Reklama

2019-10-09 12:49:10

Zakopane

Przedwyborczy wandale na Pardałówce

Zniszczono wszystkie plakaty Polskiego Stronnictwa Ludowego na Pardałówce w Zakopanem.

- Odnotowaliśmy niespotykana wcześniej złość i zajadłość konkurencji, nie wiem, czego się obawiają, wokół tyle plakatów Prawa i Sprawiedliwości, co przechodniom przeszkadzało kilka naszych banerów? - nie ukrywa zaskoczenia wandalizmem Bogusław Jan Libera, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Powiatu Tatrzańskiego. Dodaje, że wszystkie plakaty startujących z listy PSL powieszono na prywatnych posesjach, za zgodą właścicieli. 


- Jesteśmy oburzeni takim traktowaniem konkurencji, choć nasze plakaty są z premedytacją niszczone, to będziemy wieszać kolejne na nowo - podkreśla Bogusław Jan Libera. Dodaje, że kilka dni temu podobny los co na Pardałówce spotkał plakaty PSL rozwieszone nieopodal "Starej Polany" na ul. Nowotarskiej. 

rav

Reklama
1
/ Fot. Bogusław Jan Libera
2
/ Fot. Bogusław Jan Libera
3
/ Fot. Bogusław Jan Libera
4
/ Fot. Bogusław Jan Libera
5
/ Fot. Bogusław Jan Libera
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
R1948 2019-10-10 18:21:26
Do Zenek i Młody i wykształcony. Wy jak mój szwagier, zawsze głosuje na tych co na pewno wygrają. Facet nie umie przegrywać, największa rozrywka jest jak rodzina gra z nim w karty. Nie ważne kto wygra, ważne jak się doszukuje szachrajstwa.
Ja jestem na emeryturze, gdyby mnie kto przyjął to poszedłbym do roboty. Też miałem małe dzieci a żona była dwa lata na bezpłatnym wychowawczym i byłem wstanie za komuny na nich zarobić. Teraz sprzedawałem działkę, przyleciał sąsiad tej działki i mówi żeby chciał kupić. Dla mnie jest obojętne kto mi zapłaci więc podałem mu cenę jaką otrzymuję od innego kupca. Sąsiad zajęczał, "ale ja mam dzieci", wobec tego co? mam mu dać za darmo bo on mo dzieci. Więc te 60 % to ci co nie chce się im pracować a tak jak młody i wykształcony chce sobie ułożyć życie kosztem innych.
Zenek 2019-10-10 11:03:59
Jeśli sondaże mówią, że ponad 60% społeczeństwa chce głosować na PIS to jak mamy to rozumieć, że ponad 60% to sami idioci i zacofani a w śród nich też i ja, bo też zagłosuję na nich??? Wolę głosować na nich niż na koalicję gebelsowsko-bolszewicką.
Młody i wykształcony 2019-10-10 09:17:54
Wasze komentarze najlepiej świadczą o niezrozumieniu polityki. Odsunąć PiS od władzy może jedynie KO, nie żadna Lewica. Tyle właśnie warte Wasze przemyślenia, że nawet takiej prostej rzeczy nie ogarniacie. Młodzi głosują na realną alternatywę, nie na siedmioprocentowe mrzonki.
Losukutekowidlo 2019-10-09 21:56:06
Nie rozumiem skąd to zaskoczenie. Przecież to wiadomo od kilku lat, że elektorat pis ma gdzieś pisowskie przekręty w zamian za pincet. A tu jeszcze proboszcz z ambony i w konfesjonale każe na nich głosować. Taki obrazek: polska złodziejska i nieudolna, wyśmiana za granicą, ale za to kościelna i partyjna.
kowal 2019-10-09 21:40:01
