2022-07-16 11:22:18

Pod Giewontem

To się nie mieści w głowie. Zobaczcie, co wyprawiają turyści w Zakopanem (WIDEO)

Przed godz. 20 kilku młodych turystów urządziło sobie przejazd na busie przez ul. Nowotarską.

Mężczyźni bez koszulek wchodzili na dach mercedesa, jechali chwytając się drzwi. Nie doszło do żadnej tragedii, ale jak mówi jeden ze świadków tego przejazdu - do nieszczęścia niewiele brakowało. - Przechodniom taki przejazd się nie podobał. Komentowali jednoznacznie - "debile". Chwilę później jeden z tych mężczyzn leżał na dachu. Wszyscy wrzeszczeli: "Zakopane" - relacjonuje mieszkanka Zakopanego. 

Wideo: (1) Watch | Facebook


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
piańczyk 2022-07-18 10:03:35
Zakopane niekoniecznie powinno być dostępne dla wszystkich, a zwłaszcza Tatry. No ale cóż począć jak kwatery z wyżywieniem w Białym Dujajcu po 40 zeta chodzą. Potem mamy takich gości ...
dziadeek 2022-07-17 22:35:53
@takie są Fakty - wyluzuj!
Pszecieze ci co za ten wybryk obwiniają policjantów, straż miejską i miłościwie nam panującego z wyboru burmistrza reprezentują ten sam poziom ollineum pod czaszką co te orły na samochodzie.
"Środowiska liberalne, lewicowe, genderowskie itp. opierają swoje uszczęśliwianie ludzi na koncepcji
t.zw. wolności dzikiej" (Paul Ricoeur)
takie są Fakty 2022-07-17 19:38:56
@Dziadek, no niby mi odpowiedziałeś, ale tak na prawdę na moje pytanie nie odpowiedziałeś. Po fakcie, to każdy mądry wyciągać konsekwencje, ja zadałem pytanie, jak to niby władza samorządowa, Policja straż miejska mają temu zapobiegać? Skąd niby Burmistrz, komendant, dzielnicowy mają wiedzieć, że, jak w tym przypadku, kierowca i pasażerowie wsiadając do tego busa, za chwilę będą robić to, co zrobili??? Skąd mają wiedzieć, że turysta wjeżdżający do Zakopanego, jutro, pojutrze, za jakiś czas odwali jakiś numer, za który z taką łatwością znowu zaatakujecie Burmistrza. Ciekawe, że nie atakujecie Agaty Wójtowicz, ona też za to powinna odpowiadać, a jednak, przed chwilą w tzw. faktach umyła ręce i nic mądrego nie miała do powiedzenia. Podobnie, jak i Wy. Uważasz, że jakby był burmistrz z Waszej bajki, wtedy stałby na rogatkach miasta i decydował, ten wjeżdża, a tamten nie, bo będzie sikał po krzakach, albo jeździł na dachu po Zakopanem? Nie, ja pytam o prewencję, w jaki sposób zamierzacie zapobiegać tego typu zdarzeniom, a Ty mi o konsekwencjach. Z tego co wiem, to konsekwencje poniosą wszyscy. I to nie małe.
Na koniec, nie domagaj się silnej władzy, bo jak znam życie, to pojutrze będziesz o tej władzy pisał dyktarura, zamordyzm i państwo policyjne.
@kurr, oglądałeś tzw. fakty???
Jednak co do ciebe miałem rację pisząc: "2022-07-16 09:52:50
Przecież to tylko WYLUZOWANI LUDZIE!
Naczytali się komentarzy IDIOTY kurra"
kurr 2022-07-17 13:18:42
dla mnie to jest komiczny widok. trzeba być chyba starą dewotą albo utajonym gejem żeby się oburzać.
Dziadek 2022-07-17 07:41:00
Do nick takie są Fakty
Wywołany do odpowiedzi odpowiem.
Władza musi być silna. Obojętnie jak nazywa się Burmistrz, Tutaj od wielu wielu lat nie ma żadnej wizji, jakiejś myśli, każdy skrobie mniejsze , większe biznesiki. Po nas choćby potop.
Zakopane bedzie zawsze Zakopanem, przyciąga duży piniondz z całej Polski i tak będzie zawsze. Tu będą przyjeżdżać ludzie lokować kasę.
Miasto zaczyna się dusić od nadmiaru miejsc noclegowych, zaczyna się dumping cenowy na niespotykaną skalę, a problem się będzie powiększać. Na szerokim Podhalu wyrasta baza noclegowa, przejedźcie sie po wsiach na bok od zakopianki. Zaczyna być noclegownią , turysta potem jedzie do Zakopanego i mamy wrażenie ilu to jest turystów. Pewnie że ścisłe centrum Zakopanego zarabia ale peryferia to już bym dyskutował. Popytajcie znajomych prowadzących biznesy na obrzeżach.
Co do odpowiedzialności za zachowania turystów?
Pewnie że kwaterodawca i restaurator nie odpowiada. Ale władza samorządowa, Policja straż miejska jak najbardziej odpowiada.
Coś tam reagują ale też ich nie winię za wszystko. Jest ich za mało w szczytach sezonu turystycznego.
I ostatnia rzecz . Myślenie logiczne władzy ???
Jak można dopuszczać że naraz w szczycie sezonu rozpoczyna się remont ulic na kilku strategicznych ulicach. Dobrze że jeszcze nie ma szczytu turystycznego bo mielibyśmy armagedon komunikacyjny.
Przecież można zrobić przetargi i w określonych datach zawrzeć remont drogi. I tak po kolei. Jedną zrobić , następną zacząć.
I to na tyle.
takie są Fakty 2022-07-16 20:00:15
@supcio, @kombajn, @Dziadek, @gogo i wszyscy PO zostali "wielbiciele" "Bumisa Derulo". Załóżmy, że każdy z was piastuje stanowisko Burmistrza miasta. Przedstawcie, każdy z was osobno, swoje propozycje. W jaki sposób chcecie nie dopuszczać do tego typu sytuacji. Zamierzacie nie wpuszczać NIKOGO do Zakopanego (no bo przecież nikt nie ma czole napisane kim jest, jak się zachowuje, na kogo głosuje i jakie "numery" ma zamiar odp******ć w mieście). A może od każdego wjeżdżającego będziecie żądać deklaracji, że nie będzie robił tego czy tamtego? Tylko jak to zweryfikować, że akurat mówi prawdę, i rzeczywiście będzie się zachowywał tak, jak deklaruje. A może każde z was, jak już będzie tym burmistrzem, ( co nie daj Boże) będzie chodzić za każdym przyjezdnym krok w krok, i pilnować na bieżąco, żeby zachowanie było zgodne z waszym oczekiwaniem. Tylko jak to zrobić, skoro burmistrz jest jeden, a przyjezdnych jednorazowo jest nawet i kilka tysięcy?!!!!
To tak, jakby właścicielowi restauracji ciągle wypominać to, że raz na jakiś czas jego klient zachowuje się niezgodnie z oczekiwaniami pozostałych klientów. Tylko skąd on to ma wiedzieć przed tym faktem? Przychodzi klient, więc go wpuszczamy, obsługujemy, a jak narozrabia w trakcie, bądź po, ta jaka wina gospodarza lokalu, barany jedne???
Supcio 2022-07-16 17:34:54
Chłopaki marzeń!
A mało to takich na sylwestra z dwójką? Po prostu z letniej stolicy dysko polo, chcieli zobaczyć tę zimową.
as 2022-07-16 14:37:50
mam nadzieje ze to do pensjonatu Włodarza jadą Chlopaki
petent 2022-07-16 13:34:41
telefon na policje:
zglaszam to i to..
uu ale patrol jest w poroninie, oj dzis nie przyjedziemy!
straz wiejska:
ojejku , a gdzie, oj to daleko a koledze sie zepsul rower, a nie moze pan wyjechac z posesji tak, blokuje pana ktos, hmmm a moze pan go poszuka na krupowkach albo cos!!
aspen 2022-07-16 12:15:53
Na Parcelach urzedniczych , zaobserwowano nowy zwyczaj. Wieszanie smieci na plotach mieszkanców, lub podrzucanie na ogród. Jak widze kamper to juz wiem co czeka nas rano..
Bumis 2022-07-16 11:51:18
Lechu nie potrafisz zapewnić bezpieczeństwa na drogach. Na Równi Krupowej , nigdzie więc porą zmienić ubranie i patroliwac Miasto Marzeń i zbierać śmieci, rozbitego butelki na Równi Krupowej i przepraszać ludzi za swój eksperyment.
Ile jeszcze mieszkancy zniosą i co jeszcze ufunduje im Burmustrz.
Może do każdego leżaka małpka wisniowki?
kombajn 2022-07-16 11:44:19
ZAPROSOMY SYCKA Z KANDZAGI I SYCKA A JO KOCHAM STODOLE HEY

WTVP pokażą rolnikow w dorożkach i radosne rodziny z bonami w kuznicach:)
gosc69js 2022-07-16 11:08:11
Jedyny komentarz jaki przychodzi na myśl to taki, że należy pogratulować rodzicom wychowania takich idiotów.
$%&*(%^&(^ 2022-07-16 10:48:43
Ktoś tu mówił, że turyści z Kuwejtu są wyluzowani. Polscy za to są zdyscyplinowani. Nie pamiętam pijanego turysty z Kuwejtu, który robi typowo cepreskie burdy bo on jest królem świata i stać go na kwaterę za 40 zł, a my mamy mu usługiwać. "Wszyscy k...a!"
Makapaka 2022-07-16 10:34:40
@ponure kreszendo komentarz idealny w punkt, tylko trochę za długi większość tu czytających będzie miało problem ze zrozumieniem lub może dobrną do połowy a koniec najlepszy. Pozdrawiam
Yq 2022-07-16 10:29:00
Szkoda że nie jechałem przed nimi, zaraz bym chamował awaryjnie, żeby mędy pospadały .
Makapaka 2022-07-16 10:25:19
No to macie przykład polskiego turysty, a narzekacie na gości z Kuwejtu że zaparkował na chodniku. To prawdziwy obraz polaczków szczególnie za granicą niczym się nie różnią od ruskich itp. Nie niech nikt nie mówi że to 500+ czy bony bo na ojców to oni nie wyglądają .
czopek 2022-07-16 10:12:16
Czy do tego dojść musiało? Widocznie musiało, skoro doszło.
takie są Fakty 2022-07-16 09:52:50
Przecież to tylko WYLUZOWANI LUDZIE!
Naczytali się komentarzy IDIOTY kurra:
"kurr 2022-07-15 09:50:36
a nie przyszło wam na myśl, biedne zniewolone przez kolejne dyktatury osobniki, że są na świecie wyluzowani ludzie, dla których taka ilość idiotycznych przepisów jest niezrozumiała i po prostu nie do ogarnięcia ? może ta skala drogowych idiotyzmów ich przytłoczyła.", -a teraz winny Derulo. Bo to on im tak kazał jeździć.
I co @vika, nic tutaj niem piszesz o Zakopanem, o gościach, o naszych sprawach? Nadal będziesz ściemniać? Najpierw napisałaś tutaj, by za kilkanaście minut gdzie indziej zaklinać rzeczywistość, że ty z Zakopanem nie masz nic wspólnego i nic cię nie obchodzi!
podróżnik 2022-07-16 09:11:53
Te buraki przypominają mi zachowaniem jeden z gatunków małp, oczywiście nie ubliżajac mądrym zwierzętom, które sprytnie sobie w mieście radzą.
do Mirka 2022-07-16 09:07:21
Raczej trzeźwi nie byli, o czym świadczy pusta butelka po "małpce"za szybą auta.
Mam nadzieje, że wrócą szybciej do swojej dziczy bo pieniądze na dalsze wojaże oddadzą na mandaty!
Dziadek 2022-07-16 08:42:05
Sylwester Marzeń, Zakopane Marzeń. Turyści Marzeń, Władze Marzeń, Deweloperka Marzeń, Szemrane interesy Marzeń, Nadzór Budowlany Marzeń, Remonty ulic Marzeń, Wszystko Marzeń.
Gdzie ten wungiel za 966,60 zł ? rządzący z PiSu.
Iwona 2022-07-16 08:40:55
A mnie poraża jeszcze jedno: wszyscy jak widać są zniesmaczeni i oburzeni, że staliśmy się miastem hołoty i niewyżytego dziczy, komentarze są jednoznaczne , od dawna . I co ???? Nic się nie zmienia, decydenci mają to gdzieś, zresztą co od nich wymagać, ten sam poziom( skoro nic nie starają się z tym zrobić upoważniają mnie do takiej tezy!), policja jest, ale jej nie ma, SM - bez komentarza! Obawiam się, że bezpowrotnie zniszczyli to miasto!
No i mamy dno. 2022-07-16 08:11:31
Może pora zacząć sprzątać ten burdel, który jaśnie panujące "swoje chłopy" nam zgotowały. To miasto przypomina Stany Zjednoczone z 19-go wieku. Tubylcy zepchnięci do rezerwatów gdzie mają cicho siedzieć, szemrane interesy nowych osadników, szeryf, który słucha poleceń wiadomo kogo. Z drugiej strony - macie to czego chcieliście.
Krucyzex 2022-07-16 06:12:25
Faktycznie,straszne disco połowe
buraki,ukarać wysoka grzywna
Ja 2022-07-16 06:07:31
to wszystko wina PISU
Kicaj 2022-07-16 01:52:35
Bydło turystyczne
Mirka 2022-07-16 01:17:39
Jacy turyści? To nie turyści, to dzicz. Cepry dziczeją, ciekawe czy trzeźwi byli.
antyfan 2022-07-16 01:13:40
Jest filmik i nr. rej. auta " BI 6996 H" , więc jak ich my miejscowi namierzymy , to zostanie tylko tablica po aucie , bo wieśniaki z Podlaskiego dostały dotacje z UE i pierwszy raz są na wolnym na południu Polski !!!! ,a gdzie jest POLICJA mając takie nagranie ???? Wieczorek się wypowie , że nie stwarzali zagrożenia w ruchu lądowym jak i powietrznym ????????
Draculo Panie 2022-07-16 00:01:21
Proponuję tabliczki w czym miescie
"DROGI TURYSTO MARZEN PO WYPICIU ALKICHOLU, BARDZO PROSZE NIE ROZBIJAJ BUTELKI. WYRZUC GDXIE CHCESZ ALE PROSIMY NIE ROZBIJAJ"
U.m Zakopane.
ponure kreszendo 2022-07-15 23:19:14
Cudo! Wystarczy usiąść w fotelu i rozkoszować się długo wieszczonym upadkiem. Wszystko onlajn, na wyciągnięcie ręki, relacja goni relację, nie trzeba z chałupy wychodzić a nawet lepiej nie wychodzić dla bezpieczeństwa. Epicki obraz klęski i samozaorania niekwestionowanych autorytetów, januszy biznesu, partyjnych przybłędów, kacyków, księciuniów i kierujących z tylnego fotela szarych eminencji. Dzień po dniu, godzina po godzinie, krok po kroku, w stronę przepaści, płaczu i skowytu wyrwanych z błogiego snu oscypków. Rzeczywistość właśnie mówi nam wszystkim SPRAWDZAM! No i pokażcie co tam macie w kartach... aaa... KREDYCIK! Na wczasy, na samochód, na apartament, na willę, na resort & spa... A pola, działki, kawałki, chałupy i szopy po ojcach, dziadkach, przodkach wysprzedane. Większość nie ma już co sprzedać, chyba że koszulę z grzbietu ściągną. Za prosperity bale i lokale a w kryzysie płacz. Ciągła dewaluacja marki jaką przez chwilę było Zakopane, każdy tylko patrzył jak wytargać z tego truchła jak najwięcej dla siebie. Nikt nie dba o wspólne, nikogo nie interesuje wspólnota, miasto, gmina, nie ma najmniejszych prospołecznych odruchów czy troski o wspólne dobro i kurę znoszącą złote jaja z której utrzymują się wszyscy. Tylko wyzysk, defraudacje, prywata, byle więcej gości, więcej dutków, dolarki w oczach. Myślę że do wielu jeszcze to nie dociera i dopiero czeka ich nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością. Ale już niedługo. Spektakl godny igrzysk w Koloseum. Chleba i Igrzysk! No to macie igrzyska ale chleba może zabraknąć. Kto potrafi obserwować i czytać między wierszami może wygodnie rozsiąść się w fotelu z paczką popkornu.

Trzeba jednak uczciwie przyznać że sołtys sam tego nie osiągnął, choć przybił symboliczny gwóźdź do trumny tej wsi za miastem. Miał wielu szacownych poprzedników, którzy w znoju i pocie czoła realizowali misterny plan upadku, kierowani pobudkami materialnymi, partyjnymi czy też czysto egoistyczną rządzą władzy i niską własną samooceną. Głównie jednak piniondz i grabienie do siebie. Teraz każdy z nich może z dumą powiedzieć sobie: jam to, nie chwaląc, się uczynił, rękę swoją przykładając.

Czekam na kolejne akty upadku i agonalne podrygi.
yeti 2022-07-15 23:15:58
wszedzie policja, no na kazdym kroku i jeszcze straz miejska. Mieli duzo szczescia ze nie trafili na rowerowy patrol strazy miejskiej. To by im nasi chlopcy pokazali!!!!
Gogo 2022-07-15 23:09:05
Czy nasza władza ma jakieś pomysły? Nie,bo liczy się tylko kasa.
kombajn 2022-07-15 23:05:09
NAJLEPSZA JEST OPLATA KLIMATYCZNA ZA WJAZD DO STODOLY
MOZE LESZEK OD TYCH CO SPIA NA LEZAKACH TEZ TRZEBA KASOWAC PO 2 ZLOTE, STRAZ STODOLY MA BLISKO
vika 2022-07-15 22:54:53
Jacy turyści ??? !!!
Przecież to zwykła hołota przyjechała się zabawić . Teraz Zakopane stało się miastem tanich rozrywek dla ubogich umysłowo, oraz wielkich hoteli dla bogatych snobów .
Miłośnicy gór do których się zaliczam z bólem serca i żalem wynieśli się w inne góry , do zupełnie nierozrywkowych małych podgórskich miejscowości . A w Tatry - na Słowację. .
Tam by się policja nie patyczkowała z takimi idiotami .
Chciałabym zachować w pamięci ciche Tatry i spokojne z górskim klimatem Zakopane .
niestety 2022-07-15 22:34:28
Tzn tacy "turyści" mogą się pojawić wszędzie, myślicie, że w Krakowie, Wawie i nad morzem takich nie ma?.. Ale współczuję tym, u których oni nocują, pewnie przez ten znany portal rezerwowali co wystarczy kliknąć i już hop siup są gdzie chcą. Jeszcze wynajmujcie na kody, koniecznie bez kontaktu z właścicielem - bo pandemia :) Teraz więcej praw ma wynajmujący niż właściciel, bo rodo, srodo a lokatorzy hulaj dusza. Ale uwaga - to wymysły unijne :) Przecież chcemy być tacy światowi ! oh eh
wiktoria 2022-07-15 22:31:55
jak turyści pewnej nacji robią wybryki na rondzie z piskiem opon to lewactwo tu komentujące zadowolone ale jak nasi to lament ot lewactwo
tomek 2022-07-15 22:29:26
a radością w kolejnych miesiącach będziemy świadkami otwierania kolejnych inwestycji na kolejne setki turystów, a raczej hołoty. Bo trzeba zapełnić zarobić. A mieszkańca w końcu szlag trafii i sie wyprowadzi..
Władza cel osiągnie, nikt na ręce patrzeć nie będzie, nie będzie wytykał nieudolności, lody i diamentowe oscypki będziecie kręcić jak nigdy wcześniej!
Wer 2022-07-15 22:29:10
Rejestracja bardzo dobrze widoczna ,naprzód Policja dobrać im się do dupy,kierowca powinien mieć już po prawku ,reszta po 5 tys .mandatu.
Brooklyn 2022-07-15 22:10:29
Burdel

Burdel jak widać na kółkach...
Zakopane to DNO.
Podziękować trzeba tzw. włodarzom.
... 2022-07-15 22:06:01
Ktoś tę wymarzoną grupę "turystów" wpuścił tutaj pod swój dach. Gratuluję gości!
Thinker 2022-07-15 21:37:02
Jaki kurort, tacy "kuracjusze".
świrek i uchomorek 2022-07-15 21:14:34
STODOŁA 2022 sezon wysoki
Dorula dziekuje
Leszek 2022-07-15 21:10:10
Panie Jurecki nie minęło kilku dni od art. Fotyczacego bydła na Równi Krupowej.
Dziś w środku dnia pijane dzieci zaczęły rzucać butelkami w parking Restauracji Per Amore. Dochodziło do dantejskich scen.Interweniowali klienci pizzeri.
Dorula twoja stodola Płonie, vo ty robisz Chłopie. GDZIE POLICJA
GDXUE PATTOLE
PO CO WAM TE KAMERY???......
ZABIERAJ TE LEŻAKI NA HARENDE I USTAW SASIADOM POD RESTAURACJE DEACULA
Eugeniusz 2022-07-15 21:09:20
Takich sobie turystów zorganizowaliśmy to mamy. Brak dbałości o jakościowego turystę, organizowanie Sylwestra Disco Polo, przyzwolenie na handel badziewiem na każdym roku, brak dbałości o ład architektoniczny, nie egzekwowanie przepisów przez służby miejskie i urzędników, badziewie, badziewie i jeszcze raz badziewie dookoła - doprowadziło do tego, że przyjeżdża tu teraz sama hołota. Zapewne cieszą się handlujący chłamem i sprzedający piwo - ale wszyscy inni dla których to miasto kiedyś miało w sobie jakąkolwiek jakość niestety są przerażeni i łapią się za głowę.
? 2022-07-15 21:06:04
Jutro, tak po godz. 11 z piwem w ręku, w adidaskach pójdą na "Giewont" po focię na fb.
Do wojska ich zgarnąć i zrobić z nich chociaż w 10 % chłopa.
Darwin 2022-07-15 21:03:58
I cyk selekcja naturalna;)
Zakopianka 2022-07-15 21:03:13
Nowe elity w akcji .A gdzie była policja?A może to ci nietykalni?
Dorul 2022-07-15 21:01:57
Dojechało towarzystwo na umpa umpa turyści marzeń Derulo i spóła ale to nie sylwester za wcześnie jeszcze na umpa umpa
POrazka 2022-07-15 20:58:10
Turyści ? To barachło nic wspólnego z turystami nie ma ! Ale jaki Pan taki kran ......
siekiera 2022-07-15 20:48:19
Wyszło BYDŁO z worka :)
 • ZDROWIE I URODA
  Odtrucie po alkoholu/kroplówki-wizyty domowe. Dojazd do pacjenta 24/H Pełen profesjonalizm, dyskrecja. telefon 507240999. 507240999
  Tel.: 507240999
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MOTOCYKL YAMAHA MT 125, 2017r., bardzo ładny i zadbany. Zarejestrowany i ubezpieczony. Można na nim jeździć z kat. B. Możliwość zakupu za dodatkową opłatą mało używane: kask, kurtka i rękawiczki rozmiar L oraz buty rozmiar 43 (niskie). Tel. 793 008 357.
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni osobę na stanowisko KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH, MAJSTER BUDOWLANY do nadzoru i koordynacji prac budowlanych. 602629623 SIKORAPBT@INTERIA.PL
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników na stanowisko:malarz, cieśla, zbrojarz, murarz, operator koparko ładowarki. 602629623
  Tel.: 602629623
 • USŁUGI | budowlane
  Kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Krótkie terminy. 795816885
  Tel.: 795816885
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA, MAGAZYNIERA, EKSPEDIENTKĘ. 604 102 804, 602 285 793.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM z działką 1450 m2, Ciche Górne - 602 444 205.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody PRACOWNIK NA ŻELBETY (możliwość przyuczenia). 791 669 932.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię szwaczkę do prostego szycia w Poroninie. 602393185
  Tel.: 602393185
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ PLAC POD PARKING DLA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - 1000 METRÓW. NOWY TARG, UL. SKŁADOWA. OBIEKT OGRODZONY I MONITOROWANY. Tel. 602 290 555
 • PRACA | dam
  Poszukuję stylistki paznokci do salonu w Zakopanem . Oferuję dobre wynagrodzenie, bazę klientek, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę. Zachęcam do kontaktu pod numerem 881922674. 881922674 papiez.aneta@gmail.com
  Tel.: 881922674
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY PRACOWNIKOW DO PRACY W HOLANDI!! DO BUDOWY NAMIOTOW ORAZ PRACY W MAGAZYNIE.NA KONTRAKT CZASOWY LUB STALY Z ZAKWATEROWANIEM.DOBRE WYNAGRODZENIE.ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT TEL 0031 616955169,MAILOWY ela@vanvugtverhuur.nl. 0031 616955169 , Herenengstraat 26 ela@vanvugtverhuur.nl
  Tel.: 31
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADĘ LUB POJEDYNCZE OSOBY NA TYNKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI KAMIENIARSKIE: OBKŁADKI ELEWACYJNE, POSADZKI, PARAPETY, STOPNIE, OGRODZENIA. FLIZOWANIE. 607 572 312.
 • PRACA | dam
  Firma Budowlana Domalik Piotr w Ostrowsku zatrudni od zaraz , pomocnika budowlanego i majstra budowlanego , proszę o kontakt telefoniczny. 504 105 320
  Tel.: 504
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI TRADYCJNE RĘCZNE CEMENTOWO-WAPIENNE, ZACIERANE PIASKIEM KWARCOWYM. 696 688 324.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI TRADYCYJNE RĘCZNE. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, SZYBKIE TERMINY REALIZACJI. 696 688 324.
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZIARZ przyjmie zlecenia. 696 688 324.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - LOKAL do wynajęcia ok. 60 m2. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ - ROLNĄ, LUB DOM DO REMONTU ZAKOPANE lub KOŚCIELISKO. tel. 507 360 911
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  PRZYJĘCIA KOMUNIJNE, IMPREZY INTEGRACYJNE, itp.- KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE, MONTAŻ ŚNIEGOŁAPÓW ORAZ WENTYLACJI. 880 321 013.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINY. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. 787 479 002.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
2023-03-29 21:31 Do Zakopanego przyjeżdża Wisła Kraków. Pierwszy mecz Młodzików KS Zakopane 2023-03-29 21:00 Kruszgeo musi poczekać 1 2023-03-29 20:00 Prawie dwieście drzew poszło pod topór na terenie byłego NZPS 6 2023-03-29 19:00 Władze Szczawnicy budują siłownię nad samym Wodospadem na Sewerynowce 4 2023-03-29 18:30 Książka dla fanów serialu "Wednesday" oraz twórczości Edgara Allana Poego. Konkurs dla czytelników 2023-03-29 18:00 Praca szuka prezesa - nowotarski MZWiK do przejęcia 1 2023-03-29 17:00 Ratownicze ćwiczenia w Nowej Białej (WIDEO) 1 2023-03-29 16:23 Idealne mieszkanie dla rodziny - jak je znaleźć? 2023-03-29 16:00 Jechała na fotelu pasażera, ale i tak zapłaci mandat 5 2023-03-29 15:49 Farba do tatuażu - dlaczego warto wybierać produkty wysokiej jakości? 2023-03-29 15:46 Żyrandole LED. Co warto o nich wiedzieć? 2023-03-29 15:44 Sucha karma dla psa i dla kota - zalety i korzyści jej wyboru 2023-03-29 15:00 To prawdopodobnie nie ostatnie dni takiej zimy w Tatrach (WIDEO) 2023-03-29 14:00 Nie do wiary - nawet bele sianokiszonki mogą się stać złodziejskim łupem 14 2023-03-29 13:00 NIE-MOC - rozważania nad pokorą Chrystusa. Wernisaż w nowotarskich Jatkach 2023-03-29 11:00 Nocna akcja strażaków i ratowników medycznych na Choćkowskiem 2023-03-29 10:00 Lazur nieba nad Tatrami i mocno na minusie 2023-03-29 09:00 Jubileuszowe Dni Lawinowo-Skiturowe w Dolinie Pięciu Stawów Polskich 2023-03-29 08:30 Wspomnienie o śp. ks. Józefie Piszczku. Wystawa w 10. rocznicę śmierci 2023-03-29 08:00 Młodzi strażacy rywalizowali na hali 2023-03-28 21:44 Gaz czy nie (gaz)? 20 2023-03-28 21:00 Jechał troszkę za szybko, kosztowało go to trzy tysiące 5 2023-03-28 20:00 Rozmawiamy z Władkiem Baranowiczem. Ukraińskim żołnierzem (WIDEO LIVE) 1 2023-03-28 19:35 Pługi poszły w ruch, czy czas odpalać odśnieżarki? 2023-03-28 19:15 We trzech na jednym motocyklu uciekali przed policją 5 2023-03-28 18:30 Mylący zakaz w połowie drogi. Kierowcy mogą być zdezorientowani 6 2023-03-28 17:30 Awantura podczas policyjnej interwencji - w internecie zawrzało 22 2023-03-28 16:40 Dziś o 20.00 zapraszamy na rozmowę z Władkiem Baranowiczem. Ukraińskim żołnierzem. 