyjazd na saksy, to wyjazd na saksy. Emigracja, czy to polityczna, czy ekonomiczna, to emigracja. A sportowcy, to ani na saksy do nas nie przyjechali, ani tym bardziej nie wyemigrowali. No chyba, że któryś z nich... ale to powinien zgłosić NIEZWŁOCZNIE, zaraz po przybyciu do nas. Tymczasem oni przyjechali tutaj niejako służbowo. Reprezentują konkretny kraj. Występują w jego barwach!
@ obrońca z urzędu, nie wiedziałem, że Putina nie stać na "papugę". Że ty musisz robić to z urzędu. Zapomniałeś jeszcze dodać na końcu "paliaczki", cieławieczku...
Michał Małek 2022-03-02 07:01:49
@yajami omate
Zastanów się co piszesz młody ukraiński biathlonista zginął broniąc Kijowa.
Nie tędy droga 2022-03-02 05:23:40
Cóż za "bohater" z p. Danikiewicza, ale chyba w inny spodoba można pomóc u
Ukraincom.
Yajami Omate 2022-03-02 05:12:19
A jakich to zimowych sportowców ma ukraina?
obrońca z urzędu 2022-03-02 04:18:23
Rozumiem, że wszyscy popierających dyrektora cosu z nim na czele jesteście za pokojem na świecie i przeciw wojnie. Oj człowieczki....
Michał Małek 2022-03-01 22:57:40
Brawo dka dyrektora COS ukraińscy sportowcy giną a ruscy sportowcy bawią się na śniegu.
#&$&#&$& 2022-03-01 22:26:02
@dziadeek
Skoro już przy historii jesteśmy to przypomnij proszę jak Rosjanie traktowali w 1945 roku zwykłych obywateli Niemiec wiedząc, że kilka lat wcześniej sami wybrali na kanclerza Hitlera?
Nie przypominam sobie delikatnego traktowania i przyjemnych rozgrywek sportowych.
omega 2022-03-01 22:13:23
Nick dziadeek
Zgoda Czy zwykły Rosjanin jest winny szaleństwom Putina.
A co do wolnej Ukrainy. Podejrzewam że za jakiś czas beda pisana na nowo historia o Wołyniu( nie chcialem tego argumentu uzywac w obliczu wojny) ale widąć że nastepuje jakiś amok.
W tej nie wiem co sie dzieje w POLSCE.
dziadeek 2022-03-01 21:31:18
Mnie się to nie podoba!
U nas też nie dawno była wojna i sankcje. I coo? Jaruzelski, ktoś z jego ekipy czy armia urzędasów i agentów co to lizała im d@pska stała o piątej rano za chlebem?
Jak to było, na ile części mieliśmy jako Polacy jajko dzielić?
Jak się nam któremu udało wyjechać gdzieś na saxy (nie do zsrr), to nie słyszałem, żeby nas karano za szaleństwa "naszej rządzącej elyty".
Rozumiem sankcje ekonomiczne, ale polityka to polityka, sport to sport. A winić wszystkich Rosjan po równo za chore ambicje władzy to ?????
Pewnie jutro się dowiemy, że klasyki rosyjskiej muzyki, filmów i innych dzieł kultury obrońcy wolnej Ukrainy zaczną palić na stosie.
Póki jeszcze można, to puszczam na YouTube German albo Ałłe Pugaczową.
Dziadek 2022-03-01 21:16:55
Pzpomnial mi sie scena z Psów Pasikowskiego ( scena na wysypisku smieci)
Olo do Młodego
,,..................................
Jak dorośniesz, to zrozumiesz, że polityka to nie jest dziennik telewizyjny!
Polityka to jesteśmy my! Tu na tym wysypisku śmieci!
Albo stąd uda nam się wyjść, albo tu zostaniemy na zawsze!
Rozumiesz?!"

Tak samo polityka to nie jest przekaz dnia w TV czy gazetach
Polityka to gra interesów, tam gdzie pieniądz wchodzi w gre przebacza się winy najwiekszym zbrodniarzom
A kto pociaga za sznurki razem z Putinem w tym konflikcie niech każdy myślący wywnioskuje bo to proste..
#(@%$*&&* 2022-03-01 21:08:26
Rosjanie, póki będziemy ich traktować "po Europejsku" nie nauczą się, że zmiana na dobre zaczyna się właśnie na nich. Nikt mi nie powie, że Putin rządzi bo chce. Putin rządzi bo przekonał swoimi łzami - łzami pułkownika KGB - większość Rosjan do zmiany konstytucji, żeby umożliwić najbogatszemu mafiozie świata ponowne prezydentury aż do śmierci jego lub ich. Koniec miękkiej gry. To Rosjanie mają Ukrainców na sumieniu, bo to, że Putin ma zapędy imperialistyczne i ma skłonność do nieczystych zagrań było wiadomo już od 1999 roku, jeżeli ktoś wiedział na co patrzy.
Taka polityka wobec Rosyjskich obywateli w dalszej perspektywie będzie skutecznym narzędziem zmian. Słuszna decyzja.
matka 2022-03-01 20:31:53
Co to za człowiek ten dyrektor cos? Brak słów!
Nie dla wojny 2022-03-01 19:53:07
Podszerstku śliczny, jesteś bezmyślnym, zindoktrynowanym, ziejącym nienawiścią narzędziem Twojego wodza. Na szczęście jesteś w coraz mniejszej mniejszości i dla tego jest nadzieja na pokój
qaz 2022-03-01 19:47:22
@kurr, @Podszerstek - pamiętacie dwa "rządy" w 45 ? Jałta była, parady nie było. Więc niech nasi drodzy posłowie napiją się wódki (bo po niej przestają się nienawidzić) i zaczną myśleć. News, że Ukraińcy będą Migami z PL startować jest absurdalny i oby kłamliwy. No chyba, że wcześniej zobaczę 500 myśliwców z Paryża, Berlina, Londynu i paru jeszcze. Dziś wszyscy klaszczą oficjalnie, a po cichu już układają nowy ład. Więc miejmy nadzieję (hahhah), że nasz Sejm ma głębsze myśli jak Bałtyk w porównaniu do Atlantyku.

Rosja będzie skłócona z UE i Chinami. Amerykanie całej UE sprzedadzą uzbrojenie. Trzeba zapłacić. W UE kryzys. Na placu boju zostają USA i Chiny. Ze swoimi animozjami. A co w PL ? Powoli, powoli.
qaz 2022-03-01 19:06:50
Zadziwiające, że po Norymberdze nie kazali 90% Niemców rozstrzelać. Ogarnijcie się.
Wojna to jedno, polityka to drugie, trzecie to Duch Kijowa. Na razie jest szał pał i uprzęży.
kurr 2022-03-01 18:48:34
podszerstek aż tak się nie zapalaj, zostaw siły na walkę z ruskimi jak będą ich czołgi parkować na krupówkach. wtedy trzeba będzie być bohaterem, a nie teraz wyżywać się na jakichś sportowcach. nawet jeńcom wojennym zapewnia się nocleg i jedzenie. jesteś takim bohaterem jak twój prezespan, bo jakoś ostatnio zamilkł podobnie jak w stanie wojennym. pewnie źle znosi wybuchy.
prawnik 2022-03-01 18:16:32
Zachowanie dyrektora COS-U żenujące, ujmując to delikatnie.
Niech wracają Ci młodzi CYWILE do domu. Mam nadzieje, że Ci co dali im nocleg, to Ludzie przez duże L.
Podszerstek 2022-03-01 17:42:31
Do @nie dla wojny
po pierwsze - dla Ciebie żaden "kaczor" ale ewentualnie "pan Prezes Jarosław Kaczyński"
po drugie - mądry i prawy człowiek, taki jak prezes Kaczyński, nawet nie pomyśli o tym, by prowokować i dążyć do wojny.
po trzecie - chwała Bogu, że mamy taki rząd, i prezydenta. Wyobraźcie sobie, co by było na wschodniej granicy, gdyby teraz rządziła ta banda zdrajców i złodziei, co poprzednio.
po czwarte - zachodni politycy nieśmiało, bo jakżeby inaczej - przyznają rację polskiej polityce. ale trudno się wychodzi z tego bagna jurgeltowego, oj trudno. boli odrywanie od koryta...
i po piąte - @nie dla wojny i @kurr - idite na **j, najlepiej z resztą kodziarstwa
franek 2022-03-01 17:28:27
Należało zapakować ich w autobus i zawieźć na granicę z Ukrainą. Niechby tam spojrzeli w oczy ludziom którzy przez chorego putina tracą wszystko.