Słuchaj młody. Człowiek po to haruje, żeby na starość miał i nie chodził po prośbie a i kupił co wnukom, jak przyjdą. Jak dostaną to się nauczą chodzić i odwiedzać. A najgorzej, jak nie ma co dać. Może i być tak, że się człowiek cofnie z rozumem do przedszkola i nie daj Boże skleroza jak pisze Zosia. Natomiast Panu prezesowi najlepiej mu idzie dzielenie nie swojego. Można i tak, nie robić, nie pracować, leniuchować bo się znajdzie taki co innym weźmie a nam da. Dlatego jest różnica pomiędzy równością a sprawiedliwością. Za głupiej komuny były takie zwroty w piosence, że kowalem swego szczęścia każdy bywa sam.
dziadek 2019-10-09 21:06:51
A KODziarze śpią, śpią i śpią!
Opozycja POstępowa, młodzi i wykształceni pieją na okrągło, że PiS totalitaryzm, komuchy, łamie demokracje i t.d. i t.p.
A tako jest cysto prowda!
@ Młody i wykształcony - emeryci do krzyżówek, won od urn.
Dobromir Sośnierz - w wyborach powinny brać udział wyłącznie osoby, które realnie interesują się polityką. Nie powinni w nich brać udziału beneficjenci korzyści materialnych od państwa. (urzędnicy)
Agnieszka Holland chce, aby mężczyźni nie mieli w Polsce prawa głosu przez 12 lat. Swoje kontrowersyjne rozwiązanie tłumaczy tym, że kobiety "mają inny punkt widzenia".
Czyżby to miało związek z niedomaganiami służby zdrowia?
vika 2019-10-09 20:22:49
@ "Młody i wykształcony" .... młody i wykształcony , ale czy w twoim przypadku jest to równoznaczne z mądrością ? ... że o kulturze nie wspomnę ?
Z pewnością nie jest, świadczy o tym brak szacunku dla ludzi starszych i wyobrażenie o ich przystosowaniu do dzisiejszych czasów . O obsługę smartfona, komputera, prowadzenie samochodu i posiadanie konta w banku ludzi starszych itp nie musisz się martwić, dają radę , a dawna szkoła, sumienna praca przez większość żywota i doświadczenie życiowe więcej znaczą niż to twoje współczesne pożal się Boże wykształcenie .
Co widać, słychać i czuć .
Kolacja ewropejska 2019-10-09 20:18:27
PSL i jej lider dostał POparcie od samego prezydenta Wałęsy, aaaaa........ niestety zreflektował się po południu i wycofał się z popierania WSI.
Psspolym 2019-10-09 19:55:45
Wyborco , nie wybrzydzaj i wybieraj, póki jeszcze masz jakikolwiek wybór...Nasuwa mi się smutna myśl,że te wybory i tak nie będą demokratyczne z wielu względów . (np.partyjna pisowska propaganda w TVP za publiczne pieniądze) itd. Nawet jeżeli PIS przegra to i tak kilka dni poźniej Sejm i Senat na Sali Kolumnowej pod osłoną nocy uchwali ( a co kto im zabroni?) że, np kot prezesa zostanie Królem Polski. A suweren dostanie jednorazowo 1000+ i morda w kubeł..Spokojnie to raczej nie będzie... doktor nauk komunistycznych dalej budować będzie dyktaturę ciemniaków za pieniądze podatników a w tym czasie gorszy sort będzie mógł po podpisaniu lojalki wyjeżdżać bez wiz do USA do pracy na plantację bawełny czy zbiorze kukurydzy.Dlatego zwycięstwo opozycji musi być zdecydowane inaczej Budapeszt, Ankara, i inne bananowe klimaty
Wedel 2019-10-09 19:48:43
Czekoladowy strzelec.
Koci miętka.
Grys Rys 2019-10-09 19:47:07
Ci, którzy są przeciwko nam, charakteryzują się całkowitą nicością.
Bardzo mądry kawaler.
tadek 2019-10-09 18:57:37
@Kinga wszystko możliwe Kaczyński jest znany że po trupach do celu,ino że ta komisja tego światowej sławy eksperta Antoniego gdzieś zasnuła ją mgła bo nic nie widać ani słychać o dowodach a i złom w kraju tani to się im nie opłaca z pod Smoleńska przywozić, może odpuści następne.
Kinga 2019-10-09 17:55:30
Pan prezez Kaczyński coś wietrzy, czy będzie komisja w sprawie śmierci ministra Szyszki?
Zosia LO 2019-10-09 17:39:46
Do Młody i wykształcony. Oj młody czy wykształcony? Pomyliłbyś się. Mam babcie, prababcie 86 lat, zdziera drugiego laptopa i potrafi zrobić rezerwacje biletu pomijam inne zabawki. Jest ze znaku Koziorożca a Ci to połowa tematu o pieniądzach. Nie życzę kontaktu młodego oszusta z Nią bo sytuacja może być odwrotna. Życzę Ci abyś się dokształcił i dożył takiego wieku jak moja prababcia. A przede wszystkim abyś z rozumem nie wrócił się do przedszkola.
Abeto 2019-10-09 17:25:45
@Młody&wykształcony, ja to widzę jak się znacie na smartfonach, potraficie tylko otworzyć FB i tam siedzieć całymi dniami. O reszcie masz blade pojęcie, nawet poprawnego zdjęcia zrobić nie umiecie nie mówiac o tym że filmy kręcicie w pionie.
stara drewutnia 2019-10-09 17:20:56
Darmozjady, sutenerzy, wyznawcy brzozy smoleńskiej łączcie się i głosujcie na PiS. Zapomniałam, zabierzcie starym bo młodzi chcą sobie poukładać życie (nic nie robić) za cudze pieniądze. @Młody i wykształcony to jest tak jak babcia chodziła po pielgrzymkach i rośnie nam takie pokolenie młodych wartościowych Polaków.
Chyba też zagłosuję na lewicę.
aa 2019-10-09 17:07:57
Śmierdzi mi tu tanią akcją promocyjną
kochanka biskupa 2019-10-09 16:57:15
@Młody i wykształcony. Przyjdzie i na ciebie czas, zegar tyka. Staremu też się należy, tym bardziej, że nie potrzebuje dopały w kontaktach jak młody. Takiego braku szacunku dla osób starszych nie było do czasu państwa wyznaniowego. Darmozjady i nieroby głosują na PiS. Około 22% zwolenników PiS chce wywalenia religii ze szkół, kler niech utrzymują jego wyznawcy.
Młody i wykształcony 2019-10-09 16:21:04
Emeryci powinni rozwiązywać krzyżówki i popijać herbatkę. Ludzie mający problemy z obsługą smartfona i nierozumiejący dzisiejszych czasów decydują w takim samym stopniu co ludzie młodzi, którzy chcą sobie poukładać tutaj życie. To jakiś nieśmieszny żart.
tadek 2019-10-09 16:13:59
Niech się już skończy ta kloaka wyborcza bo to jest nie normalne w katolickim kraju, gdzie tu miłość bliżniego ,wybaczanie , przekazanie znaku pokoju a o nastawianiu drugiego policzka.
Wyborca 2019-10-09 15:59:32
Do emeryt 3RP tak się zastanawiam czy głos oddany na lewicę nie przejdzie na pis w naszym okręgu większość wyborców jest za pisem a mandatów jest chyba 11 jeżeli lewica nie zdobędzie żadnego to głosy na nią oddane przejmie pis nie wiem czy dobrze to rozumiem ale tak się chyba dzieje
Emeryt 3 RP 2019-10-09 15:35:05
Powtórzę z uporem maniaka. Akurat PSL, PO mi dynda jak PiS. Prezes Kaczyński pomylił sprawiedliwość z równością, nie po to zap//em na kilka etatów żeby dzielić się z tymi co całe życie unikali pracy. Głosuję na lewicę.
A Wy, którzy mnie krytykujecie możecie mi skoczyć. Liżcie dalej zwieracze darmozjadom na obraz i podobieństwo Wasze.
rys 2019-10-09 15:17:13
Emeryt - calkowicie sie z Toba ZGADZAM.
do Emeryta 3 RP 2019-10-09 15:03:54
Egalite, fraternite, lgbt..itd, a do garnka każdemu PO zupce Kuronia. POczekaj bratku, Lewica dopiero by ci PO wiem dobrała sie do tyłka - jakby wygrała...
Nie popieram PiSu 2019-10-09 14:34:20
Nie głosuje na PiS ponieważ ta zmiana jest coraz gorsza . Pomyślcie dlaczego zamknęli porodowke w Zakopanem.
Idziesz do kościoła to ksiądz mówi że głosowanie na inną partię niż PiS jest grzechem. Rydzyk utrzymuje się z naszych pieniędzy które Państwo zabrało bo Państwo aby dac musi zabrać. Nie dajcie się sprzedać za 500 zł. Co z tego że dali jak wszystko drożeje. Niedługo sklepy we wsi zbankrutuja bo nie będzie pieniędzy aby je utrzymać
Pycha I Szmal 2019-10-09 14:34:02
Wrócił PRL tylko patrzeć jak wrócą tzw nieznani sprawcy bjący przeciwników politycznych , przed wyborami 1989 podczas plakatowania jeździły za nami ,,suki",nie wiadomo czy mieli rozkaz nas pilnować czy nam wpi..lić. Plakaty też niszczyli.
Janek LO 2019-10-09 14:30:34
@jurek. Zambomy a ostatnimi laty z pewnej rozgłośni.
Roki 2019-10-09 14:28:54
Przy 1 szy halnym, z amunicją byłoby krucho.
jurek 2019-10-09 14:23:29
Zastanawiam się skąd tyle jadu w naszym narodzie, gdyby jak w Ameryce każdy miał broń to Polska dzisiaj liczyła by około 15 milionów
Emeryt 3 RP 2019-10-09 13:49:43
Akurat PSL, PO mi dynda jak PiS. Prezes Kaczyński pomylił sprawiedliwość z równością, nie po to zap//em na kilka etatów żeby dzielić się z tymi co całe życie unikali pracy. Głosuję na lewicę.
pepe 2019-10-09 13:40:28
To pewnie twoi wyborcy chcieli ci podziękować za bratanie się ze "światłymi europejczykami "
Eleni 2019-10-09 13:17:07
@Lena
Jaki expert, taka prawda.
Rozpracowal profesjonalnie, trzeba przyznać rację.
Lena12 2019-10-09 13:13:02
znalazł się ekspert z dochodzeniówki - rozpracował gang niszczący plakaty
Pikolo 2019-10-09 12:56:53
To jakiś zagorzały fanatyk ciemnogródu. Na płotach i przy kościołach mogą wisieć tylko nasi. Ci z dobrej zmiany. Boze prowadź. PiS o debilizm ( choroba czaszkowo-mózgowa.
Nie uleczalne.
2019-11-22 12:59 Była burmistrz z pomniejszoną odprawą 2019-11-22 11:42 Uwaga na oszustów 2019-11-22 11:17 Poszukiwania 82-latka 2019-11-22 10:32 Idziemy za ciosem. Mniejszy hałas w czasie Pucharu Świata 17 2019-11-22 09:42 Koncert dla Andrzeja Branstettera na jubileusz Fundacji im. Adama Worwy 2019-11-22 09:19 W mieście Choinki Marzeń już ubrane. Czekają na dobroczyńców 2019-11-22 08:01 Remont z czkawką 1 2019-11-21 22:00 Jak wybrać najlepszą chwilówkę? 2019-11-21 21:14 Urząd Miasta Zakopane: Chcemy, aby odbiór czwartej edycji sylwestra pozostał pozytywny 8 2019-11-21 21:02 Brutalny rozbój w Szczawnicy 2 2019-11-21 20:44 Organizator protestu: Nie spodziewałem się tego. Myślałem, że rzucam się z motyką na słońce 8 2019-11-21 20:09 Wygraliśmy! Nie będzie sylwestra pod Wielką Krokwią! 29 2019-11-21 19:58 Trzy pensjonaty w oazie spokoju 2 2019-11-21 18:56 Lekkoatletyka zawitała do gminy 2 2019-11-21 17:42 Podwyżki opłat za śmieci są nieuniknione 2 2019-11-21 16:31 W miejscu tragedii płoną znicze 1 2019-11-21 15:47 Od trzydziestu pięciu lat na scenie 2019-11-21 15:09 Jak stałem się wrogiem publicznym nr 1 15 2019-11-21 14:59 Oni nos wiedli 2019-11-21 14:15 To wszystko wina bobrów 21 2019-11-21 12:57 Policjanci na tropie poszukiwanych 1 2019-11-21 11:51 Przeprowadzka teatru w przyszłym roku 2019-11-21 11:51 Wiceburmistrz z mandatem 2019-11-21 11:46 Śmierć na Manhattanie 2019-11-21 11:40 Jeśli czwartek to w Mieście musi być korek 4 2019-11-21 11:01 Brama w Gorce - zobaczcie wizualizację 8 2019-11-21 09:47 Szkoła z albertyńskim patronem 1 2019-11-21 09:41 Rekreacja z widokiem na Tatry 5 2019-11-21 08:36 Nielegalny transport alkoholu w Chyżnem 2019-11-21 08:25 NASA udowadnia, że świat jest bardziej zielony niż 20 lat temu 8 2019-11-21 07:00 W obronie misia 5 2019-11-20 21:12 Mistrz kuchni ze Szwajcarii na targach w Krakowie 2019-11-20 19:40 Pogrzeb Franciszka Bachledy Księdzularza w sobotę 2019-11-20 18:57 Winda w przejściu podziemnym na Krupówkach nie działa od 4 miesięcy 3 2019-11-20 18:04 Zaduszkowe posiady dudziarskie 2019-11-20 18:01 Benefis wyjątkowego lutnika z Mizernej 1 2019-11-20 17:52 Przed nami Dziadońcyne Granie 2019-11-20 16:42 Uwaga - policyjny SMOG na drogach 5 2019-11-20 16:31 10 lat fundacji Adama Worwy. Koncert dla Andrzeja Brandstattera 2019-11-20 16:03 Wieczornica poetycka 2019-11-20 15:34 Ruszyła gminna komunikacja 2 2019-11-20 15:32 Pamięci "Mai" Łabunowicza 2019-11-20 14:15 Po drugiej stronie Tatr 2019-11-20 12:58 Gubałówka po raz trzeci zamieni się w zimową Krainę Światła 3 2019-11-20 12:18 W nowotarskim ratuszu - o zamkach i duchach 2019-11-20 11:58 Wiatr ucichł. Jutro opady deszczu, wysoko w górach śniegu (WIDEO) 2019-11-20 10:36 Leją asfalt na Kasprowicza. Duże korki 4 2019-11-20 09:40 Nowotarski Alarm Smogowy: będziemy nękać wszystkich 3 2019-11-20 08:30 Ochotnica nadal wykluczona 2 2019-11-20 07:59 Śmiertelny wypadek na zakopiance. Zginął 28-letni pasażer z Zakopanego 8
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-11-22 13:20 1. WY SIĘ WSZYSCY NADAJECIE DO NIEZŁEGO SPECJALISTY ALBO 0 SYLWESTRÓW ALBO NA 70 000 500 PLUSÓW,NIE DA SIĘ OGRODZIĆ RÓWNI KRUPOWEJ ZATRUDNIĆ OCHRONĘ ZAPROSIĆ KONKRETNE ZESPOŁY I ZORGANIZOWAĆ SYLWESTRA NA 30 000 OSÓB WSTĘP 150ZŁNIE DA SIĘ. 2019-11-22 12:50 2. A co z prykaniem na zawodach i na terenie TPN. MOŻNA CZY TEŻ NIE ? 2019-11-22 12:38 3. Znów łojcowiznę ktoś sprzedał, będzie płacz ze wszędzie pensjonaty,korki,brak wody itp."górale" 2019-11-22 12:24 4. ad Skoczek narciarski 2019-11-22 11:31:24 akcja skoki to naturalna konsekwencja akcji anty Sylwester Marzeń - to totalna opozycja próbuje uzasadnić swoje działania 2019-11-22 12:21 5. to znaczy z jakiego poziomu do jakiego, prosze podać dokładnie w Decybelach - proponuje by skoki odbywałaby sie w całkowitej ciszy tak by było słuchać szum nart na śniegu , kazda owacja powinna buc surowo karana proponuje na początek co najmniej 200 zl od pojedynczego krzyku dl;a krzyczącego jaki i obiektu jego uniesienia oraz właściciela obiektu 2019-11-22 12:16 6. do thomasp: Wy przyjmiecie sylwestra i skoki, a Białka przyjmie fekalia po gościach? Wyjdźcie ze średniowiecza najpierw! 2019-11-22 12:15 7. Ja spokojnie czekam zanim Zakopane się wykończy. Jeszcze chwilę a skończona będzie w Białce albo w Bukowinie to są miejscowości które się rozwijają. Największa atrakcją Zakopanego jest BUS DO BIAŁKI! Wy się tam bawicie u nas tak nie ma. 2019-11-22 12:12 8. Odkąd skoki są takie hałaśliwe przestałem chodzić na te zawody. W Zakopanem zawsze na skokach były tłumy - nawet gdy nie odnosiliśmy znaczących sukcesów. Bez tego hałasu także przyjdą kibice. Ja nie mogę tam wytrzymać, gdy jakiś debil ryczy trąbą mi koło ucha przez kilka godzin. 2019-11-22 12:04 9. Bukowina i Białka dziękują Zakopanemu za oddawanie wszystkich turystów. Serio doceniamy ten gest. 2019-11-22 12:04 10. Najlepiej, gdyby w ogóle nie organizowali tam sylwestra. Nie niszczmy krajobrazowego piękna, które jest jedną z wizytówek polskiej przyrody. Są nią nie tylko góry, ale także zwierzęta o czym często zapominamy.
2019-11-21 19:25 1. Zdjęcia zrobione na Krupówkach najlepsze ???? zawsze paru dodatkowych gości ???????? 2019-11-18 23:05 2. pomysł imprezy w tym miejscu chory ale kasę pewnie władza już dostała i nie odda 2019-11-18 02:04 3. GRATULACJE !!! Jestescie WIELCY i WSPANKALI - lod samego serca zycym Wom nastympnyk 50 i wiyncyj rockow ! "'Goralsko sleboda nigdy nie zaginiy pokiel pod Tatrami Goralskiy Korzyniy '' Tego wlosniy zycym sobie i Wom ! 2019-11-17 16:30 4. Byłek z moją. Pieknie było. Skoda, ze dyrektorka z budowlanki, nie wiedziała jako sie zachować. Słysołek ze ona tego jubileusu nie robiła, a honory zbierała. 2019-11-17 14:58 5. Wiec walczac o cisze poszliscie krzyczec i halasowac w marszu? Gratuluje... 2019-11-17 14:23 6. Brawo protestujący! Wyrażacie opinię znacznie większej grupy świadomych obywateli. Nie przejmujcie się głupimi agresywnymi komentarzami ludzi krótkowzrocznych i podatnych na propagandę tvpis. Warto poznać argumenty i obawy fachowców, choćby TPN. Poziom kultury niektórych wypowiedzi odzwierciedla zresztą poziom imprezy przeciwko lokalizacji której protestujemy. Trzymajcie się! Pozdrawiam! 2019-11-17 14:07 7. Piękna uroczystość. Wspaniale, że Stowarzyszenie "Zakopiańska Budowlanka" wspólnie z absolwentami szkoły podjęło trud organizacji. Szkoda, że szkoła nie pamiętała o takim jubileuszu. 2019-11-17 12:24 8. Kurski precz z Podhala .Nie dla sylwestra pod Krokwią! 2019-11-16 19:19 9. Ja mam 1 pytanie a gdy sa skoki rok w rok i hałasu co nie miara z trąbek itd to niedzwiedzie nie spia?? i innym nie przeszkadza? Haha smiech na sali bo sylwester be? Niedzwiedzie wtedy akurat sie obudza itd?! Hahah byle z igly widly a do tej pory jak sie to robilo to spooooooko nie skoki ok w sumie nie za glosno hahaha zal.pl 2019-11-16 18:45 10. Brawo dzieciaki, brawo i te starsze dzieciaki, dobra robota! Nie dla sylwestra pod Krokwią!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania

Album TP

Bojcorka

Dołącz do nas - facebook
Dołącz do nas - twitter