Reklama

2022-10-09 16:00:25

Krościenko nad Dunajcem

Brawo Krościenko

Nad Dunajcem oddano do użytku piękny kompleks sportowy.

Jest boisko do badmintona, kort tenisowy i boisko do siatkówki. Wszystko nad samą wodą, tuż obok siłowni. Na tablicy informacyjnej znajdujemy informację, że inwestycja została wsparta z województwa małopolskiego w wysokości prawie 179 tys zł. Nie była to porażająca kwota, zwłaszcza, że Krościenko ma dwoje swoich słynnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Posłankę Annę Paluch i marszałka województwa Witolda  Kozłowskiego. Krościenko rokrocznie przyjmuje rzesze turystów. Przyjeżdża tu wiele osób, które nie wyobrażają sobie wakacji bez wizyty w tym urokliwym miejscu. Warto przypomnieć, że z Krościenka prowadzi alternatywny szlak na Sokolicę i dalej na Trzy Korony.

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Młody 2022-10-16 10:07:28
Wierzymy w młodych i dlatego 65 letniego wójta (byłego emeryta) z chęcią znowu wyślemy na emeryturę bo już mamy dosyć tych jego stetryczałych, demencyjnych działań, które szkodzą naszej gminie. Dosyć mamy betonozy, asfaltozy na rynku, płotów, siatek i boisk z których nie ma żadnego pożytku.
Nocny komentarz 2022-10-16 09:58:10
Leon daruj sobie te nocne alkokomentarze. Te wf-owe inwestycje w strefie zalewowej to tylko źródło obciachu i upokorzenia dla mieszkańców. Nastawiał Dyda klatek, płotów, siatek na bulwarach i zrobił z tego małpiarnie. Jaki wójt takie horyzonty i takie inwestycje. W normalnych gminach budują pijalnie, tężnie (które zresztą Dyda tez obiecywał) a w Krościenku dublują podwodne boiska nikomu do niczego nie potrzebne. Ile tej młodzieży skorzystało z tego boiska dotychczas? Jak twierdzi Leon w alkoholowym zwidzie podobno jakaś tam była ale nikt tego nie widział. Ja wiem że z obecnym wójtem mamy cyrk na okrągło ale szkoda, że z tym kortem zabrał miejsce dla zawodowego cyrku albo wesołego miasteczka, które się tam zawsze rozkładało w sezonie. Czekamy teraz tylko na wprowadzanie odpłatności na tym korcie no bo przecież Dyda musi zarabiać. Z drugiej strony, młodzieży (i nie tylko młodzieży) z Grywałdu wójt funduje atrakcje o nazwie najniebezpieczniejszy wyjazd na drogę wojewódzką, a młodzieży z Zawodzia buduje trzecie boisko (tym razem do tenisa). Nie ma to jak zrównoważony rozwój inwestycyjny gminy. Śmiechu warte.
Leon Zawodowiec 2022-10-16 03:34:31
I super. Poza turystami jest nasza młodzież i chętnie z niego skorzysta. Wiecznie narzekający niech kupią rakiety, paletki i w końcu niech się poruszają na świeżym powietrzu. Może ten nad wiecznego niezadowolenia ze wszystkiego, co się dzieje w gminie im wywietrzeje. Ja tam jestem zadowolony, a młodzież już na tym boisku grała i oceniła, że jest super. W młodych wierzcie, a nie w maruderów.
Relaks 2022-10-10 19:58:26
Wójt który zasłynął tym że sobie wybudował urząd gminy dla urządasów za 8 mln zł, zadłużając przy tym gminę na 5 mln zl. Bardzo się cieszę że z moich podatków spłacam odsetki od kredytu za wygodny gabinet Pana wójta. Chyba z tej radości pójdę pograć w tenisa.
Zdruzgotany 2022-10-10 19:46:54
Zaczął boiskiem do siatkówki plażowej, skończył kortem tuż obok. I tak to już zostawmy. Spuśćmy na to zasłonę milczenia. 8 zmarnowanych lat, rynek jest jeszcze bardziej beznadziejny niż był (bo cały zabetonowany) rondo jest bardziej beznadziejne niż było (bo z jednej strony zamknięte dla przechodniów), parking jest bardziej beznadziejny niż był (bo płatny 24h/7), targowica jest bardziej beznadziejna niż była (bo jeszcze bardziej zniszczona), komisariat zamienił może na posterunek, na gminnej działce z potencjałem z jednej strony wybudował śmietnik a z drugiej bajoro. Dobrze że nie zaczął tego basenu, tężni i wyciągu budować bo by się skończyło żeby wybudował zamiast tego ubojnie, auto szrot albo kopalnie odkrywkową. Szkoda już dalej komentować. Człowieku daj nam wszystkim żyć godnie i wracaj na emeryturę.
Wstyd 2022-10-10 16:21:59
Miała być kolej gondolowa na Toporzysko, tężnie, baseny a jest po 8 latach utwardzony prostokąt koło mostu i bajoro koło pola namiotowego. To nie tylko wizualnie wygląda szpetnie ale przede wszystkim to symbol wizerunkowej katastrofy tego wójta (emerytowanego nauczyciela WF). Poprzednik wybudował mu wszystkie sale gimnastyczne w gminie, dlatego ten uzupełnił Krościenko (a w zasadzie jedno sołectwo) boiskiem do siatkówki plażowej, piłki i tenisa. Taki miał pomysł, horyzonty i kompetencje. Żal to wszystko komentować.
MOrcin 2022-10-09 21:19:36
Na pewno był przetarg, bo nie wierzę, że znów ta sama firma to robiła, co wszystkie do tej pory tego typu "inwestycje" w gminie.
Paweł 2022-10-09 19:50:46
Wyścig o turystę to dzisiaj wyścig formuły 1. Dyda w tym wyścigu bierze udział rowerem typu składak z jedną dziurawą oponą. Jak widzę taki sukces po 8 latach rządów tego wójta to się chce płakać i krzyczeć.
Salwator 2022-10-09 19:31:23
Wszystkie te działania władz Krościenka są przypadkowe, punktowe, bez przemyślenia i wizji rozwoju, kształtowania przestrzeni i krajobrazu. Szkoda gadać, można oczywiście powiedzieć że dobrze, ze cokolwiek robią, ale prawda jest taka, ze jest to marnowanie pieniędzy. Mając taki potencjał, walorów naturalnych i obecnie mocnych promotorów i sprzymierzeńców władzy, to jest skandal, że chwalą się takimi pseudo osiągnięciami, powinny być trasy narciarskie, wyciągi, gdzie te gondole, termy, ośrodki rekreacyjno sportowe z prawdziwego zdarzenia. Zamiast tego kolejne mydlenie oczów. Panie wójcie jest takie powiedzenie: jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz.
Niestety 2022-10-09 19:07:23
Nauczyciele WF-u realizują się na stanowiskach marszałka i wójta. Bezpowrotna starta czasu dla naszej miejscowości.
He he he 2022-10-09 19:06:54
Żeby coś określić obiektem sportowym to musiałoby mieć trybuny, żeby widzowie mogli oglądać zmagania, nie mówiąc już o kompleksie gdzie zawodnicy nawet nie maja się gdzie przebrać, umyć, nawet nie ma toalet nie wspominając o gastronomii czy czymś na wzór. Zwykle kolejne klepisko, wydane bez sensu pieniądze które zabierze woda przy pierwszym wyższym stanie Dunajca l.
Wiesiek 2022-10-09 18:59:43
Jaki kompleks, kolejna małpiarnia z której nikt nie będzie korzystał bo i do Krościenka powoli niewiele osób będzie przyjeżdżało bo nawet nie będzie gdzie stanąć i zaparkować auto, a Krościeńczanie raczej nie będą grać w badmintona, natomiast z niecierpliwością oczekują kompleksów turystycznych, basenów, wyciągów, pijalni etc które przyciągną gości !!!
Kontener 2022-10-09 18:58:26
W Białce podobno wstrzymali oddech jak to zobaczyli. Aż trudno pojąć skąd ten korek do Szczawnicy. Jak widzieli ten kort to powinni zawracać i rozpoczynać turniej.
Tłumacz 2022-10-09 18:52:48
Dyda ten podwodny kort uczyni z Ciebie najsłynniejszym wójta na Podhalu. Jakbyś nie złapał ironii to ci tłumacze ze w tym artykule juz się śmieją z ciebie i z tych specjalnych środków PiS-owskich dla swoich.
Ale żal 2022-10-09 18:36:40
Że tez jakoś świat nie potrafi docenić tych wielkich sukcesów i nadal Krościenko traktuje jako drogę dojazdową do Szczawnicy o czym świadczy treść kolejnego artykułu.
Kibic 2022-10-09 18:33:30
Mam nadzieje że pierwszy mecz inauguracyjny będzie transmitowany - wójta kontra sołtys. Bardzo chciałbym to zobaczyć. Jaka inwestycja taki event promujący :)))
Ciekawy 2022-10-09 18:31:04
A teraz porozmawiajmy o prawdziwych inwestycjach panie Dyda. Jak tam targowica? Wykonawca się wycofał? Temat zamknięty?
Edmund 2022-10-09 18:28:50
Pomnik niekompetencji z kolesiowskich środków. Czekamy na info w kwietniu jak całość będzie pod woda. Notabene już widzę tych mitycznych tenisistów którzy przyjeżdzają do Pienin z powodu tego boiska. No rozwój na maksa. Już się robią korki na Zakopiance. Notabene większe pożytek dla Krościenka był jak się w sezonie mógł tam się cyrk albo wesołe miasteczko rozłożyć teraz przez poronione pomysłu wójta i elity partyjnej temat stracony.
Katastrofa 2022-10-09 18:22:36
Pierwsze w Polsce podwodne boiska tenisowego, którego stopień wykorzystania będzie na poziomie wiecznie pustego boiska tuż obok. Inwestycja niespełnionego tenisisty to marnotrawienia publicznych środków pieniężnych. Niewykorzystany kort jest w już Grywałdzie, no ale Grywałd jest gorszy od Zawodzia, co pan wójt dobitnie udowadnia będąc w tej kadencji w zasadzie wójtem tylko tego jednego sołectwa. Środki utopione - dosłownie. Kort na terenach zalewowych podobnie jak boisko do siatkówki plażowej, a np. dzieci i dorośli z Grywałdu mają grać w rosyjską ruletką podczas wyjazdu na drogę wojewódzką? Panie Dyda to co pan wyprawiasz to jest katastrofa.
Brawo 2022-10-09 18:06:26
Dyda, gmina musi zarabiać kiedy odpłatność? Podobno w okresach zalewowych ma być specjalna stawka bo tenis podwodny to oryginalna i niepowtarzalna dyscyplina sportu.
Szkoda komentować 2022-10-09 18:04:23
Coraz bardziej podoba mi się ironia redaktorów z tp bo tylko w takich kategoriach można potraktować tytuł tego materiału. Oprócz tego że bulwary zaczynaja wyglądać jak dziedziniec amerykańskiego więzienia - ilość płotów, siatek itp. przeraża to jeszcze te poronione inwestycje budowane są w strefie zalewowej. Dyda propaguje nowy sport podwodny tenis.
zosia 2022-10-09 17:41:32
Co za tytul haniebny.Ta czerwona co dre jape z lawy bo na mownice jest za cienka i ten przywieziony w teczce co go nie wybrali nawet na radnego ,co maja swoje pieniadze dla Krościenka? kazda wies i miasto ma se wypracowac swoje pieniadze i je inwestowac wteda ma to wartosc ,a nie balwochwalstwo
 • USŁUGI | budowlane
  Kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Krótkie terminy. 795816885
  Tel.: 795816885
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA, MAGAZYNIERA, EKSPEDIENTKĘ. 604 102 804, 602 285 793.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM z działką 1450 m2, Ciche Górne - 602 444 205.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody PRACOWNIK NA ŻELBETY (możliwość przyuczenia). 791 669 932.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  YAMAHA MT 125, 2017r., sprowadzony, 1-szy właściciel, 100% bezwypadkowy, niski przebieg, stan bardzo dobry. Możliwość zakupu za dodatkową opłatą mało używane: kask, kurtka i rękawiczki rozmiar L oraz buty rozmiar 43. Tel. 793 008 357.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię szwaczkę do prostego szycia w Poroninie. 602393185
  Tel.: 602393185
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY OGÓLNE i WYKOŃCZENIA W DREWNIE - PITMAR - 788 224 644. Wykonujemy m.in.: IMITACJE STARYCH PŁAZÓW, SZALOWNIE, MONTAŻ PODBITEK Z RYSIAMI, ADAPTACJA PODDASZY, TARASY, PERGOLE, ALTANY, GRILLE.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ PLAC POD PARKING DLA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - 1000 METRÓW. NOWY TARG, UL. SKŁADOWA. OBIEKT OGRODZONY I MONITOROWANY. Tel. 602 290 555
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam garaż w bloku na os. Pardałówka. Prąd i woda na wyodrębnionych licznikach. Do garażu przynależy, znajdujące się bezposrednio ponad, dostepne przez właz sufitowy, poddasze. 602 102 501
  Tel.: 602
 • PRACA | dam
  Poszukuję stylistki paznokci do salonu w Zakopanem . Oferuję dobre wynagrodzenie, bazę klientek, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę. Zachęcam do kontaktu pod numerem 881922674. 881922674 papiez.aneta@gmail.com
  Tel.: 881922674
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY PRACOWNIKOW DO PRACY W HOLANDI!! DO BUDOWY NAMIOTOW ORAZ PRACY W MAGAZYNIE.NA KONTRAKT CZASOWY LUB STALY Z ZAKWATEROWANIEM.DOBRE WYNAGRODZENIE.ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT TEL 0031 616955169,MAILOWY ela@vanvugtverhuur.nl. 0031 616955169 , Herenengstraat 26 ela@vanvugtverhuur.nl
  Tel.: 31
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  Do małych sklepów w Zakopanem i Suchem SPRZEDAWCZYNIE na stałe, również emerytki. 606 751 451.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy recepcjonistki do Chałupek pod Giewontem w Murzasichlu -przyjmowanie Gości/ rozliczanie pobytów -obsługa rezerwacji telefonicznych/mailowych -obsługa portali noclegowych -sprawdzanie czystości domków Praca w godzinach 9-17, 25zł/h/netto. 660719519 www.chalupkipodgiewontem.pl chalupkipodgiewontem@wp.pl
  Tel.: 660719519
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ KAT. C (BECZKOWÓZ, SZAMBIARKA) - WAKSMUND. 603 656 796.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowe - nowoczesne domy w Zaskalu sprzedam 660797241 b12.pl.
 • NAUKA
  Korepetycje. Przygotuję do egzaminu ósmoklasisty. Dojadę do domu ucznia.. 602139636 zawit@interia.pl
  Tel.: 602139636
 • USŁUGI | inne
  PRALNIA ZAWRAT - PRANIE, MAGLOWANIE - pościele, obrusy, ręczniki itp. 501 788 640
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADĘ LUB POJEDYNCZE OSOBY NA TYNKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • PRACA | dam
  Potrzebna WIZUALIZACJA WNĘTRZA 59 m2 - kwota do 3.000 zł. 692 613 703.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI KAMIENIARSKIE: OBKŁADKI ELEWACYJNE, POSADZKI, PARAPETY, STOPNIE, OGRODZENIA. FLIZOWANIE. 607 572 312.
 • PRACA | dam
  Firma Budowlana Domalik Piotr w Ostrowsku zatrudni od zaraz , pomocnika budowlanego i majstra budowlanego , proszę o kontakt telefoniczny. 504 105 320
  Tel.: 504
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI TRADYCJNE RĘCZNE CEMENTOWO-WAPIENNE, ZACIERANE PIASKIEM KWARCOWYM. 696 688 324.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI TRADYCYJNE RĘCZNE. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, SZYBKIE TERMINY REALIZACJI. 696 688 324.
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZIARZ przyjmie zlecenia. 696 688 324.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - LOKAL do wynajęcia ok. 60 m2. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ - ROLNĄ, LUB DOM DO REMONTU ZAKOPANE lub KOŚCIELISKO. tel. 507 360 911
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  PRZYJĘCIA KOMUNIJNE, IMPREZY INTEGRACYJNE, itp.- KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia powierzchnie BIUROWO - USŁUGOWE od 100 do 600 m2 na II piętrze. Park Handlowy STOPIAK w Nowym Targu. Tel. 606 123 437.
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE, MONTAŻ ŚNIEGOŁAPÓW ORAZ WENTYLACJI. 880 321 013.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINY. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLANIE DOMÓW na materiałach wysokiej jakości. 787 479 002.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • PRACA | dam
  Przyjmę PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
2023-03-26 18:00 Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w Spytkowicach rusza w maju 2023-03-26 17:16 Kolizja koło stacji benzynowej 2023-03-26 17:00 Miasto podsumowuje historię zanieczyszczeń na skraju rezerwatu 2023-03-26 16:00 Przeskakiwał przez potok, upadł i wybił sobie ząb 1 2023-03-26 15:00 Miłosne trele czas zacząć 2023-03-26 14:00 To będzie na Podhalu drugi stadion po COS-ie 2023-03-26 13:00 Gdzie się podziały pienińskie księgarnie 2 2023-03-26 12:00 Burze, drobny grad i śnieżna krupa, zima nie daje za wygraną 2023-03-26 11:00 Jubileuszowy Salon Marcowy pod Tatrami, rzeźby Pecucha, malarstwo Flecka 2023-03-26 10:50 Nieprzytomny narciarz skiturowy pod Kościelcem 2023-03-26 10:16 Czasowy powrót Rembowskiego 2023-03-26 10:00 Władzo! Pomóż w walce z... szatanem 30 2023-03-26 09:00 Remont rabczańskich tras rowerowych 2023-03-26 08:00 Już w przyszłą niedzielę w Rabce kolejna edycja słynnego Konkurs na palmę wielkanocną 2023-03-25 22:27 Spod Tatr pod Babią Górę (WIDEO) 2023-03-25 21:45 Niczym w rzymskim Koloseum - Droga Krzyżowa w Rabie Niżnej 2023-03-25 21:20 Pierwsza tęcza 2023-03-25 21:00 Uwaga! Oszuści podszywają się pod ZUS. Nie klikajcie w te linki! 3 2023-03-25 20:11 Czy ktoś poznaje swojego kota? 2023-03-25 20:00 O Pienińską Basztę 1 2023-03-25 19:00 Za wcześnie na dyskusje o przebiegu gondoli 2023-03-25 18:36 Zmarł Stanisław Bańka, były komendant zakopiańskiej Straży Pożarnej 1 2023-03-25 18:00 Uwaga, od poniedziałku zmiana organizacji ruchu na zakopiance 2023-03-25 17:04 Szlakiem piwnej monokultury, czyli wielka libacja na Kozińcu 12 2023-03-25 16:00 Sezon narciarski w Szczawnicy już skończony 1 2023-03-25 14:55 Dobre wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Jest stabilna 1 2023-03-25 14:04 Czy trzeba zmienić przepisy dotyczące pracy w niedzielę? 15 2023-03-25 13:00 Polacy nie płaczcie (WIDEO) 3 2023-03-25 12:00 Po deszczu wyszło słońce. W wyższych partiach Tatr zalega śnieg i lód 2023-03-25 11:00 Apartament z widokiem na kłopoty 16 2023-03-25 10:18 Pożar samochodu w Hałuszowej 5 2023-03-25 10:00 Pod Giewontem wszystkie miejskie place zabaw dla dzieci zostały już otwarte 3 2023-03-25 09:00 Dlaczego wycięto drzewa na Zwierzynieckiej i Chałubińskiego? Urząd tłumaczy 4 2023-03-25 08:00 Zagórzańska Bagnięć. Wielkanocny Konkurs Palm 2023-03-24 21:45 Joanna Mąka zaśpiewa przy Krupówkach, będą też nieoczywiste aranżacje Radiohead 2023-03-24 20:59 Czy Polska będzie drugą Norwegią? Zakopiańscy radni na spotkaniu z Rafałem Piechem (ZDJĘCIA) 16 2023-03-24 20:00 Fudalowe imię nigdy nie zaginie 1 2023-03-24 19:00 Protest mieszkańców przeciwko budowie kolejnego masztu telefonii 5G 3 2023-03-24 18:00 Z ciupagą przez Azję, Kasia i Andrzej z Googlebox w nowym programie 2023-03-24 17:40 Serce dla serca! Zbiórka produktów 2023-03-24 17:15 Byłem w podobnej sytuacji co Dawid Kubacki 2023-03-24 16:30 W tej budce pobierali opłaty za wejście na Gubałówkę. Teraz mamy tu śmietnisko 6 2023-03-24 15:44 Pogrzeb Włodzimierza Weselskiego w Zakopanem (ZDJĘCIA) 2023-03-24 15:13 Poszukiwani w rękach zakopiańskich policjantów 2 2023-03-24 15:00 Szaflary rozkopane. Dworzec zmienia się nie do poznania 2 2023-03-24 14:48 Będzie nowa sygnalizacja świetlna na Alejach 3 Maja w Zakopanem 2023-03-24 14:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 2023-03-24 13:00 Blisko tysiąc osób odwiedziło Podhalankę podczas dni otwartych 2023-03-24 12:45 John Wick powraca na ekrany kin po raz czwarty. Mamy dla Was bilety 2023-03-24 12:20 Ręcznie robione serwety do koszyczków wielkanocnych, haft płaski dla każdego
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-03-26 16:29 1. Ała, pewnie bolało. Dobrze, że goprowcy byli szybsi od karetki. 2023-03-26 16:03 2. Czynsz za lokal, składki ZUS, energia elektryczna, podatek, no i ewentualny jakiś zysk z tej "książkowej" działalności. Jaki to obrót miesięczny musiała bym zrobić aby w miarę godnie żyć ? 2023-03-26 16:00 3. A za chwilę spadnie śnieg i trzeba będzie place zamknąć, ale co to obchodzi to całe roszczeniowe towarzystwo, on/ona chce i już, żałosne. 2023-03-26 15:57 4. @luke, czy to jedyny portal? na podhaluSą inne które nie boją sie prawdy,Tych też prawda wyzwoli. 2023-03-26 15:48 5. @yano napisał/a: "to mu wierzę." I tego się trzymaj, wiara czyni cuda ale poczytaj też o dogmatach, w tym dogmacie o nieomylności papieża. Oto tajemnica wiary: pe******* i dolary. 2023-03-26 15:32 6. #Goral - oj tam. W Kościelisku były dom wypoczynkowy sprzedany jako "apartamenty narciarskie" . Tam czajnik i TV naraz włączone wybijały korki :) Widać od lat 90tych nic się nie zmieniło. Pytam architekta o koszt m2 stanu deweloperskiego. Podaje 5tys/m2. Biedny, ledwo wiążący koniec z końcem deweloper sprzedaje po 20 tys/m2 i są kupcy. Ludzie albo są głupi albo mają kasy jak lodu. I błagam nie tłumaczcie tego ceną działki. 2023-03-26 15:26 7. # xxx - znajdź sobie własnego nicka :) 2023-03-26 15:25 8. @yano W moich szeregach nie ma żadnych zboczeńców ani qrwiarzy, żadnych burdeli czy to małżeńskich czy przed. Taki nie ma szans. Preferuje godne i zdrowe życie. 2023-03-26 15:22 9. Czym więcej takich pochodów organizować będą pisowcy samorządowcy, tym szybciej normalnie myślący wyborcy odejdą od PiS-u i Kościoła rz-k. 2023-03-26 15:04 10. Stara francuska mądrość mówi: "maszeruj, albo giń!" Więc se łazcie, kogo to obchodzi!....
2023-03-20 20:15 1. Przecudnie, jaki spokój duszy dają te obrazy. Jestem zaczarowana. Ukłony i gratulacje dla Artystki. Nigdy nie byłam w tej kawiarni!! Dla tych obrazów tam pójdę. 2023-02-28 03:12 2. ja nie kupuje tej narracji. Idź do wojska - bądź "zdziwiony" że zginiesz na froncie, misji pokojowej, na ćwiczeniach na poligonie etc. Albo w TOPR- to naczelnik mówi do spotkanego zakopiańczyka: "Pan z nami pójdzie na 4 lata kontraktu"? no nie. To nie Rosja. Tu się kandydata tak nie wciela. Jeżeli ktoś nie akceptuje ryzyka szuka pracy w biurze/sklepie. Z dala od służby ratowniczej. 2023-02-24 23:22 3. najlepsze było to że samochody różnych służb zaparkowały i zablokowały chodnik - Brawo piękny przykład. 2023-02-17 13:19 4. Brakowało jeszcze toastów i drink baru... 2023-02-02 18:13 5. Ciesom nos kónicki od mojego ojca, jeedyn ze Skrzypnego, a dr ugi z Dunajca, hej! 2023-01-27 00:11 6. tak, TOPR miał cały zestaw do akcji lawinowej, ale i prostą i treściwą pogadankę o śniegu i zagrożeniach z nim związanymi. I to wszystko co ta akcja miała wspólnego ze śniegiem. Myślę że rzucanie śnieżkami do celu było by lepsze od tej całej reszty "atrakcji". 2023-01-23 11:54 7. Z tego co widziałem, TOPR miał cały zestaw lawinowy 2023-01-23 09:22 8. Rośnie Ci to dziecko. 2023-01-17 00:14 9. Basia śpiewa przeeeeślicznie! Kolędy chwytają za serce. 2023-01-16 21:25 10. Z nazwą, czyli śniegiem tan dzień miał mało wspólnego. Chyba liczyli na to że śniegu nie będzie. A był. Atrakcje typu wawel bus - kolejka może 30metrow ale odstać trzeba było 2,5 godziny. Strzelnica z elektronicznej wiatrówki - kolejka około 45minut. Samba, rysowanie, i to chyba koniec tych atrakcji. Jedynie TOPR miał sondę lawinowa, i to chyba jedyne co ze śniegiem ta cała akcja miała wspólnego.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka

Album TP