Reklama

2019-10-09 12:49:10

Zakopane

Przedwyborczy wandale na Pardałówce

Zniszczono wszystkie plakaty Polskiego Stronnictwa Ludowego na Pardałówce w Zakopanem.

- Odnotowaliśmy niespotykana wcześniej złość i zajadłość konkurencji, nie wiem, czego się obawiają, wokół tyle plakatów Prawa i Sprawiedliwości, co przechodniom przeszkadzało kilka naszych banerów? - nie ukrywa zaskoczenia wandalizmem Bogusław Jan Libera, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Powiatu Tatrzańskiego. Dodaje, że wszystkie plakaty startujących z listy PSL powieszono na prywatnych posesjach, za zgodą właścicieli. 


- Jesteśmy oburzeni takim traktowaniem konkurencji, choć nasze plakaty są z premedytacją niszczone, to będziemy wieszać kolejne na nowo - podkreśla Bogusław Jan Libera. Dodaje, że kilka dni temu podobny los co na Pardałówce spotkał plakaty PSL rozwieszone nieopodal "Starej Polany" na ul. Nowotarskiej. 

rav

Reklama
1
/ Fot. Bogusław Jan Libera
2
/ Fot. Bogusław Jan Libera
3
/ Fot. Bogusław Jan Libera
4
/ Fot. Bogusław Jan Libera
5
/ Fot. Bogusław Jan Libera
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
R1948 2019-10-10 18:21:26
Do Zenek i Młody i wykształcony. Wy jak mój szwagier, zawsze głosuje na tych co na pewno wygrają. Facet nie umie przegrywać, największa rozrywka jest jak rodzina gra z nim w karty. Nie ważne kto wygra, ważne jak się doszukuje szachrajstwa.
Ja jestem na emeryturze, gdyby mnie kto przyjął to poszedłbym do roboty. Też miałem małe dzieci a żona była dwa lata na bezpłatnym wychowawczym i byłem wstanie za komuny na nich zarobić. Teraz sprzedawałem działkę, przyleciał sąsiad tej działki i mówi żeby chciał kupić. Dla mnie jest obojętne kto mi zapłaci więc podałem mu cenę jaką otrzymuję od innego kupca. Sąsiad zajęczał, "ale ja mam dzieci", wobec tego co? mam mu dać za darmo bo on mo dzieci. Więc te 60 % to ci co nie chce się im pracować a tak jak młody i wykształcony chce sobie ułożyć życie kosztem innych.
Zenek 2019-10-10 11:03:59
Jeśli sondaże mówią, że ponad 60% społeczeństwa chce głosować na PIS to jak mamy to rozumieć, że ponad 60% to sami idioci i zacofani a w śród nich też i ja, bo też zagłosuję na nich??? Wolę głosować na nich niż na koalicję gebelsowsko-bolszewicką.
Młody i wykształcony 2019-10-10 09:17:54
Wasze komentarze najlepiej świadczą o niezrozumieniu polityki. Odsunąć PiS od władzy może jedynie KO, nie żadna Lewica. Tyle właśnie warte Wasze przemyślenia, że nawet takiej prostej rzeczy nie ogarniacie. Młodzi głosują na realną alternatywę, nie na siedmioprocentowe mrzonki.
Losukutekowidlo 2019-10-09 21:56:06
Nie rozumiem skąd to zaskoczenie. Przecież to wiadomo od kilku lat, że elektorat pis ma gdzieś pisowskie przekręty w zamian za pincet. A tu jeszcze proboszcz z ambony i w konfesjonale każe na nich głosować. Taki obrazek: polska złodziejska i nieudolna, wyśmiana za granicą, ale za to kościelna i partyjna.
kowal 2019-10-09 21:40:01
Słuchaj młody. Człowiek po to haruje, żeby na starość miał i nie chodził po prośbie a i kupił co wnukom, jak przyjdą. Jak dostaną to się nauczą chodzić i odwiedzać. A najgorzej, jak nie ma co dać. Może i być tak, że się człowiek cofnie z rozumem do przedszkola i nie daj Boże skleroza jak pisze Zosia. Natomiast Panu prezesowi najlepiej mu idzie dzielenie nie swojego. Można i tak, nie robić, nie pracować, leniuchować bo się znajdzie taki co innym weźmie a nam da. Dlatego jest różnica pomiędzy równością a sprawiedliwością. Za głupiej komuny były takie zwroty w piosence, że kowalem swego szczęścia każdy bywa sam.
dziadek 2019-10-09 21:06:51
A KODziarze śpią, śpią i śpią!
Opozycja POstępowa, młodzi i wykształceni pieją na okrągło, że PiS totalitaryzm, komuchy, łamie demokracje i t.d. i t.p.
A tako jest cysto prowda!
@ Młody i wykształcony - emeryci do krzyżówek, won od urn.
Dobromir Sośnierz - w wyborach powinny brać udział wyłącznie osoby, które realnie interesują się polityką. Nie powinni w nich brać udziału beneficjenci korzyści materialnych od państwa. (urzędnicy)
Agnieszka Holland chce, aby mężczyźni nie mieli w Polsce prawa głosu przez 12 lat. Swoje kontrowersyjne rozwiązanie tłumaczy tym, że kobiety "mają inny punkt widzenia".
Czyżby to miało związek z niedomaganiami służby zdrowia?
vika 2019-10-09 20:22:49
@ "Młody i wykształcony" .... młody i wykształcony , ale czy w twoim przypadku jest to równoznaczne z mądrością ? ... że o kulturze nie wspomnę ?
Z pewnością nie jest, świadczy o tym brak szacunku dla ludzi starszych i wyobrażenie o ich przystosowaniu do dzisiejszych czasów . O obsługę smartfona, komputera, prowadzenie samochodu i posiadanie konta w banku ludzi starszych itp nie musisz się martwić, dają radę , a dawna szkoła, sumienna praca przez większość żywota i doświadczenie życiowe więcej znaczą niż to twoje współczesne pożal się Boże wykształcenie .
Co widać, słychać i czuć .
Kolacja ewropejska 2019-10-09 20:18:27
PSL i jej lider dostał POparcie od samego prezydenta Wałęsy, aaaaa........ niestety zreflektował się po południu i wycofał się z popierania WSI.
Psspolym 2019-10-09 19:55:45
Wyborco , nie wybrzydzaj i wybieraj, póki jeszcze masz jakikolwiek wybór...Nasuwa mi się smutna myśl,że te wybory i tak nie będą demokratyczne z wielu względów . (np.partyjna pisowska propaganda w TVP za publiczne pieniądze) itd. Nawet jeżeli PIS przegra to i tak kilka dni poźniej Sejm i Senat na Sali Kolumnowej pod osłoną nocy uchwali ( a co kto im zabroni?) że, np kot prezesa zostanie Królem Polski. A suweren dostanie jednorazowo 1000+ i morda w kubeł..Spokojnie to raczej nie będzie... doktor nauk komunistycznych dalej budować będzie dyktaturę ciemniaków za pieniądze podatników a w tym czasie gorszy sort będzie mógł po podpisaniu lojalki wyjeżdżać bez wiz do USA do pracy na plantację bawełny czy zbiorze kukurydzy.Dlatego zwycięstwo opozycji musi być zdecydowane inaczej Budapeszt, Ankara, i inne bananowe klimaty
Wedel 2019-10-09 19:48:43
Czekoladowy strzelec.
Koci miętka.
Grys Rys 2019-10-09 19:47:07
Ci, którzy są przeciwko nam, charakteryzują się całkowitą nicością.
Bardzo mądry kawaler.
tadek 2019-10-09 18:57:37
@Kinga wszystko możliwe Kaczyński jest znany że po trupach do celu,ino że ta komisja tego światowej sławy eksperta Antoniego gdzieś zasnuła ją mgła bo nic nie widać ani słychać o dowodach a i złom w kraju tani to się im nie opłaca z pod Smoleńska przywozić, może odpuści następne.
Kinga 2019-10-09 17:55:30
Pan prezez Kaczyński coś wietrzy, czy będzie komisja w sprawie śmierci ministra Szyszki?
Zosia LO 2019-10-09 17:39:46
Do Młody i wykształcony. Oj młody czy wykształcony? Pomyliłbyś się. Mam babcie, prababcie 86 lat, zdziera drugiego laptopa i potrafi zrobić rezerwacje biletu pomijam inne zabawki. Jest ze znaku Koziorożca a Ci to połowa tematu o pieniądzach. Nie życzę kontaktu młodego oszusta z Nią bo sytuacja może być odwrotna. Życzę Ci abyś się dokształcił i dożył takiego wieku jak moja prababcia. A przede wszystkim abyś z rozumem nie wrócił się do przedszkola.
Abeto 2019-10-09 17:25:45
@Młody&wykształcony, ja to widzę jak się znacie na smartfonach, potraficie tylko otworzyć FB i tam siedzieć całymi dniami. O reszcie masz blade pojęcie, nawet poprawnego zdjęcia zrobić nie umiecie nie mówiac o tym że filmy kręcicie w pionie.
stara drewutnia 2019-10-09 17:20:56
Darmozjady, sutenerzy, wyznawcy brzozy smoleńskiej łączcie się i głosujcie na PiS. Zapomniałam, zabierzcie starym bo młodzi chcą sobie poukładać życie (nic nie robić) za cudze pieniądze. @Młody i wykształcony to jest tak jak babcia chodziła po pielgrzymkach i rośnie nam takie pokolenie młodych wartościowych Polaków.
Chyba też zagłosuję na lewicę.
aa 2019-10-09 17:07:57
Śmierdzi mi tu tanią akcją promocyjną
kochanka biskupa 2019-10-09 16:57:15
@Młody i wykształcony. Przyjdzie i na ciebie czas, zegar tyka. Staremu też się należy, tym bardziej, że nie potrzebuje dopały w kontaktach jak młody. Takiego braku szacunku dla osób starszych nie było do czasu państwa wyznaniowego. Darmozjady i nieroby głosują na PiS. Około 22% zwolenników PiS chce wywalenia religii ze szkół, kler niech utrzymują jego wyznawcy.
Młody i wykształcony 2019-10-09 16:21:04
Emeryci powinni rozwiązywać krzyżówki i popijać herbatkę. Ludzie mający problemy z obsługą smartfona i nierozumiejący dzisiejszych czasów decydują w takim samym stopniu co ludzie młodzi, którzy chcą sobie poukładać tutaj życie. To jakiś nieśmieszny żart.
tadek 2019-10-09 16:13:59
Niech się już skończy ta kloaka wyborcza bo to jest nie normalne w katolickim kraju, gdzie tu miłość bliżniego ,wybaczanie , przekazanie znaku pokoju a o nastawianiu drugiego policzka.
Wyborca 2019-10-09 15:59:32
Do emeryt 3RP tak się zastanawiam czy głos oddany na lewicę nie przejdzie na pis w naszym okręgu większość wyborców jest za pisem a mandatów jest chyba 11 jeżeli lewica nie zdobędzie żadnego to głosy na nią oddane przejmie pis nie wiem czy dobrze to rozumiem ale tak się chyba dzieje
Emeryt 3 RP 2019-10-09 15:35:05
Powtórzę z uporem maniaka. Akurat PSL, PO mi dynda jak PiS. Prezes Kaczyński pomylił sprawiedliwość z równością, nie po to zap//em na kilka etatów żeby dzielić się z tymi co całe życie unikali pracy. Głosuję na lewicę.
A Wy, którzy mnie krytykujecie możecie mi skoczyć. Liżcie dalej zwieracze darmozjadom na obraz i podobieństwo Wasze.
rys 2019-10-09 15:17:13
Emeryt - calkowicie sie z Toba ZGADZAM.
do Emeryta 3 RP 2019-10-09 15:03:54
Egalite, fraternite, lgbt..itd, a do garnka każdemu PO zupce Kuronia. POczekaj bratku, Lewica dopiero by ci PO wiem dobrała sie do tyłka - jakby wygrała...
Nie popieram PiSu 2019-10-09 14:34:20
Nie głosuje na PiS ponieważ ta zmiana jest coraz gorsza . Pomyślcie dlaczego zamknęli porodowke w Zakopanem.
Idziesz do kościoła to ksiądz mówi że głosowanie na inną partię niż PiS jest grzechem. Rydzyk utrzymuje się z naszych pieniędzy które Państwo zabrało bo Państwo aby dac musi zabrać. Nie dajcie się sprzedać za 500 zł. Co z tego że dali jak wszystko drożeje. Niedługo sklepy we wsi zbankrutuja bo nie będzie pieniędzy aby je utrzymać
Pycha I Szmal 2019-10-09 14:34:02
Wrócił PRL tylko patrzeć jak wrócą tzw nieznani sprawcy bjący przeciwników politycznych , przed wyborami 1989 podczas plakatowania jeździły za nami ,,suki",nie wiadomo czy mieli rozkaz nas pilnować czy nam wpi..lić. Plakaty też niszczyli.
Janek LO 2019-10-09 14:30:34
@jurek. Zambomy a ostatnimi laty z pewnej rozgłośni.
Roki 2019-10-09 14:28:54
Przy 1 szy halnym, z amunicją byłoby krucho.
jurek 2019-10-09 14:23:29
Zastanawiam się skąd tyle jadu w naszym narodzie, gdyby jak w Ameryce każdy miał broń to Polska dzisiaj liczyła by około 15 milionów
Emeryt 3 RP 2019-10-09 13:49:43
Akurat PSL, PO mi dynda jak PiS. Prezes Kaczyński pomylił sprawiedliwość z równością, nie po to zap//em na kilka etatów żeby dzielić się z tymi co całe życie unikali pracy. Głosuję na lewicę.
pepe 2019-10-09 13:40:28
To pewnie twoi wyborcy chcieli ci podziękować za bratanie się ze "światłymi europejczykami "
Eleni 2019-10-09 13:17:07
@Lena
Jaki expert, taka prawda.
Rozpracowal profesjonalnie, trzeba przyznać rację.
Lena12 2019-10-09 13:13:02
znalazł się ekspert z dochodzeniówki - rozpracował gang niszczący plakaty
Pikolo 2019-10-09 12:56:53
To jakiś zagorzały fanatyk ciemnogródu. Na płotach i przy kościołach mogą wisieć tylko nasi. Ci z dobrej zmiany. Boze prowadź. PiS o debilizm ( choroba czaszkowo-mózgowa.
Nie uleczalne.
2019-10-14 11:40 Zwłoki w potoku 2019-10-14 10:36 To będą nasi posłowie. Andrzej Gut wraca do Sejmu. Jan Piczura poza parlamentem 3 2019-10-14 10:30 Jak uchronić się przed kradzieżą danych? 5 sprawdzonych rad 2019-10-14 09:50 Wygrana w Szczawnicy Jana Hamerskiego i Anny Paluch 2019-10-14 09:36 W Zakopanem wygrywa PiS. Najmniejsza przewaga 3 2019-10-14 09:30 Józef Klimowski prowadził stado liczące dwa tysiące owiec 2019-10-14 08:30 Najwięcej głosów na PiS w Lipnicy. Ponad 81 %. Najmniej w Zakopanem 9 2019-10-14 08:29 Jak głosował Nowy Targ 2019-10-14 08:19 Pełne wyniki wyborów: Jan Hamerski senatorem 2 2019-10-14 08:11 Oficjalne wyniki na Podhalu. Zdecydowane zwycięstwo PiS 2 2019-10-14 08:00 Plany na nowy rok 2019-10-13 21:00 Zwycięstwo PiS 28 2019-10-13 20:20 Solidarność u Gaździny Podhala 1 2019-10-13 20:00 Barnasiowy osod 2019-10-13 19:51 Głosowanie, a potem na rower (WIDEO) 2019-10-13 19:06 Dzień Papieski na lotnisku 1 2019-10-13 19:00 Rajda i Żyła ze złotymi medalami Mistrzostw Polski w Szczyrku 2019-10-13 18:50 Niedziela na Litwince 2019-10-13 18:46 Frekwencja z godz. 17: Najwyższa w Ochotnicy, najniższa w Szaflarach 2019-10-13 17:37 Korek gigant do ronda w Krościenku (WIDEO) 6 2019-10-13 17:30 Redyk dotarł do Nowego Targu 6 2019-10-13 17:10 Wypadek motocyklisty w Rdzawce 2019-10-13 16:00 Tłoczno na gubałowskim deptaku 4 2019-10-13 15:59 Tłumnie w Pieninach 2019-10-13 15:56 Nowa wystawa w nowotarskim Muzeum Drukarstwa 2019-10-13 15:19 Ponad 20 procent górali już zagłosowało 2019-10-13 14:59 Korek pieniński (WIDEO) 3 2019-10-13 14:30 Jak nie w góry to do wody 2019-10-13 14:05 Pięknie w Pieninach 2019-10-13 13:39 Najwyższa frekwencja w Polsce w okręgu nowosądecko-podhalańskim 2 2019-10-13 13:18 Śmiertelny wypadek w Tatrach Słowackich 2019-10-13 12:51 Wyzdajany wyborca 1 2019-10-13 12:26 Dziennikarze z Tadżykistanu przyjechali na wybory (WIDEO) 2019-10-13 12:25 W komisjach podliczanie frekwencji 2 2019-10-13 11:30 Pieniny jesienią równie piękne jak Tatry 2019-10-13 10:50 Rekordowa frekwencja turystów pod Giewontem 2019-10-13 10:45 Ludne Krupówki 2019-10-13 10:38 W Rabce frekwencja na razie niewysoka 2019-10-13 10:00 Miasto głosuje 2019-10-13 09:44 Pierwsze urodziny nowotarskiego Muzeum Drukarstwa 2019-10-13 09:36 Dzień Seniora w Nowym Targu 2019-10-13 08:30 Dziś wzmożone działania policyjne związane z wyborami 2 2019-10-13 07:00 Głosujemy w wyborach do Sejmu i Senatu 2 2019-10-12 21:00 Morze owiec przeszło przez Szczawnicę 3 2019-10-12 20:00 Rodzice rozżaleni mniejszą dotacją dla żłobków 14 2019-10-12 19:00 AZS Zakopane drużynowym mistrzem Polski 2019-10-12 18:00 80 lat udanego handlu. Jubileusz Społem (WIDEO) 2 2019-10-12 18:00 Happening promujący bezpieczeństwo 2019-10-12 17:00 Praca wre na drodze Nowy Targ- Nowy Sącz 2 2019-10-12 16:24 Poszukiwania siedmiolatka w Zawoi zakończone
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-10-09 11:56 1. Disel dumny jak paw. 2019-10-07 19:09 2. Mam nadzieje że wójcina i starosta dali za swoje prywatne! 2019-10-05 07:56 3. Cytuje tytul: "Widoki zapierające dech i jesienne zimowity" Widoki zapieraja dech - dobrze. Ale niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób widoki zapieraja zimowity!? 2019-10-03 23:13 4. Tyle chełmow jedną jednostka a inni ???? To tak jak byście na Mikołaja dali prezent jednemu dziecku tacy jesteście modrzy e bodej ta bodej!!! 2019-09-12 08:22 5. Bak jest Starostą, ale z tego co pamiętam także za czasów Solidarności serce miał po prawej stronie.... 2019-09-03 12:13 6. niech Jagna nie robi się nagle medialna przed wyborami, bo to nic nie pomoże, nic nie robi się cały rok i nie bierze się udziału w niczym aż tu nagle blisko wybory to trzeba sie pokazać, trzeba całe 4 lata pracować na głosy a nie przed samymi wyborami być nagle bardzo aktywnym. 2019-09-03 07:11 7. A Pan Zacharko to czasem nie był wcześniej w PZPR? Bo tak gdzieś wyczytałem... Może Tygodnik by to wyjasnil... Widać szczególnie silne parcie na szkło Pana Zacharki byle dorwać się do żłoba a mógł by już dać sobie siana i odpoczywać na emeryturze... Ciekawe jaki związek z Solidarnością ma Bąk... 2019-08-31 10:02 8. piękne 2019-08-25 20:39 9. Byłam pare lat temu . Co prawda nie spotkałam takich towarzyszek jak Pan ale polecam serdecznie. 2019-08-23 02:19 10. Brawo brawo prawdziwi herosi ktorych mialem okazje spotkac I dopingowac w drodze z giewontu na kasprowy. Niewiarygodny wysilek wielki szacun dla wszystkich a w szczegolnosci dla pan .Jestem pelen podziwu pozdrawiam.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP

Album TP

Dołącz do nas - facebook
Dołącz do nas - twitter