4 2023-03-28 16:30 W czwartek rozpoczyna się Pokaz Filmów o Sztuce. Tematem będzie plakat 2023-03-28 16:00 Zmiana czasu, zmiana rejsów - nowości w Kraków Airport 2023-03-28 15:30 Bazicek. Konkurs Palm Wielkanocnych 2023-03-28 15:30 Rockowo, lirycznie, transowo 2023-03-28 15:00 Zmarł Wiesław Gąsior, współwłaściciel nowotarskiej telewizji 2023-03-28 14:30 Na co chcą nas nawrócić? 2023-03-28 14:00 Odlotowa Małopolska. W piątek rozpocznie się 2. Małopolski Festiwal Balonowy 2023-03-28 13:00 Dwie kolizje w tym samym miejscu 2023-03-28 12:55 Pierwszy wózek dziecięcy - jak wybrać najlepszy? 2023-03-28 12:53 Czym się różni odzież robocza od odzieży BHP? 2023-03-28 12:25 Pod Tatrami zima w pełni - wiosny nie widać (WIDEO LIVE) 2023-03-28 12:15 Trudne warunki na zakopiance - drogi na Podhalu pokryte śniegiem (WIDEO) 2023-03-28 12:14 Kolizja dwóch osobówek 2023-03-28 11:30 Wzrosło zagrożenie lawinowe w górach 2023-03-28 11:09 Jaka przyszłość czeka usługi transportowe w Polsce i Europie? 2023-03-28 10:45 Wiosna? Jaka wiosna? Nad miastem szaleje zamieć 1 2023-03-28 10:30 Podhalańskie olśnienia. Malarstwo Edwarda Lasyka w Czerwonym Dworze 2023-03-28 10:00 Język polski trudna sprawa czyli dylematy przy zamiataniu ulicy 8 2023-03-28 09:00 Alarm! Smog! Górale w ogonie jeśli chodzi o zbieranie kasy 1 2023-03-28 08:30 Klasyka na suskim zamku 2023-03-28 08:00 Podhalanie. Wokół tożsamości. Spotkanie 2023-03-27 22:30 Krupówki nocą i do tego w śnieżnej szacie (WIDEO)
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-03-20 20:15 1. Przecudnie, jaki spokój duszy dają te obrazy. Jestem zaczarowana. Ukłony i gratulacje dla Artystki. Nigdy nie byłam w tej kawiarni!! Dla tych obrazów tam pójdę. 2023-02-28 03:12 2. ja nie kupuje tej narracji. Idź do wojska - bądź "zdziwiony" że zginiesz na froncie, misji pokojowej, na ćwiczeniach na poligonie etc. Albo w TOPR- to naczelnik mówi do spotkanego zakopiańczyka: "Pan z nami pójdzie na 4 lata kontraktu"? no nie. To nie Rosja. Tu się kandydata tak nie wciela. Jeżeli ktoś nie akceptuje ryzyka szuka pracy w biurze/sklepie. Z dala od służby ratowniczej. 2023-02-24 23:22 3. najlepsze było to że samochody różnych służb zaparkowały i zablokowały chodnik - Brawo piękny przykład. 2023-02-17 13:19 4. Brakowało jeszcze toastów i drink baru... 2023-02-02 18:13 5. Ciesom nos kónicki od mojego ojca, jeedyn ze Skrzypnego, a dr ugi z Dunajca, hej! 2023-01-27 00:11 6. tak, TOPR miał cały zestaw do akcji lawinowej, ale i prostą i treściwą pogadankę o śniegu i zagrożeniach z nim związanymi. I to wszystko co ta akcja miała wspólnego ze śniegiem. Myślę że rzucanie śnieżkami do celu było by lepsze od tej całej reszty "atrakcji". 2023-01-23 11:54 7. Z tego co widziałem, TOPR miał cały zestaw lawinowy 2023-01-23 09:22 8. Rośnie Ci to dziecko. 2023-01-17 00:14 9. Basia śpiewa przeeeeślicznie! Kolędy chwytają za serce. 2023-01-16 21:25 10. Z nazwą, czyli śniegiem tan dzień miał mało wspólnego. Chyba liczyli na to że śniegu nie będzie. A był. Atrakcje typu wawel bus - kolejka może 30metrow ale odstać trzeba było 2,5 godziny. Strzelnica z elektronicznej wiatrówki - kolejka około 45minut. Samba, rysowanie, i to chyba koniec tych atrakcji. Jedynie TOPR miał sondę lawinowa, i to chyba jedyne co ze śniegiem ta cała akcja miała wspólnego.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Bojcorka

Album TP

FILMY TP