I nie piszcie mi że to niewinni sportowcy itp dyrdymaly. Każdy z nich ma smartfona z internetem i dostępem do wszelkich informacji więc niech nie udają niewiniatek.
Poza tym nie są to przedszkolaki. Chłopaków w ich wieku putin na wojnę wysyła żeby mordowali ukraińskich cywilów.

Niechby zobaczyli do czego doprowadził ich chory na umyśle wódz.

Niestety, wciąż 90% Rosjan uważa że to misja pokojowa i że Ukraińcy ich witają kwiatami. Bo tak pokazuje ruska tv.
I trzeba ich uświadamiać że są w błędzie
kurr 2022-03-01 15:16:39
staropolskie przysłowie mówi gość w dom bóg w dom. widać kto polak z dziada pradziada
nie dla wojny 2022-03-01 14:28:06
I tak właśnie potęgowana jest nienawiść. Gdyby kaczor zaszalał i wzniecił jakiś konflikt poważny (na razie tylko malutkie) poszlibyście realizować jego zachcianki bez szemrania? pewnie tak, bo to wy jesteście ci dobrzy a wszyscy inni nielubiący kaczora są źli. Wasi synowie marzący o normalnym życiu i karierze choćby sportowej zostali by potraktowani dokładnie jak ci skoczkowie
z boku 2022-03-01 14:06:06
@ ??
Masz racje. Osobiscie bym ruskiego golymi rekami zywota pozbawil ale.... nie badzmy ruskimi pokazmy klase i swoja wyzsza kulture. Moim zdanie nie powinni ich wypraszac z COS skoru juz ich tam zakwaterowali. Jasno i stanowczo wystarczylo dac do zrozumienia ze jezeli popieraja putina to niech sp...ja do niego a jezeli nie popieraja to niech przekaza jemu ze to przez niego sa tak traktowani. Pozwoli im wyjechac do krolewca a jak sie im nie podoba to moga podzielic los ukrainskich dzieci. Ale trzeba tez pamietac ze maja mozliwosc poprosic o azyl.
ciekawska 2022-03-01 13:57:14
Poszukaj sobie w internecie człowieku co mówił chociażby Wiaczesław Barkow o sytuacji na Ukrainie , albo co zrobił Klimow. A później się wypowiadaj na ten temat.
Prawda 2022-03-01 13:54:18
Wojna ma to do siebie, że cierpią niewinni ludzie. Rosyjskie dzieciaki nie będą mogły skakać, a ukraińskie nie będą miały domu, a niektóre stracą ojca, matkę, brata, siostrę ..... Jak ktoś, coś to przypomnę, że to Putin zaczął tą wojnę.
weteranie idź w .... 2022-03-01 13:34:22
ukraińskie dzieci też nie chciało wojny, tylko już nie żyją, 400 cywila do piachu poszło, ale nie rosyjscy sportowy nie są k... winni
?? 2022-03-01 13:29:37
Ludzie ogarnijcie się. Co to za pytania kto ich przenocował? A jak się dowiecie to co zrobicie? Przecież to dzieciaki, sportowcy, ktoś ich przenocował i już. Co oni winni? Jestem przeciw tej wojnie, przeciw zbrodniarzowi putinowi i popieram wszystkie sankcje, a nawet jestem za dołożeniem więcej. Ale nie zachowujmy się jak jakaś dzicz. To są kilkunastoletni chłopcy, którzy od dziecka ciężko trenują i tyle mają z życia. Wykluczyć z zawodów, odesłać do domu, ale nie urządzajcie polowania na czarownice!!!
I love Spisz 2022-03-01 13:23:06
Sportowcy winni czy nie winni wojny. Nie nam oceniać. Na pewno winny jest Putin. Ale jak sankcje na Rosję to i na sportowców.
