Ogłoszenia drobne w Tygodniku Podhalańskim i na portalu 24tp.pl Szybko, wygodnie, tanio i blisko Twojego domu. Kliknij w ten pasek, a przekonasz się, że to działa.

Reklama

2014-08-15 01:54:08

Zakopane: Budynek "Watry" w ogniu. Trzy osoby poszkodowane

Duży pożar w Zakopanem. W ogniu stanął budynek restauracji "Watra" przy ul. Tetmajera. Pożar z wielkim poświęceniem gasi prawie 30 jednostek strażackich. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Zobacz więcej zdjęć »»

Strażacy wyciągnęli kilka osób z płonącego budynku. 50-letnia kobieta była reanimowana, trafiła już do szpitala im. Rydygiera w Krakowie. Poszkodowane zostały także dwie inne osoby.

Pożar wybuchł około 1:20. Świadkowie informują, że słychać było trzy wybuchy. Wybuchły butle z gazem. W sumie w budynku znajdowało się kilkadziesiąt butli. Z okien i dachu cały czas unosi się dym, chwilami bucha ogień. Początkowo zagrożone były także okoliczne budynki.

Restauracja i dancing w budynku czynne się do godz. 1 w nocy. Więc, gdy wybuchł pożar klientów nie było już w środku.

Przejazd na ulicach obok budynku jest zamknięty.

Już wiadomo, że straty będą duże. W środku znajdował się browar, były tez instrumenty muzyczne. Spaliły się również dwa samochody.

W restauracji często odbywały się koncerty. Za kilka dni mieli wystąpić Skaldowie, w październiku T. Love.

Informacje o pożarze przekazywali również nasi czytelnicy na facebooku:

Wojciech Witkowski: Z Gubalowki dobrze widać pożar.Duży slup dymu. Na poczatku było słychać jakby dwa-trzy wybuchy. Mam nadzieje ze uda się szybko opanowac sytuacje i nie będzie ofiar.

Mariusz Stępień: Strasznie to z bliska wygląda, ogień zajął jakby dach i część restauracji. Chyba udało się strażakom opanować, teraz jeszcze pełno dymu, ale żywego ognia, jak wcześniej, na szczęście już nie widać.


To nie pierwszy pożar tego budynku. W lutym 2012 roku ogień kilkakrotnie pojawiał się na tyłach restauracji.

a, p

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Wojtan 2014-08-18 10:06:12
Do wiesiant jaka lokalna mafia Co Ty bredzisz ?
wiesiet 2014-08-16 18:07:39
Marek chociaż jesteś z Krakowa ale masz w pełni rację. Ludzie z zewnątrz w Zakopanem nic nie osiągną chyba, że będzie ich stać na dawanie dużych łapówek miejscowej mafii.
Marek z Krakowa 2014-08-16 07:09:53
Czytając komentarze nabiera się przekonania, że mieszkający w Zakopanem tworzą jeden, zamknięty klan. Wszyscy się znają i wszystko trzeba załatwiać po znajomości. I ciągłe wzajemne animozje, kłótnie, swary, a lepszy jest ten który ma więcej ważnych znajomków - lokalnych Ojców Chrzestnych.
kozioł 2014-08-15 22:26:17
to oni nie mają gazu z sieci ?
swĂłj 2014-08-15 19:39:39
Nadzór budowlany nie potrafi³ znaleœÌ w³aœciciela he he he ale jaja :)
Pan D. G. pseÂłdonim Âłysy :) codziennie spaceruje po krupĂłwkach od swej jednej knajpy do nastĂŞpnej :) MoÂżna go Âłatwiej spotkaĂŚ na mieÂście niÂż te pijane brudne miÂśki :) he he he ale jajca
mx 2014-08-15 17:46:06
Dla gościa i pseudonimie noemisiak jak stałeś 15 minut i oczekiwałeś na straż to trzeba było zadzwonić w tym czasie na 998 i zapytać czy wogóle otrzymali już zgłoszenie o tym pożarze bo może w 10 minucie twojego oczekiwania dopiero ich ktos zaalarmował i po 5 minutach byli na miejscu
Janosik 1 2014-08-15 15:32:11
I znowu temat pod idiotyczną dyskusje , a może by tak się zastanowić dlaczego właścicielowi nie dali pozwolenia na budowę nowego obiektu - kilka razy się starał chcąc wymienić stary budynek na nowy okazały . Nie bo nie - co nadzór budowlany czeka na łapówkę ? Teraz będzie szukanie winnych i nadzór budowlany będzie się tłumaczył że próbował doręczyć właścicielowi decyzję zakazu użytkowania lecz bezskutecznie - tylko co by to zmieniło ? nie użytkowany budynek stwarzał by jeszcze większe zagrożenie , przykład budynek Baca na Antałówce i wiele innych np. Turnia na Kościuszki , choć za ten ostatni konserwator zabytków powinien siedzieć z paroma innymi urzędasami . Turnie zdewastował skarb państwa i wówczas konserwator zabytków nic nie mówił . Aparat państwa ze swoimi urzędnikami to zorganizowana grupa przestępcza demolująca państwo - a wystarczyło by tylko nie przeszkadzać właścicielom ograniczeniami , nakazami , pierdołami , fanaberiami , zastraszaniem paragrafami - bez tych zasr....nych darmozjadów Polska by kwitła , a tak kwitną afery z udziałem klasy rządzącej , na dodatek ściga się tych co słyszą widzą i wiedzą o ich skandalicznej korupcji . Aparat państwa służy swojemu skorumpowanemu Establishmentowi władzy - to mafia która żąda byśmy to gó....no nazywali demokracją i jeszcze darzyli szacunkiem ( w imieniu rzeczypospolitej ) - właśnie dostałem mandat nakazowy za czyn który nie stanowi wykroczenia ale o tym już nie musi wiedzieć sędzia który się pod tym mandatem podpisał - pewno aplikant albo sprzątaczka . Sprzeciw już w drodze , ciekawy jestem jak się ten przygłup wytłumaczy - pewno : oczywisty błąd pisarski jak zwykle , albo nie zasługuje na uwzględnienia . To jest właśnie ten majestat prawa , w ogólnym majestacie psy barana zjadły .
Matexowyy 2014-08-15 15:00:44
Ja wdedy spamem :0 Ale mieszkam niedaleko tej (juz spalonej) Watry :/
Tomash 2014-08-15 14:48:28
Chyba powinna być zorganizowana zbiórka dla pogorzelców. Taka tragedia znowu dotknęła Watre, kolejny pożar, ale doświadcza życie właścicieli.
Przypadek ? Nie sądzę ... 2014-08-15 13:56:44
Nie było przez wakacje atrakcji to rozpalii największą Watrę , może rekord Guinessa ???
tekla 2014-08-15 13:17:13
Wielka Tragedia dla mieszkańców !!!
życzę wszystkim wiary i zdrowia !!!
...tyle razy się paliła Watra, aż w końcu skutecznie :(
teraz powinno się ogłosić konkurs.../...zagadkę, co będzie na miejsce spalonej -zabytkowej budowli ?!
czy kolejna "deweloperska " budowla , czy może " galeria" ? ooo , właśnie tego jeszcze nie ma w centrum, bo po planowanej przy Krupówkach została tylko DZIURA !
oj ! coś złego sie dzieje w Naszym Kochanym Zakopcu !
noemisiak 2014-08-15 11:50:16
Byłam na miejscu od samego początku pożaru. Straż przyjechała po dobrych 15 min od wezwania w tym czasie zdążyły wybuchnąć 3 butle. Łącznie wybuchów było 9 w tym kilka naprawdę groźnych mam całe zdarzenie nagrane od samego początku. Strażacy po 40 min zdołali znaleźć jedną kobietę dość długo ja reanimowali . W oknie był widziany także mały chłopiec ale po interwencji strażaków na 2 p nie zdołali go znaleźć nie wiem czy udało się go odnaleźć. Jedna z dziewczyn wyskoczyła z okna z 2 piętra pomógł jej przypadkowy przechodzień. Po całym zajściu zostały w środku dwie duże butle z gazem z których ulatniał się gaz dla tego Policja nie pozwoliła podchodzić do budynku , strażacy wyciągi z budynku kilka kuchennych butli by uniknąć następnych wybuchów . Tragedia tylko dla rodzin
m220 2014-08-15 11:11:36
Znam właściciela knajpy, mają 3 letnią córeczkę, musieli ich wyciągać przez okno, straszna tragedia.
z naszych podatków utrzymuje się te innstytucje 2014-08-15 10:42:31
W restauracji składowanych było w sumie 40 butli z gazem propan-butan, z których cztery wybuchły.
A straż pożarna to chodziła na kontrolę czy nażreć i nachlać się za darmo!?
to samo tyczy się SANEPIDU, nadzoru
z-ca urzędnika 2014-08-15 10:42:01
Krasnal masz racje: jak urzędnik ma dostarczyć zakaz działalności jak Burmistrz żyje ręka w rękę z " poszkodowanym" biznesmenem, na dolnych Krupówkach w Czarnym Stawie też jest tykająca bomba, która kiedyś wybuchnie ale i wtedy będzie burmistrz pokrzywdzony mieszkający nad tykającą bombą.
Powoli wychodzi na jaw krzywda ludzka, Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy,i potrafi zapukać do takich którzy nie dbają o ludzka godność,ostrzegał już wielokrotnie, nawet spłonął zajazd w Krzyszkowicach i to też nie dotarło do biznesmena.
FanclubBeaty 2014-08-15 10:22:43
Dlaczego mój komentarz o gangsterce został wycięty???
TP powinien o takich patologiach pisać i piętnować A nie uszy po sobie jak prokurator i nb
FanclubBeaty 2014-08-15 10:22:39
Dlaczego mój komentarz o gangsterce został wycięty???
TP powinien o takich patologiach pisać i piętnować A nie uszy po sobie jak prokurator i nb
FanclubBeaty 2014-08-15 10:22:14
Dlaczego mój komentarz o gangsterce został wycięty???
TP powinien o takich patologiach pisać i piętnować A nie uszy po sobie jak prokurator i nb
janusz522 2014-08-15 10:20:31
Cos w tym musi byc jak piszecie ze ze to juz kilka razy sie zdarzylo jest to podejrzane ,nic dla Zakopanego to i lepiej bo jednej knajpy mniej a jest ich naprawde za duzo i kazda taka sama natomiast, szkoda mieszkancow tej kamienicy i tu jest tragedia :(
Moze jakis developer by sobie tam wybudowal apartamentowiec ?
krasnal 2014-08-15 10:03:55
Tutaj to by się przydał prokurator. Jak ostatnio płonęła Watra aż 3 razy to Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nie był w stanie przez cały rok wręczyć decyzji o nakazie zamknięcia tego lokalu, aby przeprowadzić niezbędne inspekcje. Chodził i chodzi i tylko całował klamkę tj. lokal działał tylko właściciele byli nieuchwytni, więc w lokalu po pożarze można było organizować wszelkiego rodzaju imprezy, bez względu na bezpieczeństwo przebywających tam gości. Nikt nie zastanawiał się a co by było jakby się komuś coś stało.... No więc proszę Państwa stało się - 1 os w stanie ciężkim w szpitalu Rydygiera w Krakowie - i kto teraz za to odpowie! Skandal Skandal - nasi urzędnicy powinni za te zaniechania iść do więzienia razem z właścicielem.
Ciekawa 2014-08-15 10:03:40
Ciekawa jestem dlaczego miałoby komuś zależeć na tym żeby spalić Watre? :/ szkoda troszke,że się spaliła ...
żałosna niemoc urzędów 2014-08-15 08:55:58
Nadzór budowlany już dawno kazał zamknąć knajpę ale nie był w stanie dostarczyć nakazu typowi co ją prowadził!!!
mimo tego że on spaceruje Krupówkami i śmieje się z urzędasów
zdaleka 2014-08-15 07:29:27
Czyli wszystko na dobrej drodze do planowanego przebudowania Watry na szklany dom...
dada 2014-08-15 02:53:20
..a może ktoś właśnie dzisiaj nie lubi cygańskiej muzyki
Sąsiadka 2014-08-15 02:41:17
Było słychać trzy potężne wybuchy po których wszyscy zerwali się na równe nogi, masa jednostek starających się opanować pożar. Ludzie stojący na balkonach palącego się budynku i machających latarkami. Straszny widok. Mam nadzieję, że ostatniej osobie najpóźniej wyciągniętej na noszach nic nie zagraża.
janicko97 2014-08-15 02:17:55
dajcie jakies zdjecia? co tam sie dzieje? :/
goral_ 2014-08-15 02:16:25
Wybuchy słychać było na Cyrhli ...
Aika 2014-08-15 02:14:23
To już eee.....czwarty raz?
bida 2014-08-15 02:07:14
3? O jeden więcej niż w Smoleńsku...

Reklama
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ PLAC POD PARKING DLA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - 1000 METRÓW. NOWY TARG, UL. SKŁADOWA. OBIEKT OGRODZONY I MONITOROWANY. Tel. 602 290 555
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA 27 arów, Zubrzyca Górna, 538 75 05 02.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  KAWALERKA UMEBLOWANA Z ANEKSEM KUCHENNYM - DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWO. Zakopane centrum - 600 057 730.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWO NOWE MIESZKANIE 44 m2, Zakopane centrum, częściowo wyposażone - 600 057 730.
 • PRACA | dam
  Masz doświadczenie w sprzedażowej obsłudze grup, eventów i konferencji? PKL Horeca Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY GRUP I KONFERENCJI. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW: - Obsługa rezerwacji konferencyjnych i grupowych - przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków, ustalanie szczegółów, wprowadzanie listy gości do systemu, rozliczanie pobytu grup; - Analiza zapytań, badanie potrzeb, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami w obszarze konferencji eventów i bankietów; - Aktywna sprzedaż pobytów grupowych; - Zarządzanie i monitoring kanałów OTA; - Wdrażanie nowych kanałów sprzedaży usług noclegowych w zarządzanych obiektach; - Nadzór nad przygotowywaniem, przebiegiem wydarzeń oraz ich rozliczenie; - Współpraca pomiędzy działami hotelu a Klientami, identyfikowanie potrzeb, realizacji, oczekiwań Klientów i podnoszenia jakości świadczonych usług; - Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami; - Analiza konkurencji; - Monitorowanie budżetów sprzedażowych i ich optymalizacja; - Współpraca z podwykonawcami i dostawcami usług; - Proponowanie, wdrażanie i analiza nowych rozwiązań, raportowanie; - Dbanie o pozytywny i jakościowy wizerunek Grupy Kapitałowej. WIĘCEJ O STANOWISKU NA: https://www.pkl.pl/post/specjalista-ds-sprzedazy-grup-i-konferencji.html. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "PKL Horeca Specjalista ds. sprzedaży grupowej". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  E-mail: rekrutacja@pkl.pl
  WWW: https://www.pkl.pl/post/specjalista-ds-sprzedazy-grup-i-konferencji.html
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA 840 m2, uzbrojona (woda, prąd), dojazd z drogi gminnej - Białka Tatrzańska. 608 161 516.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię robotników ogólnobudowlanych - budowy od podstaw, docieplenia, wykończenia (flizy, stolarka). Zakopane i okolice. 500160574
  Tel.: 500160574
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ HALĘ: magazyn/ produkcja - 250 m. Nowy Targ ul. Składowa. Tel. 602 290 555
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  W Gorcach na Sralówkach nowo wybudowana Bacówka do sprzedania. 515 503 494, 18 26 53 977.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowy Targ-mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do wprowadzenia od razu sprzedam. 660797241 b12.pl
  Tel.: 660797241
 • SPRZEDAŻ | różne
  KURTKA MOTOCYKLOWA XL Z PODPINKĄ i KASK - mało używane. Tel. 793 008 357.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Mało używany BOJLER OCIEPLANY emaliowany 500L oraz BOJLER OCIEPLANY emaliowany 350L Z WĘŻOWNICĄ. 793 008 357.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • PRACA | dam
  Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej poszukuje osoby na stanowisko : KUCHARZ A\'LA CARTE. Praca w doświadczonym zespole, wysokie wynagrodzenie. Praca na stałe lub na sezon. Możliwość zakwaterowania Zapraszamy do kontaktu tel :. 518259536 www.restauracjagorska.pl rest.gorska@gmail.com
  Tel.: 518259536
  E-mail: rest.gorska@gmail.com
  WWW: www.restauracjagorska.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  FIAT 500 multijet, 1.3D, 2010r. 604 401 542.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MOTOCYKL YAMAHA ENDURO XT, 600, mały przebieg, 2000r. QUAD POLARIS. 503 868 728.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA PRZY LOTNISKU N. TARG. 503 868 728.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA W GORCACH. 503 868 728.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA - DŁUGA WAKSMUND. 503 868 728.
 • PRACA | dam
  Przyjme pracownika budowlanego. 604131899
  Tel.: 604131899
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupie działke, dom w Zakopanym , Kościelisku lub Białce Tatrzańskiej. 660797241
  Tel.: 660797241
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 889 388 484.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Bezpośrednio Dom w Zębie na widokowej działce 502 621 427 januszwloch@yahoo.com. 739 519 116 januszwloch@yahoo.com
  Tel.: 739
 • PRACA | dam
  Zatrudnię kierowcę kategorii D. +48574255794
  Tel.: 48574255794
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  ZA GOTÓWKĘ !!! Kupię działkę lub dom do remontu. PODHALE. 600404554
  Tel.: 600404554
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI KAMIENIARSKIE: OBKŁADKI ELEWACYJNE, POSADZKI, PARAPETY, STOPNIE, OGRODZENIA. FLIZOWANIE. 607 572 312.
 • PRACA | dam
  PAPI SERVICE Sp. z o.o. zatrudni KIEROWCÓW. WYMAGANE KAT. C+E oraz UPRAWNIENIA ADR . Tel. 602 290 555
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, MALOWANIE DACHÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, ELEWACJE, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINY. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • PRACA | dam
  POMOC W PENSJONACIE. Możliwość zamieszkania. 601 661 661.
 • PRACA | dam
  SZEFOWA KUCHNI - PENSJONAT. Możliwość zamieszkania. 601 661 661.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2023-05-29 20:30 Nadciąga burza. Prawdziwa nawałnica. Konkurs dla czytelników 2023-05-29 20:00 Piękne panie, gentlemani i automobiliści 2023-05-29 19:30 Przyszły kryty tor lodowy robi już wrażenie 2023-05-29 19:00 Ogrywanie moji ma się na Spiszu bardzo dobrze 2023-05-29 18:00 Choinka na średniowiecznych murach 2023-05-29 17:30 Dzień Dziecka na boisku 2023-05-29 17:00 Jana Wałacha powrót po 120 latach na Podhale 2023-05-29 16:30 Z mamą w bibliotece 2023-05-29 15:32 Zaginął 38-latek z Nowego Targu 1 2023-05-29 15:15 Plażówka z widokiem na zamek w Czorsztynie 2023-05-29 15:14 Nowotarscy policjanci na trasie Orlen Wyścigu Narodów 1 2023-05-29 14:29 Dziwny wypadek w Ratułowie 1 2023-05-29 14:14 Blue Note po raz drugi, czyli Jam Session przy Krupówkach 2023-05-29 13:30 Dziś uczniowie, jutro żołnierze, maszerują w spiekocie na Placu Niepodległości 3 2023-05-29 13:22 Droga na Chotarzu częściowo nieprzejezdna do połowy czerwca 2023-05-29 12:30 Nawet płotka cieszy Krystiana 2023-05-29 12:00 Kto montuje dziwne kamery na zakopiańskich skrzyżowaniach? Czy to fotoradary? 10 2023-05-29 11:30 Niedźwiedzie Orawy mają moc (WIDEO) 1 2023-05-29 10:54 Od czego zależy koszt obsługi przez biuro rachunkowe? 2023-05-29 10:24 Sypie się fontanna na Placu Dietla to wątpliwa wizytówka miasta 5 2023-05-29 09:30 Słońce walczy z chmurami na tatrzańskim niebie, po południu może popadać 1 2023-05-29 08:46 Co tu się wyrabia? Czy kierowca zaspał, czy w ciężkim sprzęcie popsuły się hamulce? 12 2023-05-29 08:00 Zapatrzony w gwiazdy - promocja książki o nowotarżaninie 2023-05-28 23:04 Śmierć w Tatrach, upadki na śniegu i utknięcia w trudnym terenie 2023-05-28 22:00 To był niezapomniany dzień, nie tylko dla rodzin zastępczych 2023-05-28 21:30 Poturbowany rowerzysta w Pieninach 2023-05-28 21:20 Matka zginęła na oczach trójki małych dzieci 2 2023-05-28 20:30 Co łączy klasztor w Lubiążu i więźniów Gross-Rosen? Reporterskie śledztwo historyczne. Konkurs dla czytelników 2023-05-28 20:30 Ela na przyjęcie u angielskiego króla poszła w kierpcach 1 2023-05-28 19:30 Szczęśliwa siódemka. Czy doczekamy się autobusu na Długą Polanę? 2 2023-05-28 18:30 Rachunek zysków i strat. Czy warto było likwidować straż miejską? 4 2023-05-28 17:30 Wybraliśmy się na basen w nowo otwartym luksusowym Pieniny Grand 1 2023-05-28 16:30 Modele na medal czyli jak w sześciu zorganizować festiwal 2023-05-28 16:00 Wybieramy nową góralską pamiątkę. Zagłosujcie na nasze propozycje! 1 2023-05-28 15:30 Gdzie na rower? Jeśli szukacie alternatyw wybierzcie się do... Piwnicznej 2023-05-28 14:30 Piękny, słoneczny dzień w Pieninach 2023-05-28 13:45 Nie żyje mężczyzna, który spadł ze szlaku turystycznego w Tatrach 2023-05-28 13:30 Nocne poszukiwania biegacza 1 2023-05-28 12:16 Śmiertelny wypadek w Tatrach 2023-05-28 12:07 Potężne korki na wahadle przed mostem w Dębnie 1 2023-05-28 12:00 To ostatnia okazja, by odwiedzić miejscową remizę 2023-05-28 11:00 Trzynasty raz przeszli Beskidzkie Camino - górami do Ludźmierza 3 2023-05-28 10:00 Wernisaż u Hasiora 1 2023-05-28 09:00 Remont ulicy Nadwodniej wyszedł spod ziemi 2023-05-28 08:00 Mobilne rowery podbijają Pieniny 4 2023-05-27 21:32 Strażacy z OSP Krościenko uratowali psa (WIDEO) 3 2023-05-27 21:00 Piknik nie tylko dla rodzin zastępczych 2023-05-27 20:00 Sprzątali babiogórskie szlaki 1 2023-05-27 19:00 Rysia mama z małym kociakiem (WIDEO) 2023-05-27 18:00 Most w Szczawnicy wymaga pilnej przebudowy 3
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-05-29 17:36 1. Belkot to moja specjalnosc. 2023-05-29 17:30 2. Weź ich poproś o zabezpieczenie orszaku weselnego czy konduktu żałobnego to cie wyśmieją.... 2023-05-29 17:29 3. Brawo duda. Co zrobiłeś w i po smoleńsku tusk? Jak sie zachowywałeś? Nie ma że było i minęło. Nie ma . Gad po betonce kamaszami stuka. 2023-05-29 17:28 4. I znowu się okaże, że jest jeszcze sporo miejsca w naszej "krzemowej dolinie" na nowe unikalne inwestycje, parkingi, tory rajdowe, hardłerową zabudowę nieograniczonej przestrzeni i artifikal sztucznej wyobraźni i urojonej inteligencji. 2023-05-29 17:04 5. @marek Nie przejmuj się Maro, kiedyś też się wykształcisz i nie będziesz już patrzył z zazdrością na urzędników. Los jest w Twoich rękach, wykorzystaj szansę. 2023-05-29 16:47 6. technika wygrała nie koniecznie siła ! :) 2023-05-29 16:37 7. I za ten wspaniały "rozkwit" Szczawnicy trzeba podziękować właścicielom "pierwszego prywatnego uzdrowiska w Polsce" jak to jeden z tych "właścicieli" się chwalił jakiś czas temu w TV. Doprowadzili całe uzdrowisko do ruiny ale najważniejsze, że są "CHRABIAMI" 2023-05-29 16:20 8. @OSZCZYPEK OBWODNICA NA GRONIK POTEM SPOWROTEM NA KRUPÓWKI DO KNAJP TYLKO TUBYLEC ,KTÓREGO PRZODKOWIE WYPASALI BARANY MOŻE WYMYSLAĆ TAKIE FARMAZONY.PISAŁEM WAM WSIAKI PARKING ZAPOROWY MISIAGI-BUS TAXI-STACJA PKP.O RESZCIE PRZEKONACIE SIĘ SAMI JAK BĘDZIE KOREK OD SZAFLAR JEDNYM PASEM,SPYRKÓWKA STANIE BO JANUSZ BEDZIE CHCIAŁ SPRAWDZIĆ CZY NIE MA MIEJSCA BO PARKING nA 250 SAMOCHODÓW ZAPCHA SIĘ W 30 MINUT W SEZONIE A KOŁO DWORCA BĘDZIE MOŻNA ZAMKNĄC SAMOCHÓD NA PASACH BO PATOLOGIA BĘDZIE BIEGAĆ Z DWORCA TAM I ZPOWROTEM DO SKLEPU NAPRZECIWKO POTEM OBLECI FIS I DOPIERO SIĘ ZDECYDUJE GDZIE MA IŚC JECHAĆ BO MÓZG OSCYPA NIE PRZETWORZYŁ DANYCH O PRZEJCIU NAZIEMNYM,BO ZABOCYŁ JAKO BYŁO KRUPÓWKI GUBAŁÓWKA.HEY. 2023-05-29 16:13 9. OSZCZYPEK SIĘ PODSZYWA TO NIE MÓJ POST. 2023-05-29 16:12 10. REKLAMA REKLAMA PRANIE MUZGA JUŻ OD RANA....................
2023-05-15 11:39 1. Ja z Zakopanego kojarzę piwko Zakopiańczyk, całkiem spoko, to chyba browar Pilswezier robił, a teraz to nawet nie wiem, ale takie znane i lubiane miejscowości to powinny mieć swoje piwka właśnie... 2023-05-04 20:43 2. Byłam na koncercie i był świetny 2023-05-02 00:23 3. Widzę Sebastian krauzowicz znowu coś gdzieś otwiera. Gdzie tego chłopa nie było? 2023-04-30 05:33 4. Wspaniałe Spotkanie zorganizowane przez Żonę Poety - Annę Tawłowicz. Gwoli ścisłości, odbyło się w przeddzień imienin Jerzego Tawłowicza, którego 11. rocznica śmierci minęła 25 lutego 2023 roku. Poeci przybyli nie tylko z Podhala, była też poetka ze Szczecina. Spektakl przedstawiony przez Aktorów SCENY A2 oparty był na scenariuszu z 2004 roku, autorstwa Jerzego Tawłowicza "Wiosenne (nie)porządki czyli remanent w mojej szufladzie z wierszami", a głównym punktem programu całego Wydarzenia był Turniej Jednego Wiersza, który wygrał poeta z Krakowa - Robert Marcinkowski. Wszyscy wyłonieni przez publiczność laureaci obdarowani zostali m. in. pięknymi filiżankami ozdobionymi przez znakomitą plastyczkę z Jabłonki - Monikę Tlałkę. Atmosfera była wspaniała, Jurek znów połączył twórców, którzy przeczytali wiele wierszy poświęconych jego Osobie. Można było również uraczyć się przednim poczęstunkiem, który zapewniła Żona Poety. 2023-04-16 23:02 5. @serio nie ma ofiar, wg kk :D 2023-04-13 21:49 6. a w obronie ofiar jp2 kiedy marsz? 2023-03-20 20:15 7. Przecudnie, jaki spokój duszy dają te obrazy. Jestem zaczarowana. Ukłony i gratulacje dla Artystki. Nigdy nie byłam w tej kawiarni!! Dla tych obrazów tam pójdę. 2023-02-28 03:12 8. ja nie kupuje tej narracji. Idź do wojska - bądź "zdziwiony" że zginiesz na froncie, misji pokojowej, na ćwiczeniach na poligonie etc. Albo w TOPR- to naczelnik mówi do spotkanego zakopiańczyka: "Pan z nami pójdzie na 4 lata kontraktu"? no nie. To nie Rosja. Tu się kandydata tak nie wciela. Jeżeli ktoś nie akceptuje ryzyka szuka pracy w biurze/sklepie. Z dala od służby ratowniczej. 2023-02-24 23:22 9. najlepsze było to że samochody różnych służb zaparkowały i zablokowały chodnik - Brawo piękny przykład. 2023-02-17 13:19 10. Brakowało jeszcze toastów i drink baru...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Album TP

Bojcorka

Pożegnania