Fotorelacje

Zamknij
Treść artykułu pod wideo ↓
06:22, 22.06.2026

W niedzielę na nowotarskim Rynku odbyły się główne koncerty towarzyszące obchodom jubileuszu 680-lecia Królewskiego Wolnego Miasta Nowy Targ. Wieczór rozpoczęły występy zespołów folklorystycznych. Przed publicznością zaprezentował się kaszubski Zespół Pieśni i Tańca „Bytów”, uznawany za jeden z najbardziej znanych zespołów folklorystycznych na Pomorzu, a także Zespół Pieśni i Tańca „Płomienie” z Bydgoszczy.

Gwiazdą wieczoru był legendarny zespół Dżem. Licznie zgromadzona publiczność mogła usłyszeć największe przeboje z repertuaru grupy, łączącej rockowe i bluesowe brzmienia. Na scenie wystąpił również Sebastian Riedel - główny wokalista zespołu, syn nieżyjącego już frontmana Dżemu, Ryszarda Riedla. Koncert spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców, którzy wspólnie świętowali jubileusz miasta przy dźwiękach ponadczasowych hitów "Dżemu". Fot. Krzysztof Kusper

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz