Uczniowie Gminy Poronin oficjalnie rozpoczęli dzisiaj wakacje. Przedstawiciele Urzędu Gminy - wójt Anita Żegleń, zastępca wójta Maciej Dziubas oraz sekretarz Maria Budz odwiedzili gminne szkoły oraz przedszkole. Podczas uroczystych akademii złożyli uczniom życzenia bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Słowa podziękowania skierowali również do grona pedagogicznego za 10 miesięcy pracy, zaangażowania, troski i wsparcia okazywanego młodym mieszkańcom.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz