Reklama

2019-12-26 09:27:05

Reklama

Zakopane

Dlaczego TVP nie płaci miastu za wynajęcie Równi Krupowej? Bo to promocja

Od początku grudnia część Górnej Równi Krupowej, na której ma się odbywać koncert sylwestrowy organizowany przez TVP jest zamknięta. Zapytaliśmy zakopiański urząd miasta, czy Telewizja płaci miastu za zajęcie na tak długi okres terenu w centrum miasta.

W ostatnich dniach dość często pojawiają się opinie, że to Telewizja powinna płacić Zakopanemu za wykorzystanie marki naszego miasta i wynajęcie terenu w centrum miasta. Wiadomo bowiem, że nazwa Zakopane przyciąga widzów bardziej niż inne miejsca w Polsce, a TVP chwali się później słupkami oglądalności.

Okazuje się jednak, że teren Równi jest użyczany Telewizji na prawie miesiąc bezpłatnie. Dlaczego?

Poniżej odpowiedź na nasze pytanie Anny Karpiel Sembereckiej, kierownik Biura Komunikacji Społecznej i Promocji:

"Telewizja Polska dysponuje obecnie wyznaczonym terenem Górnej Równi Krupowej na podstawie umowy użyczenia. Teren ten został już ogrodzony, aby należycie zabezpieczyć go na czas prowadzenia prac związanych z montażem sceny, a później na czas przeprowadzenia imprezy masowej w dniu 31 grudnia. 
Zakopane od zawsze w ten sam sposób współpracuje z podmiotami, których działania związane są z promocją miasta i wzbogacaniem oferty atrakcji i wydarzeń dla turystów oraz mieszkańców. 

Teren Górnej Równi Krupowej był w przeszłości wielokrotnie udostępniany m.in. na organizację cyklicznej akcji „Czyste Tatry”, festiwalu Spotkania z Filmem Górski, Europejskich Targów Produktów Regionalnych, a także Zlotu na 100-lecie Harcerstwa w 2013 r. Także miejskie instytucje kultury zawierały podobne umowy związane z organizacją wydarzeń na Równi Krupowej, np. w ramach pierwszej edycji festiwalu Hej Fest w 2016 r. Do organizatorów tego wydarzenia Miasto zwracało się także w kolejnych latach z ofertą udostępnienia tego terenu, kiedy mieli oni problemy z uzgodnieniem sceny na Gubałówce z organami architektonicznymi. Teren Równi jest również miejscem organizacji Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich. Wszystkie te wydarzenia w różnym stopniu przyczyniają się do uszkodzeń terenu Równi, ale zawsze jest on doprowadzany po ich zakończeniu do pełnego porządku. 

Należy pamiętać, iż w Zakopanem nie ma innego miejsca dedykowanego imprezom plenerowym, dlatego od lat to teren Równi Krupowych jest wykorzystywany na ich organizację. W ostatnich latach został on zrewitalizowany z myślą o stworzeniu miejsca nie tylko przystosowanego do odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców i turystów, ale także do organizacji dużych wydarzeń o charakterze kulturalnym, promocyjnym i rozrywkowym z ich udziałem. Trzeba także podkreślić, że Miasto zrezygnowało z praktykowanej w latach poprzednich dzierżawy terenu Równi na takie przedsięwzięcia jak wesołe miasteczko i przedstawienia cyrkowe, które choć przynosiły zysk, to jednak długoterminowo przeszkadzały okolicznym mieszkańcom."

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
yeti 2019-12-26 23:37:53
mysle ze juz dość.
Może faktycznie, inne miejsce. Napewno takze inni wykonawcy. No ale forsy brakuje. Ukraincy szacunek za scene w takich warunkach!!! reszta to no komment
dd 2019-12-26 20:11:21
Sprawa jest prosta. Duze osrodki aglomeracyjne należą do PO.
Zakopane to jak wygrana na loterii. Szczawnica,Szczyrk Krynica nigdy sie nie zgodzą na woodstock w swoim miescie.
A wiec pis i po to pepsi vs coca cola.
Nie ulrywajmy jednak ze miasto jest jałowione do granic mozliwosci a sama impreza do kulturalnych nie nalezy wystarczy spytac na sor.
Osobiscie mam to w du...e ale jak wygląda kon kazdy widzi.
A pogratulowac nalezy Kurskiemu bo ograł L.D w mistrzowskim stylu.
A pan L.d pozdrawia wszystkich i zaprasza i
9dkad zamkneli gubałówke jest zle
vika 2019-12-26 19:34:38
Cytaty Mony :
1. ". My się nie wpierdalamy do tego, jak wy tam w tej Polsce żyjecie, kogo sobie wybieracie, co robicie u siebie. A u nas wiecznie się wpierdalanie, jak nie vika, to jełop, nie jełop, to wiecznie ktoś"
2. "Jakby tak było, jak piszesz i jak ten jełop zapewnia, teraz mordy na czele z viką byście darli w obronie Pienin. Szczawnicy i Krościenka"
3. "Największa złość człowieka bierze, że jełopy nawet w Święta nie uszanuja ciszy, spokoju. Nawet wtedy musza kurwa jątrzyć, mieszać, dzielić, prowokować"

Matko Boska !!!! To pisze katolik w Święta Bożego Narodzenia !!!
Tak Mona szanowała ciszę, spokój, apele biskupów i rządu o zgodę, miłość i pojednanie w tych szczególnych dniach
NIE DO POJĘCIA ...................
bb 2019-12-26 19:30:11
ja żadnego listu nie podpisywałam, tym bardziej nie popierałam protestu. Prsze zatem nie manipulowac i nie wprowadzać w błąd , że wszyscy maja dość i są przeciwni.
aa 2019-12-26 19:25:59
Niewiarygodny upór. Dostał gosc list, od mieszkanców.
Wszyscy maja naprawde dosc. Natura upomina sie o swoje a Ci Sylwester Marzen i .
Głusi na wszystko.
Z reka na sercu Panie L. przeciez to jest tragedia. Tylko w tvp wyglada to ładnie a jesli sie yle to po co wam ochrona , płoty?
jak jest sielanka po co ulice zamykacie?
Lubie 2019-12-26 17:06:26
Lubię Sylwestra w Zako.
Mogę robić siusiu i kupę wszędzie. A parkuje na rondzie.
Kocham góralską gościnność
Alibaba 2019-12-26 16:56:43
Kebab SRALIBABA
przepraszam 2019-12-26 16:55:25
Dlaczego Burmistrz nie ma funduszu, nazwijmy go odszkodowawczego dla pokrzywdzonych sylwestrem marzen?
a wiec ludzi którzy nie moga swiadczyc usług np: transportu poniewaz wszystko jest sparalizowane.
w miescie trwa wolna amerykanka.
Prowadze parking na którym dochodzi do dantejskich scen. 112 zazwyczaj zajete albo wysla patrol jak wróci z salamanry:)

Ludzie to dzicz
narkotyki, alko, i to wszystko we wsi o zgrozo
wspólczuje polijantom , strazakom, lekarzom i pielengniarkom oraz zwykłym ludziom
miejscowy turysta 2019-12-26 16:53:01
Zakopane jeszcze potrzebuje promocji?
Naprawdę?
I akurat występ z playbacku paru discopolowców itp. artystów ma być tą promocją? W jaki sposób? I co ma ten występ promować? Piękno gór, czyste powietrze?

Nie rozumiem tej idei.
Zakopianka 2019-12-26 16:50:08
@Mona,Mona,Mona, Żal mi ciebie.Ciekawe na czym będziesz zarabiała jak zostanie zniszczona przyroda Tatr którą tak gardzisz?Przeczytaj jakąś książkę o przyrodzie jeżeli potrafisz a potem zabieraj głos.Zniszczyć jest łatwo ale odbudować nie zawsze się uda a Zakopane na tych Sylwestrach TVP nic nie zarabia tylko ma same straty,wszedzie śmierdzi uryną i nie tylko a śmieci i szkło zbiera się do lata.Przeciwnicy tej imprezy nie protestują przeciwko PISowi tylko przeciwko głupiemu i niszczącemu przyrodę pomysłowi organizacji tej imprezy w Zakopanem.Z PISem ma to tylko tyle wspólnego że to pisowcy wpadli na ten "cudowny"pomysł.
wtf 2019-12-26 16:12:54
Kurski znalazł partnera "pewnego" jak to sam ujął.
a wiec frajera co sie zgodził,
dziekuje do widzenia
hakny juz wam pogroził
szarotka 2019-12-26 13:59:04
Pytanie tylko nie wiadomo do kogo? Dlaczego parking autobusowy na dolnych alejach jest ogrodzony i zamknięty? Przecież to nie jest prywatny parking żeby ktoś mógł sobie pogrodzić. Autokary wjeżdżają na górną część parkingu a reszta samochodów wali na pobliskie osiedle. Gdzie policja? Gdzie straż miejska?
wiechum 2019-12-26 13:17:46
Odpowiedź jest prosta: Zakopane to prywatny folwark PIS-u. Przecież nikt nie płaci za używanie własnego folwarku.
zero 2019-12-26 13:10:14
raz ok ale cyklicznie to tragedia. Moze zwołajmy 200 osób i zachowujmy sie tak jak sylwestrowicze pod domem burmistrza w zwykły roboczy dzien 0d 719:00 d0 6 rano może facet zrozumie czego dokonał
robot ny 2019-12-26 12:52:26
Pane Dorula cyklicznie Pan zatruwa zycie mieszkajacym w centrum!!!
A sam siedzi na wsi i pozdrawia, zaprasza ze sceny caly swiat a my oglądamy gole dupska sikajace w naszych ogrodach

zoorganizuj Pan na Harendzie
gorolaz 2019-12-26 12:47:10
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/jak-znika-dawne-zakopane-ludzie-czyni%c4%85-zbrodni%c4%99-nast%c4%99pnym-pokoleniom/ar-AABvVKh?ocid=spartandhp#page=8
wrrr 2019-12-26 12:14:27
prokurator dla władz za niegospodarność . gdzie jest CBA ?
vika 2019-12-26 12:12:46
Boże Kochany !!!! .... nic tak nie jest potrzebne Zakopanemu niż promocja .
Bez specjalnej promocji jest zapchane do granic możliwości i przyzwoitości ale .... PROMOCJA !!!!
Zamiast kilku czy kilkunastu milionów - setki milionów...... a może i miliard ....
Kto żyw - niech przyjeżdża !!!!
A PRAWDZIWI TURYŚCI - NA SŁOWACJĘ .
Tam jeszcze (na razie) da się żyć i w miarę spokojnie połazić po tatrzańskich przepięknych szlakach.
kierowca 2019-12-26 11:42:06
każdy pyszczy każdy narzeka kogo nie spytasz to on nie głosował na dorule więc jakim cudem został burmistrzem i organizuje sylwestra marzeń oddaje teren za darmo zadłuża miasto przestańcie pieprzyć tylko zmieńcie burmistrza
asdfgh 2019-12-26 10:55:02
W deweloperkach nie płacą podatków. "Promocja" jest wtedy gdy ma szansę się zwrócić.
Kier 2019-12-26 10:39:02
W tym okresie czy będzie impreza czy nie bedzie i tak będzie w zakopanym tłoczno może inne miesiące coś zrobić żeby promować przez telewizję za darmo
Ferd 2019-12-26 10:30:28
Moim zdaniem, impreza stwarza ogromne niebezpieczeństwo. Tysiące ludzi odpala fajerwerki.
Mamy paraliż. Policja karetka-czas dotarcia czas x10!
Telewizja zwłaszcza teren w piku 9 milionów A mieszkańcy sprzątają fekalia po imprezowiczach .
Extra vip .
Kurski znalazł partnera...
Partner dla za darmo teren w centrum i poświęcił spokój mieszkańców i wpuścił hordy rozczenikwych ludzi. Podsumowując "drodzy Państwo proszę tu nie stawiać auta, tu jest wjazd do naszego domu! Ale my przyjechaliśmy na Sylwestra Marzeń Zaproszono Nas"
lenox55 2019-12-26 10:13:27
Niech Zakopane zrezygnuje chętnie skorzystają inne miejscowości nie tylko na Podhalu - jeszcze dopłacą za to "żałośni kopacze"
tadek 2019-12-26 09:59:27
Dla idei Pisowskiej propagandzie chyba możecie udostępnić teren,po cóż miastu tam jakiś tam milion złotych, jak się gawiedż zjedzie i jest reklama dla Zakopanego.
Inga 2019-12-26 09:41:38
P. Semberecka kpi?? A targi, w sierpniu tego roku,były kompletnie nieprzygotowane- budki pościskane, a na mokrą ( deszcz) ziemię praśnięte jakieś dziwne palety na których można było się połamać. Ale TE targi były DLA mieszkańców Podhala...

Reklama
 • PRACA | dam
  Przyjmę Na Wylewki Maszynowe!
  Tel.: 573035958
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI - 3 HA - koło Białki Tatrzańskiej. 18 28 564 54.
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Dolina Białego" zatrudni KONSERWATORA. Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Sprzątanie domków Kościelisko
  Tel.: 665436824
 • PRACA | dam
  NIEMCY zatrudnimy na warunkach niemieckich: murarzy, cieśli, elektryków, malarzy-tapeciarzy.
  Tel.: tel. 722240044
  E-mail: praca@conexio.pl
  WWW: www.conexio.pl
 • POŻYCZKI
  POŻYCZKA BEZ ZAŚWIADCZEŃ DUŻE KWOTY!!! T-18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  Zajazd Górski Kuźnice zatrudni RECEPCJONISTKĘ/TĘ. Praca co drugi dzień. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • KOMUNIKATY
  Bartkowi i Jego Rodzinie wyrazy szczerego i głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy Haliny Przybył składają Ciocia Jadwiga Pełka oraz Michał i Basia z Dziećmi.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  SKUP SAMOCHODOW Każda Marka Osobowe Busy. Darmowy dojazd na całym Podhalu! Najlepsze ceny!
  Tel.: 512700770
 • PRACA | dam
  Potrzebna kucharka i kelnerka Zakopane Poronin
  Tel.: 513017222
  E-mail: kasiaustupska@gazeta.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: - PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ, - STARSZEGO DYSPOZYTORA, - POMOC KUCHENNĄ. Tel. 1820 63730 lub 607 508 752. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY W DOMU OPIEKI NA STANOWISKU OPIEKUN, POKOJOWA. Wynagrodzenie brutto 3000. Zakopane -
  Tel.: 698 673 260.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE ELEKTRO-NARZĘDZIOWYM. STAŻ HANDLOWY MIN. 2 LATA. Wymagana dobra znajomość obsługi komputera. 600 38 38 52
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Antałówka" zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Tel. 1820 63730 lub 606 916 306. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Dolina Białego" zatrudni - POKOJOWĄ, - KELNERKĘ z możliwością zakwaterowania. Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A. zatrudni RECEPCJONISTKĘ/TĘ. Tel. 1820 63730. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA uzbrojona, 65 arów - szer. 32m - Skrzypne Górne. 508 007 181, 519 563 588.
 • PRACA | dam
  Hotel *** w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni kucharza/kucharkę, pomoc kuchenną. Elastyczny grafik pracy, stabilne warunki zatrudnienia, posiłki pracownicze.
  Tel.: 507645428
  E-mail: dyrektor.bukowina@nat.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  RENAULT Megane 2009. 1.4 TCE 130KM. Przebieg 138000km
  Tel.: 603978976, 602104910
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zamieść darmowe ogłoszenie na NIERUCHOMOSCI=DOMY.PL Zapraszamy
  E-mail: portal@nieruchomosci-domy.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO, na stałe - SUCHE - BIAŁY DUNAJEC - umowa o pracę. Elastyczny grafik.
  Tel.: 606 751 351.
 • PRACA | dam
  Szukam energicznej i pracowitej osoby do pracy przy produkcji serów, po ok 9h dziennie
  Tel.: 880810472
