2022-03-01 19:00:50

Zakopane

Rosyjscy skoczkowie wyproszeni z hotelu COS w Zakopanem. Nie wystartują w mistrzostwach

Rosyjskich skoczków nie ma na dzisiejszych listach treningowych w ramach odbywających się w Zakopanem Mistrzostw Świata w Konkurencjach Klasycznych. Zostali też przeniesieni z hotelu Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

- Decyzja o przeniesieniu rosyjskich skoczków z hotelu Centralnego Ośrodka Sportu należała do mnie. Ma oczywiście związek z agresją na Ukrainę. Skoczkowie nie zostali jednak wyrzuceni z hotelu, a przeniesieni na prywatne kwatery - powiedział Tygodnikowi Sebastian Danikiewicz, dyrektor COS w Zakopanem.


Rosyjskich zawodników nie ma też na listach startowych rozpoczynających się dziś treningów w ramach Mistrzostw Świata w Konkurencjach Klasycznych. O godz. 12 ma pojawić się oficjalny komunikat o wykluczeniu rosyjskiej kadry z zawodów w Zakopanem
Wczoraj informowaliśmy o tym, że Minister Sportu Kamil Bortniczuk stwierdził, że jeżeli FIS dopuści skoczków z Rosji do zawodów to zostaną one odwołane: [24tp.pl] Nie zgadzamy się na to, aby w mistrzostwach w Zakopanem wystartowali Rosjanie   

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Kli 2022-03-02 10:48:07
Wczoraj wieczór oglądałe program propagandowy Polsatu z Panią Gozdyrą. Co za bzdury, uśmiałem się do łez. Redaktorka zadawała pytania i sama na nie odpowiadała poprawnie politycznie. Ani pseudo satyryk Jan Pietrzak.
gosc69js 2022-03-02 09:41:35
Bandyta i zbrodniarz wojenny Putin to typowy TCHÓRZ chowający się w swoim bunkrze za plecami generałów. Morderca kobiet i dzieci!!! Oto jego prawdziwe oblicze. Chwała wolnej , walecznej i niepodległej Ukrainie!!!
coming out 2022-03-02 07:47:45
@ dziadeek, z całym szacunkiem, ale wyjazd na saksy, to wyjazd na saksy. Emigracja, czy to polityczna, czy ekonomiczna, to emigracja. A sportowcy, to ani na saksy do nas nie przyjechali, ani tym bardziej nie wyemigrowali. No chyba, że któryś z nich... ale to powinien zgłosić NIEZWŁOCZNIE, zaraz po przybyciu do nas. Tymczasem oni przyjechali tutaj niejako służbowo. Reprezentują konkretny kraj. Występują w jego barwach!
@ obrońca z urzędu, nie wiedziałem, że Putina nie stać na "papugę". Że ty musisz robić to z urzędu. Zapomniałeś jeszcze dodać na końcu "paliaczki", cieławieczku...
Michał Małek 2022-03-02 07:01:49
@yajami omate
Zastanów się co piszesz młody ukraiński biathlonista zginął broniąc Kijowa.
Nie tędy droga 2022-03-02 05:23:40
Cóż za "bohater" z p. Danikiewicza, ale chyba w inny spodoba można pomóc u
Ukraincom.
Yajami Omate 2022-03-02 05:12:19
A jakich to zimowych sportowców ma ukraina?
obrońca z urzędu 2022-03-02 04:18:23
Rozumiem, że wszyscy popierających dyrektora cosu z nim na czele jesteście za pokojem na świecie i przeciw wojnie. Oj człowieczki....
Michał Małek 2022-03-01 22:57:40
Brawo dka dyrektora COS ukraińscy sportowcy giną a ruscy sportowcy bawią się na śniegu.
#&$&#&$& 2022-03-01 22:26:02
@dziadeek
Skoro już przy historii jesteśmy to przypomnij proszę jak Rosjanie traktowali w 1945 roku zwykłych obywateli Niemiec wiedząc, że kilka lat wcześniej sami wybrali na kanclerza Hitlera?
Nie przypominam sobie delikatnego traktowania i przyjemnych rozgrywek sportowych.
omega 2022-03-01 22:13:23
Nick dziadeek
Zgoda Czy zwykły Rosjanin jest winny szaleństwom Putina.
A co do wolnej Ukrainy. Podejrzewam że za jakiś czas beda pisana na nowo historia o Wołyniu( nie chcialem tego argumentu uzywac w obliczu wojny) ale widąć że nastepuje jakiś amok.
W tej nie wiem co sie dzieje w POLSCE.
dziadeek 2022-03-01 21:31:18
Mnie się to nie podoba!
U nas też nie dawno była wojna i sankcje. I coo? Jaruzelski, ktoś z jego ekipy czy armia urzędasów i agentów co to lizała im d@pska stała o piątej rano za chlebem?
Jak to było, na ile części mieliśmy jako Polacy jajko dzielić?
Jak się nam któremu udało wyjechać gdzieś na saxy (nie do zsrr), to nie słyszałem, żeby nas karano za szaleństwa "naszej rządzącej elyty".
Rozumiem sankcje ekonomiczne, ale polityka to polityka, sport to sport. A winić wszystkich Rosjan po równo za chore ambicje władzy to ?????
Pewnie jutro się dowiemy, że klasyki rosyjskiej muzyki, filmów i innych dzieł kultury obrońcy wolnej Ukrainy zaczną palić na stosie.
Póki jeszcze można, to puszczam na YouTube German albo Ałłe Pugaczową.
Dziadek 2022-03-01 21:16:55
Pzpomnial mi sie scena z Psów Pasikowskiego ( scena na wysypisku smieci)
Olo do Młodego
,,..................................
Jak dorośniesz, to zrozumiesz, że polityka to nie jest dziennik telewizyjny!
Polityka to jesteśmy my! Tu na tym wysypisku śmieci!
Albo stąd uda nam się wyjść, albo tu zostaniemy na zawsze!
Rozumiesz?!"

Tak samo polityka to nie jest przekaz dnia w TV czy gazetach
Polityka to gra interesów, tam gdzie pieniądz wchodzi w gre przebacza się winy najwiekszym zbrodniarzom
A kto pociaga za sznurki razem z Putinem w tym konflikcie niech każdy myślący wywnioskuje bo to proste..
#(@%$*&&* 2022-03-01 21:08:26
Rosjanie, póki będziemy ich traktować "po Europejsku" nie nauczą się, że zmiana na dobre zaczyna się właśnie na nich. Nikt mi nie powie, że Putin rządzi bo chce. Putin rządzi bo przekonał swoimi łzami - łzami pułkownika KGB - większość Rosjan do zmiany konstytucji, żeby umożliwić najbogatszemu mafiozie świata ponowne prezydentury aż do śmierci jego lub ich. Koniec miękkiej gry. To Rosjanie mają Ukrainców na sumieniu, bo to, że Putin ma zapędy imperialistyczne i ma skłonność do nieczystych zagrań było wiadomo już od 1999 roku, jeżeli ktoś wiedział na co patrzy.
Taka polityka wobec Rosyjskich obywateli w dalszej perspektywie będzie skutecznym narzędziem zmian. Słuszna decyzja.
matka 2022-03-01 20:31:53
Co to za człowiek ten dyrektor cos? Brak słów!
Nie dla wojny 2022-03-01 19:53:07
Podszerstku śliczny, jesteś bezmyślnym, zindoktrynowanym, ziejącym nienawiścią narzędziem Twojego wodza. Na szczęście jesteś w coraz mniejszej mniejszości i dla tego jest nadzieja na pokój
qaz 2022-03-01 19:47:22
@kurr, @Podszerstek - pamiętacie dwa "rządy" w 45 ? Jałta była, parady nie było. Więc niech nasi drodzy posłowie napiją się wódki (bo po niej przestają się nienawidzić) i zaczną myśleć. News, że Ukraińcy będą Migami z PL startować jest absurdalny i oby kłamliwy. No chyba, że wcześniej zobaczę 500 myśliwców z Paryża, Berlina, Londynu i paru jeszcze. Dziś wszyscy klaszczą oficjalnie, a po cichu już układają nowy ład. Więc miejmy nadzieję (hahhah), że nasz Sejm ma głębsze myśli jak Bałtyk w porównaniu do Atlantyku.

Rosja będzie skłócona z UE i Chinami. Amerykanie całej UE sprzedadzą uzbrojenie. Trzeba zapłacić. W UE kryzys. Na placu boju zostają USA i Chiny. Ze swoimi animozjami. A co w PL ? Powoli, powoli.
qaz 2022-03-01 19:06:50
Zadziwiające, że po Norymberdze nie kazali 90% Niemców rozstrzelać. Ogarnijcie się.
Wojna to jedno, polityka to drugie, trzecie to Duch Kijowa. Na razie jest szał pał i uprzęży.
kurr 2022-03-01 18:48:34
podszerstek aż tak się nie zapalaj, zostaw siły na walkę z ruskimi jak będą ich czołgi parkować na krupówkach. wtedy trzeba będzie być bohaterem, a nie teraz wyżywać się na jakichś sportowcach. nawet jeńcom wojennym zapewnia się nocleg i jedzenie. jesteś takim bohaterem jak twój prezespan, bo jakoś ostatnio zamilkł podobnie jak w stanie wojennym. pewnie źle znosi wybuchy.
prawnik 2022-03-01 18:16:32
Zachowanie dyrektora COS-U żenujące, ujmując to delikatnie.
Niech wracają Ci młodzi CYWILE do domu. Mam nadzieje, że Ci co dali im nocleg, to Ludzie przez duże L.
Podszerstek 2022-03-01 17:42:31
Do @nie dla wojny
po pierwsze - dla Ciebie żaden "kaczor" ale ewentualnie "pan Prezes Jarosław Kaczyński"
po drugie - mądry i prawy człowiek, taki jak prezes Kaczyński, nawet nie pomyśli o tym, by prowokować i dążyć do wojny.
po trzecie - chwała Bogu, że mamy taki rząd, i prezydenta. Wyobraźcie sobie, co by było na wschodniej granicy, gdyby teraz rządziła ta banda zdrajców i złodziei, co poprzednio.
po czwarte - zachodni politycy nieśmiało, bo jakżeby inaczej - przyznają rację polskiej polityce. ale trudno się wychodzi z tego bagna jurgeltowego, oj trudno. boli odrywanie od koryta...
i po piąte - @nie dla wojny i @kurr - idite na **j, najlepiej z resztą kodziarstwa
franek 2022-03-01 17:28:27
Należało zapakować ich w autobus i zawieźć na granicę z Ukrainą. Niechby tam spojrzeli w oczy ludziom którzy przez chorego putina tracą wszystko.
I nie piszcie mi że to niewinni sportowcy itp dyrdymaly. Każdy z nich ma smartfona z internetem i dostępem do wszelkich informacji więc niech nie udają niewiniatek.
Poza tym nie są to przedszkolaki. Chłopaków w ich wieku putin na wojnę wysyła żeby mordowali ukraińskich cywilów.

Niechby zobaczyli do czego doprowadził ich chory na umyśle wódz.

Niestety, wciąż 90% Rosjan uważa że to misja pokojowa i że Ukraińcy ich witają kwiatami. Bo tak pokazuje ruska tv.
I trzeba ich uświadamiać że są w błędzie
kurr 2022-03-01 15:16:39
staropolskie przysłowie mówi gość w dom bóg w dom. widać kto polak z dziada pradziada
nie dla wojny 2022-03-01 14:28:06
I tak właśnie potęgowana jest nienawiść. Gdyby kaczor zaszalał i wzniecił jakiś konflikt poważny (na razie tylko malutkie) poszlibyście realizować jego zachcianki bez szemrania? pewnie tak, bo to wy jesteście ci dobrzy a wszyscy inni nielubiący kaczora są źli. Wasi synowie marzący o normalnym życiu i karierze choćby sportowej zostali by potraktowani dokładnie jak ci skoczkowie
z boku 2022-03-01 14:06:06
@ ??
Masz racje. Osobiscie bym ruskiego golymi rekami zywota pozbawil ale.... nie badzmy ruskimi pokazmy klase i swoja wyzsza kulture. Moim zdanie nie powinni ich wypraszac z COS skoru juz ich tam zakwaterowali. Jasno i stanowczo wystarczylo dac do zrozumienia ze jezeli popieraja putina to niech sp...ja do niego a jezeli nie popieraja to niech przekaza jemu ze to przez niego sa tak traktowani. Pozwoli im wyjechac do krolewca a jak sie im nie podoba to moga podzielic los ukrainskich dzieci. Ale trzeba tez pamietac ze maja mozliwosc poprosic o azyl.
ciekawska 2022-03-01 13:57:14
Poszukaj sobie w internecie człowieku co mówił chociażby Wiaczesław Barkow o sytuacji na Ukrainie , albo co zrobił Klimow. A później się wypowiadaj na ten temat.
Prawda 2022-03-01 13:54:18
Wojna ma to do siebie, że cierpią niewinni ludzie. Rosyjskie dzieciaki nie będą mogły skakać, a ukraińskie nie będą miały domu, a niektóre stracą ojca, matkę, brata, siostrę ..... Jak ktoś, coś to przypomnę, że to Putin zaczął tą wojnę.
weteranie idź w .... 2022-03-01 13:34:22
ukraińskie dzieci też nie chciało wojny, tylko już nie żyją, 400 cywila do piachu poszło, ale nie rosyjscy sportowy nie są k... winni
?? 2022-03-01 13:29:37
Ludzie ogarnijcie się. Co to za pytania kto ich przenocował? A jak się dowiecie to co zrobicie? Przecież to dzieciaki, sportowcy, ktoś ich przenocował i już. Co oni winni? Jestem przeciw tej wojnie, przeciw zbrodniarzowi putinowi i popieram wszystkie sankcje, a nawet jestem za dołożeniem więcej. Ale nie zachowujmy się jak jakaś dzicz. To są kilkunastoletni chłopcy, którzy od dziecka ciężko trenują i tyle mają z życia. Wykluczyć z zawodów, odesłać do domu, ale nie urządzajcie polowania na czarownice!!!
