Reklama

2019-10-09 12:49:10

Reklama

Zakopane

Przedwyborczy wandale na Pardałówce

Reklama

Zniszczono wszystkie plakaty Polskiego Stronnictwa Ludowego na Pardałówce w Zakopanem.

- Odnotowaliśmy niespotykana wcześniej złość i zajadłość konkurencji, nie wiem, czego się obawiają, wokół tyle plakatów Prawa i Sprawiedliwości, co przechodniom przeszkadzało kilka naszych banerów? - nie ukrywa zaskoczenia wandalizmem Bogusław Jan Libera, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Powiatu Tatrzańskiego. Dodaje, że wszystkie plakaty startujących z listy PSL powieszono na prywatnych posesjach, za zgodą właścicieli. 


- Jesteśmy oburzeni takim traktowaniem konkurencji, choć nasze plakaty są z premedytacją niszczone, to będziemy wieszać kolejne na nowo - podkreśla Bogusław Jan Libera. Dodaje, że kilka dni temu podobny los co na Pardałówce spotkał plakaty PSL rozwieszone nieopodal "Starej Polany" na ul. Nowotarskiej. 

rav

1
/ Fot. Bogusław Jan Libera
2
/ Fot. Bogusław Jan Libera
3
/ Fot. Bogusław Jan Libera
4
/ Fot. Bogusław Jan Libera
5
/ Fot. Bogusław Jan Libera
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
R1948 2019-10-10 18:21:26
Do Zenek i Młody i wykształcony. Wy jak mój szwagier, zawsze głosuje na tych co na pewno wygrają. Facet nie umie przegrywać, największa rozrywka jest jak rodzina gra z nim w karty. Nie ważne kto wygra, ważne jak się doszukuje szachrajstwa.
Ja jestem na emeryturze, gdyby mnie kto przyjął to poszedłbym do roboty. Też miałem małe dzieci a żona była dwa lata na bezpłatnym wychowawczym i byłem wstanie za komuny na nich zarobić. Teraz sprzedawałem działkę, przyleciał sąsiad tej działki i mówi żeby chciał kupić. Dla mnie jest obojętne kto mi zapłaci więc podałem mu cenę jaką otrzymuję od innego kupca. Sąsiad zajęczał, "ale ja mam dzieci", wobec tego co? mam mu dać za darmo bo on mo dzieci. Więc te 60 % to ci co nie chce się im pracować a tak jak młody i wykształcony chce sobie ułożyć życie kosztem innych.
Zenek 2019-10-10 11:03:59
Jeśli sondaże mówią, że ponad 60% społeczeństwa chce głosować na PIS to jak mamy to rozumieć, że ponad 60% to sami idioci i zacofani a w śród nich też i ja, bo też zagłosuję na nich??? Wolę głosować na nich niż na koalicję gebelsowsko-bolszewicką.
Młody i wykształcony 2019-10-10 09:17:54
Wasze komentarze najlepiej świadczą o niezrozumieniu polityki. Odsunąć PiS od władzy może jedynie KO, nie żadna Lewica. Tyle właśnie warte Wasze przemyślenia, że nawet takiej prostej rzeczy nie ogarniacie. Młodzi głosują na realną alternatywę, nie na siedmioprocentowe mrzonki.
Losukutekowidlo 2019-10-09 21:56:06
Nie rozumiem skąd to zaskoczenie. Przecież to wiadomo od kilku lat, że elektorat pis ma gdzieś pisowskie przekręty w zamian za pincet. A tu jeszcze proboszcz z ambony i w konfesjonale każe na nich głosować. Taki obrazek: polska złodziejska i nieudolna, wyśmiana za granicą, ale za to kościelna i partyjna.
kowal 2019-10-09 21:40:01
Słuchaj młody. Człowiek po to haruje, żeby na starość miał i nie chodził po prośbie a i kupił co wnukom, jak przyjdą. Jak dostaną to się nauczą chodzić i odwiedzać. A najgorzej, jak nie ma co dać. Może i być tak, że się człowiek cofnie z rozumem do przedszkola i nie daj Boże skleroza jak pisze Zosia. Natomiast Panu prezesowi najlepiej mu idzie dzielenie nie swojego. Można i tak, nie robić, nie pracować, leniuchować bo się znajdzie taki co innym weźmie a nam da. Dlatego jest różnica pomiędzy równością a sprawiedliwością. Za głupiej komuny były takie zwroty w piosence, że kowalem swego szczęścia każdy bywa sam.
dziadek 2019-10-09 21:06:51
A KODziarze śpią, śpią i śpią!
Opozycja POstępowa, młodzi i wykształceni pieją na okrągło, że PiS totalitaryzm, komuchy, łamie demokracje i t.d. i t.p.
A tako jest cysto prowda!
@ Młody i wykształcony - emeryci do krzyżówek, won od urn.
Dobromir Sośnierz - w wyborach powinny brać udział wyłącznie osoby, które realnie interesują się polityką. Nie powinni w nich brać udziału beneficjenci korzyści materialnych od państwa. (urzędnicy)
Agnieszka Holland chce, aby mężczyźni nie mieli w Polsce prawa głosu przez 12 lat. Swoje kontrowersyjne rozwiązanie tłumaczy tym, że kobiety "mają inny punkt widzenia".
Czyżby to miało związek z niedomaganiami służby zdrowia?
vika 2019-10-09 20:22:49
@ "Młody i wykształcony" .... młody i wykształcony , ale czy w twoim przypadku jest to równoznaczne z mądrością ? ... że o kulturze nie wspomnę ?
Z pewnością nie jest, świadczy o tym brak szacunku dla ludzi starszych i wyobrażenie o ich przystosowaniu do dzisiejszych czasów . O obsługę smartfona, komputera, prowadzenie samochodu i posiadanie konta w banku ludzi starszych itp nie musisz się martwić, dają radę , a dawna szkoła, sumienna praca przez większość żywota i doświadczenie życiowe więcej znaczą niż to twoje współczesne pożal się Boże wykształcenie .
Co widać, słychać i czuć .
Kolacja ewropejska 2019-10-09 20:18:27
PSL i jej lider dostał POparcie od samego prezydenta Wałęsy, aaaaa........ niestety zreflektował się po południu i wycofał się z popierania WSI.
Psspolym 2019-10-09 19:55:45
Wyborco , nie wybrzydzaj i wybieraj, póki jeszcze masz jakikolwiek wybór...Nasuwa mi się smutna myśl,że te wybory i tak nie będą demokratyczne z wielu względów . (np.partyjna pisowska propaganda w TVP za publiczne pieniądze) itd. Nawet jeżeli PIS przegra to i tak kilka dni poźniej Sejm i Senat na Sali Kolumnowej pod osłoną nocy uchwali ( a co kto im zabroni?) że, np kot prezesa zostanie Królem Polski. A suweren dostanie jednorazowo 1000+ i morda w kubeł..Spokojnie to raczej nie będzie... doktor nauk komunistycznych dalej budować będzie dyktaturę ciemniaków za pieniądze podatników a w tym czasie gorszy sort będzie mógł po podpisaniu lojalki wyjeżdżać bez wiz do USA do pracy na plantację bawełny czy zbiorze kukurydzy.Dlatego zwycięstwo opozycji musi być zdecydowane inaczej Budapeszt, Ankara, i inne bananowe klimaty
