Reklama

2022-07-16 11:22:18

Pod Giewontem

To się nie mieści w głowie. Zobaczcie, co wyprawiają turyści w Zakopanem (WIDEO)

Przed godz. 20 kilku młodych turystów urządziło sobie przejazd na busie przez ul. Nowotarską.

Mężczyźni bez koszulek wchodzili na dach mercedesa, jechali chwytając się drzwi. Nie doszło do żadnej tragedii, ale jak mówi jeden ze świadków tego przejazdu - do nieszczęścia niewiele brakowało. - Przechodniom taki przejazd się nie podobał. Komentowali jednoznacznie - "debile". Chwilę później jeden z tych mężczyzn leżał na dachu. Wszyscy wrzeszczeli: "Zakopane" - relacjonuje mieszkanka Zakopanego. 

Wideo: (1) Watch | Facebook


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
piańczyk 2022-07-18 10:03:35
Zakopane niekoniecznie powinno być dostępne dla wszystkich, a zwłaszcza Tatry. No ale cóż począć jak kwatery z wyżywieniem w Białym Dujajcu po 40 zeta chodzą. Potem mamy takich gości ...
dziadeek 2022-07-17 22:35:53
@takie są Fakty - wyluzuj!
Pszecieze ci co za ten wybryk obwiniają policjantów, straż miejską i miłościwie nam panującego z wyboru burmistrza reprezentują ten sam poziom ollineum pod czaszką co te orły na samochodzie.
"Środowiska liberalne, lewicowe, genderowskie itp. opierają swoje uszczęśliwianie ludzi na koncepcji
t.zw. wolności dzikiej" (Paul Ricoeur)
takie są Fakty 2022-07-17 19:38:56
@Dziadek, no niby mi odpowiedziałeś, ale tak na prawdę na moje pytanie nie odpowiedziałeś. Po fakcie, to każdy mądry wyciągać konsekwencje, ja zadałem pytanie, jak to niby władza samorządowa, Policja straż miejska mają temu zapobiegać? Skąd niby Burmistrz, komendant, dzielnicowy mają wiedzieć, że, jak w tym przypadku, kierowca i pasażerowie wsiadając do tego busa, za chwilę będą robić to, co zrobili??? Skąd mają wiedzieć, że turysta wjeżdżający do Zakopanego, jutro, pojutrze, za jakiś czas odwali jakiś numer, za który z taką łatwością znowu zaatakujecie Burmistrza. Ciekawe, że nie atakujecie Agaty Wójtowicz, ona też za to powinna odpowiadać, a jednak, przed chwilą w tzw. faktach umyła ręce i nic mądrego nie miała do powiedzenia. Podobnie, jak i Wy. Uważasz, że jakby był burmistrz z Waszej bajki, wtedy stałby na rogatkach miasta i decydował, ten wjeżdża, a tamten nie, bo będzie sikał po krzakach, albo jeździł na dachu po Zakopanem? Nie, ja pytam o prewencję, w jaki sposób zamierzacie zapobiegać tego typu zdarzeniom, a Ty mi o konsekwencjach. Z tego co wiem, to konsekwencje poniosą wszyscy. I to nie małe.
Na koniec, nie domagaj się silnej władzy, bo jak znam życie, to pojutrze będziesz o tej władzy pisał dyktarura, zamordyzm i państwo policyjne.
@kurr, oglądałeś tzw. fakty???
Jednak co do ciebe miałem rację pisząc: "2022-07-16 09:52:50
Przecież to tylko WYLUZOWANI LUDZIE!
Naczytali się komentarzy IDIOTY kurra"
kurr 2022-07-17 13:18:42
dla mnie to jest komiczny widok. trzeba być chyba starą dewotą albo utajonym gejem żeby się oburzać.
Dziadek 2022-07-17 07:41:00
Do nick takie są Fakty
Wywołany do odpowiedzi odpowiem.
Władza musi być silna. Obojętnie jak nazywa się Burmistrz, Tutaj od wielu wielu lat nie ma żadnej wizji, jakiejś myśli, każdy skrobie mniejsze , większe biznesiki. Po nas choćby potop.
Zakopane bedzie zawsze Zakopanem, przyciąga duży piniondz z całej Polski i tak będzie zawsze. Tu będą przyjeżdżać ludzie lokować kasę.
Miasto zaczyna się dusić od nadmiaru miejsc noclegowych, zaczyna się dumping cenowy na niespotykaną skalę, a problem się będzie powiększać. Na szerokim Podhalu wyrasta baza noclegowa, przejedźcie sie po wsiach na bok od zakopianki. Zaczyna być noclegownią , turysta potem jedzie do Zakopanego i mamy wrażenie ilu to jest turystów. Pewnie że ścisłe centrum Zakopanego zarabia ale peryferia to już bym dyskutował. Popytajcie znajomych prowadzących biznesy na obrzeżach.
Co do odpowiedzialności za zachowania turystów?
Pewnie że kwaterodawca i restaurator nie odpowiada. Ale władza samorządowa, Policja straż miejska jak najbardziej odpowiada.
Coś tam reagują ale też ich nie winię za wszystko. Jest ich za mało w szczytach sezonu turystycznego.
I ostatnia rzecz . Myślenie logiczne władzy ???
Jak można dopuszczać że naraz w szczycie sezonu rozpoczyna się remont ulic na kilku strategicznych ulicach. Dobrze że jeszcze nie ma szczytu turystycznego bo mielibyśmy armagedon komunikacyjny.
Przecież można zrobić przetargi i w określonych datach zawrzeć remont drogi. I tak po kolei. Jedną zrobić , następną zacząć.
I to na tyle.
takie są Fakty 2022-07-16 20:00:15
@supcio, @kombajn, @Dziadek, @gogo i wszyscy PO zostali "wielbiciele" "Bumisa Derulo". Załóżmy, że każdy z was piastuje stanowisko Burmistrza miasta. Przedstawcie, każdy z was osobno, swoje propozycje. W jaki sposób chcecie nie dopuszczać do tego typu sytuacji. Zamierzacie nie wpuszczać NIKOGO do Zakopanego (no bo przecież nikt nie ma czole napisane kim jest, jak się zachowuje, na kogo głosuje i jakie "numery" ma zamiar odp******ć w mieście). A może od każdego wjeżdżającego będziecie żądać deklaracji, że nie będzie robił tego czy tamtego? Tylko jak to zweryfikować, że akurat mówi prawdę, i rzeczywiście będzie się zachowywał tak, jak deklaruje. A może każde z was, jak już będzie tym burmistrzem, ( co nie daj Boże) będzie chodzić za każdym przyjezdnym krok w krok, i pilnować na bieżąco, żeby zachowanie było zgodne z waszym oczekiwaniem. Tylko jak to zrobić, skoro burmistrz jest jeden, a przyjezdnych jednorazowo jest nawet i kilka tysięcy?!!!!
To tak, jakby właścicielowi restauracji ciągle wypominać to, że raz na jakiś czas jego klient zachowuje się niezgodnie z oczekiwaniami pozostałych klientów. Tylko skąd on to ma wiedzieć przed tym faktem? Przychodzi klient, więc go wpuszczamy, obsługujemy, a jak narozrabia w trakcie, bądź po, ta jaka wina gospodarza lokalu, barany jedne???
Supcio 2022-07-16 17:34:54
Chłopaki marzeń!
A mało to takich na sylwestra z dwójką? Po prostu z letniej stolicy dysko polo, chcieli zobaczyć tę zimową.
as 2022-07-16 14:37:50
mam nadzieje ze to do pensjonatu Włodarza jadą Chlopaki
petent 2022-07-16 13:34:41
telefon na policje:
zglaszam to i to..
uu ale patrol jest w poroninie, oj dzis nie przyjedziemy!
straz wiejska:
ojejku , a gdzie, oj to daleko a koledze sie zepsul rower, a nie moze pan wyjechac z posesji tak, blokuje pana ktos, hmmm a moze pan go poszuka na krupowkach albo cos!!
aspen 2022-07-16 12:15:53
Na Parcelach urzedniczych , zaobserwowano nowy zwyczaj. Wieszanie smieci na plotach mieszkanców, lub podrzucanie na ogród. Jak widze kamper to juz wiem co czeka nas rano..
Bumis 2022-07-16 11:51:18
Lechu nie potrafisz zapewnić bezpieczeństwa na drogach. Na Równi Krupowej , nigdzie więc porą zmienić ubranie i patroliwac Miasto Marzeń i zbierać śmieci, rozbitego butelki na Równi Krupowej i przepraszać ludzi za swój eksperyment.
Ile jeszcze mieszkancy zniosą i co jeszcze ufunduje im Burmustrz.
Może do każdego leżaka małpka wisniowki?
kombajn 2022-07-16 11:44:19
ZAPROSOMY SYCKA Z KANDZAGI I SYCKA A JO KOCHAM STODOLE HEY

WTVP pokażą rolnikow w dorożkach i radosne rodziny z bonami w kuznicach:)
gosc69js 2022-07-16 11:08:11
Jedyny komentarz jaki przychodzi na myśl to taki, że należy pogratulować rodzicom wychowania takich idiotów.
$%&*(%^&(^ 2022-07-16 10:48:43
Ktoś tu mówił, że turyści z Kuwejtu są wyluzowani. Polscy za to są zdyscyplinowani. Nie pamiętam pijanego turysty z Kuwejtu, który robi typowo cepreskie burdy bo on jest królem świata i stać go na kwaterę za 40 zł, a my mamy mu usługiwać. "Wszyscy k...a!"
Makapaka 2022-07-16 10:34:40
@ponure kreszendo komentarz idealny w punkt, tylko trochę za długi większość tu czytających będzie miało problem ze zrozumieniem lub może dobrną do połowy a koniec najlepszy. Pozdrawiam
Yq 2022-07-16 10:29:00
Szkoda że nie jechałem przed nimi, zaraz bym chamował awaryjnie, żeby mędy pospadały .
Makapaka 2022-07-16 10:25:19
No to macie przykład polskiego turysty, a narzekacie na gości z Kuwejtu że zaparkował na chodniku. To prawdziwy obraz polaczków szczególnie za granicą niczym się nie różnią od ruskich itp. Nie niech nikt nie mówi że to 500+ czy bony bo na ojców to oni nie wyglądają .
czopek 2022-07-16 10:12:16
Czy do tego dojść musiało? Widocznie musiało, skoro doszło.
takie są Fakty 2022-07-16 09:52:50
Przecież to tylko WYLUZOWANI LUDZIE!
Naczytali się komentarzy IDIOTY kurra:
"kurr 2022-07-15 09:50:36
a nie przyszło wam na myśl, biedne zniewolone przez kolejne dyktatury osobniki, że są na świecie wyluzowani ludzie, dla których taka ilość idiotycznych przepisów jest niezrozumiała i po prostu nie do ogarnięcia ? może ta skala drogowych idiotyzmów ich przytłoczyła.", -a teraz winny Derulo. Bo to on im tak kazał jeździć.
I co @vika, nic tutaj niem piszesz o Zakopanem, o gościach, o naszych sprawach? Nadal będziesz ściemniać? Najpierw napisałaś tutaj, by za kilkanaście minut gdzie indziej zaklinać rzeczywistość, że ty z Zakopanem nie masz nic wspólnego i nic cię nie obchodzi!
podróżnik 2022-07-16 09:11:53
Te buraki przypominają mi zachowaniem jeden z gatunków małp, oczywiście nie ubliżajac mądrym zwierzętom, które sprytnie sobie w mieście radzą.
do Mirka 2022-07-16 09:07:21
Raczej trzeźwi nie byli, o czym świadczy pusta butelka po "małpce"za szybą auta.
Mam nadzieje, że wrócą szybciej do swojej dziczy bo pieniądze na dalsze wojaże oddadzą na mandaty!
Dziadek 2022-07-16 08:42:05
Sylwester Marzeń, Zakopane Marzeń. Turyści Marzeń, Władze Marzeń, Deweloperka Marzeń, Szemrane interesy Marzeń, Nadzór Budowlany Marzeń, Remonty ulic Marzeń, Wszystko Marzeń.
Gdzie ten wungiel za 966,60 zł ? rządzący z PiSu.
Iwona 2022-07-16 08:40:55
A mnie poraża jeszcze jedno: wszyscy jak widać są zniesmaczeni i oburzeni, że staliśmy się miastem hołoty i niewyżytego dziczy, komentarze są jednoznaczne , od dawna . I co ???? Nic się nie zmienia, decydenci mają to gdzieś, zresztą co od nich wymagać, ten sam poziom( skoro nic nie starają się z tym zrobić upoważniają mnie do takiej tezy!), policja jest, ale jej nie ma, SM - bez komentarza! Obawiam się, że bezpowrotnie zniszczyli to miasto!
No i mamy dno. 2022-07-16 08:11:31
Może pora zacząć sprzątać ten burdel, który jaśnie panujące "swoje chłopy" nam zgotowały. To miasto przypomina Stany Zjednoczone z 19-go wieku. Tubylcy zepchnięci do rezerwatów gdzie mają cicho siedzieć, szemrane interesy nowych osadników, szeryf, który słucha poleceń wiadomo kogo. Z drugiej strony - macie to czego chcieliście.
Krucyzex 2022-07-16 06:12:25
Faktycznie,straszne disco połowe
buraki,ukarać wysoka grzywna
Ja 2022-07-16 06:07:31
to wszystko wina PISU
Kicaj 2022-07-16 01:52:35
Bydło turystyczne
Mirka 2022-07-16 01:17:39
Jacy turyści? To nie turyści, to dzicz. Cepry dziczeją, ciekawe czy trzeźwi byli.
antyfan 2022-07-16 01:13:40
Jest filmik i nr. rej. auta " BI 6996 H" , więc jak ich my miejscowi namierzymy , to zostanie tylko tablica po aucie , bo wieśniaki z Podlaskiego dostały dotacje z UE i pierwszy raz są na wolnym na południu Polski !!!! ,a gdzie jest POLICJA mając takie nagranie ???? Wieczorek się wypowie , że nie stwarzali zagrożenia w ruchu lądowym jak i powietrznym ????????
Draculo Panie 2022-07-16 00:01:21
Proponuję tabliczki w czym miescie
"DROGI TURYSTO MARZEN PO WYPICIU ALKICHOLU, BARDZO PROSZE NIE ROZBIJAJ BUTELKI. WYRZUC GDXIE CHCESZ ALE PROSIMY NIE ROZBIJAJ"
U.m Zakopane.
ponure kreszendo 2022-07-15 23:19:14
Cudo! Wystarczy usiąść w fotelu i rozkoszować się długo wieszczonym upadkiem. Wszystko onlajn, na wyciągnięcie ręki, relacja goni relację, nie trzeba z chałupy wychodzić a nawet lepiej nie wychodzić dla bezpieczeństwa. Epicki obraz klęski i samozaorania niekwestionowanych autorytetów, januszy biznesu, partyjnych przybłędów, kacyków, księciuniów i kierujących z tylnego fotela szarych eminencji. Dzień po dniu, godzina po godzinie, krok po kroku, w stronę przepaści, płaczu i skowytu wyrwanych z błogiego snu oscypków. Rzeczywistość właśnie mówi nam wszystkim SPRAWDZAM! No i pokażcie co tam macie w kartach... aaa... KREDYCIK! Na wczasy, na samochód, na apartament, na willę, na resort & spa... A pola, działki, kawałki, chałupy i szopy po ojcach, dziadkach, przodkach wysprzedane. Większość nie ma już co sprzedać, chyba że koszulę z grzbietu ściągną. Za prosperity bale i lokale a w kryzysie płacz. Ciągła dewaluacja marki jaką przez chwilę było Zakopane, każdy tylko patrzył jak wytargać z tego truchła jak najwięcej dla siebie. Nikt nie dba o wspólne, nikogo nie interesuje wspólnota, miasto, gmina, nie ma najmniejszych prospołecznych odruchów czy troski o wspólne dobro i kurę znoszącą złote jaja z której utrzymują się wszyscy. Tylko wyzysk, defraudacje, prywata, byle więcej gości, więcej dutków, dolarki w oczach. Myślę że do wielu jeszcze to nie dociera i dopiero czeka ich nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością. Ale już niedługo. Spektakl godny igrzysk w Koloseum. Chleba i Igrzysk! No to macie igrzyska ale chleba może zabraknąć. Kto potrafi obserwować i czytać między wierszami może wygodnie rozsiąść się w fotelu z paczką popkornu.

Trzeba jednak uczciwie przyznać że sołtys sam tego nie osiągnął, choć przybił symboliczny gwóźdź do trumny tej wsi za miastem. Miał wielu szacownych poprzedników, którzy w znoju i pocie czoła realizowali misterny plan upadku, kierowani pobudkami materialnymi, partyjnymi czy też czysto egoistyczną rządzą władzy i niską własną samooceną. Głównie jednak piniondz i grabienie do siebie. Teraz każdy z nich może z dumą powiedzieć sobie: jam to, nie chwaląc, się uczynił, rękę swoją przykładając.

Czekam na kolejne akty upadku i agonalne podrygi.
yeti 2022-07-15 23:15:58
wszedzie policja, no na kazdym kroku i jeszcze straz miejska. Mieli duzo szczescia ze nie trafili na rowerowy patrol strazy miejskiej. To by im nasi chlopcy pokazali!!!!
Gogo 2022-07-15 23:09:05
Czy nasza władza ma jakieś pomysły? Nie,bo liczy się tylko kasa.
kombajn 2022-07-15 23:05:09
NAJLEPSZA JEST OPLATA KLIMATYCZNA ZA WJAZD DO STODOLY
MOZE LESZEK OD TYCH CO SPIA NA LEZAKACH TEZ TRZEBA KASOWAC PO 2 ZLOTE, STRAZ STODOLY MA BLISKO
vika 2022-07-15 22:54:53
Jacy turyści ??? !!!
Przecież to zwykła hołota przyjechała się zabawić . Teraz Zakopane stało się miastem tanich rozrywek dla ubogich umysłowo, oraz wielkich hoteli dla bogatych snobów .
Miłośnicy gór do których się zaliczam z bólem serca i żalem wynieśli się w inne góry , do zupełnie nierozrywkowych małych podgórskich miejscowości . A w Tatry - na Słowację. .
Tam by się policja nie patyczkowała z takimi idiotami .
Chciałabym zachować w pamięci ciche Tatry i spokojne z górskim klimatem Zakopane .
niestety 2022-07-15 22:34:28
Tzn tacy "turyści" mogą się pojawić wszędzie, myślicie, że w Krakowie, Wawie i nad morzem takich nie ma?.. Ale współczuję tym, u których oni nocują, pewnie przez ten znany portal rezerwowali co wystarczy kliknąć i już hop siup są gdzie chcą. Jeszcze wynajmujcie na kody, koniecznie bez kontaktu z właścicielem - bo pandemia :) Teraz więcej praw ma wynajmujący niż właściciel, bo rodo, srodo a lokatorzy hulaj dusza. Ale uwaga - to wymysły unijne :) Przecież chcemy być tacy światowi ! oh eh
wiktoria 2022-07-15 22:31:55
jak turyści pewnej nacji robią wybryki na rondzie z piskiem opon to lewactwo tu komentujące zadowolone ale jak nasi to lament ot lewactwo
tomek 2022-07-15 22:29:26
a radością w kolejnych miesiącach będziemy świadkami otwierania kolejnych inwestycji na kolejne setki turystów, a raczej hołoty. Bo trzeba zapełnić zarobić. A mieszkańca w końcu szlag trafii i sie wyprowadzi..
Władza cel osiągnie, nikt na ręce patrzeć nie będzie, nie będzie wytykał nieudolności, lody i diamentowe oscypki będziecie kręcić jak nigdy wcześniej!
Wer 2022-07-15 22:29:10
Rejestracja bardzo dobrze widoczna ,naprzód Policja dobrać im się do dupy,kierowca powinien mieć już po prawku ,reszta po 5 tys .mandatu.
Brooklyn 2022-07-15 22:10:29
Burdel

Burdel jak widać na kółkach...
Zakopane to DNO.
Podziękować trzeba tzw. włodarzom.
... 2022-07-15 22:06:01
Ktoś tę wymarzoną grupę "turystów" wpuścił tutaj pod swój dach. Gratuluję gości!
Thinker 2022-07-15 21:37:02
Jaki kurort, tacy "kuracjusze".
świrek i uchomorek 2022-07-15 21:14:34
STODOŁA 2022 sezon wysoki
Dorula dziekuje
Leszek 2022-07-15 21:10:10
Panie Jurecki nie minęło kilku dni od art. Fotyczacego bydła na Równi Krupowej.
Dziś w środku dnia pijane dzieci zaczęły rzucać butelkami w parking Restauracji Per Amore. Dochodziło do dantejskich scen.Interweniowali klienci pizzeri.
Dorula twoja stodola Płonie, vo ty robisz Chłopie. GDZIE POLICJA
GDXUE PATTOLE
PO CO WAM TE KAMERY???......
ZABIERAJ TE LEŻAKI NA HARENDE I USTAW SASIADOM POD RESTAURACJE DEACULA
Eugeniusz 2022-07-15 21:09:20
Takich sobie turystów zorganizowaliśmy to mamy. Brak dbałości o jakościowego turystę, organizowanie Sylwestra Disco Polo, przyzwolenie na handel badziewiem na każdym roku, brak dbałości o ład architektoniczny, nie egzekwowanie przepisów przez służby miejskie i urzędników, badziewie, badziewie i jeszcze raz badziewie dookoła - doprowadziło do tego, że przyjeżdża tu teraz sama hołota. Zapewne cieszą się handlujący chłamem i sprzedający piwo - ale wszyscy inni dla których to miasto kiedyś miało w sobie jakąkolwiek jakość niestety są przerażeni i łapią się za głowę.
? 2022-07-15 21:06:04
Jutro, tak po godz. 11 z piwem w ręku, w adidaskach pójdą na "Giewont" po focię na fb.
Do wojska ich zgarnąć i zrobić z nich chociaż w 10 % chłopa.
Darwin 2022-07-15 21:03:58
I cyk selekcja naturalna;)
Zakopianka 2022-07-15 21:03:13
Nowe elity w akcji .A gdzie była policja?A może to ci nietykalni?
Dorul 2022-07-15 21:01:57
Dojechało towarzystwo na umpa umpa turyści marzeń Derulo i spóła ale to nie sylwester za wcześnie jeszcze na umpa umpa
POrazka 2022-07-15 20:58:10
Turyści ? To barachło nic wspólnego z turystami nie ma ! Ale jaki Pan taki kran ......
siekiera 2022-07-15 20:48:19
Wyszło BYDŁO z worka :)
 • PRACA | dam
  Firma Transportowa z okolic Rabki-Zdroju zatrudni kierowcę kat. C+E atrakcyjne wynagrodzenie wyjazdy jednotygodniowe tel. 730 223 225. 730 223 225
  Tel.: 730
 • PRACA | dam
  Potrafisz pracować z dużą ilością dokumentów i danych? Umiesz dobrze zorganizować własną pracę? Być może nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! POZNAJ NAS: PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL. Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną. Jest jednym z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniającym ponad 300 osób. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLI i ADMINISTRACJI. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Nadzór nad poprawnością dostarczanych dokumentów, - Wprowadzanie dokumentów do systemu, - Kontrola prawidłowości obiegu dokumentacji, - Wyszukiwanie, analizowanie i monitorowanie zakupów wyposażenia i środków trwałych, - Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Kierownictwa, - Uczestnictwo w rozliczaniu inwentaryzacji, w tym identyfikacja niedoborów i nadwyżek, - Poszukiwanie możliwości optymalizacji przepływu danych i proponowanie zmian usprawniających, - Uczestnictwo w opracowywaniu nowych procedur i instrukcji dla pracowników Spółki. NASZE WYMAGANIA: - Wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, administracja, zarządzanie, - Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, - Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, - Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, - Kreatywne podejście do realizowanych tematów, - Wielozadaniowość oraz dobra organizacja pracy własnej, - Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem, - Mile widziana: - Znajomość oprogramowania magazynowo-sprzedażowego (np. LSI, GoPOS), - Doświadczenie w pracy z analizą danych. CO OTRZYMASZ? - Ciekawą i kreatywną pracę w rozwijającej się Firmie, - Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Szereg zniżek dla pracowników. APLIKACJE zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "Młodszy specjalista ds. kontroli i administracji PKL Horeca". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE (karczma i bar mleczny) - 600 035 355
 • PRACA | dam
  Zakład remontowo-budowlany zatrudni: MALARZY, TYNKARZY, PŁYTKARZY, MURARZY I POMOCNIKÓW. Tel. 606 455 928.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie przy Krupówkach 43m2. 2-pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 570384996. 570384996 monisiagondek@gmail.com
  Tel.: 570384996
 • PRACA | dam
  Pilnie poszukuje Pani do opieki ( po części ) osoby niepełnosprawnej Ratulow górny. Godzinny poranne ( do ustalenia), sprzątanie, gotowanie i inne drobne prace. Tylko osoby poważnie zainteresowane dzwonić 509 005 675.
 • PRACA | dam
  Pracę Pracownik Foodtruck. 511711711 kontakt@peramore.pl
  Tel.: 511711711
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Szczegóły na stronie: www.bip.cos.pl. Tel.: 725300377.
 • PRACA | dam
  Firma budowlana zatrudni PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH na pełny etat. Praca całoroczna na terenie Podhala. Stawka 25zł/godz. Możliwość zamieszkania. 509 670 775
 • PRACA | dam
  MERCURE KASPROWY ZAKOPANE SZUKASZ PRACY? CZEKAMY NA CIEBIE! Poszukujemy Pracowników na stanowisko: KUCHARZ, KELNER A'LA CARTE CV prosimy przesłać na adres: kstopka@kasprowy.pl Kontakt telefoniczny: 18 20 24 061
  Tel.: 18 20 24 061
  E-mail: kstopka@kasprowy.pl
 • NAUKA
  CENTRUM KOREPETYCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Nowy Targ, Kasprowicza 10, tel. 575 573 593, centrum.topup@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy Ratownika Do Ośrodka w Bukowinie Tatrz. Stała Praca. Nocleg i Wyżywienie. Tel. 601508720
  Tel.: 601508720
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM W STAREM BYSTREM WRAZ Z DZIAŁKAMI BUDOWLANYMI 1,5 HA. Tel. 001 905 821 9829, 692 245 166.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia mieszkanie lub lokal 70m2 w miejscowości Lasek. Cena z mediami 3000 zł. Tel. 663 557 290.
 • PRACA | dam
  LAVARD zatrudni na stanowisko KONSULTANT D.S SPRZEDAŻY w Salonie Firmowym. Miejsce pracy: Stare Bystre. 18 26-137-32.
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA DO PENSJONATU w Zakopanem. Umowa o pracę, praca co drugi dzień. 502 71 66 94, dpt.zakopane@zaiks.org.pl
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  WILLA LABELLE przy ul. Krupówki 40 w Zakopanem zatrudni POKOJOWĄ z doświadczeniem, z Zakopanego lub okolic. 660 710 400.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam BUDKĘ DLA PARKINGOWEGO - TANIO - 602 378 614.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 2 HA - k/Białki. 182856454.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, POMOC KUCHENNĄ. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 57 23 12.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Witam, do sprzedania posiadam maszyny stolarskie: - Szlifierka tarczowa 1 000 zł, - Wiertarka pozioma suport 1 500 zł, - Frezarka z wózkiem bocznym dolnowrzecionowa z posuwem 12 000 zł, - Dłutarka łańcuchowa 3 500 zł, - Piła do formatowania 2 500 zł. 667 256 855
  Tel.: 667
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NAUKA
  NABÓR DO LICEUM DLA DOROSŁYCH PO SZKOLE ZAWODOWEJ - PROMOCJA NA ZAPISY - Nowotarska 42, Zakopane - 603 890 169.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia LOKAL 50 m2 (pod zakład fryzjerski lub pod inna działalność) oraz LOKAL 25 m2 - I piętro - Łapsze Niżne, Delikatesy "Centrum". 504 230 942.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-08-09 16:00 Górale dotarli na Hel 2022-08-09 15:15 Ochotnicą Dolną znów zawładnęli biegacze! 2022-08-09 14:30 Przed nami 56. Sabałowe Bajania - Festiwal Folkloru Polskiego 2022-08-09 13:56 Odnalazł się 80-letni mieszkaniec Kościeliska 2022-08-09 13:37 Tygodnie mijają, a winda w przejściu podziemnym na Krupówkach dalej zepsuta 1 2022-08-09 13:28 Nawozy organiczne - cenne dla warzyw 2022-08-09 12:40 Tatrzański wyścig i fascynacja automobilami. Spotkanie w Okszy 2022-08-09 11:59 Co ma wspólnego matematyka z fantasy? Warto się przekonać osobiście 2022-08-09 11:46 Zakrwawiona kobieta znaleziona rano przy torach w Zakopanem 17 2022-08-09 11:32 Za nami bajkowe warsztaty z Bajanką i Kicią Kocią 2022-08-09 10:59 Wypadek motocyklisty na Patelniach 4 2022-08-09 10:56 Nauka kitesurfingu i surfingu - Chałupy Hel 2022-08-09 10:45 Na Kasprowym tylko 6 st. C. Kiedy zrobi się cieplej? 2022-08-09 10:00 Majestatycznie stoi na straży 2022-08-09 09:24 Nauka odpowiedniej wymowy z native speakerem 2022-08-09 08:00 Czołg Leopard i wyrzutnia Langusta na Rynku w Nowym Targu 8 2022-08-08 22:00 Pieski z nowotarskiego schroniska czekają na nowych właścicieli 2022-08-08 21:15 Fetor i biała maź znowu płyną w dół rzeki, kto nam truje Skawę? 1 2022-08-08 20:30 Przeszliśmy dla Was przez całe Krupówki. Ile nam to zajęło? (WIDEO) 3 2022-08-08 19:53 Kierowca na Tatrzańskiej miał blisko pół promila alkoholu we krwi, stracił prawo jazdy 4 2022-08-08 19:45 Świętowanie Bobu 2022-08-08 19:00 Ostatnie pożegnanie piłkarza Orawy Jabłonka 2022-08-08 18:44 Jedziecie do Zakopanego? Warto uzbroić się w cierpliwość 2 2022-08-08 18:15 Wraca dawna nazwa szkoły Kenara 2022-08-08 17:04 Ratownicy TOPR polecieli w rejon Kondrackiej Przełęczy 2022-08-08 16:46 Zderzenie na Tatrzańskiej, droga zablokowana, są ranni (FOTO) 2022-08-08 16:40 Wypadek na zakopiance 2022-08-08 16:00 Nadciąga wielki organowy finał, szykujcie się na pieśni młodopolskie 2022-08-08 15:15 Uważajcie na lipnych pracowników ZUS i podrabiane panie doktor - to oszuści 2022-08-08 14:25 Pijana się rozbija 1 2022-08-08 14:10 Gigantyczne korki na nowej zakopiance 2 2022-08-08 13:59 Mezoterapia igłowa - na czym polega i jakie są efekty? 2022-08-08 13:37 Czy księża wiązali dzieciom ręce, by te poczuły się jak Jezus w niewoli? 18 2022-08-08 13:00 Muzykowanie pod Babią Górą (WIDEO) 1 2022-08-08 12:51 Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Podhala 2022-08-08 12:15 Najłatwiej starą oponę zostawić na środku chodnika 1 2022-08-08 11:30 O koszach na śmieci w Zakopanem i Tatrach (WIDEO) 15 2022-08-08 11:04 Jak wybrać dobrego psychologa? 2022-08-08 10:59 Zaproszenia Ślubne na szkle - Hitem 2023? 2022-08-08 10:45 Elektryczny pastuch zatrzymał pijanego kierowcę skutera 2022-08-08 10:00 Albinos niczym milion w Totolotka 2022-08-08 08:59 Zachmurzenie, na szlakach tłoczno, mokro i ślisko 2022-08-08 07:31 Potrącenie na parkingu przy Szlaku Papieskim, kobieta w szpitalu 2022-08-07 21:42 Przemysław Słodyczka z Białego Dunajca Harnasiem 2022 roku! 1 2022-08-07 21:00 Tak bawił się dziś Ratułów (ZDJĘCIA) 2022-08-07 20:15 Strażacy z całego Podhala oddali hołd zmarłemu koledze (WIDEO) 2022-08-07 19:30 Druhowie z Sidziny doczekali się nowiutkiego wozu strażackiego 2022-08-07 18:58 Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna na Krzeptówkach 2022-08-07 18:47 Malarstwo to nie fotografia 2022-08-07 17:45 Tu Velo Dunajec łączy się z Velo Poprad (WIDEO)
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-08-09 14:28 1. Do zakops Z ludźmi sie nic nie wyprawia. To kwestia wielowymiarowa. Alkohol "wspólczesny " dzisiejszy to szambo . Powinno byc niedopuszczane wogole do spozycia. Inna kwestia to kultura picia itd dramat 2022-08-09 14:16 2. Turyści marzeń. A pis tylko chleb i igrzyska. To się skończy źle. Zacisnom sie stalowe kleszcze a wtedy bedzie bardzo źle 2022-08-09 14:05 3. Powinna zostać odwieziona do izby wytrzeźwień a nie do szpitala!!W izbie wpier..ol a potem do do domu i zakaz wjazdu do Zakopanego.... 2022-08-09 13:52 4. Nick wiktoria Dodałbym lewaków, cyklistów, gejów, pedałów, zdradzieckich mord, kanalii. popaprańców, Tuska, totalnej opozycji, komuchów, zdrajców chodzących na pasku UE, zaplutych karłów opozycji, wszystkich mających odmienne poglądy niż PiS Niech żyje nam ukochany przywódca Narodu. Prezes Jarosław Kaczyński, niech żyje nam Premier Morawiecki, Niech nam żyją wszyscy PiSowcy dzielnie zwalczający problemy żeby nam nie było zimo i walczący z inflacją. Mówię na poważnie. 2022-08-09 13:47 5. Beneficjentka sztandarowego programu PiS- Menel Plus 2022-08-09 13:46 6. Pełnia się zbliża, będzie coraz gorzej... 2022-08-09 13:46 7. "ostry łuk"? Czy to go naprawdę zaskoczylo? Wszystko zależy od prędkości. 2022-08-09 13:46 8. Pełnia się zbliża, będzie coraz gorzej... 2022-08-09 13:43 9. Jaki pan taki kram, jaki kram taki chłam! Słowa o Stodole były prorocze,zrobił Dorula z Zakopanego enklawę dziczy i pijaństwa! 2022-08-09 13:28 10. @cyklista , konsekwencje to już ponosisz
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Album TP

Pożegnania

Bojcorka