Fotorelacje

Zamknij
Treść artykułu pod wideo ↓
05:09, 25.06.2026

Marek Król-Józaga, dyrektor Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im Antoniego Kenara w Zakopanem już dziś zaprasza na planowaną jesienną wystawę prac artystów, uczniów, nauczycieli i absolwentów, które zgromadzone były do tej pory w tutejszym archiwum szkoły. - Mamy około 1600 cennych dzieł, uznanych artystów, naszych uczniów, absolwentów. Część zbiorów zaprezentujemy już jesienią, na jubileuszowej, październikowej ekspozycji - podkreślił Marek Król-Józaga podczas wernisażu Nasza rzecz. 150 lat od założenia Szkoły Snycerskiej w Zakopanem 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz