Region

Zamknij

Uczniowie z Gminy Poronin rozpoczęli wakacje

Rafał Gratkowski Rafał Gratkowski 16:40, 26.06.2026 Aktualizacja: 16:07, 26.06.2026
Treść artykułu pod wideo ↓
Skomentuj Uczniowie z Gminy Poronin rozpoczęli wakacje

Dziś we wszystkich szkołach i przedszkolu prowadzonych przez Gminę Poronin uroczyście zakończył się rok szkolny 2025/2026. Uczniowie odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli wakacyjny wypoczynek.

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy Poronin – wójt Anita Żegleń, zastępca wójta Maciej Dziubas oraz sekretarz Maria Budz. Samorządowcy złożyli uczniom życzenia bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji.

Podczas spotkań podziękowali również dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty za dziesięć miesięcy pracy, zaangażowania i codziennego wsparcia młodych mieszkańców gminy. Życzyli całej społeczności szkolnej udanego letniego wypoczynku oraz powrotu we wrześniu z nową energią do nauki.
 

fot. UG Poronin

::photoreport{"type":"see-button","item":"4043"}

 

Odwiedzin: 75

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE


POLECAMY

0%