Tym razem do całej palety ofert po raz pierwszy dołączają szkolenia. Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych zaprezentuje nie tylko nowoczesne maszyny, ale także organizuje praktyczne pokazy, choćby jak ciąć płytki, obrabiać kamień czy kłaść gładzie. Warsztaty adresowane są nie tylko do fachowców, którzy parają się tym na co dzień. Wszystko może podejrzeć także każdy, kto czuje w sobie powołanie, by być przysłowiową złotą rączką w domu. To świetna oferta dla wszystkich, którzy chcą zrobić remont własnymi rękami. Tu mogą dowiedzieć się, jak sobie poradzić z niemal każdą pracą.
Tym, co powinno budzić największe zainteresowanie podczas targów, jest szeroka oferta systemów grzewczych. To palący problem dla wielu górali, którzy muszą pamiętać, że do końca roku pozostaje coraz mniej czasu. A trzeba wiedzieć, że po sylwestrze nie będzie już można palić w kotłach węglowych, nawet w tych na ekogroszek, ale niższej kategorii.
- Wracamy po dwóch latach przerwy - nie kryje entuzjazmu Wioletta Ochman, która po raz 25. organizuje Targi Budowlane w stolicy Podhala. - Pandemia w bolesny sposób ucięła to, co przez lata budowaliśmy. Nie ma nic gorszego niż przerwanie pewnego ciągu. Ale staramy się wypracować coś zupełnie innego - podkreśla.
A w dzisiejszym, papierowym wydaniu Tygodnika Podhalańskiego znajdziecie bezpłatny bilet wstępu na targi, a także Dodatek Budowlany. W w nim między innymi:
- jak przygotować dom na sprzedaż - radzi Anna Łukaszka (Faktor)
- o nowych możliwościach w zamawianiu stolarki okiennej opowiada Jakub Wójciak (Temosystem)
- o tym, że kominki nigdy nie wyszły z mody przekonuje Lucyna Szczęch (Lumar)
Zapraszamy do kiosków! Dodatek będzie można otrzymać także podczas targów!
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.