Wedel 2019-10-09 19:48:43
Czekoladowy strzelec.
Koci miętka.
Grys Rys 2019-10-09 19:47:07
Ci, którzy są przeciwko nam, charakteryzują się całkowitą nicością.
Bardzo mądry kawaler.
tadek 2019-10-09 18:57:37
@Kinga wszystko możliwe Kaczyński jest znany że po trupach do celu,ino że ta komisja tego światowej sławy eksperta Antoniego gdzieś zasnuła ją mgła bo nic nie widać ani słychać o dowodach a i złom w kraju tani to się im nie opłaca z pod Smoleńska przywozić, może odpuści następne.
Kinga 2019-10-09 17:55:30
Pan prezez Kaczyński coś wietrzy, czy będzie komisja w sprawie śmierci ministra Szyszki?
Zosia LO 2019-10-09 17:39:46
Do Młody i wykształcony. Oj młody czy wykształcony? Pomyliłbyś się. Mam babcie, prababcie 86 lat, zdziera drugiego laptopa i potrafi zrobić rezerwacje biletu pomijam inne zabawki. Jest ze znaku Koziorożca a Ci to połowa tematu o pieniądzach. Nie życzę kontaktu młodego oszusta z Nią bo sytuacja może być odwrotna. Życzę Ci abyś się dokształcił i dożył takiego wieku jak moja prababcia. A przede wszystkim abyś z rozumem nie wrócił się do przedszkola.
Abeto 2019-10-09 17:25:45
@Młody&wykształcony, ja to widzę jak się znacie na smartfonach, potraficie tylko otworzyć FB i tam siedzieć całymi dniami. O reszcie masz blade pojęcie, nawet poprawnego zdjęcia zrobić nie umiecie nie mówiac o tym że filmy kręcicie w pionie.
stara drewutnia 2019-10-09 17:20:56
Darmozjady, sutenerzy, wyznawcy brzozy smoleńskiej łączcie się i głosujcie na PiS. Zapomniałam, zabierzcie starym bo młodzi chcą sobie poukładać życie (nic nie robić) za cudze pieniądze. @Młody i wykształcony to jest tak jak babcia chodziła po pielgrzymkach i rośnie nam takie pokolenie młodych wartościowych Polaków.
Chyba też zagłosuję na lewicę.
aa 2019-10-09 17:07:57
Śmierdzi mi tu tanią akcją promocyjną
kochanka biskupa 2019-10-09 16:57:15
@Młody i wykształcony. Przyjdzie i na ciebie czas, zegar tyka. Staremu też się należy, tym bardziej, że nie potrzebuje dopały w kontaktach jak młody. Takiego braku szacunku dla osób starszych nie było do czasu państwa wyznaniowego. Darmozjady i nieroby głosują na PiS. Około 22% zwolenników PiS chce wywalenia religii ze szkół, kler niech utrzymują jego wyznawcy.
Młody i wykształcony 2019-10-09 16:21:04
Emeryci powinni rozwiązywać krzyżówki i popijać herbatkę. Ludzie mający problemy z obsługą smartfona i nierozumiejący dzisiejszych czasów decydują w takim samym stopniu co ludzie młodzi, którzy chcą sobie poukładać tutaj życie. To jakiś nieśmieszny żart.
tadek 2019-10-09 16:13:59
Niech się już skończy ta kloaka wyborcza bo to jest nie normalne w katolickim kraju, gdzie tu miłość bliżniego ,wybaczanie , przekazanie znaku pokoju a o nastawianiu drugiego policzka.
Wyborca 2019-10-09 15:59:32
Do emeryt 3RP tak się zastanawiam czy głos oddany na lewicę nie przejdzie na pis w naszym okręgu większość wyborców jest za pisem a mandatów jest chyba 11 jeżeli lewica nie zdobędzie żadnego to głosy na nią oddane przejmie pis nie wiem czy dobrze to rozumiem ale tak się chyba dzieje
Emeryt 3 RP 2019-10-09 15:35:05
Powtórzę z uporem maniaka. Akurat PSL, PO mi dynda jak PiS. Prezes Kaczyński pomylił sprawiedliwość z równością, nie po to zap//em na kilka etatów żeby dzielić się z tymi co całe życie unikali pracy. Głosuję na lewicę.
A Wy, którzy mnie krytykujecie możecie mi skoczyć. Liżcie dalej zwieracze darmozjadom na obraz i podobieństwo Wasze.
rys 2019-10-09 15:17:13
Emeryt - calkowicie sie z Toba ZGADZAM.
do Emeryta 3 RP 2019-10-09 15:03:54
Egalite, fraternite, lgbt..itd, a do garnka każdemu PO zupce Kuronia. POczekaj bratku, Lewica dopiero by ci PO wiem dobrała sie do tyłka - jakby wygrała...
Nie popieram PiSu 2019-10-09 14:34:20
Nie głosuje na PiS ponieważ ta zmiana jest coraz gorsza . Pomyślcie dlaczego zamknęli porodowke w Zakopanem.
Idziesz do kościoła to ksiądz mówi że głosowanie na inną partię niż PiS jest grzechem. Rydzyk utrzymuje się z naszych pieniędzy które Państwo zabrało bo Państwo aby dac musi zabrać. Nie dajcie się sprzedać za 500 zł. Co z tego że dali jak wszystko drożeje. Niedługo sklepy we wsi zbankrutuja bo nie będzie pieniędzy aby je utrzymać
Pycha I Szmal 2019-10-09 14:34:02
Wrócił PRL tylko patrzeć jak wrócą tzw nieznani sprawcy bjący przeciwników politycznych , przed wyborami 1989 podczas plakatowania jeździły za nami ,,suki",nie wiadomo czy mieli rozkaz nas pilnować czy nam wpi..lić. Plakaty też niszczyli.
Janek LO 2019-10-09 14:30:34
@jurek. Zambomy a ostatnimi laty z pewnej rozgłośni.
Roki 2019-10-09 14:28:54
Przy 1 szy halnym, z amunicją byłoby krucho.
jurek 2019-10-09 14:23:29
Zastanawiam się skąd tyle jadu w naszym narodzie, gdyby jak w Ameryce każdy miał broń to Polska dzisiaj liczyła by około 15 milionów
Emeryt 3 RP 2019-10-09 13:49:43
Akurat PSL, PO mi dynda jak PiS. Prezes Kaczyński pomylił sprawiedliwość z równością, nie po to zap//em na kilka etatów żeby dzielić się z tymi co całe życie unikali pracy. Głosuję na lewicę.
pepe 2019-10-09 13:40:28
To pewnie twoi wyborcy chcieli ci podziękować za bratanie się ze "światłymi europejczykami "
Eleni 2019-10-09 13:17:07
@Lena
Jaki expert, taka prawda.
Rozpracowal profesjonalnie, trzeba przyznać rację.
Lena12 2019-10-09 13:13:02
znalazł się ekspert z dochodzeniówki - rozpracował gang niszczący plakaty
Pikolo 2019-10-09 12:56:53
To jakiś zagorzały fanatyk ciemnogródu. Na płotach i przy kościołach mogą wisieć tylko nasi. Ci z dobrej zmiany. Boze prowadź. PiS o debilizm ( choroba czaszkowo-mózgowa.
Nie uleczalne.

Reklama
2020-01-23 12:10 Wypadek na zakopiance w Nowym Targu 2020-01-23 11:53 220 zł za bilet na skoki. Są też groźby 2020-01-23 11:48 Piękna pogoda w Kuźnicach, turystów nie brakuje (WIDEO) 2020-01-23 10:59 Skażona woda w Gliczarowie Górnym 2 2020-01-23 09:59 AA - telefon dla alkoholika 2020-01-23 08:34 Józef ucieka przed wojną 3 2020-01-23 07:00 Paulina miała tylko 17 lat 1 2020-01-23 00:00 Chirurgia i proktologia na światowym poziomie 2020-01-22 21:31 Ferie bez nudy 1 2020-01-22 20:30 Zachmurzony spektakl nad Tatrami 1 2020-01-22 19:41 Okradali skarbonki w kościołach. Zatrzymali ich zakopiańscy policjanci 3 2020-01-22 18:47 Wyburzanie ścian, usuwanie okien w Krościenku 2020-01-22 17:39 Elektrociepłownia - kontrowersyjny pomysł w Szaflarach 4 2020-01-22 16:37 Zablokują zakopiankę przed Pucharem Świata 9 2020-01-22 15:41 Ściąga na Dzień Dziadka 1 2020-01-22 14:29 Ulica tonie w ciemnościach. Kierowcy, uważajcie na pieszych 5 2020-01-22 13:24 Ściszamy muzykę o 20 % - mówi szef Pucharu Świata, Andrzej Kozak (WIDEO) 5 2020-01-22 13:03 Znowu wypadek pod Rysami 2020-01-22 11:54 Piękny poranek na Kalatówkach (WIDEO) 2020-01-22 11:35 To najdłuższy stok w Zakopanem 3 2020-01-22 10:56 Policyjne zatrzymanie po wczorajszej kolizji na Gładkiem w Zakopanem (WIDEO) 1 2020-01-22 10:39 Parada Gazdowska w Szaflarach odwołana 2020-01-22 10:15 Od jutra alarm antyterrorystyczny w całej Małopolsce 2020-01-22 10:03 Znaleźli trawkę, a w niej poszukiwanego 2020-01-22 09:32 Nowe obiekty dla parafian i pielgrzymów 6 2020-01-22 08:02 Megitza i Magda Steczkowska w kościele na Antałówce 2 2020-01-21 22:00 Swing time 2020-01-21 21:24 Mali Wiyrchowianie dla babć i dziadków 2020-01-21 20:35 Jazda po kontraście 18 2020-01-21 19:58 Nadciąga krótkie, ale nagłe załamanie pogody. Ratownicy TOPR ostrzegają 2020-01-21 19:34 Ostatnie przygotowania na Wielkiej Krokwi. Biletów na Puchar Świata nie ma 2020-01-21 19:00 Gloria 2020 na Bystrem 2020-01-21 18:10 Wjechał autem do szałasu i zniknął (WIDEO) 2 2020-01-21 17:45 Kulturalna zmiana 2 2020-01-21 17:22 Jasełka w „Jatkach” 1 2020-01-21 16:30 Rodzina dziękuje za pomoc w poszukiwaniach. Paweł zginął w górach, które kochał 2020-01-21 15:31 Co byśmy bez nich zrobili? 2020-01-21 15:30 Gabinet Urologiczny w Allmedica: Kompleksowa diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego 2020-01-21 15:11 Charytatywny 12-godzinny Slalom Maraton na Szymoszkowej już w niedzielę 2020-01-21 14:50 Winter Classic i 70 tys zł dla Świderków 2020-01-21 14:46 Sposób na zimową nudę 2020-01-21 14:11 Utrudnienia w ruchu na nowej zakopiance 1 2020-01-21 13:50 Poszukiwany od dwóch dni turysta zginął w Tatrach 3 2020-01-21 13:36 Wszyscy chcą wyjechać na Kasprowy 2020-01-21 12:50 Znowu wypadek pod Rysami 2020-01-21 12:06 Ten mężczyzna ukradł biżuterię w Zakopanem 3 2020-01-21 10:45 Pożar sadzy w Nowem Bystrem 2020-01-21 10:31 Dziś słoneczny dzień na całym Podhalu i w Tatrach 2020-01-21 09:28 Śmierć starszej kobiety w płomieniach 2020-01-21 08:00 Rysy mistrzem w Sepak Takraw 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-01-23 11:55 1. A to grubasek się spełni w końcu jako ekspert od uwalania policjantow na zlecenie pseudokomendanta-wkomcu takie trendy w tej komedii powiatowej 2020-01-23 11:27 2. Panie Wójcie niech się Pan ogranie kiedy zaczną się kontrole szamb????? Mamy całą Gminę gości jest środek sezonu turystycznego a u nas po raz kolejny zanieczyszczona woda. Czy Pan chce wykończyć ruch turystyczny w Gminie z czego będziemy żyć....... 2020-01-23 11:26 3. Cos czesto kierowcy znikaja 2020-01-23 11:22 4. Skażona woda w Gminie Biały Dunajec. "Geotermalna ucieczka" - w Białym Dunajcu Panie Wójcie tak trzymać jest dobrze. Płakać sie chce. 2020-01-23 11:19 5. Poproszę o komentarz Pana Wójta Andrzeja Jacka Nowaka, Promocja Gminy jak się patrzy. Brak już słów na to co się dzieje z wodą w Gminie. 2020-01-23 11:16 6. Nieuctwo daje pole dla (po)(pis)ów taniej propagandy (która nas zalewa z każdej strony) zatem uprzejmie proszę o uzupełnienie swojej wiedzy historycznej o fakt, iż Święta Rodzina przebywała cały czas w granicach jednego państwa zwanego Imperium Rzymskim. Zatem dajcie sobie już wszyscy spokój z tą tanią propagandą o biednych imigrantach, no, chyba, że dalej chcecie się chwalić swoim nieuctwem. 2020-01-23 11:06 7. Ten areał narciarski powinien być pierwszy w Polsce naśnieżony, bo wody nie braknie... Po pierwsze armatki, a po drugie kanapa 7 osobowa albo gondola i to dopiero byłby hit ! na razie areał chyli sie, widać zniżkową frekwencję... 2020-01-23 11:01 8. Wielki sukces organów scigania 2020-01-23 10:46 9. Panie Tadku. W tych Jaselkach chodzilo o to ze zapominamy co jest najwazniejsze . Rodzi sie Jezus Zbawiciel. Ale dla ludzi licza sie dutki a nie wiara. Nie widzial Pan to po co te komentarze. 2020-01-23 09:38 10. Kilka lat temu wyszliście z różańcami na granicę żeby nie wpuścić do kraju żadnych uciekających ludzi przed wojną a teraz w szopkach przedstawiacie że przyjmujecie tych biednych ludzi i pokazujecie jacy to jesteście miłosierni,hipokryci.
2020-01-21 19:31 1. No, no, nie dziwota , że godajom, ze: to som jest MY i nazywo sie do NOS. Tak trzymać, piekno do cudu ta impreza , troche za mało tutok babć i dziadków... 2020-01-21 15:00 2. Świetny fotoreportaż... DZIĘKUJĘ! :-) 2020-01-17 21:00 3. W końcu coś w tej wsi się dzieje bo wcześniej to nic się nie działo może nie było wykwalifikowanych osób 2020-01-13 13:25 4. Napisz coś więcej na temat kościółka na Harendzie.Kiedy jest datowane powstanie tej niewielkiej świątyni, i jak się tam dostać 2020-01-07 10:33 5. Niesamowite wrażenia i bardzo dobre przesłanie z elementami karnawałowymi na polską nutę. Ciekawe kultywowanie tradycji i korzeni religijnych. Informatycznie mnie podobały się skonstruowane i przyozdobione szopki oraz kulturalna organizacja orszaku. Świetne odczucie mądrości i sensu wiary w Boga i dobro jakie on niesie - na chwałę Jezusa. Śliczny jest również w zakopanym drewniany kościółek z małym Jezuskiem koło Giewontu i Doliny Kościeliska. 2020-01-07 00:57 6. Nie jest najstarszy w Zakopanem. Tylko na Harendzie!!! 2020-01-01 14:59 7. Tłumy pod sceną w Zakopanem i rekord przed telewizorami: pik 8,015 mln o 22.43 na Z. Martyniuku. Sylwester śr: TVP2 6,06 mln (pik 8,015); Polsat 2,1 (pik 2,8 mln); TVN 1,3; (pik 2,08 mln). #SylwesterMarzeń to nowa polska tradycja. Dziękujemy widzom TVP za to wspaniałe zwycięstwo! Oby zawsze sie udało . Zaba z tłumem to niebezpieczna sprawa. dobrze ze miałem snieg na dachu, poniewaz inwacja trwała do 1 30 rano..mieszkancy rowni wiedza o co mi chodzi bo kurski z dorula w kordonie to inny swiat szczesliwego 2019-12-30 22:09 8. Naprawdę miło by się te zdjęcia oglądało gdyby była możliwość zobaczenia ich na pełnym ekranie. A tak to mamy od dołu "reklamy gugla" które nie dają się zamknąć, a od góry belkę z odnośnikami do różnych działów. W efekcie na fotki zostaje pół ekranu. 2019-12-29 13:44 9. Jasiu to tygodnik przyszedł do mnie, nie ja do tygodnika. Także wcale się nie chwalę, po prostu zgodziłem się udostępnić zdjęcia i opowiedzieć parę słów. Zjedz serniczka i wyjdź na spacer, bo ładna zima. 2019-12-28 21:42 10. Piękna wyprawa
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Bojcorka

Album TP

Pożegnania

Dołącz do nas - facebook
Dołącz do nas - twitter