Uczniowie Gminy Poronin oficjalnie rozpoczęli dzisiaj wakacje. Przedstawiciele Urzędu Gminy - wójt Anita Żegleń, zastępca wójta Maciej Dziubas oraz sekretarz Maria Budz odwiedzili gminne szkoły oraz przedszkole. Podczas uroczystych akademii złożyli uczniom życzenia bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Słowa podziękowania skierowali również do grona pedagogicznego za 10 miesięcy pracy, zaangażowania, troski i wsparcia okazywanego młodym mieszkańcom.
2026-06-26 15:58:02