Reklama

2019-09-12 11:45:25

Reklama

Zakopane

Polska pod krzyżem na Równi Krupowej

Reklama

Modlitewne spotkanie na Równi Krupowej rozpocznie się w sobotę o godz. 14.00 – różańcem, o godz. 14.30 przywitamy pieśnią „Gaździnę Podhala”- MB Ludźmierską.

O godz. 15.00 uroczysta Msza. św. koncelebrowana. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i o godz. 17.00 Droga Krzyżowa. Na zakończenie pierwszej części modlitewnego spotkania nastąpi osobiste odmówienie modlitwy stawiającej krzyż w centrum życia każdego chrześcijanina i adoracja krzyża przez ucałowanie relikwii Krzyża Świętego. (Organizatorzy proszą, niech każdy przyniesie ze sobą swój mały, ale osobisty krzyż). 

Druga część będzie w kościele św. Krzyża przy ul. Zamoyskiego i rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o godz. 21. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godzin porannych. Całość zakończy się Mszą św. o godz. 6.30 z uroczystości MB Bolesnej.  

Chętnych do uczestniczenia we Mszy Św. spoza Zakopanego organizatorzy zachęcają do przyjazdu w zorganizowanych grupach. Dla autokarów przeznaczony będzie parking przy ul. Aleje 3-go Maja, obok Dolnej Równi Krupowej. Proszą o umieszczenie za przednią szybą plakatu uroczystości lub kartki z napisem „Msza Św. Zakopane”. 

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Wielki Wybuch 2019-09-16 08:36:06
@piotr. Gdy wpłynął wniosek organizatorów mszy do władz miejscowych o organizację zgromadzenia i został zaakceptowany, to nie ma żadnego problemu. Nie trzeba angażować prokuratury. Takie mamy prawo i trzeba go przestrzegać. A przy najbliższych wyborach można próbować coś legalnie zmienić. A, że pan/pani walczy z czarownikami, udowadnia w ten sposób, że Ktoś Genialny nad wszystkim czuwa i ISTNIEJE. Różnie się Go nazywa np. "Wielki Wybuch". Pozdrawiam Leszek Kumor
Sprzedawca bajek 2019-09-13 16:32:34
Polska pod krzyżem stoi, ale niestety na oszustwie.
piotr 2019-09-13 16:06:48
jeśli chcą się modlić to do kościoła a nie w miejscu publicznym! to obraza uczuć ludzi niewierzących, gdzie prokuratura i policja? w kościele czarownik może odprawiać swoje czary mary a nie na równi!
z boku 2019-09-13 15:01:27
@katolik.Zeby to zrozumiec musisz sie cofnac do stanu wojennego. Slowa ktore przytoczyles zostaly wypowiedziane przez starego juz wtedy kawalera ktory byl zarejestrowany przez milicje po akcji hiacynt jako balbina. onwtedy do koscila nie chodzil w 1 dniu stanu wojennego w poludnie byl jeszcze w pizamce i czekal az mama wroci z koscila i zrobi synusiowi sniadanie. Do kosciola zaczal chodzic dopiero jak doszedl do wniosku ze tam mozna miec poparcie. on nie ma zielonego pojecia na temat wartosci chrzescijanskich nie mowiac o symbolu krzyza. Padl rozkaz ladowac i wyladowali. Sumienie gryzie stad ta zgryzota przyslonila mu spojrzenie na pomniki przez pryzmat krzyza. Latwiej krzyz postawic bo jest przyzwolenie wierzacych ale dla niego wlasnie ten krzyz jest zamiennikiem pomnika bo jemu nie zalezy na krzyzu ale na pomniku krzyz i wiare to on ma gdzies, wiernych ceni owszem ale nie jako chrzescjan ale jako ilosc glosow.
Wierzący 2019-09-13 13:37:39
Nie dojdzie do złamania zakazu wstępu na Giewont przez Wspólnoty Religijne, zarówno obrządku wschodniego jak i zachodniego. Rozsądne rozwiązanie. Okazano w ten sposób szacunek dla Krzyża na Giewoncie będącego symbolem Chrystusa. Gratulacje i szacunek dla Dekanatu Zakopane i jego Parafian, oraz zapewne rozsądnych Przedstawicieli Władz Miasta, GOPRU, Policji. I pamiętajmy, że nie w Krzyż na Giewoncie uderzył piorun, tylko w górotwór. Z Panem Bogiem, Leszek Kumor. A nie wierzących pozdrawiam.
Szok 2019-09-13 08:29:27
A na stronie urzędu miasta piszą tak "W ciągu dwóch lat miały miejsca w Polsce wydarzenia, które wcześniej były nie do pomyślenia. Bluźnierstwa, znieważanie sakramentów i świętych wizerunków, napaści na kościoły oraz księży, szerzące się antychrześcijańskie ideologie, opuszczanie stanu kapłańskiego przez księży, a po 22 sierpnia także stwierdzenie, że Krzyż zabija." ... To kto jest Organizatorem?
Wróżbita Maciej 2019-09-13 07:36:30
Dzisiaj piątek trzynastego, PiS wylosuje numer dwa!
miejscowy turysta 2019-09-13 01:19:39
W niektórych mediach wezwanie do tej akcji było poprzedzone wprowadzeniem opowiadającym o tym jak to w Europie źle, kościoły zamykane, a w tych które ocalały ;) konfesjonały zakurzone bo nieużywane. Zgroza, ruja i poróbstwo.
Ale "Polska pod krzyżem" ocali świat od zagłady :D

A mówiąc poważnie jest to kolejny element kampanii wyborczej czyli obrona przed zagrożeniem którego nie ma. Tak jak PiS "broni" nas przed wprowadzeniem euro, czy imigrantami :D

Ten Kaczyński to jest jednak niezły mózg, albo wynajął dobrą agencję PR. A ciemny lud to kupuje.
Katol 2019-09-12 23:43:00
Kochani, organizujemy autokary z Krakowa (Kościół Najświętszej Rodziny) do Włocławka. Wyjazd o 5:30 w sobotę. Koszt 40 zł. Mamy jeszcze wolne miejsca. Kontakt na mail petrlolecko@gmail.com
Katolik 2019-09-12 20:31:40
@ Katoliczka @ "Nie wiem w jaki sposób można być wierzącym nie czcząc Krzyża, ani Najświętszego Sakramentu? To powinno być potrzebą serca, a nie tylko obowiązkiem."

Mam tak samo: od 9 lat się zastanawiam, jak można być wierzącym i wypowiedzieć słowa: "Ten krzyż jest substytutem pomnika", jak to powiedział pewien lider pewnej partii o Krzyżu i pomniku jego brata.
Zastanawiam się, zastanawiam, i ciągle mi tu coś nie pasuje.
goral4102 2019-09-12 19:58:23
Katoliczka, niby taka wierząca jesteś a co pisze Ewangelia wg św. Mateusza w sprawie modlitwy nie znasz ni w ząb. Tacy jesteście katolicy, wszystko na pokaz tylko kasa, blichtr i obłuda na każdym kroku.
Wierzący o czym ty piszesz, jaki wielki wybuch.? Przeciez swiat zostal stworzony w 7 dni!
Marek 6B 2019-09-12 19:51:53
Czy osoba może trafić do nieba, jeśli urodziła się przed Chrystusem i nie miała szans stać się chrześcijanką/em, czy sam fakt urodzenia się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie skazuje miliardy istnień na niechybne piekło? Jestem skłonny stwierdzić, że raczej obecni katolicy trafią do piekła. Piekło jest wynalazkiem katolików, więc mają jak w banku.
Do@wrrr. przypuszczam, że tak będzie. Wszystko małymi kraczkami, "od rzemyczka do koniczka"
Wierzący 2019-09-12 19:36:15
@tadek
Może wyjasnisz mi drogi fizyku co uruchomiło tzw. Wielki Wybuch i poskladalo swiat do kupy? A moze ta teoria to tylko wymysl naukowcow probujacych zatrzeć to co Jedyne i Prawdziwe: BOGA!
Karol 2019-09-12 19:29:14
@Katoliczka. Jeśli rozumiemy wiarę, jako stan łaski. Stan, którego immanentną cechą jest przeczucie, albo (jak kto woli) doświadczenie transcendentności, to wtedy trudno sformalizowany sposób demonstrowania wiary (czyli obrzędowość) nazwać wiarą. Nawet trudno go nazwać warunkiem koniecznym wiary, biorąc pod uwagę i to, jak bardzo zmieniał się na przestrzeni dziejów kościoła. Nie, nie jestem nastawiony wrogo do kleru, ale jako człowiek mam prawo do swojej oceny (może i nie zawsze trafnej) ludzkich wypowiedzi i zachowań. Co do pielęgnowania wiary, to dla wielu zaczynanie od podstaw znaczy pozostawanie tylko przy podstawach, a chyba w wierze nie o to chodzi. Również pozdrawiam.
goral4102 2019-09-12 19:28:42
Gdzie ja zyje? Sredniowiecze plus.
Abeto 2019-09-12 19:25:55
Jeden z obecnie tu komentujących dziesięć lat temu był na " Internetowej Liście Ateistów i Agnostyków" dziś zrozumiał swój błąd i broni Kościoła. To najlepszy dowód na to, że opatrzność czuwa nad każdym z nas.
Katoliczka 2019-09-12 18:54:41
@Karol, niestety ja nie zrozumiałam tego co chcesz przekazać, bo mam wrażenie ze sam nie rozumiesz słów, których użyłeś w ostatniej wypowiedzi.
Nie wiem w jaki sposób można być wierzącym nie czcząc Krzyża, ani Najświętszego Sakramentu? To powinno być potrzebą serca, a nie tylko obowiązkiem.
Chodzi Ci o publiczne wystąpienie?
Jak idziesz na Msze Św to skup się na Mszy, a nie na ludziach, chyba, ze nie wiesz po co tam idziesz...
Pan Jezus na Ostatniej Wieczerzy powiedział: kto przyjmuje Cialo Moje i pije Moja Krew nie umrze, a żył będzie.
Te słowa odnoszą się do Eucharystii, inaczej Komunii Świętej, która jest pamiątka Ostatniej Wieczerzy i kulminacją każdej Mszy Świętej. Czy to jest wymysł ludzi?

Zgaduje, ze jesteś wrogo nastawiony do kleru (a dla niektórych to znaczy to samo co Kościół), a teraz to takie modne, tylko wyobraź sobie, ze Kościół to my wszyscy ochrzczeni, a księża są ludźmi tak jak Ty czy ja. Oni będą odpowiadać ze swoich czynów tak samo jak każdy z nas.

Jesteś wrogo nastawiony do sobotnich wydarzeń, a pomyśl czy to jest słuszna postawa?moze warto pielęgnować swoją wiarę zaczynajac od podstaw?
Pozdrawiam.
wrrr 2019-09-12 18:21:03
nie zdziwiłbym się, jak po akcji na Równi zostanie krzyż. stary numer fanatyków, czyli postawić i niech kto spróbuje ruszyć.
Karol 2019-09-12 17:28:38
@do karola. Gdzieś Ty to wyczytał w moim wpisie? Co ma wiara do jej sprokurowanego przez ludzi anturażu?
do karola (i Słamy z fb) 2019-09-12 16:15:28
karol, Bóg to nie gusła ale wiara w Niego już tak? Ciekawe.
Słama z fb, nie słyszałaś, czy nie chciałaś słyszeć (hartmana)? Bo to jet różnica.
GB 2019-09-12 15:06:12
@tadek, super, że trafiłem na Ciebie, bo zawsze chciałem wiedzieć co było przed tzw. Wielkim Wybuchem i co jest poza granicami Wszechświata? Skoro liznąłeś fizyki itd. to na pewno odpowiesz. O tym skąd pojawiło się życie na Ziemi dziś Ci odpuszczę...
the bill 2019-09-12 14:52:22
@tadziu, pomodlimy się również i w twojej intencji. Tylko czy to ci coś pomoże? Czy zaczniesz realnie myśleć? Wszystko w "rękach" Boga.
@Zakopion40, podaj definicję "dobrego chrześcijanina" bo jakoś nigdzie nie znajduję. Skąd możesz wiedzieć, czy Pan Jezus uczestniczyłby w czymś takim czy nie? Powiedział ci osobiście? Nie wiem co czytał ten twój ksiądz, wiem za to, że Papież Franciszek poparł to wydarzenie, zachęca do wzięcia w nim udziału. Czyżby tylko złych chrześcijan?
karol 2019-09-12 14:21:02
No. Po czymś takim, to już żaden pieron ( nawet łagodnie przeczyszczający) nie ośmieli się przyfastrygować w żadnego turystę na Giewoncie. Ludzie! Nie róbcie se gusłami jaj z Pana Boga, bo jak się wnerwi... Zadupie umysłowe i szamańskie czary-mary, to nie droga do Boga, a raczej do tego z rogami.
tadek 2019-09-12 13:44:57
Zamiast gusła i zabobony to może trochę pouczyć się fizyki i realnego myślenia na pewno to będzie lepszym pożytkiem .
Zakopion40 2019-09-12 13:28:16
W kościele ksiądz odczytał całe zaproszenie, włosy mi sie zjeżyły na głowie. Pan Jezus z pewnością nie uczestniczyłby w czymś takim, ludzie opamiętajcie się, bądźcie dobrymi chrześciajanami, ale nie organziaujcie takich pokazów!
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI PRACOWNIKA DO PRZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ ORAZ SPRZĄTANIA POKOI. Kontakt: 509578689
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KIEROWNIKA RECEPCJI/RECEPCJONISTĘ. Kontakt: 509170212
 • USŁUGI | inne
  DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ, CERTYFIKOWANA, METODĄ FUMIGACJI. TANIO! 500 086003
