Marek Król-Józaga, dyrektor Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im Antoniego Kenara w Zakopanem już dziś zaprasza na planowaną jesienną wystawę prac artystów, uczniów, nauczycieli i absolwentów, które zgromadzone były do tej pory w tutejszym archiwum szkoły. - Mamy około 1600 cennych dzieł, uznanych artystów, naszych uczniów, absolwentów. Część zbiorów zaprezentujemy już jesienią, na jubileuszowej, październikowej ekspozycji - podkreślił Marek Król-Józaga podczas wernisażu Nasza rzecz. 150 lat od założenia Szkoły Snycerskiej w Zakopanem
2026-06-25 05:09:00