I love Spisz 2022-03-01 13:23:06
Sportowcy winni czy nie winni wojny. Nie nam oceniać. Na pewno winny jest Putin. Ale jak sankcje na Rosję to i na sportowców.
Podszerstek 2022-03-01 13:11:05
Nikt im krzywdy nie robi, niech wracają do siebie bezpiecznie i szybko.
Taki sobie turysta 2022-03-01 12:48:38
@weteran
Nie udawaj głupa. Znajomi Białorusini cieszą się bardzo, że białoruska drużyna hokejowa, będąca oczkiem w głowie Łukaszenki, jest wywalana skądkolwiek.
Sport w postsowietach jest narzędziem propagandy. Niech Rosjanie widzą, że z taką władzą nigdzie nie zajadą.
Pati 2022-03-01 12:35:34
Tego nie idzie komentować ,szaleństwo ogarna wszystkich.
Weteran 2022-03-01 12:18:54
Ludzie co się z Wami dzieje? Sportowcy nie są winni wojny,oni także na pewno nie chcieliby wojny i nie mają na to wpływu ,jak my nie mamy wpływu na swoich polityków którzy wciagaja Polskę do wojny ,udostępnienie lotnisk itd ,kiedy się opamiętajcie?
krzysiekzG. 2022-03-01 12:07:38
I dobrze . Niech sobie skaczą w rosji ku radości putina - ujeżdżacza oswojonych tygrysów , wybitnego czarnego z pasa k...a. Sport sponsorowany przez bandytów nie cieszy kibiców .
sp 2022-03-01 11:28:51
To nie jest prywatny folwark Daniłowicza!
ciekawska 2022-03-01 11:18:47
Kto ich przyjął na nocleg ?
Supcio 2022-03-01 11:04:36
Wojna, szczególnie ze strony agresora, zawsze zaczyna się od wyjazdu na ćwiczenia, żeby prosty żołnierz nie zaczął się zastanawiać gdzie go wysyłają.
Szkoda młodych sportowców rosyjskich ale bardziej szkoda zabitych i tułających się ukraińskich dzieci.
gogo 2022-03-01 10:35:00
Brawo. Tylko całkowite wykluczenie ,odizolowanie.
Narody .Rosja i teraz również Białoruś, które tak wycierpiały w trakcie drugiej wojny tolerują zabijanie niewinnych ludzi.
Nie wierzę ,że żołnierze myśleli ,że jadą na ćwiczenia.
Supcio 2022-03-01 10:21:58
Soviet go home!
POpieram 2022-03-01 10:11:31
Brawo Panie Danikiewicz i tak powinni wszyscy postępować. Napiszcie prosze kto ich przyjął na kwaterę niech się wszyscy dowiedzą dla kogo dutki są ważniejsze od honoru ?!

Reklama
 • PRACA | dam
  DZIEWCZYNĘ na sezon letni DO SKLEPU ODZIEŻOWEGO W ZAKOPANEM - 604 488 507
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA, ul. Królewska 27b Kościelisko, w cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, w okresie letnim rowery. Widok na całe Tatry Zachodnie. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY, ul. Mocarni Boczna 3 Kościelisko, w cenie pobytu wliczony parking, grill, sala bilardowa, w okresie letnim rowery. Widok centralnie na 30km Tatr. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących góry i przygodę. Razem z nami będziesz mógł zapewnić ludziom wymarzony wypoczynek. Poznaj nas: Polskie Koleje Linowe S.A. są liderem wśród operatorów kolei linowych w Polsce, jednym z największych pracodawców na Podhalu. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO. Miejsce pracy: Zakopane, Kasprowy Wierch. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Obsługa ruchu turystycznego, - Obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż biletów, - Udzielanie informacji klientom o atrakcjach i ofercie ośrodka, - Profesjonalna obsługa klienta, - Dbałość o bardzo dobry wizerunek ośrodka, - Wykonywanie prac porządkowych i przygotowawczych przy uruchomieniu urządzeń transportu linowego, - Pomoc przy obsłudze kolei linowych i pozostałych urządzeń, - Wykonywanie prac budowlanych, konserwacyjnych i remontowych. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Wykształcenia zawodowego, średniego lub wyższego, - Wysokiej kultury osobistej, - Mile widziana praktyczna znajomość obsługi komputera, - Mile widziane posiadanie uprawnień TDT w zakresie obsługi i konserwacji kolei, - Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych będzie dodatkowym atutem, - Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - Umiejętności pracy w zespole, - Optymizmu, sumienności i zaangażowania, - Dyspozycyjności, - Warunków zdrowotnych umożliwiających pracę w terenach górskich i pracę na wysokości. OFERUJEMY: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Możliwość zdobywania wiedzy od doświadczonych współpracowników, - Karty Rodzinne uprawniające do zniżek na produkty i usługi w ośrodkach PKL. OSOBY ZAINTERESOWANE rekrutacją prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "Pracownik obsługi ruchu turystycznego Kasprowy". Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w turystyce i gastronomii? Poznaj nas: PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL, jednym z największych pracodawców na Podhalu. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU HORECA. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Prowadzenie komunikacji w naszych kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram, rozwój kanałów: Twitter, TikTok, LinkedIN), - Współtworzenie, wdrożenie i koordynacja komunikacji w social mediach (w tym: treści, wpisów, relacji, filmów), - Wdrażanie najnowszych trendów do komunikacji w social mediach w obszarze HoReCa, - Redagowanie treści na strony www, - Pozyskiwanie influencerów do współpracy marketingowej, - Monitorowanie i analizowanie rynku, raportowanie wyników, - Analizowanie efektywności prowadzonych działań, proponowanie nowych rozwiązań, - Udział w projektach, akcjach marketingowych i eventach, - Tworzenie prostych kreacji graficznych, prezentacji, - Współpraca z agencjami reklamowymi, - Zarządzanie budżetem marketingowym, - Dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Kapitałowej. WYMAGANIA: - Wykształcenie min. średnie, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata, mile widziane doświadczenie w branży HoReCa, - Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, - Wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia grafik i edycji video, - Znajomość narzędzi, tworzenie kampanii Google Ads i innych form płatnych reklam, - Znajomość Google Analytics, - Znajomość najnowszych narzędzi marketingowych związanych z automatyzowaniem procesów (CRM, marketing automation, email marketing, optymalizacja wyszukiwarki), - Podstawowa znajomość zagadnień SEO/SEM, - Mile widziana praktyczna znajomość programów graficznych typu Photoshop, Canva, - Mile widziane umiejętności copywriterskie, - Kreatywność i pomysłowość, innowacyjność, - Umiejętność pracy w zespole, - Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, - Proaktywne podejście do powierzanych zadań i nastawienie na osiąganie celów, - Mobilność, prawo jazdy kat. B, - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - Zdolności fotograficzne będą dodatkowym atutem. OFERUJEMY: - Pracę w rozwijającej się Firmie, - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Przyjazną atmosferę pracy, - Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy. APLIKACJE zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "Specjalista ds. marketingu HORECA". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ MIESZKANIE W NOWYM TARGU, UMEBLOWANE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  DAM PRACĘ W KINIE VR (ROZRYWKA) - ZAKOPANE. 572 656 665
 • SPRZEDAŻ | różne
  OKAZYJNIE - KOMPLET WYPOCZYNKOWY - NOWY - popielaty - 664 980 967.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA POD BUDOWĘ BACÓWKI W GORCACH. 503 868 728.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MIŃSK 125, stan b. dobry. 18 28 514 00.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA DWA LOKALE I piętro, w sumie ok. 140 m2. Możliwość dostosowania do klienta. Waksmund. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ KAT. T (TRAKTOR + SZAMBIARKA) - WAKSMUND. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy: KUCHARZ/- RKA A`LA CARTE / POMOC KUCHENNA w małym hotelu 4*. Umowa o pracę, spokojny tryb pracy. Tel. 792276261
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy KUCHARZA, POMOCE KUCHENNE i KELNERKI. Tel. 600 035 355, 600 035 080.
 • PRACA | dam
  PRACOWNIK NA STACJĘ PALIW. Wymagane: obsługa komputera, dyspozycyjność. Tel. 603 078 775
 • PRACA | dam
  Restauracja na Krupówkach zatrudni KELNERKĘ/-A oraz PANIĄ NA ZMYWAK - POMOC KUCHENNĄ. 668 404 790
 • PRACA | dam
  Restauracja DOMINOS zatrudni PIZZERA oraz DOSTAWCĘ. 668 404 790
 • PRACA | dam
  Przyjmę pracownika znającego się na pracy do zakładu garbarskiego. 888267329
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osoby na stanowisko : Recepcjonistki/ Recepcjonisty do niewielkiego nowo powstałego Aparthotelu House Friends & Spa Zakopane. Oferujemy: elastyczny grafik, wysokie wynagrodzenie, pracę w doświadczonym zespole. Zapraszamy do kontaktu. 698108109 www.hardahouse.pl mng.hoteloffice@gmail.com
  Tel.: 698108109
 • PRACA | dam
  Do nowo powstałej restauracji w Aparthotel Harda House Friends & Spa w Zakopanem. Poszukujemy osoby na stanowisko : Kucharz śniadaniowy. Bardzo dobre warunki pracy, wysokie wynagrodzenie, umowa o pracę, elastyczny grafik Zapraszamy do kontaktu ! tel. 608506785 www.hardahouse.pl ewelinabaran1994@gmail.com
  Tel.: 608506785
 • PRACA | dam
  MŁODĄ KOBIETĘ (niepalącą) DO SPRZĄTANIA W DOMU JEDNORODZINNYM obok Zakopanego, 2 razy w tygodniu. Warunki do ustalenia. 698 506 913
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • USŁUGI | budowlane
  OKUCIA BALKONÓW, RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 600 998 377.
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie pracowników budowlanych do montażu altan i budowy domów drewnianych. 692 193 449.
 • USŁUGI | inne
  SERWIS OGRODOWY, MYCIE TARASÓW I KOSTKI POD CIŚNIENIEM, SPRZĘTANIE BIUR I MIESZKAŃ. 664 603 415.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO: ZMYWAK/OBIERAK. Praca stała lub sezonowa. Wynagrodzenie 17-18zł netto/godz.. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI POMOC KUCHENNĄ. Praca stała lub sezonowa. Wynagrodzenie od 18zł netto plus premia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  OSOBĘ DO POMOCY W GABINECIE KOSMETYCZNYM w Zakopanem (porządki, pakowanie narzędzi, rejestracja ) - na okres wakacji. może być uczennica. Tel. 600801308
 • PRACA | dam
  DO WYNAJĘCIA STANOWISKO MANICURE W DZIAŁAJĄCYM GABINECIE KOSMETYCZNYM w Zakopanem. Tel. 600801308
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni KUCHARKĘ, lub KUCHARKĘ ŚNIADANIOWĄ na co drugi dzień. 666378357.
 • PRACA | dam
  Poszukiwana OSOBA DO PRAC OGÓLNOBUDOLANYCH.I WYKOŃCZENIOWYCH. 789 321 805.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy KUCHARZY, BARMANÓW, KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • PRACA | dam
  Przyjmę DO ZAKŁADU KUSNIERSKIEGO. Praca cały rok. Przyjmę KRAWCOWĄ. Szycie na miejscu lub chałupniczo. 601 789 299.
 • PRACA | dam
  PIZZERIA Da Grasso w Nowym Targu zatrudni od zaraz KELNERA/KĘ. Praca stała, dobre wynagrodzenie. 508256350.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE tanio i solidnie, zacieranie mechaniczne, technika silosowa. Realizujemy małe i duże obiekty 18 26 550 39, 503 532 680.
 • USŁUGI | budowlane
  WYLEWKI MASZYNOWE tanio i solidnie. 18 26 550 39, 503 532 680.
 • PRACA | dam
  Przyjmę TYNKARZY LUB BRYGADY TYNKARZY. 503 532 680.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE DACHÓW, OBRÓBKI KOMINÓW, ATTYK, GZYMSÓW. PRACE NA RĄBEK STOJĄCY, RĘCZNY I MASZYNOWY. DACHÓWKA. 534 428 571.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE - Andrzej Kasperek. PRZEKRYCIE I KRYCIE DACHÓW, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 889 388 484.
 • PRACA | dam
  PIZZERIA Da Grasso w Nowym Targu zatrudni KELNERA/KĘ. Praca zmianowa. Dobre warunki, umowa o pracę. 508256350.
 • PRACA | dam
  Dom Opieki dla osób starszych w Zakopanem zatrudni pracownika na etacie pokojowej. Umowa o prace, pełen etat. 698673260
  Tel.: 698673260
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Gronkowie przyjmie od zaraz PIEKARZA. Praca stała w dzień. 18 26 560 90.
 • PRACA | dam
  Przyjme pracownika na dachy. 889002580 Biuro@dachy.podhale.pl
  Tel.: 889002580
 • PRACA | dam
  Delikatesy "Centrum" w Poroninie zatrudni SPRZEDAWCZYNIĘ. 665 00 34 35.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni PANIĄ DO SPRZĄTANIA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 57 23 12.
 • PRACA | dam
  Przyjmę PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-07-02 16:10 Jedna osoba poszkodowana po kolizji auta z motocyklem 2022-07-02 16:10 Piknik: Gramy dla PSONI 2022-07-02 15:44 W asyście policji na sygnale spod Giewontu do Zabrza, żeby przeszczepić nerkę 1 2022-07-02 15:40 Parkingowa ścieżka rowerowa, to jak my mamy tędy przejeżdżać? 1 2022-07-02 14:59 Wielki klaps na Placu Niepodległości, ruszył największy festiwal filmowy pod Giewontem 2022-07-02 14:15 Turyści dziś wybierają Krupówki zamiast Tatr i mamy małe korki 1 2022-07-02 14:04 Wieczorne PoSzlaki w Centrum Edukacji TPN 2022-07-02 13:25 Tratwą, pontonem czy kajakiem, zobaczcie czym ludzie pływają po Dunajcu (WIDEO) 2022-07-02 13:04 Wokół aury Wandy Rutkiewicz i nie tylko 2022-07-02 12:45 BP znika z centrum uzdrowiska - co zastąpi światową markę? 2022-07-02 12:00 Lecicie? Przybywajcie na lotnisko dużo wcześniej! 2022-07-02 10:59 Bieg Marduły wystartował bladym świtem, by biegaczom nie zagroziły burze 2022-07-02 09:59 Pomimo deszczowej pogody ruszyli posprzątać Tatry (WIDEO) 3 2022-07-02 09:00 Angielskie, francuskie, niemieckie i polskie pieśni modernizmu wybrzmiały w Atmie 2022-07-02 09:00 Szarlotka po pienińsku 2022-07-02 08:00 Larysa Knap na okładce magazynu Offset. Zobaczcie zdjęcia projektantki z lambroghini 2022-07-01 21:46 Pierwsza burza przeszła na północ od Czarnego Dunajca 2 2022-07-01 21:29 Koncert Zakopower. Zaśmiecanie Tatr jest jak zaśmiecanie duszy (WIDEO, ZDJĘCIA) 5 2022-07-01 20:45 Nowa Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej na ukończeniu 2 2022-07-01 20:01 Słowacy szkolili się pod okiem instruktorów TOPR 2022-07-01 19:15 Praca między Łopuszną a Harklową wre 1 2022-07-01 18:49 Niezwykle rzadki owad zaobserwowany na Podhalu 11 2022-07-01 18:32 Wierzbówka kiprzyca już kwitnie 2022-07-01 17:45 Znany nowotarski biznesmen kupił sanatorium w Rabce 1 2022-07-01 17:32 Strażacy zapraszają w niedzielę na festyn 2022-07-01 16:59 Uniwersytet Ekonomiczny zrywa współpracę z Podhalanką 2022-07-01 16:58 W poniedziałek ostatnie pożegnanie znanego zakopiańskiego adwokata 2022-07-01 16:21 Gdzie w góry na weekend. Konkurs dla czytelników 2022-07-01 16:16 Ratownicy GOPR szkolili flisaków na Dunajcu 1 2022-07-01 15:45 Grillowanie - jak się przygotować do sezonu letniego? 2022-07-01 15:30 Znów nowotarski rynek zamienia się w wielką stołówkę 2022-07-01 15:00 Znamy szczegóły śmiertelnego wypadku na zakopiance 2 2022-07-01 14:57 Ruda Wanda i Opcio - tatrzańska znajomość 2022-07-01 14:32 Prawie 34 stopnie w cieniu w Nowym Targu 4 2022-07-01 14:22 Gdzie szukać schronienia gdy w mieście żar leje się z nieba? 2022-07-01 14:20 Burze, silny wiatr, możliwy grad. Ostrzeżenie meteo 2022-07-01 14:17 Nowości w programie Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem 2022-07-01 13:10 Polskie Koleje Linowe otworzyły kolejkę gondolową nad Soliną (WIDEO) 4 2022-07-01 13:00 Rano ryba bierze 2022-07-01 12:13 Tak możesz się schłodzić w Zakopanem 1 2022-07-01 11:38 Miasteczko akcji czyste Tatry już działa. Dziś koncert Zakopower 2022-07-01 11:00 Czy parking naprawdę musi być oznaczony w ten sposób 9 2022-07-01 10:22 Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien i drzwi? 2022-07-01 10:18 Terapia online coraz bardziej popularna 2022-07-01 09:59 Niezwykły pokaz z przeszłością w tle 2022-07-01 08:59 Kopieniec i bezchmurne niebo o poranku (ZDJĘCIA, WIDEO) 2022-06-30 21:30 Krupówki na początku wakacji. Tłumów brak (WIDEO) 3 2022-06-30 21:00 Nie żyje druh Bogumił Łojek 2022-06-30 20:20 Czy ktoś poznaje swoją papugę? 4 2022-06-30 20:01 Zrobić fujarkę to jest coś
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-07-02 15:56 1. Osioł jakiś kazał postawić słupki przy chodniky aby czasem pieszy nie wszedł na trawnik bo to byłoby potworne wykroczenie, a od ulicy uznali że jest ok. Zakopane jest to jedno z najmniej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w Polsce. Kiedyś policja pilnowała aby piesi nie przechodzili przez Staszica w niedozwolonym miejscu i dawali mandaty, taki ów kraj po......ny mamy. 2022-07-02 15:53 2. Mógł się zgłosić do TOPRu to by go śmigłem podrzucili. 2022-07-02 14:50 3. "Tak jak 85-lat temu spełniały się marzenia związane z powstaniem kolei na Kasprowy Wierch, tak dzisiaj jesteśmy świadkami realizacji inwestycji wpisującej się w oczekiwania turystów odwiedzających Bieszczady, jak i okolicznych mieszkańców" Nie wiem czy ktoś turystów i mieszkańców pytał o zdanie. Raczej była to decyzja partyjna. A jak już przywołujemy budowę kolei na Kasprowy: "Budowa kolei wywołała żywą dyskusję społeczną, protestowali przeciwko niej, zaraz po ujawnieniu projektów w marcu 1934, głównie działacze ochrony przyrody, choć oprócz Państwowej Rady Ochrony Przyrody przeciwne budowie były też 94 towarzystwa i instytucje naukowe i turystyczne. W odpowiedzi na rozpoczęcie budowy kolei i równoczesnego łamania obowiązującego wtedy prawa (rozporządzenia Prezydenta RP o ochronie lasów, o prawie budowlanym, ustawie o ochronie przyrody, ustawie o koncesjach na koleje i inne) do dymisji podała się cała ówczesna Państwowa Rada Ochrony Przyrody wraz z przewodniczącym Komitetu Ochrony Przyrody w Krakowie - prof. Władysławem Szaferem" Już wtedy wiedzieli że kolejka przyczyni się do degradacji przyrody i jak dzisiaj widzimy mieli całkowitą rację. Natomiast orędownicy budowy nie byli jednak tak dalekowzroczni by przewidzieć że kiedyś kolej będzie przedmiotem sprzedaży i defraudacji majątku narodowego. "przy jednoczesnym zachowaniu charakteru i naturalnych walorów środowiskowych tego miejsca" To raczej jest nie do pogodzenia. Takie banialuki może opowiadać jedynie osoba licząca na zyski z inwestycji. "W budynku stacji początkowej znajdują się multimedialne atrakcje, które zapewniają rozrywkę zarówno starszym, jak i młodszym gościom ośrodka PKL" I może wystarczyłoby poprzestać na tej dolnej stacji. Znikome koszty inwestycji a ile atrakcji na tak małej powierzchni. Sukces inwestycyjny i multimedialny gwarantowany. A tak to nie wiadomo jak wyjdzie. Kasprowy na pewno to nie będzie. "wreszcie wyruszymy w niezapomnianą i pełną ekscytacji podróż na Górę Jawor" Czy "podróżnicy" będą dostawać pieluchomajtki na drogę? 2022-07-02 14:46 4. @zbooj W zeszłym tygodniu spotkałem dwa razy sprzątających (2 pary), w Kościeliskiej i w Strażyskiej. W poprzednich latach również dość często widywałem parkowych sprzątaczy. Może wybierz sie w góry zamiast marudzić? 2022-07-02 14:45 5. Już się zaczyna a było tak miło... 2022-07-02 13:18 6. "mutacja genetyczna zwana ekoteroryzmem" I wszystko jasne, nawet ten różowy kolor 2022-07-02 12:33 7. No po prostu super. Po co nam drzewa jak można sobie ustawić kurtynę wodną. Na zdjęciu w tle widzę jeszcze kilka do wycięcia. Wołajcie sołtysa z piłą. 2022-07-02 12:26 8. Niby ładnie. Ale co z klimatem starej chaty? Zapewne zniknął bezpowrotnie. 2022-07-02 12:20 9. @Zbooj,Do tych biletów dodaj sobie parkingi, dzierżawy nieruchomości i handel drewnem. Niestety Straż Parku nie jest od zbierania butelek lecz od wlepiania mandatów tym którzy te butelki wyrzucają. A słyszałeś kiedyś żeby komuś wystawili taki mandat? Dyrekcja wychodzi z założenia że dla maksymalizacji zysków należy wpuszczać na szlaki jak największą ilość śmiecących tumanów i nie należy ich zniechęcać nakładanymi mandatami bo by się fama rozeszła i nie daj boże spadnie sprzedaż biletów. Głupio też płacić ludziom za zbieranie śmieci bo to nie są tanie rzeczy i może trzeba by podnieść ceny biletów. A to znowu może spowodować spadek dzikich tłumów. Lepiej namówić naiwnych wolontariuszy... i zaoszczędzone środki przeznaczyć na nagrody za wzorowe zarządzanie. I folwark się kręci. 2022-07-02 12:19 10. Nie posprzątam nic
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

Pożegnania

Album TP

FILMY TP