Reklama

2016-12-09 10:43:23

Reklama

Blog

PiS rządzi, PiS radzi, PiS nigdy was nie zdradzi

Reklama

Każą nam oddawać pieniądze biedniejszym, ustalają jak możemy demonstrować, pouczają do jakiej szkoły mamy chodzić, w jakiego Boga wierzyć, a zamiast wędki dają 500+, i tylko w rodzinnym gronie możemy tłuc dzieci do woli - tak wyglądają rządy PiS po pierwszym roku.

Niby PiS to prawica, ale ludzie, wyborcy, to przecież największa hipokryzja XXI wieku. To najbardziej lewicująca, w złym tego słowa znaczeniu partia w nowoczesnej historii naszego kraju. Zamiast dawać nam wędki,rozdają pieniądze na lewo i prawo, co niebawem doprowadzić może do ekonomicznego krachu.

Dostaliście 500+ i nie chce się Wam pracować. Nic dziwnego,kto by chciał. Kolejnym krokiem niech będzie wprowadzenie programu 500 PiS,każdemu, kto głosuje na jedynie słuszną partię po "pincet" na głowę.

A że PKB spada, zwolnimy tych co go obliczają, policzą po naszemu...

Za bardzo te antypolskie elementy wykrzykują jakieś antyrządowe(czytaj antypolskie) hasła. Wprowadźmy ustawę o demonstracjach. Teraz zdecydujemy kto, gdzie i dlaczego może z transparentem pokrzyczeć na ulicy. Za chwilę dodamy poprawkę, co może krzyczeć, a czego nie.

W kościele siedzimy zawsze w pierwszej ławce. Nieważne, czy nasz kolega był prokuratorem rejonowym w latach 80-tych. Jest tylko jedna wiara,jeden naczelnik państwa.

I jeszcze trochę naszych lektur wprowadźmy do naszej polskiej narodowej szkoły. Trzeba zburzyć wszystko co zrobili poprzednicy, dla samego zburzenia i pokazania, że gimnazja były bee.

A jak ktoś się wychyli, to i tak minister położył już rękę na prokuratorze. Niech któryś prokurator spróbuje oskarżyć Polaka z PiS-u, zaraz nadprokurator zajmie się nim i ześle do archiwum.

Te obce media znowu nas krytykują? Już niedługo będziemy przyznawać koncesje, te niemieckie gazety się kupi za pieniądze wszystkich Polaków, a narodowe, publiczne media są nasze i tam każdy materiał sprawdzamy po trzy razy. Dobry ksiądz pomaga parafianom - to jest temat. Ksiądz oskarżony- nie to się nie nadaje na newsa.

Skontrolujemy każdą dziedzinę, każdego obywatela, zajrzymy do każdego portfela. To my zadecydujemy na co będziecie wydawać pieniądze.Tylko w jednym wam wolność zostawimy. W domu możecie tłuc wasze dzieci i żony bez umiaru. Unijne ręce precz od polskiej rodziny, a na końcu zapanuje nasza PiSowska kraina wiecznego szczęścia, a jakby jakiś nie-Polak z PO czy od Petru chciał na nią podnieść rękę wyślemy ukraińskie śmigłowce ministra Macierewicza z dzielnymi żołnierzami obrony terytorialnej na pokładzie.

Uff!

P. S. W Rumunii obniżono podatki i... zwiększyły się wpływy do budżetu, a wzrost PKB będzie najwyższy w Europie.

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Ludwik Marek 2016-12-22 16:50:00
Do Pana Kamila Kaczanowskiego!
Musiał Pan dostać łychą w głowę od koparki, że takie bzdury Pan piszesz. Myślałem, że po studiach politechnicznych rozum jest na miejscu. Bardzo się pod tym względem zawiodłem. Nie wszystkie uczelnie produkują noblistów.
rys 2016-12-21 06:12:41
Najbardziej lewicowy , to jest rzad. Wracamy do tradycji ? Jedna sluszna partia , jeden sekretarz , oj co innego. Plus starsza tradycja ? dziesiecina ?
Kto pamieta ? "zrownanie robotnika z chlopem , a chlopa z ziemia."?
Tradycyjnie -"dobra zmiana".
br 2016-12-20 18:15:40
bardzo trafna ocena, tylko perspektywy na zmiany nikłe
Janowski 2016-12-20 11:52:08
Niestety to prawda ale i tak lepiej niż chu..... du..... i kamieni kupa Polski nie ma . Nie oznacza to że w następnych wyborach Polacy wybiorą lewusów z PO , KOD i podobnych - wpierw musimy wyczyścić Polskę ze ścierwa , przywrócić własność ,godność a interes Polski postawić na pierwszym miejscu , nie interes ubeków krytykancie lewacki .
rys 2016-12-19 20:28:46
Czarny scenariusz, ale coraz bardziej realny.
Mamy powtorke z PRL.
Teraz to rzadza postkomunisci.
Matt O-ł 2016-12-18 18:53:03
No to mamy PRL-bis, telewizji nie można oglądać,pociągi mają gigantyczne opóźnienia,we wtorek mają zamknąć przestrzeń powietrzną nad Polską.Zadowolony Bronuś ?
latte 2016-12-17 14:39:47
Siedzę sobie spokojnie przy kominku i popijam kawkę...

i patrzę w zaczarowane okienko TV.
A tam koderaści w Warszawie.
Normalny odlot :):):)
Zaraz zaśpiewają "Boże coś Polskę" albo "Żeby Polska była Polską"

Schowani organizatorzy chcieliby z całą pewnością, żeby przeciw protestującym wyszedł jakiś antymarsz bądź żeby służby użyły siły.

nie potrzeba :)
z boku 2016-12-16 20:23:02
dziadek-to ze dziennikarzy z sejmu wywalaja bo pokazuja machloje twoich wspolwyznawcow smolenskich to tez tylko propaganda TVN. Bo slyszalem ze w wiadomosciach mowili ze to tylko warcholow z sejmu wygonili. Widzisz ty sens popierania wprowadzenie cenzury czy az tak wam brak prl-u??
Lucky luk 2016-12-15 18:04:23
Co pisiory! Prawda w oczy kole!?Dziś zmiana dała sobie na Wsiowej podwyżkę-a co należy sie jak psu buda.Szkoda tylko naszych dzieci,które będą mieć "zryte banie" już na cacy. Zmiana sie o to już postara.Żal mi tylko tych co za Polskę w latach komuny zgineli.Ale głowa do góry . Już za trzy lata się to zmieni ,bo ludzie przejżą na oczy jak zostali wydmuchani.
z boku 2016-12-15 15:57:17
Dokladnie tak jest jak Pan napisal. Szacunek.
Do tych ktorzy wrzeszcze ze to kwik swin odcietych od koryta to proponuje poszperac w sieci kto zawsze po przegranych wyborach kwiczal ze sfalszowane ze sie nie zgadzaja?? Wszak to wasz przenajmadrzejszy cynic od jazdy na trumnach balbina. Przypomne ze PO wyraznie powiedzialo ,,Przegralismy ale takie sa zasady demokracji. Nie znam ani jednej wypowuiedzi polityka PO ktory polslowem wspomnial cokolwiek o sfalszowanych wyborach. Czym sa te odszkodowania za Smolensk?? Dlaczego ci nie z pisiorstwa nie domagaja sie wiecej I wiecej?? Po jakiej katastrofie lotniczej ktokolwiek dostal cialo do pochowku z zapewnieniem ze to cialo ich krewnego,bliskiego?? Owszem jest pisemko ze trumna jest zamknieta raz na zawsze. Dlaczego?? Bo nikt nie jest w stanie skompletowac ciala z takiej masakry. Ale nie dla pisiorow. ekshumacje I nowa jeszcze wieksza kasa. Dlaczego corka najjasniejszego zmarlego nigdy nie powiedziala ze to byl zamach?? Dlaczego?? BO KASIORA. Tak to sa rzady pisu doja Polske na niespotykana skale a lza gorzej nw dzienniku niz sam urban w prl.
jarząbek 2016-12-14 13:04:11
szkoda Bronuś, że nie piszesz o tym jak twój ryży idol zajumał mi 30000 z konta emerytalnego, albo twój bul imiennik przehandlował kolejkę
mampincet 2016-12-13 08:58:29
Dostałam 500, mam wyższe wykształcenie (ŚlAM), pracuje i jestem za PISem. No niemożliwe, patologia....
skampi 2016-12-12 23:28:58
To żadna zasługa pisdusiow. Nie róbcie głupiej i fikcyjnej propagandy świadczenie na 25 grudnia zawsze dostawałam przed świętami. Teraz jaki to rząd i ZUS łaskawy. Lepiej jakby był łaskawy i zamiast propagandy podniósł by świadczenia lub zwolnij by przynajmniej te najniższe emerytury z podatku. Przestańcie uprawiać kłamliwą propagandę, bo się chce od tego rzygać!
dziadek 2016-12-12 21:21:20
Pan B. Semek powiedział (napisał) co wiedział. A że wiedział dużo z TVNieprawdy i czyta tylko niusy wybiórcze, to nie wszystko ma ręce i nogi.
N.p. "Dostaliście 500+ i nie chce się Wam pracować."
Tak tak, żeby szczypać pisiaków i grzebać i skłócać i udawać mędrców to się czepiacie wszystkiego.
Panie Semek - polecam do poczytania artykuł w tym temacie na portalu money.pl.
"500+ wyciąga z ubóstwa setki tysięcy Polaków. To koniec z biedą w Polsce?"
stary komuch 2016-12-11 16:05:53
Do @majachogori. Po 89 wszyscy są kryształowo czyści, jak z Jarosława koszykarz.
majachogori 2016-12-11 09:47:42
Obecna władza nie ma czystych rąk. Duński dziennik "Ekstra Bladet" napisał, że minister Ziobro zdefraudował 400 tysięcy euro. Otrzymał je od europejskiej partii MELD, jako dotację na zorganizowanie konferencji na temat ochrony klimatu. Za te pieniądze zrobił sobie przedwyborczą konwencję swojej partii Solidarna Polska w Krakowie w kinie Kijów. Klimatowi poświęcono zaledwie 7 niepełnych zdań. Za 53 tysiące euro zakupiono 60 tysięcy długopisów. Osoby związane z Ziobro i innymi członkami partii, dzieci i studenci wpłacali olbrzymie sumy na partię, jako darowizny. Córka Jacka Kurskiego, dzieci Cymańskiego i inni. Jest to międzynarodowy skandal. Minister Ziobro powinien oddać te wyłudzone pieniądze i podać się do dymisji. Jak w takiej sytuacji może być ministrem sprawiedliwości i generalnym prokuratorem.
buba 2016-12-10 19:54:34
Zarzut, że najgłośniej krzyczą ci, którzy stracili układy-układziki, nie jest specjalnie sensowny. Kto szuka korzyści, siedzi cichutko i konsekwentnie podlizuje się kolejnym ekipom, wychodząc zawsze na swoje. Protestują odważni.
cyklista 2016-12-10 16:42:04
Kobieto, gdybyś Ty stosowała w Swoim życiu podstawowe zasady przyzwoitości, to przy szumie medialnym który Ci ciągle towarzyszy, już dawno byłabyś w Naszym mieście kimś znaczącym. Widocznie jednak mieszkańcy Naszego miasta postrzegają Twoje działania i zachowanie zupełnie inaczej. Rezultat, malutka firemka czynna kilka miesięcy w roku i ciągłe narzekania i pretensje do wszystkich wokół. Niedługo to będziesz miała nawet zal do Pana Boga, że śniegu za mało i za krótko jest.
cyklista 2016-12-10 16:10:44
To czekamy teraz na "Dekalog zasad przyzwoitości według Czerskiej"
do cyklisty 2016-12-10 15:36:02
A Tobie chłopie marzy się dyktatura lumpenproletariatu? Bacz, że ani Stalin ani Hitler nie rządzili wiecznie. Dlatego warto być przyzwoitym
PS. z "pucybut'a" nie zrobi się elity , nawet jak mu się da miliony :P Rewolucja lubi zjadać własne dzieci - to tez nauka z historii
cyklista 2016-12-10 15:26:53
Cytat postu na Facebooku Beaty Czerskiej (powyżej):
"odtwarzamy PRL-bis, niestety..."
Nic tylko się cieszyć. Znowu Szanowna Pani będzie miała okazję wykazać się walką o wolność i niepodległość Naszej Ojczyzny. Tylko proszę nie zapomnieć założyć rajstop, takich nieodpornych na działanie gazów. Przecież ofiary i straty muszą być, a i będzie się czym później chwalić dookoła, wszem i wobec. Może i do ZBOWID-u w końcu przyjmą.
kapitan morgan 2016-12-10 15:22:05
Do@ do_ferro. Nie Rosji czy Putina ale w łapy Watykanu i łokca dyrektora
Miss 2016-12-10 11:22:42
Bardzo dobry "komentarz" o "naszych rządach".
Uszanowanko dla piszącego jak i za opublikowanie.
do_ferro 2016-12-10 10:56:05
Zgodzę się z tym, ze poprzednia władza nas olewała, zajeta swoimi sprawami. Dla nas miała tylko okrągłe słowka, ale... TERAZ demontuje sie zdrowe podwaliny państwa, przebudowując je w stronę totalitaryzmu czy jak kto woli w miekkiej postaci - autorytaryzmu z wolą JK zamiast Konstytucji . NA TO ZGODY NIE BEDZIE! nie po to moje pokolenie zrzucało jarzmo ZSRR zeby teraz "dobra zmiana" rzucała nas w ramiona Rosji i Putina.
...janłosik... 2016-12-10 05:51:51
Panie Bronku... Jak już ktoś wcześniej napisał: poruszyłeś gniazdo os!, wsadziłeś kij w mrowisko!, a jednym zdaniem - "bardzo zdenerwowałeś" PiSsiorów!. Ja radze schować na strych laptoka, bo Generalny kolega Jarka już pewnie namierzył Twoje IP. Tak na przyszłość: Nie wolno kąsać rąk które karmią cały naród po 8 latach biedy!!!.... ha ha ha ;-)) Ja cierpie dole, ale patologia polityczna w tej 3RP...
ferro 2016-12-10 01:32:25
Narodzil sie widze kolejny uczestnik KOD- komitetu obrony debili piszac taki blog w TP I dziwie sie w ogole ze redakcja TP zezwolila na taka publikacje, no ale moge domniemywac ze albo jakies sluzby rosyjskie zadzialaly w redakcji albo ktos z rodziny ucierpial na deubekizacji I zamiast pobierac 20 tys emerytury dostaje teraz 2tys...
No ciekawe to bardzo, moze ja sie zglosze I w redakcji opublikuja moj blog np. na temat Teletubisi I zraz bez problem go opublikuja?
Chyba nie tedy droga redakcjo, nie tedy, bo stracicie wiele!
Za duzo nas glebila poprzednia wladza, za bardzo nas sprzedala, za bardzo nas starano sie omamic, zeby ukryc wplywy rosyjskie na nasze wladze I na nasz kraj.
Poprzednia wladza sie skonczyla I boicie sie, ze was rozlicza? Przy tym staracie sie ludziom ciemnote do glowy wcisnac!
W kazdym Europejskim dobrze rozwinietym panstwie istnieje pomoc socjalna I to nie taka jak bylo do tej pory w Polsce, 70-100 zl rodzinnego, zblizamy sie do innych panstw I chwala rzadowi obecnemu za to, bo ludziom tez cos trzeba dac od panstwa, a nie tylko zabierac!
Narodzie Polski, Podhalanie! NIe dajcie sie omamic jakiemus KOD-owcowi, bo nie dlugo beda nas namawiac, zeby na "BOLKA" Walese glosowac w kolejnych wyborach...
Dosyc klamstwa, dosc zaklamania, mamy rzad ktory idzie do przodu, ktory chce by Polska byla Polska I pomozmy Im ! I zawsze towarzyszyly nam slowa Bog, Honor I Ojczyzna I tak niech pozostanie!
Ale pamietajmy, nie dajmy sie zwiezc, bo dzisiaj tylko kraza sepy zeby znalezc "haka" I przedstawiac to co dobre w najgorszym swietle!!!
Bardzo polecam ogladac telewizje Republika I telewizje Trwam, tam cos jeszcze chca cos dla Polski zrobic, a nie tylko ja sprzedac!

Od moderatora: Zapraszamy do pisania blogu - nawet o Teletubisiach! Swoje zgłoszenie proszę przesłać na blog@24tp.pl!
iiIi 2016-12-10 00:05:10
A w gazetach ( wszystkich ) i na stronach internetowych trwa wyścig gdzie jest więcej byłych członków PZPR w PiS czy w PO, a może w Nowoczesnej ! Brawo KUKIZ.
Fibi 2016-12-09 21:55:58
Krzyczą, ryczom na ten PiS, ale po 500+ pierwsi w kolejce... Co nie, panie Semek . Jak Ci się tak ten PiS nie podoba to honorowo nie biorę... albo oddaj do domu dziecka. Taka to KODziarska hipokryzja.
Ps
Modzio tereaz moze być? :P
dziadek 2016-12-09 21:28:21
To co pan piszesz panie Semka, to można nazwać POprostu klasyką!
?Każą nam oddawać pieniądze biedniejszym, ustalają jak możemy demonstrować, pouczają do jakiej szkoły mamy chodzić, w jakiego Boga wierzyć, a zamiast wędki dają 500+, i tylko w rodzinnym gronie możemy tłuc dzieci do woli - tak wyglądają rządy PiS po pierwszym roku.?
Zapomniałeś pan nastraszyć nas tym co będzie w drugim roku.
Bo można śmiało nas postraszyć że w Warszawie będzie Budapeszt!
Strach się bać! A ja się nie boję, baaa ja chciałbym żeby w Warszawie był Budapeszt.
Premier Węgier Viktor Orban zapowiedział, że w 2017 roku obniży podatek dochodowy dla firm do zaledwie 9 proc. Będzie to najniższy poziom podatku CIT notowany w całej Europie! Zaś w szał wpadną wszyscy eurokraci z Brukseli.
(Źródło - wGospodarce.pl)

I jeszcze jedno do pana i POniektórych komentujących ( piszących głupoty).
Jak się ktoś w kościele modli i przystępuje do komunii, to kojarzy się wam to z PISiakami.
Hmmm ? a ja pamiętam jak taki jeden żeby zmazać swoje przewinienia cinkciarskie to na rekolekcje aż do Watykanu w POkutnym worku jeździł.
Piotrjr 2016-12-09 19:54:15
Brawo !
młody żołnierz 2016-12-09 19:15:49
Do@abonent. Gdzie religia tam jest podłość i zezwierzęcenie.
jo 2016-12-09 18:45:39
sb-ecja drży!!! Brawo PIS!!!
Gorool1971 2016-12-09 18:03:34
Prawda jest taka ze wiekszosc ludzi nie lub PIS-u bo sie im znajomosci w PO pokonczyly. A z drugiej strony, ludzie podostawali po 500 na dziecko i mowicie ze to zle??? Spytajcie sie tych najuboższych!!! To ze Cie stac na utrzumanie dzieci to dziekuj Bogu, bo sa ludzie co ich niestety niestac. Robimy mniej lat do emerytury i źle? Bo nie rozumiem. I jak slysze bzdury, że inne rzeczy mozna porobic zamiast 500 dac na dzieci to co robili wielcy z PO jakos nic chyba... Noo dobrze ze Euro 2012 bylo to drog mamy wiecej. ZALEŻNOŚCI SIE POKONCZYLY hehe a teraz nie ma sie z kim dogadac hehe i dlatego PIS-u nie lubią heheh. I jest to tylko moje zdanie nie obrazajac nikogo.
dziadek 2016-12-09 17:27:44
Pan B. Semek powiedział (napisał) co wiedział. A że wiedział dużo z TVNieprawdy i czyta tylko niusy wybiórcze, to nie wszystko ma ręce i nogi.
N.p. ? ? W Rumunii obniżono podatki i... zwiększyły się wpływy do budżetu, a wzrost PKB będzie najwyższy w Europie.?
Tak, tak ? nie dawno w sieci można było poczytać ? ?W pierwszym kwartale gospodarka Rumunii wzrosła o 4,3 proc. Eksperci przewidywali, że drugi kwartał będzie charakteryzował się podobnym wzrostem. Tymczasem wyniki zaskoczyły nawet specjalistów. Wzrost gospodarczy Rumunii ustępuje w Europie jedynie Irlandii. Obniżka podatków i wzrost wynagrodzeń spowodowała wzrost PKB Rumunii o 6 proc. w ujęciu rocznym.?
Dokładnie 27.06.2015,o godz. 12:25 na portalu money.pl ukazał się artykuł zatytułowany ? ?Władze Rumunii obniżyły VAT do 19 procent. Wbrew unijnym urzędnikom.? W którym można było poczytać: ?W środę rumuński parlament, wbrew zastrzeżeniom Międzynarodowego Funduszu Walutowego i UE, przyjął nowy kodeks podatkowy, którego kluczowym punktem jest obniżenie VAT z 24 do 19 procent, począwszy od 1 stycznia 2016 roku. Według oficjalnych wyliczeń spowoduje to utratę zysku w przyszłym roku na poziomie 2,6 miliarda euro, czyli 1,5 procent PKB.?
Fajne to panie Semek- nieprawdaż! Zwróć pan uwagę ? ?wbrew zastrzeżeniom Międzynarodowego Funduszu Walutowego i UE.?
Panie Semek. Bilans ostatnich ośmiu lat - dutki z ofe mi zakosili, vat ( na podręczniki szkolne też), podatki lokalne, oce od samochodów, zus (+dłuższy wiek emerytalny), ubezpieczenia nieruchomości i wszelkie inne w gorę. A może ja nie wiem o czymś co staniało w ostatnich ośmiu latach, może mi pan przupomni.
A pan nam tu dajesz przykład obniżenia vatu w Rumunii?
Panie Semek ? znam dużo bajek, taka jedna przyszła mi do głowy.
W 2008 roku Komisja Europejska nie zaakceptowała żadnego z przekazanych jej przez Ministerstwo Skarbu Państwa planów restrukturyzacji stoczni w Gdyni i Szczecinie. Jednocześnie uznała, że pomoc publiczna jaka w przeszłości została polskim stoczniom przyznana, była nielegalna i musi zostać zwrócona. W praktyce oznaczało to postawienie obu stoczni w stan likwidacji i sprzedaż ich całego majątku. Kilka lat później NIK opublikował raport dotyczący prób ratowania, a następnie sprzedaży stoczni w Gdyni i Szczecinie. Zdaniem NIK rząd Tuska nie wykorzystał wszystkich możliwości ratowania stoczni w Gdyni i Szczecinie. Błędem kardynalnym było przede wszystkim zaniechanie przez stronę polską odwołania się od decyzji Komisji Europejskiej. Ówczesny minister Skarbu Państwa ( Aleksander Grad) mógł złożyć skargę o stwierdzenie nieważności decyzji KE do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, na podstawie art. 230 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską.
Taak ? bajki muszą się dobrze kończyć!
Od identycznej decyzji Komisji Europejskiej, nakazującej zwrot udzielonej stoczniom pomocy publicznej, odwołał się do Europejskiego Trybunału rząd Francji. Co istotne - Francja przed Trybunałem wygrała, dzięki czemu ich stocznie nie zostały zamknięte.
Fajne to panie Semek- nieprawdaż! POdoba się panu takie gazdowanie?
P.s takie pytanko na koniec - czy decyzja ludzi Tuska o tym, iż "nie wypada" odwoływać się do wyższych instancji w sprawie niekorzystnych decyzji Komisji Europejskiej utorowała ówczesnemu premierowi Polski drogę do obecnie zajmowanego stanowiska...?
Góral z pienin 2016-12-09 17:22:09
Nie dzielmy się na PO i PIS. Na jednych i drugich nie mogę patrzyc. Niestety to co pisze staje się prawda. Inteligencja nam szwaby i ruskie wybily. U władzy mamy podobny przekrój jak w społeczeństwie. PIS działa na tych samych niskich bodźcach co wszystkie szmiry w tv jak trudne sprawy itp... wstyd mi za naród który to ogląda i który wierzy w hasła typu wielka dumna Polska - wypowiadane przez zakompleksialych wladczych.
abonent 2016-12-09 15:52:08
Panie Bronisławie, aleś Pan poruszył gniazdo os. Ja muszę zrezygnować z Neostrady ponieważ psuje się 4 razy w roku, a miejscowym monterom wydaje się, że nie chodzę do kościoła. Także zemsta wiejska działa. Dodam, że niektórzy chodzą codziennie do komunii. Oto hipokryzja po pisowsku.
medea42 2016-12-09 13:42:32
z sieci:"Z mojego doświadczenia: na PO głosują ludzie którzy klną na 500+, a próbują w koszty działalności gospodarczej wciągnąć swoje gacie..."
kierowca4567 2016-12-09 13:35:51
wpis całkiem fajny, można by jeszcze wiele faktów zawłaszczania Polski przez PZPR, wróć!!! przez PIS (ciągle mi się myli) tu wypisać. Ale ciekawa sprawa, że wszyscy wyznawcy pisu którzy tu wyzywają autora, nie wytknęli mu praktycznie żadnego błędu czy kłamstwa i go nie sprostowali. tylko bluzgi i wyuczone formułki o GW i KODzie.
. Ludzie czy przynależność partyjna na prawdę upoważnia do niszczenia naszej ojczyzny? Gdzie wasz patriotyzm??? Gdybym ja wybrał polityka który niszczy Trybunał Konstytucyjny RP dla potrzeb swojej partii i niczym Targowica walczy z Konstytucją Rzeczpospolitej, obsadza rady nadzorcze spółek państwowych swoimi ludźmi bez kompetencji, czyli de facto rozkrada nasz majątek, i co kilka dni robi coś złego dla Polski, to bym nigdy już na niego nie zagłosował a nie daj Boże żebym go miał publicznie bronić przed oburzonymi obywatelami.
wiktoria 2016-12-09 13:30:12
pan Bronisław pisze że pod rządami PIS w Polsce głęboka komuna ale proszę Państwa jego komentarz to najczystsza propaganda PRL, aż dziw bierze że takie coś niby rozsądni ludzie jeszcze piszą , można by się odnieść do każdego zdania , tylko po co , ale odniosę się do jednego , nigdy nie słyszałam żeby PIS propagowało bicie dzieci i żon , a co do unijnych rąk to by było bardzo dobrze aby się nie mieszały do wychowania polskich dzieci , i drogi Panie to unijne organizacje feministyczne i lewackie w Niemczech uczą pobite kobiety przez imigrantów jak maskować widoczne ślady pobicia na twarzy , ot i taki to nowoczesny kraj ,a u nas hipokryzja XXI wieku
asdfg 2016-12-09 12:53:05
"Większość emerytur mieści się bowiem w kwocie na granicy kwoty wolnej." Poprawka: Na granicy nowej kwoty wolnej proponowanej w obietnicach wyborczych PiS czyli 8 tys. złotych co daje 666 zł miesięcznie.
ceper2 2016-12-09 12:38:32
Tygodniku Podhalanski czy nie możecie wyłączyc bloga tego pana Bronislawa. Wiem że nie odpowiadacie co piszą blogerzy ale to już jaja. PiS mu s nie podoba to jego sprawa ale po co nam takie teksty sądzi
asdfg 2016-12-09 12:37:09
Wszelkie ingerencje państwa w gospodarkę nie są dobre. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest pozwolić się Polakom dorobić zmniejszając podatki np. poprzez kwotę wolną. Rozdając pieniądze państwo nam nie pomoże, a wręcz zaszkodzi, ponieważ nagły przyrost kapitału nawet w postaci 500 plus z czasem doprowadzi to wzrostu cen. Przykładem takiego wzrostu jest podniesienie opłat za OC samochodów. Ubezpieczyciele doskonale wiedzą, że Polacy mogą teraz zapłacić więcej za OC więc je podnieśli pod pretekstem nierentowności systemu ze względu na duże wypłaty szkód, które o ile są to z pewnością w większości nieuczciwie wyłudzane. Aby zmiany były odczuwalne pozytywnie należałoby w pierwszej kolejności zmniejszyć ilość państwowych etatów, ponieważ największe wydatki państwa są właśnie w sektorze publicznym, na renty i emerytury. Stąd też opieszałość władz do wprowadzenia kwoty wolnej, która mogłaby spowodować, że na obsługę aparatu urzędniczego oraz rencistów i emerytów z budżetu zostałyby wydane znacznie większe pieniądze, bo obecnie duża część wypłat wraca z powrotem w postaci podatku. Większość emerytur mieści się bowiem w kwocie na granicy kwoty wolnej. Co do emerytur to redukcja kwot dla byłych ubeków jest dobrym rozwiązaniem. Emerytury i renty jak wiadomo są wypłacane z budżetu a nie z ZUSu, ponieważ ZUS to zwykła piramida finansowa co oznacza że żaden Polak tam nic nie oszczędza, a pieniądze wpłacone przez przyszłych emerytów od razu są wypłacane obecnym a brakująca część czyli około 50 Mld złotych jest uzupełniana z budżetu. Kwota ta będzie wrastać w kolejnych latach ponieważ będzie więcej pobierających i coraz mniej wpłacających. Zły system podatkowy powoduje niemożność opłacania składek przez ludzi młodych. Duża część osób w wieku 25-35 nie wpłaciła do systemu ani jednej składki. Dzieje się tak dlatego że ci ludzie są zmuszeni do pracy na zlecenie lub na czarno co z kolei jest spowodowane zbyt dużym kosztem po stronie pracodawcy, który woli ryzykować i zatrudniać bez umowy niż płacić duże pieniądze za swoich pracowników do ZUS.

Biorąc pod uwagę takie zagadnienia jak w.w. można ocenić czy PiS robi dobrze czy źle. Takie refleksje to tylko czubek góry lodowej, a chętnych na więcej sensownych dywagacji zapraszam do zapoznania się z poglądami Pana Roberta Gwiazdowskiego z Centrum Adama Smith'a.

Nie ulega jednak wątpliwości, że w kwestii jednoczenia narodu wokół wspólnego ideału jakim jest patriotyzm i wartości chrześcijańskie PiS spełnia swoją rolę. Polacy potrzebują czegoś co będzie łączyć.

Co do kwestii gospodarczych zacytuję: "Dwie główne pozytywne zmiany w polityce fiskalnej w mijającym dziesięcioleciu miały miejsce dzięki rządowi Leszka Millera, który obniżył podatek CIT z 27% do 19% od 2004 roku, i Jarosława Kaczyńskiego, który obniżył najwyższą stawkę PIT z 40% do 32% od 2009 roku. Podatki obniżały zatem rządy postrzegane często jako gospodarczo lewicowe." http://dyktaturaciemniakow.salon24.pl/167786,podatki-obnizal-miller-i-kaczynski
mankowskip 2016-12-09 12:06:17
Panie Bronisławie, polecam długi spacer na świeżym powietrzu. Więcej wysiłku fizycznego też ma zbawienny wpływ. Pozdrawiam
Jacek Sparow 2016-12-09 11:23:48
Większych bzdur dawno nie czytałem. Propaganda rodem z GW w stanie czystym. Nie będę tego komentował, musiałbym powtórzyć to, co napisał Matt Z_ne@. Domyślam się, że natchnieniem do tych wypocin było "expose" słynnego aktora Krzysztofa Pieczyńskiego.
WK. 2016-12-09 11:00:38
Ucieszył mnie ten felieton. Jest tak słaby merytorycznie, polemicznie i retorycznie, że stał się raczej niedźwiedzią przysługa dla opozycji niż prawdziwą polemiką. Róbcie tak dalej - będziecie jak w przysłowiu - niósł ślepy kulawego.
elektryk 2016-12-09 10:52:56
Panie Semek. Ten Pan blog to wielka tragedia. Siedź Pan lepiej przed komputerem i graj w gry komputerowe. To maksimum na jakie Pana stać. Nic Pan nie wiesz o polityce. Piłsudski skwitował by cie krótko chłopie. Co ten twój rząd PO robił przez lata? Nic tylko afery na każdym kroku. Pieniądze rozdawali kolesiom. Pis choć te 500 daje rodzinom i aż takie to złe? a, że PKB spada. No jak ma nie spadać skoro przez 8 lat wielu zdobyło kase na lewo. Teraz trza ją chować a nie inwestować ujawniając lewe dochody. Ale i ich Pis rozliczy. Także bójcie się prawa i sprawiedliwości, bo zaczęło się.
Nikt 2016-12-09 10:42:54
Ale masz doła ! Frustracja jakaś.
ja 2016-12-09 10:05:51
Amen
Zbychu 2016-12-09 09:29:45
Dobrze rozumiem, że poprzednia władza to cnót wszelkich przykład? KOD równie cudowny i dobry? To jak przez 8 lat rządziliście? Czemu nie zrobiliście czegoś takiego jak Rumunia? Z krytykanctwa nic nie wynika. Przez 8 lat nie zrobiliście nic by się zwykłemy szaremu człowiekowi lepiej żyło. Wędka wg was to 1.000,- zł miesiecznie za cieżką pracę przez 11-12 godzin dziennie w świątek i piątek. Wyobraź sobie, że tak ludzie byli i są nie raz wyzyskiwani, no ale przy korycie się dobrze żyje i obiektywizmu brakuje
Carpathian 2016-12-09 09:23:57
Cieszę się, że Tygodnik Podhalański przynajmniej w tym felietonie odchodzi od pisowskiej ortodoksji. Różnorodność poglądów jest przecież czymś normalnym.
AntyPis 2016-12-09 09:17:20
No brawo tp. Jestem z was dumny. Ale zaraz sie znajdzie jakiś pisochista i was zakrzyczy
Bronisław Semek 2016-12-09 09:03:10
Do J.O. dobrze wiem, jak liczy się PKB, nie zrozumiałeś (aś) ironii, skoro rządzący podważali mizerne wyniki oglądalności TVP, to w czarnym scenariuszu podobnie może być z innymi danymi. Poza tym dziekuję za miły komentarz, uwielbiam tych, którzy zamiast krytykować poglądy krytykują piszacego. Jak masz takie świetne pióro to napisz coś sam, miłego dnia
Lena24 2016-12-09 08:52:06
TP dołączył do innych mediów - może to zyczenia świąteczne dla pewnej grupy, albo na powitanie kuku ryku
Matt Z_ne 2016-12-09 08:51:50
"Każą nam oddawać pieniądze biedniejszym, ustalają jak możemy demonstrować, pouczają do jakiej szkoły mamy chodzić, w jakiego Boga wierzyć, a zamiast wędki dają 500+, i tylko w rodzinnym gronie możemy tłuc dzieci do woli - tak wyglądają rządy PiS po pierwszym roku. "

Skończyłem czytać po tym wstępie.

Mi nikt nie każe dawać biedniejszym i jak do tej pory nic nikomu nie dałem.

Nikt mi jeszcze nie powiedział jak mam demonstrować i nikomu innemu więc wszyscy a KODziarstwo w szczególności demonstruje sobie w najlepsze prawie codziennie w każdym miejscu w Polsce.

Nikt mi nie powiedział do jakiej szkoły mam wysłać dziecko więc wybór do jakiej szkoły dziecko pójdzie jest dalej po stronie rodziców.

Z tym o Bogu to człowieku odleciałeś całkowicie. Każdy wierzy w takiego Boga w jakiego chce, nikt nigdzie nie ustalił żadnego przymusu.

Dzieci nie wolno tłuc i jest to zabronione i będzie zabronione.

Jak widać w iście PRLowskim stylu propagandy, kolega chciał napisać coś pseudointeligentnego a wyszło kłamstwo na kłamstwie w samym tylko wstępie w związku z czym reszty nawet nie ma co czytać.

Jakie to wszystko typowe dla naszego KODziarstwa. Jak tam się miewa wasz kulturalny towarzysz, obrónca demokracji, Pułkownik Mazguła?
Tadek 2016-12-09 08:40:58
Ujawnić wszystkich PZPRowcow nie tylko SBekow i zrównać emerytury.
J.O. 2016-12-09 08:36:31
Treść (w dużej części), ale przede wszystkim forma poniżej krytyki. Dożyliśmy kiepskich czasów, za "pisartswo" zabierają się ludzie, którzy maja do tego mizerne kwalifikacje... A w dzisiejszych czasach tworzenie tekstów jest dużo łatwiejsze.
Odniosę się tylko do dwóch rzeczy: też jestem przeciwnikiem 500+. Państwo powinno nie zabierać, a nie będzie musiało dawać. "To najbardziej lewicująca, w złym tego słowaznaczeniu partia w nowoczesnej historii naszego kraju". Otóż najgorsze lewicowanie to lewicowanie obyczajowe.
Po drugie: "A że PKB spada, zwolnimy tych co go obliczają, policzą ponaszemu..." Ten fragment dowodzi, że autor ma tak ograniczone zdolności umysłowe, iż właściwie w tym miejscu radzę wszystkim zaprzestania czytania jego tekstu. Szkoda życia...
Jeszcze do mojego poprzednika "zachwyconego". Proszę nie używać słów, których wartości semantycznej się nie rozumie. Podpowiem, że chodzi o pierwszy użyty przymiotnik. Kiedyś może zabraknąć Panu skali.
zachwycony 2016-12-09 07:15:03
Genialny materiał! Krótko, zwięźle i na temat - gratulacje dla autora i gazety że nie bała się tego opublikować :)
Gazeciarz Toaletowy 2016-12-09 06:02:48
Ale nam Bolesław wysmażył gorzkie żale.Jestem pewny jednego -jak uorcyk też tak myśli to znaczy ,że sprawy idą w dobrym kierunku.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, TAPETOWANIE, GŁADZIE, FARBY STRUKTURALNE I TYNKI DEKORACYJNE - Tel. 601 793 866, www.FABRYKASTRUKTURY.pl
  WWW: www.FABRYKASTRUKTURY.pl
 • PRACA | dam
  Restauracja Schronisko Smaków Magda Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni kucharza z doświadczeniem..kontakt@schroniskosmakow.pl 509825332
  Tel.: 509825332
  E-mail: kontakt@schroniskosmakow.pl
 • PRACA | dam
  Biuro Księgowe AUDITPLUS zatrudni do biura w Zakopanem: - SAMODZIELNYCH KSIĘGOWYCH - pełna księgowość i KPiR - wymagane doświadczenie; - SPECJALISTÓW ds. kadr i płac - wymagane doświadczenie; Zadaniem zatrudnionych osób będzie obsługa księgowa prestiżowych klientów firmy przy współpracy z pozostałymi członkami zespołu i pracownikami klientów a także z doradcą podatkowym i biegłym rewidentem. Oferujemy: umowę o pracę w pełnym wymiarze, atrakcyjne zarobki, pracę od poniedziałku do piątku w firmie księgowej działającej na rynku ogólnopolskim i dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym, kilkunastoosobowym zespole, szkolenia i wyjątkową szansę rozwoju osobistego. Wymagamy: zaangażowania w zlecone obowiązki i absolutnej dyskrecji Zgłoszenia proszę składać przesyłać na: praca@auditplus.pl
  E-mail: praca@auditplus.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ POMOC KUCHENNĄ/SPRZĄTANIE POKOI na wakacje - Zakopane, Jaszczurówka - 601504486
 • PRACA | dam
  FIRMA NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ W NOWYM TARGU Z: FRYZJERAMI, KOSMETYCZKAMI, MANICURZYSTKAMI, MASAŻYSTAMI I REHABILITANTAMI - DO OTWARCIA WSPÓLNEGO SALONU. 608806408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni OSOBĘ DO RECEPCJI. Możliwość zamieszkania. 608806408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni OSOBĘ DO SPRZĄTANIA, sezonowo lub na stałe, możliwość zamieszkania. 608806408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni OSOBĘ DO KUCHNI, UMIEJĄCĄ SAMODZIELNIE GOTOWAĆ. Możliwość zamieszkania. 608806408
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni POKOJOWE. Kontakt 666378357
 • PRACA | dam
  Restauracja Schronisko Smaków Magda Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej poszukuje kelnerów z doświadczeniem. Oferujemy: prace stałą, wysokie zarobki (podstawa + premia od obrotu - nawet do 6%), elastyczny grafik, możliwość rozwoju, szkolenia..kontakt@schroniskosmakow.pl 668414988
  Tel.: 668414988
  E-mail: kontakt@schroniskosmakow.pl
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe cementowo - wapienne, gipsowe. Atrakcyjna cena. 669790376
  Tel.: 669790376
 • PRACA | dam
  Przyjmę kobietę do PRACY NA PRALNI w Leclercu w Nowym Targu, ul. Składowa 2. Praca od zaraz, na umowę o pracę. Dogodne warunki pracy. Bez kwalifikacji, do przyuczenia. 604 266 616.
 • ANTYKI
  KOLEKCJONERSKIE TARGI STAROCI. PLAC NIEPODLEGŁOŚCI. 5-9 sierpnia. 668589537
  Tel.: 668589537
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy w Zakopanem KUCHARKI, POMOC KUCHENNĄ, BUFETOWE. Atrakcyjna płaca. Tel. 502271486.
 • PRACA | dam
  PRACA W AUSTRII: murarz, cieśla, operator żurawia. Austriackie warunki. BauPersonal, (nr cert. 4726), info@baupersonal.pl,www.baubersonal.pl 513106189, 668835085
  Tel.: 513106189, 668835085
  E-mail: info@baupersonal.pl,
  WWW: www.baubersonal.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KIOSK HANDLOWY pow. 25m2, ZAKOPANE, NOWOTARSKA 3A. 602300070
 • PRACA | dam
  Skicontrol H.Martinczak.s.k.a. (Białka Tatrzańska) przedstawiciel na Polskę SKIDATA AG, zatrudni osobę na stanowisko: SERWISANT Oferujemy: umowę o pracę, niezbędne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego. Wymagania: znajomość rozwiązań IT, wykształcenie techniczne, znajomość języka angielskiego, czynne prawo jazdy kat.B. Główne obowiązki: instalacja i serwis systemów kontroli dostępu; utrzymanie sieci teleinformatycznych Klienta; prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej. CV prosimy przesyłać na adres praca@skicontrol.pl Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skicontrol H.Martinczak S.K.A. z siedzibą w Białce Tatrzańskiej przy ul. Środkowa 178 a. Pełną informację dot. RODO administrator prześle na e-mail.
 • PRACA | dam
  KELNERKI/-ÓW - 668115397
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DREWNIANE GÓRALSKIE DOMKI - DO PRZENIESIENIA - 668115397
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  ATRAKCYJNY DOM Z PŁAZÓW W GLICZAROWIE GÓRNYM - tel. 607506428
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  VIDEO - TRANSMISJA NA ŻYWO IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (ŚLUBÓW, KOMUNII, POGRZEBÓW, itp.) - Tel. 605 670 650
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-08-05 21:56 Sobota z Babiogórcami 2020-08-05 21:25 Dzień pszczół 2020-08-05 20:32 Fatalny upadek na mecie pierwszego etapu Tour de Pologne 2 2020-08-05 20:25 Apartamentowiec na stokach Bachledzkiego Wierchu 10 2020-08-05 20:12 Jacek Berbeka gościem Spotkań górskich w Hyrnym 1 2020-08-05 19:44 Pada deszcz? Wszyscy idziemy na Krupówki (WIDEO) 2020-08-05 19:00 Nowa strefa rekreacji 1 2020-08-05 18:30 Karol z Atmy. Muzyka jednoczy 2020-08-05 18:15 Rysia Skała (WIDEO) 1 2020-08-05 17:55 Groźny wypadek w Waksmundzie 2 2020-08-05 17:30 To naprawdę nie są pojemniki na zwykłe śmieci 1 2020-08-05 16:52 KRÓLOWA MAGNOLII 1 2020-08-05 16:42 Ryzykowny rower 4 2020-08-05 16:07 Aleje 3 Maja stoją. Tak się jeździ po Zakopanem 3 2020-08-05 15:37 Karambol na zakopiance 1 2020-08-05 15:32 Patrzą tak samo - widzą inaczej. Wanda Dusia Stańczak i Janusz Kokoszka 2020-08-05 14:57 Plac zabaw pod Babią Górą 2020-08-05 14:34 Nasi Czytelnicy z Łodzi dziękują 2020-08-05 14:24 77. Tour de Pologne wystartował. W weekend kolarze przyjadą na Podhale 2020-08-05 14:02 Wędkarskie zawody w Nowym Targu 2020-08-05 14:00 JEDEN Z NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH W POLSCE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ W NOWYM TARGU 2020-08-05 13:45 Imienne bilety na Kasprowy 7 2020-08-05 13:22 Arcybiskup Jędraszewski poświęci rondo i sanktuarium 9 2020-08-05 12:57 Zakopane stoi w korkach 4 2020-08-05 12:15 Mimo sprzeciwu wędkarzy trwa betonowanie potoku Młyńska 5 2020-08-05 11:24 Remont i wielkie korki w Nowym Targu 2020-08-05 10:52 Dwa nowe zakażenia na Podhalu. Dwie osoby wyzdrowiały 2020-08-05 10:44 Do zderzenia doszło w czasie wyprzedzania 1 2020-08-05 10:00 Tragedia Sokoła - mija 26 lat o tamtego dnia 28 2020-08-05 09:30 Statystyka wirusowa. W której gminie najwięcej zakażeń? 3 2020-08-05 09:22 Klucze od mazdy znalezione w Zakopanem 2020-08-05 08:58 Deszczowa środa, ale od jutra poprawa pogody 2020-08-05 08:00 77. Tour de Pologne. Wszystko gotowe do startu 2 2020-08-04 23:35 Nocny wypadek w Zakopanem 1 2020-08-04 21:00 Pogranicznik na szlaku 7 2020-08-04 20:50 Gorce wielokrotnie zdobyte 2020-08-04 20:10 Zawijańce weselne 2 2020-08-04 20:00 Wakacje z Mistrzostwami Polski w sepak takraw 2020-08-04 19:07 Z atrybutem samodzielności 2020-08-04 19:00 Wykrwawił się na śmierć 2020-08-04 18:00 Ludźmierski odpust 2020-08-04 17:00 Ostra popijawa 2020-08-04 16:00 Diagnostyka raka piersi na Podhalu na NFZ 2 2020-08-04 15:46 Moc Gór - czyli nowa odsłona Spotkań z Filmem Górskim 2020-08-04 15:00 Liczba pasażerów wzrasta 2020-08-04 14:25 Słonecznie i niebiesko 2020-08-04 14:00 Niebieski WOPR 2 2020-08-04 13:49 Dobra wiadomość z Jurgowa. Nie ma nowego przypadku koronawirusa 2020-08-04 13:00 64 policyjne kontrole. Policjanci sprawdzają maseczki w transporcie publicznym 6 2020-08-04 12:00 Z więzienia do aresztu
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-08-05 22:29 1. pamiętam jak chodziłem tą łąką z moją Mamą, w kierunku szczytu bachledzkiego, zbierać bazie na wiosnę 2020-08-05 22:28 2. Do nick kiniaświnia Nie wstawiaj do komentarzy 3 gwiazdek i 5 gwiazdek i 8 gwiazdek bo to jest zakazane, Jeszcze przyjdą po Ciebie w nocy i kolbami w drzwi zalomoczą No niestety takie casy. Kto mo piniondz ten rządzi. 2020-08-05 22:24 3. Spoko. Ładny budynek. Stare zacofane babki trzymały pola, nareszcie się to zmienia! Młodzi sprzedają bo chcą mieć łatwą kaskę i dobrze! 2020-08-05 22:22 4. A tyle było wrzasku przed wyborami na nowego burmistrza, że to poprzedni burmistrz wysprzedawał Zakopane. To teraz aktualny burmistrz i aktualna rada miasta pewnie nie wysprzedaje miasta deweloperom tylko im daje tak jak bezdomny samochody rydzykowi. 2020-08-05 22:17 5. Przepędzić jeszcze z Gorców bandziorów na motorach i quadach i będą mogły we względnym spokoju żyć. 2020-08-05 22:07 6. A gdzie zagrożenie epidemiologiczne , dlaczego kolarze jadąc tak blisko siebie nie maja maseczek przeciez trzeba zachowac 1.5 metra od osob z ktorymi nie mieszkamy a tu prosze kolarz obok kolarza , do tego etapy na sląsku gdzie jest najwięcej zakażeń? jak to jest ? 2020-08-05 22:05 7. K***a mać ! ( wyraz mojej skrajnej bezsilności ). Nic tylko stąd sp*****ć. Oddajmy wszysto ceprom i biznesmenom. Ostatni bastion idzie się ********. Pierwszy raz cieszę się, że moja Babcia nie może już tego widzieć. Moja miłość do Zakopanego zaczyna przypominać syndrom sztokcholmski. 2020-08-05 21:39 8. ho ho ho !?, że co ? - te dwie huśtawki i parę zdjęć Ratułowskiego kosztuje Unię Europejską 240 tysięcy złotych ? 2020-08-05 21:35 9. APELUJĘ ,ŻEBY NIE BYŁO KORKÓW I ,ŻEBY NIE BUDOWALI MOLOCHÓW PRZEZ ROK APELOWAŁEM,ŻEBY MI NIE STAWALI NA WJEŻDZIE DO POSESJI I WIECIE CO ZAŁOZYŁEM BRAMĘ I JUZ NIE PARKUJĄ.EUREKA.ALE CICHO NIKOMU NIE SPRZEDAM TEGO GENIALNEGO POMYSŁU. 2020-08-05 21:35 10. No to macie tą swoją wielką imprezę kolarską. Rok temu tragedia, teraz tragedia... Jeżeli nie daj Bóg stanie się najgorsze to Panu Czesławowi ze swoim "cyrkiem", tirami barierek i balonów bym podziękował. To bardzo źle świadczy o tej imprezie. Biznes i pieniądze z reklam w imię sportu.
2020-08-02 11:10 1. Rekonstrukcja nieco zafałszowana. W godzinie W ledwie co 20 powstaniec miał jakąkolwiek broń. 2020-07-29 14:50 2. Piękne miejsce i coraz bardziej popularne. A jeszcze 10-15 lat temu zwykle było tam pustawo nawet przy pięknej pogodzie. 2020-07-04 14:02 3. Jest i nasz Zacharko! Parcie ma chłopina na szkło nieopisane; lata 70 - 80 PZPR; później Solidarność; Loża Masońska Zamoyskiego i teraz PiS... 2020-07-04 13:24 4. Czemu on tego pedofila ułaskawił? Czemu tak opieszale działają z pedofilia kościelną? Czy mają w tym jakiś interes? 2020-07-03 23:52 5. to głosuj na tego,co go ta od olimpiady do JPIi porównała,będziesz miała i ośmiorniczki i ..... 2020-06-30 22:12 6. jakos tak nie widze ani dystansu, ani maseczek - jak to tak naprawde z tym wirusem jest? ja musze utrzymywac dystans spoleczny, kaganiec na ryj zakladac, a wladza nic nie musi... pad w towarzystwie zupelnie obcych osob na wyciagniecie reki, bez maski - jemu wolno, a normalnemu czlowiekowi nie??? no chyba ze ci ludzie to jego rodzina razem z nim mieszkajaca. 2020-06-24 23:02 7. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 8. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 9. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!! 2020-06-23 21:19 10. ????????????????????????????????
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

FILMY TP

Bojcorka