  Inne: 182658281
 • USŁUGI | budowlane
  HYDRAULIK. Witam oferuje usługi hydrauliczne wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania: Wymiana instalacji co. Wykonywanie instalacji co. Usuwanie awarii Montaże i naprawy instalacji wod-kan. Montaż i wymiany urządzeń sanitarnych Montaż piecy.
  Tel.: 788516032
  E-mail: andrzejwalkosz18@onet.pl
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: BARMANA/-KĘ (17 zł/godz.), KELNERA/-KĘ (12 zł/godz.) z doświadczeniem. 533 226 109
 • PRACA | dam
  Willa w centrum Zakopanego zatrudni osobę na stanowisko RECEPCJONISTY. Oferujemy pracę w miłej atmosferze na preferencyjnych warunkach z możliwością rozwoju zawodowego. Wymagana znajomość języka angielskiego. CV prosimy przesyłać na adres recepcja.rekrutacja@wp.pl, lub kontakt telefoniczny 666 378 357.
 • USŁUGI | budowlane
  Wykonam Posadzki Maszynowe z Mixokreta
  Tel.: 573035958
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Lokal 38m2 do wynajęcia w centrum Poronina.Lokal na parterze,wejście bezpośrednio od ulicy.
  Tel.: 886867989
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MAZDA 5, serwisowane, zadbane, garażowane, r. 2008, diesel, stan bdb, oryginalna nawigacja z dotykowym ekranem, 2 komplety felg aluminiowych z oponami lato/zima, full opcja, 16.000 ZŁ -
  Tel.: 888 223 761.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH. 691317098
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Firma Norweska zatrudni w Oslo, TYNKARZY, STOLARZY, MALARZY, MONTERÓW RUSZTOWAŃ, BLACHARZY ORAZ MŁODYCH DO PRZYUCZENIA W ZAWODZIE - TYNKARZ. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 1-3 tygodni. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2020-01-24 22:30 Bukiet dla skoczka. Niezwykła wystawa Ewy Bilan-Stoch (wideo) 2020-01-24 22:02 Znikające krzyżyki 2020-01-24 21:31 Śmieci w potoku 2020-01-24 21:21 "Jagódki" dla dziadków 2020-01-24 21:02 Szkółka dla młodych wędkarzy 2020-01-24 20:51 Zgubiony telefon. Czy uda się go znaleźć? 1 2020-01-24 19:58 Autobus blokował wyjazd z Olczy na zakopiankę 3 2020-01-24 19:33 Kolizja autobusu z samochodem 2020-01-24 19:01 Dawid Kubacki wygrywa kwalifikacje! Pięciu Polaków z awansem 1 2020-01-24 18:21 Niebezpieczne miejsce podczas skoków 2020-01-24 17:27 Kubacki i Stoch najlepsi w czasie drugiego treningu! 2020-01-24 17:13 Nowa Orawa i Przyjaciele zapraszają na koncert 2020-01-24 17:09 Chciał wyskoczyć z okna. Okazało się, że jest poszukiwany. 22 policyjne interwencje 2020-01-24 17:06 Za mało śniegu. Zmiana terminu Biegu Podhalańskiego 2020-01-24 16:01 Potańcówka dla Danielka Walusia - wszyscy ruszają z pomocą 2020-01-24 16:01 Kamil Stoch wygrywa pierwszy trening 2 2020-01-24 15:42 Część Zakopanego nie ma prądu 2020-01-24 15:29 Tylmanowa wybierze 2020-01-24 15:28 Paulina miała tylko 17 lat 1 2020-01-24 15:25 Na szczęście bez ofiar. Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu (ZDJĘCIA, WIDEO) 2 2020-01-24 15:03 Narciarskie trasy skąpane w słońcu 2020-01-24 14:52 Konferencja prasowa z trójką najlepszych skoczków (wideo) 2020-01-24 14:19 Słoneczna Gubałówka 1 2020-01-24 13:33 Jutro blokada zakopianki 2020-01-24 12:45 63 skoczków na liście startowej w kwalifikacjach 2020-01-24 12:36 Obserwujemy "ciężką pracę" koników na Krupówkach (WIDEO) 7 2020-01-24 12:29 Kolejki do parkomatów 2020-01-24 12:10 Ruszyły zapisy na bieg walentynkowy 2020-01-24 11:06 Szykuje się premiera 2020-01-24 10:26 Znów fatalne powietrze w Nowym Targu - w Rabce i Zakopanem oddychamy swobodnie 5 2020-01-24 08:59 Polscy taternicy uratowani na Młynarzu 1 2020-01-24 08:01 Ola z Balzera najlepsza ortografii 2020-01-23 22:16 Jubileusz Majeranków 2020-01-23 21:44 Wernisaż wystawy fotograficznej Ewy Bilan Stoch 2020-01-23 21:20 Serce rośnie - tyle dzieci potrafi mówić gwarą (ZDJĘCIA) 2020-01-23 21:00 Młodzi przy głosie 2020-01-23 20:59 Wypadek na zakopiance w Nowym Targu 1 2020-01-23 20:35 Rozświetlona słońcem Dolina Gąsienicowa 2020-01-23 20:15 Palmy Czysto - zachęcamy tych, którzy mają kopciuchy do właściwego palenia 2020-01-23 19:56 Ferie z Chrząszczem. Zabierz dziecko do teatru 2020-01-23 19:18 Statuetki Gloria 2020 rozdane 1 2020-01-23 19:05 Dawid Kubacki: pokazałem dobrą dyspozycję. Ostrzeżenie przed fałszywymi biletami 1 2020-01-23 18:57 Wygrała prezentacja o 6 żonach króla 2020-01-23 18:19 Trzy spektakle dla Danielka 2020-01-23 17:09 Tragedia do uzupełnienia 1 2020-01-23 16:37 Kobieta wjechała pod konie zaprzężone w sanie 9 2020-01-23 16:15 Pan Wojciech nie zdobył Rysów. Dziękuje za pomoc ratownikom TOPR 5 2020-01-23 15:50 Tak parkują na Oswalda Balzera. Starostwo chce całkowicie zlikwidować tamtejszy parking 12 2020-01-23 15:40 Przed skokami: stragany już są, kibiców jeszcze nie ma 3 2020-01-23 15:27 Awaria usunięta. Latarnie świecą
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-01-24 22:13 1. To jest pikuś, na stacji Shell w Zakopanem dziś kurdupel Jaguarem zablokował trzy dystrybutory bo wąż "był za krótki" a on chyba kupił prawko na stadionie dziesięciolecia xD i pierwszy raz był tankować. 2020-01-24 22:04 2. Duży szacun..za pokorę i cały opis! 2020-01-24 21:34 3. Zgłosić , może po IMEI uda się szybko namierzyć. 2020-01-24 21:10 4. Takie dzisiejsze czasy... Zamiast jakoś pomoc lub zorganizować coś żeby podsypać pod koła i udrożnić ruch to nieee lepiej robić fotki lub kręcić filmiki bo musi być show. A następnie narzekać " oj jakie to słuzby miejskie niedobre ojojoj" 2020-01-24 21:08 5. A ktoś kogoś zmusza do kupna w cenie wyższa niż nominalna? Przecież ludzie sami do nich podchodzą 2020-01-24 20:40 6. I znowu jak co roku drą się megafony na cały regulator. Czyżby sympatycy skoków zgromadzeni na skoczni byli już tak głusi że potrzeba wzmocnić głos speakera do tego stopnia, że słychać go na Gubałówce. Nie wszyscy mieszkańcy Zakopanego fascynują się tym sportem. A miało być 20% ciszej. 2020-01-24 20:10 7. Oj tragedia bo musi czekać 10 minut kierowca.... szukacie problemu wszędzie nawet bus nie może nawrócić bo zbawi was kilka minut i trzeba opisać to w Internecie... tygodniku pisz więcej bo nie ma co czytać tylko hity bo ktoś zle parkuje lub ma zła auto ... wstyd aby robić taką antyraklame dla swojego miasta .... 2020-01-24 18:46 8. @uczeń LO. PRL nie podobał się duchowieństwu i tym, którzy zwiali przed okupantem hitlerowskim. Gomułka zostawił kraj bez długu, natomiast Gierek zadłużał ale nie przejadali kasy. Patrz na produkty z tego okresu, choćby ze Zjednoczenia Unitra. Zachód mrugał do nas kapitalizmem z ludzką twarzą, a jak jest sam wiesz. I jeszcze jedno mieszkańcy zachodu myśleli, że u nas nie ma podłóg i nie wiemy co to szczoteczka do zębów i takie inne dooperele. Jak byli znajomi u mnie to im szuflada wypadła. Pozdrowienia dla Twojego dziadka. 2020-01-24 18:43 9. Wszystkie koty mają tylko parcie na szkło. kota i hule zastąpić młodymi utalentowanymi skoczkami a nie trzymać ich na siłę. 2020-01-24 18:28 10. Będziecie mieć hotel 5 gwiazdkowy na Tatrzańskiej stację paliw na końcu Iwanów na Gliczarowie do 3 lat to dopiero zobaczycie co to znaczą ścieki. Hahaha
2020-01-21 19:31 1. No, no, nie dziwota , że godajom, ze: to som jest MY i nazywo sie do NOS. Tak trzymać, piekno do cudu ta impreza , troche za mało tutok babć i dziadków... 2020-01-21 15:00 2. Świetny fotoreportaż... DZIĘKUJĘ! :-) 2020-01-17 21:00 3. W końcu coś w tej wsi się dzieje bo wcześniej to nic się nie działo może nie było wykwalifikowanych osób 2020-01-13 13:25 4. Napisz coś więcej na temat kościółka na Harendzie.Kiedy jest datowane powstanie tej niewielkiej świątyni, i jak się tam dostać 2020-01-07 10:33 5. Niesamowite wrażenia i bardzo dobre przesłanie z elementami karnawałowymi na polską nutę. Ciekawe kultywowanie tradycji i korzeni religijnych. Informatycznie mnie podobały się skonstruowane i przyozdobione szopki oraz kulturalna organizacja orszaku. Świetne odczucie mądrości i sensu wiary w Boga i dobro jakie on niesie - na chwałę Jezusa. Śliczny jest również w zakopanym drewniany kościółek z małym Jezuskiem koło Giewontu i Doliny Kościeliska. 2020-01-07 00:57 6. Nie jest najstarszy w Zakopanem. Tylko na Harendzie!!! 2020-01-01 14:59 7. Tłumy pod sceną w Zakopanem i rekord przed telewizorami: pik 8,015 mln o 22.43 na Z. Martyniuku. Sylwester śr: TVP2 6,06 mln (pik 8,015); Polsat 2,1 (pik 2,8 mln); TVN 1,3; (pik 2,08 mln). #SylwesterMarzeń to nowa polska tradycja. Dziękujemy widzom TVP za to wspaniałe zwycięstwo! Oby zawsze sie udało . Zaba z tłumem to niebezpieczna sprawa. dobrze ze miałem snieg na dachu, poniewaz inwacja trwała do 1 30 rano..mieszkancy rowni wiedza o co mi chodzi bo kurski z dorula w kordonie to inny swiat szczesliwego 2019-12-30 22:09 8. Naprawdę miło by się te zdjęcia oglądało gdyby była możliwość zobaczenia ich na pełnym ekranie. A tak to mamy od dołu "reklamy gugla" które nie dają się zamknąć, a od góry belkę z odnośnikami do różnych działów. W efekcie na fotki zostaje pół ekranu. 2019-12-29 13:44 9. Jasiu to tygodnik przyszedł do mnie, nie ja do tygodnika. Także wcale się nie chwalę, po prostu zgodziłem się udostępnić zdjęcia i opowiedzieć parę słów. Zjedz serniczka i wyjdź na spacer, bo ładna zima. 2019-12-28 21:42 10. Piękna wyprawa
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP