"Chwila dla siebie" Corinne Michaels, pełna namiętności i wzruszeń historia dwojga ludzi, którzy spotykają się po latach, to idealna książka na letnie popołudnia i wieczory. Przedstawiamy trzeci tom uwielbianej przez czytelniczki serii "Miasteczko Willow Creek" o rodzeństwie Parkersonów.
Nastoletnia Delia była bez pamięci zakochana w Joshu, najstarszym z braci Parkersonów, on jednak widział w niej tylko przyjaciółkę młodszego brata. Dziewczyna pogodziła się z tym, że nie skryje się nigdy w jego ramionach, nie poczuje smaku jego warg, a jego niebieskie oczy nie spojrzą na nią z miłością i pożądaniem. Kiedy chłopak wyjechał z miasteczka, aby kierować jednym z hoteli ojca, ich drogi na dobre się rozeszły.
Po kilku latach Josh wraca do Willow Creek i ponownie spotyka Delię. Od razu zaczyna między nimi iskrzyć i żadne z nich nie jest w stanie z tym walczyć. Z daleka widać, że łączy ich chemia, a oni czują się w swoim towarzystwie doskonale. Ale dla Delii to już bez znaczenia, bo przecież dawno temu wybiła sobie Josha z głowy.
Wszystko się zmienia za sprawą dwóch różowych kresek na teście ciążowym. Wyparte przed laty przez dziewczynę uczucia znów się odradzają, ale Joshua nie bez powodu otacza swoje serce trudnym do skruszenia murem. Jakie mroczne tajemnice skrywa mężczyzna? Czy uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę?
Corinne Michaels po raz kolejny zabiera czytelniczki w niezapomnianą i przepełnioną mnóstwem emocji podróż do urokliwego miasteczka Willow Creek. „Chwila dla siebie” to pięknie napisana, ciepła i wzruszająca opowieść o pogrzebanych na dnie serca uczuciach, które po latach odżywają ze zdwojoną siłą. Amerykańska autorka porusza w niej temat nieodwzajemnionej miłości, lęku przed stratą ukochanej osoby, poczucia winy oraz ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny.
„Chwila dla siebie” jest trzecią po „Powróćmy do siebie” i „Możemy mieć siebie” odsłoną czteroczęściowej serii „Miasteczko Willow Creek”, która przybliża losy rodzeństwa Parkersonów – braci: Graysona, Alexa, Joshuy i Olivera oraz jego siostry bliźniaczki Stelli.
Uwaga książka!
Od wydawnictwa MUZA mamy 2 egzemplarze książki. Po jednym otrzymają osoby, które jako pierwsze napiszą do nas: [email protected]. W treści prosimy podać imię, nazwisko i adres. Tytuł maila: Chwila.
an
::attachment{"type":"image","item_id":"729461", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"900"}

22.12.2025
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.

29.05.2026
Austria! Praca dla MURARZY, CIEŚLI, STOLARZY, SPAW...

02.06.2026
BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DAC...

02.06.2026
Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122....

27.05.2026
Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA / DORAD...

19.05.2026
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę prze...

02.06.2026
Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy...

02.06.2026
Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum...

01.06.2026
DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o...

01.06.2026
SZCZENIAKI BORDER COLLIE RASOWE. 791 669 932.

29.05.2026
RESTAURACJA CZERWONE KORALE Zakopane, ul. Zamoyski...

25.05.2026
ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHA...

22.05.2026
RESTAURACJA REGIONALNA w Zakopanem zatrudni KUCHAR...

12.05.2026
Sprzedam lub wynajmę BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY 500...

28.04.2026
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 69...

23.04.2026
PROVIDENT. 571 240 909.

17.04.2026
OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. ...

07.04.2026
Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY...

07.04.2026
NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: ...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz