Reklama

2019-09-30 13:41:14

Pod Giewontem

Porodówka w Zakopanem pustoszeje

Reklama

Z oddziału położniczo-ginekologicznego w zakopiańskim szpitalu wypisywane są dziś ostatnie mamy z dziećmi. Potwierdziły się nasze informacje, że oddział praktycznie przestaje istnieć.

W wydaniu papierowym Tygodnika napisaliśmy, że lekarze pracujący na oddziale nie przedłużają umów z zakopiańskim szpitalem, które kończą się dziś. Część z nich przechodzi do Nowego Targu, gdzie dostali wyższe kontrakty.


Dziś z oddziału wypisywane są ostatnie pacjentki z dziećmi. Do jego funkcjonowania potrzebnych jest 7-8 lekarzy. Tylko wtedy zapewniona może być ciągłość dyżurów. O sprawę już dwa tygodnie temu pytaliśmy sprawującego nadzór nad szpitalem wicestarostę Jerzego Zacharkę. Odpowiedział wtedy, że napływające do nas informacje o zakończeniu pracy oddziału to "plotki". 

Kilka dni później starosta Piotr Bąk stwierdził, że to lekarze chcą wywrzeć presję na dyrekcję szpitala, żeby otrzymać wyższe kontrakty. Aby doszło do likwidacji musiałby zostać zmieniony statut szpitala. 

Dyrektor szpitala Regina Tokarz nie chciała z nami rozmawiać na temat porodówki, a na wysłane mailem tydzień temu pytania nie odpowiedziała do tej pory.

Tymczasem w wypowiedzi dla Gazety Krakowskiej, wicedyrektor szpitala Małgorzata Czaplińska stwierdziła, że od wtorku oddział zawiesza działalność i jeśli na porodówkę zgłosi się pacjentka będzie przetransportowana do Nowego Targu.

p

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Ehe brawo 2019-09-30 22:22:07
Brawo !!! To powinno być upublicznione i możliwe do udostępnienia. Może otworzy to oczy. chociaż jednej osobie to będzie dobrze
wicz 2019-09-30 20:37:25
@wiktoria. Berbelucha w nadmiarze szkodzi.
szyder 2019-09-30 20:18:13
vicestarosta Zacharko powinien przyznać doroczną premię 50tys. paniom Tokarz i Czaplińskiej
Pacjentka 2019-09-30 20:09:51
A jeszcze nie dawno P. Dyrektor dawała dobre rady lekarzom z N.T. że takich stawek (za pracę) nigdzie nie ma..... Może jakaś dobra rada dla Pani Dyrektor że może powinna zacząć szanować ludzi. Zacznijmy od pacjentów. Bo brakiem szacunku Pani Dyrektor dla pacjenta jest gdy ten idąc do szpitala na SOR musi czekać 4 godziny. A dlaczego musi czekać? Z uwagi na braki kadrowe. A dlaczego są braki kadrowe w szpitalu? W 2009 roku były obietnice że tyłku lekarzy przyjedzie z ,,Polski,, bo mieszkania będą zapewnione..... i gdzie są ci wszyscy ,,przyjezdni,, lekarze? A może zainwestować w swoich /tych którzy już pracują/ zaproponować im no właśnie co skoro ani szacunku ani pieniędzy ? A lekarze nie chcą pracować z różnych powodów nie tylko finansowych np. atmosfery panującej w szpitalu, czy także braków kadrowych bo ile może pracować jedna osoba. Doba każdego, także lekarza ma 24 godziny. I koło się zamyka.
Niestety ale będąc pacjentką na jednym z oddziałów miałam okazję zobaczyć stosunek dyrekcji do personelu medycznego. Z punktu widzenia pacjentki bardzo to nietaktowne było. Dobra rada dla wszystkich ,,Szefów,, weźcie pod uwagę że zaszły na rynku pracy pewne zmiany i już nie te czasy żeby można było pracownikiem pomiatać..... Tylko taka smutna refleksja Pani Dyrektor byla najlepszą z kandydatów na to stanowisko.
wiktoria 2019-09-30 19:57:04
i tak będziemy głosować na PIS, choćiaż by co KOD i lewactwo wypisywało , chwała Kaczyński największy strateg polityczny Europy przełomu XX i XXI wieku obrońca cywilizacji zachodu i narodu Polskiego , chwała PIS
Mirek 2019-09-30 19:55:06
I tak nie leczą to umieralnia. Lekarze zero wiedzy nie zasługują na 15 zł. Dobrze że zamykają oddział paliatywny to coś w tym ten szpital będzie najlepszy w Polsce
ellka66 2019-09-30 18:37:53
Proszę za wszystko nie winić rządu problem ze służba zdrowia jest od 30 lat a teraz doszły jeszcze problemy z brakiem lekarzy młodzi wyjechali a emeryci nie będą robić za 120 zł za godzinę chcą więcej. Ponieważ brakuje personelu lekarze jeżdżą na dyżury po Małopolsce szukając kontraktu za więcej na godzinę w Nowym Targu wygocjonowali 150 za godzinę i w Zakopanem pewnie też tyle chcą. Skoro za PO przeprowadzono dzięki porozumieniem zielonogórskim dobre podwyżki to dlaczego nie skorzystać... Ze świeczka szukać kogokolwiek komu zależy na szpitalu skoro zmiany systemowe parę lat temu doprowadziły do sytuacji takiej jaką mamy.
Marzena~~ 2019-09-30 16:05:43
Co musiało by się wydarzyć ,żeby ten ciemnogród zrozumiał, że ten rząd niszczy wszystko czego się dotknie !!!
koala 2019-09-30 15:29:43
"Ehe" - toś Ty poeta , tylko głowa n. ta !
kierowca 2019-09-30 15:27:30
pani dyrektor ma dobrą pensje o pacjentki w d....e
tadek 2019-09-30 15:20:33
@Ehe należy ci się nagroda całą prawdę napisałeś o tym ciemnogrodzie żeby to jeszcze ludzie zrozumieli i zmądrzeli.
raid 2019-09-30 15:16:28
Pani Regina łaskę robi, że odpowie na pytania dziennikarzy?? Nie pasuje to fora ze dwora.
xyz 2019-09-30 15:04:38
Co tam zdrowie Polaków. Co na to wladze Starostwa.
Ważniejsze jest walka z wydumanymi problemami.
Tak dbają o nasze zdrowie.
Państwo PiSu wprowadza bardzo szkodliwą dla zdrowia sieć G5. To PiS podpisał w 2017 r. w Brukseli porozumienie na stosowanie w Polsce jeszcze na 5 lat rakotwórczego glifosatu (a chciało na lat 10!) , to państwo PiSu toleruje chemię w żywności, to państwo PiSu toleruje by zwierzęta hodowlane były szprycowane hormonami wzrostu, antybiotykami, paszami GMO, mączkami kostnymi, rybnymi. To państwo PiSu zezwala na sprzedaż niebezpiecznej dla ludzkiego ciała chemicznej odzieży i chemicznego obuwia z Azji (Wietnam, Bangladesz, Chiny) - żadnych atestów na materiały... dosłownie nic jak w dzikim kraju. To państwo PiSu toleruje by w żywności dla ludzi była chemia, olej palmowy i inne świństwa z tablicy Mendelejewa. To państwo PiSu zezwala na sprzedaż ohydnych ryb typu panga, łosoś norweski To państwo PiSu sprzedaje wam truciznę w postaci papierosów, chemiczny alkohol i jeszcze obkłada to akcyzą i wszelkimi innymi podatkami.
Ja 2019-09-30 14:41:45
Wiadomo że pani dyrektor ma węża w kieszeni. Ale czy ktoś z prasy konfrontował lekarzy z informacją o wyższym kontrakcie? Może chodzi o zwiększenie personelu. Poza tym inne szpitale są w stanie zaspokoić roszczenia lekarzy a ten nie? Jak będzie wyglądać transport rodzącej np 2 stycznia lub 15 sierpnia?
Ludek 2019-09-30 14:41:08
takie rządy dobrej zmiany w zakopanym.tak rzadzi pis w starostwie i um. a wy dalej im bijcie brawo i piane jacy to oni prawi i sprawiedliwi .widac to prawo i sprawiedliwosc na kazdym kroku a ciemnogrod to wszystko kupi i zaakceptuje
general 2019-09-30 14:38:52
jaki powod zamkniecia porodowki
Zizu 2019-09-30 14:38:23
Kto z lekarzy został?
pierwsze wybory 2019-09-30 14:37:26
Dlatego ja młody wyborca zagłosuję na lewicę. W szkole katechetka kazała też miłować gwałciciela i cała klasa wypisała się z religii. Dlaczego na lewicę? bo par excellence jestem za normalnością.
antykancelista 2019-09-30 14:35:35
oto jak suweren wstaje z kolan......na kolana....
kinga 2019-09-30 14:33:06
Powodzenia, tą karetka do NT w korkach.
kierowca 2019-09-30 14:20:43
jedna banda starosta wice i dyrektorka jedna banda siedzą na stołkach i nic nie robią bąk zakopianke pojechał otwierać a szpital ma w du.....e
abc 2019-09-30 14:13:14
Dobra zmiana PIS -zakopiański układ. Czyli ewakuacja zakopiańskiego PO do PIS. Zostali sami "fachowcy". Szpitalu pozostanie niedługo tylko kostnica. W TPN-ie kornik zje wszystkie drzewa. Pan cinkciarz obstaje za dolarem i protestuje przeciw wprowadzeniu euro. Lewackich ekologów zatrudnili w UM Zakopane i od razu powietrze się oczyściło.
zachwyt 2019-09-30 14:10:21
no..... pod taką poezją to się trzeba podpisać z imienia i nazwiska!!!!!może by jaka nagroda była a tak to przepadnie .....
Ehe 2019-09-30 13:49:18
Kłamali w czasie stanu wojennego. Kłamią teraz. Oni bez kłamstwa nie umieją żyć. Kłamią rano, w dzień, wieczorem i w nocy. Cała władza pis oparta jest na kłamstwie.
Kłamstwem ją zdobyli, na kłamstwie jest utrzymywana i na kłamstwie rozwijana.
A wszystko zaczęło się od kłamstwa smoleńskiego.
Pół wieku w sprawie mordu katyńskiego kłamali Rosjanie
Po katastrofie smoleńskiej pałeczkę kłamania od Rosjan przejęli psi krajanie
I tak powstała w kłamstwie godziny
Religia smoleńska kaczej rodziny
W pisie miejsca nie ma kto kłamać nie umie
I chciałby pozostać przy prawdzie i swoim rozumie
Oni wszyscy są jak zombi
Duch prezesa nimi rządzi
Bez podmiotowości, bez swojego zdania
Wykonują posłusznie prezesa zadania
Jakby cyrograf podpisali szatanowi
Swojemu guru, szamanowi
Bardzo wielu pisich się skundliło i zeszmaciło
Sprzedało się albo przestraszyło
A tych co nie kupili i nie zastraszyli to ich mediami publicznymi ogłupili
Chciałbym przypomnieć wszystkim pisim katolikom (trudno ich nazywać chrześcijanami),
że Bóg jest prawdą. A ojcem wszelakiego kłamstwa jest szatan.
"Kto jest z prawdy słucha głosu mego" - mówi Bóg
"Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli" - Ale nie dowiecie się prawdy z kłamliwych mediów publicznych pisu.
Hierarchowie PKRK zdradzili Boga. Zdradzili najwyższe wartości takie jak prawda, miłość, mądrość i władza dobrego prawa. Poszli za bogiem mamoną i wspierają kłamstwo, nienawiść, głupotę i władzę złego prawa.
Wszystkie afery pisu wykryły i opisały media niezależne, łącznie z ostatnią aferą sutenerską Banasia.
Więc skąd się wzięli ci wszyscy kłamcy w pisie? Czy są z piekła rodem?
Już 10 lat dochodzą do prawdy w sprawie katastrofy smoleńskiej i dojść do niej nie mogą. Impotenci.
Zorganizowali 96 sabatów kłamstwa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie
Zorganizowali 96 sabatów profanacji krzyża boskiego i gloryfikacji krzyża diabelskiego
I to wszystko przy wsparciu i udziale duchownych PKRK
Oszukali miliony rodaków. Zadrwili i zakpili sobie z nich.
Przypomnę:
Ramiona krzyża boskiego symbolizują prawdę, miłość, mądrość i władzę dobrego prawa
Ramiona krzyża diabelskiego symbolizują kłamstwo, nienawiść, głupotę i władzę złego prawa.
Degradują charaktery rodaków w ten sposób, że rozwijają w nich najgorsze instynkty. Zamieniają anielskie cechy na ich diabelskie przeciwieństwa.
I nikt im nie powie, że diabeł jest czarny a anioł biały. Fałszywa miłość, fałszywa pobożność, fałszywy patriotyzm. Taki jaki, zero, warchoł jeden z drugim przemienia się wg " d.zmiany":
Różki pomalował na biało
Komeżkę włożył na ciało
Kopytka zawinął w onuce
Ogon schował pod doopę
I udaje świętego aniołka
Nie da zabrać sobie stołka
I tym się szczyci i tym się chlubi
Że bardziej niż bardzo kłamanie lubi
Mądry Polak po szkodzie.........
Czy przed szkodą i po szkodzie głupi?
A prawda wam rodacy najnowszą przypowieść powie
W Polsce dobrych i mądrych się niszczy a rządzą kłamcy i gamonie
Część z nich już otwarcie przemienia się w demony, kanalie i sutenerów
Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy (ludzie dobrej woli i prawdy)
Co nam kłamstwa przemoc wzięła prawdą odbierzemy
Marsz, marsz rodaku do prawdy się zapisz
Tak ojczyźnie swojej długi swoje spłacisz
Prawda jest najpotężniejszym mieczem.
"Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli"
Od czego? Od zniewolenia do złego.
I nikt wam nie będzie wmawiał, że białe jest czarne a czarne białe
Żaden pis wam nie będzie definiował co jest prawe i sprawiedliwe a co nie.
Co jest dobre, co złe a co nie.
Obudźcie się wreszcie. Larum grają. Ojczyzna w niebezpieczeństwie.
Nie śpij kiedy decydują się losy naszego kraju
Czy chcesz żyć w kłamstwie,
W diabelskim pełnym nienawiści i głupoty państwie
Przeżyliśmy potop szwedzki
Przeżyliśmy też radziecki
Ale czy przeżyjemy potop pisowskiego kłamstwa
Które nas zalewa coraz bardziej.
Straszny sen wczoraj miałem
Cały się spociłem i struchlałem
Widziałem Polskę w ruinie
Wielka rzeka kłamstwa płynie
Wszystko zafajdano równo
Wszędzie było kacze goowno
(kłamstwa i fałszu)
Nie! 2019-09-30 13:46:54
Żaden Miescon, żaden Kasiniok.
Jak już, tylko Kraków!!!!!
 • PRACA | dam
  Biuro rachunkowe w Szaflarach zatrudni NA STAŻ. 600 379 479.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy kierowców kat D.
  Tel.: 693636136
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO SPRZĄTANIA DO WILLI W KOŚCIELISKU. 791 454 748
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA GABINET MEDYCZNY - LEKARSKI 23 m2, w obrębie działającego NZOZ-u w centrum Zakopanego.
  Tel.: 602 76 24 52
 • PRACA | dam
  Hotel *** w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni: KELNERÓW, KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE. Stabilne warunki zatrudnienia, elastyczny grafik pracy
  Tel.: 507645428
  E-mail: dyrektor.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  Nowo otwarty Barber Shop w Zakopanem poszukuje do stałej pracy fryzjerów z możliwością darmowego wyszkolenia barberskiego. Bardzo wysokie zarobki!
  Tel.: 573 408 567
 • PRACA | dam
  Od zera do barbera! Barber Shop w Witowie zachęca do udziału w szkoleniach barberskich z możliwością podjęcia dalszej pracy w Witowie lub Zakopanem.
  Tel.: 501 458 198
 • POŻYCZKI
  TWOJA POŻYCZKA NA DOWOLNY CEL, NAWET DO 15 000 ZŁ DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW, TYLKO DOWÓD OSOBISTY. ZADZWOŃ NA NR 533 263 553.
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI NA BAR. ELASTYCZNY GRAFIK, DOBRE WYNAGRODZENIE -
  Tel.: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni: - KELNERA/KĘ, - KONSERWATORA/PRACOWNIKA TECHNICZNEGO. Tel. 1820 63730. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam WEWNĘTRZNE DRZWI DREWNIANE 8szt. I DRZWI ZEWNĘTRZNE 2 SZT. z demontażu oraz OKNA drewniane. 602 156 678
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU MONOPOLOWEGO, na stałe (praca co drugi dzień) - PORONIN i BIAŁY DUNAJEC -
  Tel.: 606 751 351.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA POKÓJ NA DŁUŻEJ, ZAKOPANE, ul. Zamoyskiego. 507 603 112
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ DO PRACY NA STANOWISKO SPRZEDAWCY W KAWIARNI, CUKIERNIA U MAŁGOSI POD SKOCZNIĄ. 504 252 691
 • USŁUGI | budowlane
  Elektryk.
  Tel.: 515676258
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Na podstawie art. 38 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz.U.2018.2204 t.j. z późniejszymi zmianami) Wójt Gminy Nowy Targ ogłasza kolejny ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu przeznaczonego do organizowania imprez okolicznościowych w miejscowości Waksmund w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Z warunkami przetargu oraz regulaminem można zapoznać się na stronie internetowej: www.ugnowytarg.pl lub w pokoju 206 Urzędu Gminy Nowy Targ.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: RECEPCJONISTKĘ/-TĘ, praca stała, w systemie zmianowym, bez nocek. KUCHARKĘ/-RZA, POMOC KUCHENNĄ. Praca stała, zmianowa. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Przyjmę fachowców do pracy na budowie - docieplenia, budowa od podstaw. Zakopane i okolice.
  Tel.: 500160574
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ i POMOC KELNERSKĄ. WYNAGRODZENIE 3400zł - 5800zł brutto miesięcznie. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KUCHARKĘ i POMOC KUCHENNĄ. WYNAGRODZENIE 3400zł - 7200zł brutto miesięcznie. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ ORAZ OSOBĘ DO PRACY W KUCHNI (możliwość zamieszkania). 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Perfekt Isolierung Ltd. Spółka komandytowa zajmująca się Izolacją przemysłową zatrudni do pracy zagranicą. Mile widziane osoby z doświadczeniem jak również do przyuczenia. Możliwość szybkiego wyjazdu i wysokich zarobków. Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres:
  E-mail: biuro@isolierung.pl
  Inne: lub kontakt telefoniczny - 12 268 32 80.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię POMOC KUCHENNĄ do pensjonatu w Marzasichlu.
  Tel.: 669 493 772
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA I KUCHARZ WYDAJĄCY - Nowy Targ. 502 64 84 94.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Firma Norweska zatrudni w Oslo: TYNKARZY, STOLARZY, MALARZY, MONTERÓW RUSZTOWAŃ, BLACHARZY oraz młodych chętnych do przyuczenia w zawodzie - tynkarz. Języki obce NIEWYMAGANE - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg.własnego uznania ~ co 2-3 tygodnie. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU TEL. +48 22 205 33 10
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2019-10-14 13:00 Sprawcę przyprowadziła mama 2019-10-14 11:40 Zwłoki w potoku 2019-10-14 10:36 To będą nasi posłowie. Andrzej Gut wraca do Sejmu. Jan Piczura poza parlamentem 4 2019-10-14 10:30 Jak uchronić się przed kradzieżą danych? 5 sprawdzonych rad 2019-10-14 09:50 Wygrana w Szczawnicy Jana Hamerskiego i Anny Paluch 2019-10-14 09:36 W Zakopanem wygrywa PiS. Najmniejsza przewaga 4 2019-10-14 09:30 Józef Klimowski prowadził stado liczące dwa tysiące owiec 2019-10-14 08:30 Najwięcej głosów na PiS w Lipnicy. Ponad 81 %. Najmniej w Zakopanem 9 2019-10-14 08:29 Jak głosował Nowy Targ 2019-10-14 08:19 Pełne wyniki wyborów: Jan Hamerski senatorem 2 2019-10-14 08:11 Oficjalne wyniki na Podhalu. Zdecydowane zwycięstwo PiS 2 2019-10-14 08:00 Plany na nowy rok 2019-10-13 21:00 Zwycięstwo PiS 28 2019-10-13 20:20 Solidarność u Gaździny Podhala 1 2019-10-13 20:00 Barnasiowy osod 2019-10-13 19:51 Głosowanie, a potem na rower (WIDEO) 2019-10-13 19:06 Dzień Papieski na lotnisku 1 2019-10-13 19:00 Rajda i Żyła ze złotymi medalami Mistrzostw Polski w Szczyrku 2019-10-13 18:50 Niedziela na Litwince 2019-10-13 18:46 Frekwencja z godz. 17: Najwyższa w Ochotnicy, najniższa w Szaflarach 2019-10-13 17:37 Korek gigant do ronda w Krościenku (WIDEO) 6 2019-10-13 17:30 Redyk dotarł do Nowego Targu 6 2019-10-13 17:10 Wypadek motocyklisty w Rdzawce 2019-10-13 16:00 Tłoczno na gubałowskim deptaku 4 2019-10-13 15:59 Tłumnie w Pieninach 2019-10-13 15:56 Nowa wystawa w nowotarskim Muzeum Drukarstwa 2019-10-13 15:19 Ponad 20 procent górali już zagłosowało 2019-10-13 14:59 Korek pieniński (WIDEO) 3 2019-10-13 14:30 Jak nie w góry to do wody 2019-10-13 14:05 Pięknie w Pieninach 2019-10-13 13:39 Najwyższa frekwencja w Polsce w okręgu nowosądecko-podhalańskim 2 2019-10-13 13:18 Śmiertelny wypadek w Tatrach Słowackich 2019-10-13 12:51 Wyzdajany wyborca 1 2019-10-13 12:26 Dziennikarze z Tadżykistanu przyjechali na wybory (WIDEO) 2019-10-13 12:25 W komisjach podliczanie frekwencji 2 2019-10-13 11:30 Pieniny jesienią równie piękne jak Tatry 2019-10-13 10:50 Rekordowa frekwencja turystów pod Giewontem 2019-10-13 10:45 Ludne Krupówki 2019-10-13 10:38 W Rabce frekwencja na razie niewysoka 2019-10-13 10:00 Miasto głosuje 2019-10-13 09:44 Pierwsze urodziny nowotarskiego Muzeum Drukarstwa 2019-10-13 09:36 Dzień Seniora w Nowym Targu 2019-10-13 08:30 Dziś wzmożone działania policyjne związane z wyborami 2 2019-10-13 07:00 Głosujemy w wyborach do Sejmu i Senatu 2 2019-10-12 21:00 Morze owiec przeszło przez Szczawnicę 3 2019-10-12 20:00 Rodzice rozżaleni mniejszą dotacją dla żłobków 14 2019-10-12 19:00 AZS Zakopane drużynowym mistrzem Polski 2019-10-12 18:00 80 lat udanego handlu. Jubileusz Społem (WIDEO) 2 2019-10-12 18:00 Happening promujący bezpieczeństwo 2019-10-12 17:00 Praca wre na drodze Nowy Targ- Nowy Sącz 2
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-10-09 11:56 1. Disel dumny jak paw. 2019-10-07 19:09 2. Mam nadzieje że wójcina i starosta dali za swoje prywatne! 2019-10-05 07:56 3. Cytuje tytul: "Widoki zapierające dech i jesienne zimowity" Widoki zapieraja dech - dobrze. Ale niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób widoki zapieraja zimowity!? 2019-10-03 23:13 4. Tyle chełmow jedną jednostka a inni ???? To tak jak byście na Mikołaja dali prezent jednemu dziecku tacy jesteście modrzy e bodej ta bodej!!! 2019-09-12 08:22 5. Bak jest Starostą, ale z tego co pamiętam także za czasów Solidarności serce miał po prawej stronie.... 2019-09-03 12:13 6. niech Jagna nie robi się nagle medialna przed wyborami, bo to nic nie pomoże, nic nie robi się cały rok i nie bierze się udziału w niczym aż tu nagle blisko wybory to trzeba sie pokazać, trzeba całe 4 lata pracować na głosy a nie przed samymi wyborami być nagle bardzo aktywnym. 2019-09-03 07:11 7. A Pan Zacharko to czasem nie był wcześniej w PZPR? Bo tak gdzieś wyczytałem... Może Tygodnik by to wyjasnil... Widać szczególnie silne parcie na szkło Pana Zacharki byle dorwać się do żłoba a mógł by już dać sobie siana i odpoczywać na emeryturze... Ciekawe jaki związek z Solidarnością ma Bąk... 2019-08-31 10:02 8. piękne 2019-08-25 20:39 9. Byłam pare lat temu . Co prawda nie spotkałam takich towarzyszek jak Pan ale polecam serdecznie. 2019-08-23 02:19 10. Brawo brawo prawdziwi herosi ktorych mialem okazje spotkac I dopingowac w drodze z giewontu na kasprowy. Niewiarygodny wysilek wielki szacun dla wszystkich a w szczegolnosci dla pan .Jestem pelen podziwu pozdrawiam.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

Bojcorka

FILMY TP