Podszerstek 2022-03-01 13:11:05
Nikt im krzywdy nie robi, niech wracają do siebie bezpiecznie i szybko.
Taki sobie turysta 2022-03-01 12:48:38
@weteran
Nie udawaj głupa. Znajomi Białorusini cieszą się bardzo, że białoruska drużyna hokejowa, będąca oczkiem w głowie Łukaszenki, jest wywalana skądkolwiek.
Sport w postsowietach jest narzędziem propagandy. Niech Rosjanie widzą, że z taką władzą nigdzie nie zajadą.
Pati 2022-03-01 12:35:34
Tego nie idzie komentować ,szaleństwo ogarna wszystkich.
Weteran 2022-03-01 12:18:54
Ludzie co się z Wami dzieje? Sportowcy nie są winni wojny,oni także na pewno nie chcieliby wojny i nie mają na to wpływu ,jak my nie mamy wpływu na swoich polityków którzy wciagaja Polskę do wojny ,udostępnienie lotnisk itd ,kiedy się opamiętajcie?
krzysiekzG. 2022-03-01 12:07:38
I dobrze . Niech sobie skaczą w rosji ku radości putina - ujeżdżacza oswojonych tygrysów , wybitnego czarnego z pasa k...a. Sport sponsorowany przez bandytów nie cieszy kibiców .
sp 2022-03-01 11:28:51
To nie jest prywatny folwark Daniłowicza!
ciekawska 2022-03-01 11:18:47
Kto ich przyjął na nocleg ?
Supcio 2022-03-01 11:04:36
Wojna, szczególnie ze strony agresora, zawsze zaczyna się od wyjazdu na ćwiczenia, żeby prosty żołnierz nie zaczął się zastanawiać gdzie go wysyłają.
Szkoda młodych sportowców rosyjskich ale bardziej szkoda zabitych i tułających się ukraińskich dzieci.
gogo 2022-03-01 10:35:00
Brawo. Tylko całkowite wykluczenie ,odizolowanie.
Narody .Rosja i teraz również Białoruś, które tak wycierpiały w trakcie drugiej wojny tolerują zabijanie niewinnych ludzi.
Nie wierzę ,że żołnierze myśleli ,że jadą na ćwiczenia.
Supcio 2022-03-01 10:21:58
Soviet go home!
POpieram 2022-03-01 10:11:31
Brawo Panie Danikiewicz i tak powinni wszyscy postępować. Napiszcie prosze kto ich przyjął na kwaterę niech się wszyscy dowiedzą dla kogo dutki są ważniejsze od honoru ?!

Reklama
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Stojący BUFOR ocieplany, emaliowany 500L oraz inne rzeczy z demontażu kotłowni . 793 008 357.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO: ZMYWAK/OBIERAK. Praca stała lub sezonowa. 601 533 566, 18 20 64 305
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  W Gorcach na Sralówkach nowo wybudowana Bacówka do sprzedania. 515 503 494, 18 26 53 977.
 • PRACA | dam
  Bar Rumcajs w Nowym Targu przyjmie do pracy na stanowiska: *Kucharz/Kucharka *Pomoc kuchenna. Wymagane doświadczenie. Nie odpisujemy na sms. 603 055 521.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM GOSPODARCZY, działka 10 ar - GRONKÓW GÓRNY. 510 80 75 74.
 • PRACA | dam
  Praca dla gospodyni domowej wraz z opieką nad dzieckiem. Oferuję pracę od 25 czerwca na cały etat w Poroninie. Wymagana osoba dyspozycyjna, która lubi sprzątać, gotować i spędzać czas z dziećmi i zwierzętami. W celu nawiązania kontaktu napisz SMS:. +48602422522
  Tel.: 48602422522
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA poszukuje do pracy na sezon letni: OSOBY DO KONTROLI WEJŚĆ NA KĄPIELISKO. Więcej informacji pod nr tel. 693 319 707
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA poszukuje do pracy na sezon letni: PIZZERA. Więcej informacji pod nr tel. 693 319 707
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA poszukuje na sezon letni: BARMANKI oraz OSOBY DO OBSŁUGI PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH. Kontakt 693 319 707
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia LOKAL o powierzchni 18 m2, składający się z dwóch pokoi z przeznaczeniem na biuro, gabinet lekarski, kancelarię na ulicy Gimnazjalnej w Zakopanem. Kontakt 501 682 696.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: POKOJOWA/KELNER ŚNIADANIOWY. Oferujemy pracę w systemie zmianowym, lokalizacja w centrum Zakopanego. kontakt 660 636 736
 • SPRZEDAŻ | różne
  KURTKA MOTOCYKLOWA XL Z PODPINKĄ i KASK - mało używane. Tel. 793 008 357.
 • PRACA | dam
  WIZY USA, WYJAZDY, ZIELONA KARTA. 501 809 644
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA, EKSPEDIENTKĘ/-A i KONSERWATORA. 604 102 804, 602 285 793.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIA w centrum Zakopanego - 607 506 428.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINY. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  KAWALERKA UMEBLOWANA Z ANEKSEM KUCHENNYM - DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWO. Zakopane centrum - 600 057 730.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWO NOWE MIESZKANIE 44 m2, Zakopane centrum, częściowo wyposażone - 600 057 730.
 • PRACA | dam
  Masz doświadczenie w sprzedażowej obsłudze grup, eventów i konferencji? PKL Horeca Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY GRUP I KONFERENCJI. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW: - Obsługa rezerwacji konferencyjnych i grupowych - przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków, ustalanie szczegółów, wprowadzanie listy gości do systemu, rozliczanie pobytu grup; - Analiza zapytań, badanie potrzeb, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami w obszarze konferencji eventów i bankietów; - Aktywna sprzedaż pobytów grupowych; - Zarządzanie i monitoring kanałów OTA; - Wdrażanie nowych kanałów sprzedaży usług noclegowych w zarządzanych obiektach; - Nadzór nad przygotowywaniem, przebiegiem wydarzeń oraz ich rozliczenie; - Współpraca pomiędzy działami hotelu a Klientami, identyfikowanie potrzeb, realizacji, oczekiwań Klientów i podnoszenia jakości świadczonych usług; - Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami; - Analiza konkurencji; - Monitorowanie budżetów sprzedażowych i ich optymalizacja; - Współpraca z podwykonawcami i dostawcami usług; - Proponowanie, wdrażanie i analiza nowych rozwiązań, raportowanie; - Dbanie o pozytywny i jakościowy wizerunek Grupy Kapitałowej. WIĘCEJ O STANOWISKU NA: https://www.pkl.pl/post/specjalista-ds-sprzedazy-grup-i-konferencji.html. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "PKL Horeca Specjalista ds. sprzedaży grupowej". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  E-mail: rekrutacja@pkl.pl
  WWW: https://www.pkl.pl/post/specjalista-ds-sprzedazy-grup-i-konferencji.html
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA 840 m2, uzbrojona (woda, prąd), dojazd z drogi gminnej - Białka Tatrzańska. 608 161 516.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię robotników ogólnobudowlanych - budowy od podstaw, docieplenia, wykończenia (flizy, stolarka). Zakopane i okolice. 500160574
  Tel.: 500160574
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • PRACA | dam
  Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej poszukuje osoby na stanowisko : KUCHARZ A\'LA CARTE. Praca w doświadczonym zespole, wysokie wynagrodzenie. Praca na stałe lub na sezon. Możliwość zakwaterowania Zapraszamy do kontaktu tel :. 518259536 www.restauracjagorska.pl rest.gorska@gmail.com
  Tel.: 518259536
  E-mail: rest.gorska@gmail.com
  WWW: www.restauracjagorska.pl
 • PRACA | dam
  Przyjme pracownika budowlanego. 604131899
  Tel.: 604131899
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 889 388 484.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Bezpośrednio Dom w Zębie na widokowej działce 502 621 427 januszwloch@yahoo.com. 739 519 116 januszwloch@yahoo.com
  Tel.: 739
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI KAMIENIARSKIE: OBKŁADKI ELEWACYJNE, POSADZKI, PARAPETY, STOPNIE, OGRODZENIA. FLIZOWANIE. 607 572 312.
 • PRACA | dam
  POMOC W PENSJONACIE. Możliwość zamieszkania. 601 661 661.
 • PRACA | dam
  SZEFOWA KUCHNI - PENSJONAT. Możliwość zamieszkania. 601 661 661.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2023-06-06 14:45 Alicja i Stanisław Marduła, Paweł Skawiński i Jan Krzysztof uhonorowani przez burmistrza (ZDJĘCIA) 2023-06-06 14:30 W czwartek rozpoczyna się ogólnopolski zlot miłośników surwiwalu i bushcraftu 2023-06-06 14:26 Dzień Dziecka na skoczniach w Chochołowie. Zaśpiewała Armia Janosika 2023-06-06 14:00 Pociągi pojawią się tu jesienią lub zimą, już teraz "pieszy pasażer" skorzysta z kultury 2023-06-06 13:00 Mieszkańcy piszą petycję do radnych - chcą Ronda Barei 4 2023-06-06 12:30 Światowa premiera spektaklu "Okulista" 2023-06-06 12:00 Chcę przepisać licznik energii elektrycznej na męża. Wolne terminy w lipcu 2023-06-06 11:30 Po dwóch stronach Tatr. Koncert w Miejskiej Galerii Sztuki 2023-06-06 11:00 Kręcą bajkowy film, po południu kierowców czekają utrudnienia na Gutach 2023-06-06 10:01 Górale pomagają Stasiowi i Antosiowi z Murzasichla 2023-06-06 09:30 Marii Gąsienicy Gładczan 50 lat pracy twórczej 2023-06-06 08:59 Ostrzeżenia przed burzami. Może spaść grad 2023-06-06 08:03 Bijemy lotnicze rekordy 2023-06-05 21:00 Zamknięcia babiogórskich szlaków 2023-06-05 20:00 Przepiękne miejsce w Tatrach. Sceneria niczym z filmu (WIDEO) 2023-06-05 19:30 Prawdziwe życie Elżbiety II. Biografia. Konkurs dla czytelników 2023-06-05 19:00 Duńczyk pierwszy na mecie w Nowym Targu 2023-06-05 18:31 IV Wieczornica z Wyszyńskim 2023-06-05 18:00 Piekielnie fajny dzień dziecka 2023-06-05 17:30 O nartach w Okszy 2023-06-05 17:00 Niebezpieczny upadek z Rysów 2023-06-05 16:59 26-latek demolował samochody przed hotelem w Zakopanem (ZDJĘCIA) 17 2023-06-05 16:15 Poważny wypadek w Dzianiszu. Jest osoba poszkodowana (ZDJĘCIA) 3 2023-06-05 15:31 Co to jest wibor? 2023-06-05 15:00 22-latek poszukiwany listem gończym 9 2023-06-05 14:30 Wieczór górski w "Murowańcu" 2023-06-05 14:00 Słowaccy ratownicy górscy uratowali polskich taterników 2023-06-05 12:30 Na zakopiance zapalił się kontener ze śmieciami (WIDEO) 1 2023-06-05 12:01 Dziś ostatni dzień konkursu na góralską pamiątkę. Głosujemy! 2023-06-05 11:00 Rowerzyści i piesi na jednym chodniku 6 2023-06-05 10:26 Czy naprawa odkurzaczy automatycznych się opłaca? 2023-06-05 10:00 Ciągniki rolnicze kradzione w Andorze i Wielkiej Brytanii trafiły do Szaflar 3 2023-06-05 09:00 Park rozrywki w Ochotnicy Dolnej otwarty 2 2023-06-05 08:00 Muzyczny dialog na trzy różne głosy 2023-06-04 21:43 Podologia z zabawą 2023-06-04 20:59 Awans jest nasz. Piłkarze z Zakopanego awansowali do A-klasy 5 2023-06-04 19:59 Hrubo Watra płonie dla Moniki Gąsienicy Marcinkowskiej 2023-06-04 19:01 To nie był dzień młodzików KS Zakopane (ZDJĘCIA) 2023-06-04 18:30 Liryczna POSA pod znakiem konika polnego 2023-06-04 17:30 Ponad setka zastępów jechała... nie do pożaru (WIDEO, ZDJĘCIA) 12 2023-06-04 16:30 Umościł się nocą miesiączek pod brodą Giewonta, to była truskawkowa pełnia 2023-06-04 15:30 Marsz przeciwko władzy przeszedł też przez Zakopane (ZDJĘCIA, WIDEO) 45 2023-06-04 14:30 Kilkusetmetrowy upadek z Rysów, śmigło poszło w ruch 2023-06-04 14:25 Rzeka ludzi przelewa się warszawskimi ulicami w pochodzie wolności (WIDEO) 23 2023-06-04 14:15 Rodzinny Dzień Dziecka na Równi Krupowej (WIDEO) 2023-06-04 13:59 Tłumy w Krakowie, Rynek Główny wypełnili protestujący 8 2023-06-04 13:15 Setki pielgrzymów na Drodze Papieskiej 3 2023-06-04 12:15 Prezydent Lech Wałęsa i Donald Tusk na czele marszu w Warszawie (WIDEO) 15 2023-06-04 11:19 Górale są już także w stolicy, pod kancelarią premiera zbiera się tłum (WIDEO) 37 2023-06-04 10:20 Górale z miastowymi jadą do Warszawy maszerować przeciwko drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu 17
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-05-15 11:39 1. Ja z Zakopanego kojarzę piwko Zakopiańczyk, całkiem spoko, to chyba browar Pilswezier robił, a teraz to nawet nie wiem, ale takie znane i lubiane miejscowości to powinny mieć swoje piwka właśnie... 2023-05-04 20:43 2. Byłam na koncercie i był świetny 2023-05-02 00:23 3. Widzę Sebastian krauzowicz znowu coś gdzieś otwiera. Gdzie tego chłopa nie było? 2023-04-30 05:33 4. Wspaniałe Spotkanie zorganizowane przez Żonę Poety - Annę Tawłowicz. Gwoli ścisłości, odbyło się w przeddzień imienin Jerzego Tawłowicza, którego 11. rocznica śmierci minęła 25 lutego 2023 roku. Poeci przybyli nie tylko z Podhala, była też poetka ze Szczecina. Spektakl przedstawiony przez Aktorów SCENY A2 oparty był na scenariuszu z 2004 roku, autorstwa Jerzego Tawłowicza "Wiosenne (nie)porządki czyli remanent w mojej szufladzie z wierszami", a głównym punktem programu całego Wydarzenia był Turniej Jednego Wiersza, który wygrał poeta z Krakowa - Robert Marcinkowski. Wszyscy wyłonieni przez publiczność laureaci obdarowani zostali m. in. pięknymi filiżankami ozdobionymi przez znakomitą plastyczkę z Jabłonki - Monikę Tlałkę. Atmosfera była wspaniała, Jurek znów połączył twórców, którzy przeczytali wiele wierszy poświęconych jego Osobie. Można było również uraczyć się przednim poczęstunkiem, który zapewniła Żona Poety. 2023-04-16 23:02 5. @serio nie ma ofiar, wg kk :D 2023-04-13 21:49 6. a w obronie ofiar jp2 kiedy marsz? 2023-03-20 20:15 7. Przecudnie, jaki spokój duszy dają te obrazy. Jestem zaczarowana. Ukłony i gratulacje dla Artystki. Nigdy nie byłam w tej kawiarni!! Dla tych obrazów tam pójdę. 2023-02-28 03:12 8. ja nie kupuje tej narracji. Idź do wojska - bądź "zdziwiony" że zginiesz na froncie, misji pokojowej, na ćwiczeniach na poligonie etc. Albo w TOPR- to naczelnik mówi do spotkanego zakopiańczyka: "Pan z nami pójdzie na 4 lata kontraktu"? no nie. To nie Rosja. Tu się kandydata tak nie wciela. Jeżeli ktoś nie akceptuje ryzyka szuka pracy w biurze/sklepie. Z dala od służby ratowniczej. 2023-02-24 23:22 9. najlepsze było to że samochody różnych służb zaparkowały i zablokowały chodnik - Brawo piękny przykład. 2023-02-17 13:19 10. Brakowało jeszcze toastów i drink baru...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Album TP

Bojcorka