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  Sprzedam cieliczkę rasy Jersey. 880145487
  Tel.: 880145487
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, TAPETOWANIE, GŁADZIE, FARBY STRUKTURALNE I TYNKI DEKORACYJNE - Tel. 601 793 866, www.FABRYKASTRUKTURY.pl
  WWW: www.FABRYKASTRUKTURY.pl
 • PRACA | dam
  Restauracja Schronisko Smaków Magda Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni kucharza z doświadczeniem..kontakt@schroniskosmakow.pl 509825332
  Tel.: 509825332
  E-mail: kontakt@schroniskosmakow.pl
 • PRACA | dam
  Biuro Księgowe AUDITPLUS zatrudni do biura w Zakopanem: - SAMODZIELNYCH KSIĘGOWYCH - pełna księgowość i KPiR - wymagane doświadczenie; - SPECJALISTÓW ds. kadr i płac - wymagane doświadczenie; Zadaniem zatrudnionych osób będzie obsługa księgowa prestiżowych klientów firmy przy współpracy z pozostałymi członkami zespołu i pracownikami klientów a także z doradcą podatkowym i biegłym rewidentem. Oferujemy: umowę o pracę w pełnym wymiarze, atrakcyjne zarobki, pracę od poniedziałku do piątku w firmie księgowej działającej na rynku ogólnopolskim i dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym, kilkunastoosobowym zespole, szkolenia i wyjątkową szansę rozwoju osobistego. Wymagamy: zaangażowania w zlecone obowiązki i absolutnej dyskrecji Zgłoszenia proszę składać przesyłać na: praca@auditplus.pl
  E-mail: praca@auditplus.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ POMOC KUCHENNĄ/SPRZĄTANIE POKOI na wakacje - Zakopane, Jaszczurówka - 601504486
 • PRACA | dam
  FIRMA NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ W NOWYM TARGU Z: FRYZJERAMI, KOSMETYCZKAMI, MANICURZYSTKAMI, MASAŻYSTAMI I REHABILITANTAMI - DO OTWARCIA WSPÓLNEGO SALONU. 608806408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni OSOBĘ DO RECEPCJI. Możliwość zamieszkania. 608806408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni OSOBĘ DO SPRZĄTANIA, sezonowo lub na stałe, możliwość zamieszkania. 608806408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni OSOBĘ DO KUCHNI, UMIEJĄCĄ SAMODZIELNIE GOTOWAĆ. Możliwość zamieszkania. 608806408
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni POKOJOWE. Kontakt 666378357
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe cementowo - wapienne, gipsowe. Atrakcyjna cena. 669790376
  Tel.: 669790376
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy w Zakopanem KUCHARKI, POMOC KUCHENNĄ, BUFETOWE. Atrakcyjna płaca. Tel. 502271486.
 • PRACA | dam
  PRACA W AUSTRII: murarz, cieśla, operator żurawia. Austriackie warunki. BauPersonal, (nr cert. 4726), info@baupersonal.pl,www.baubersonal.pl 513106189, 668835085
  Tel.: 513106189, 668835085
  E-mail: info@baupersonal.pl,
  WWW: www.baubersonal.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KIOSK HANDLOWY pow. 25m2, ZAKOPANE, NOWOTARSKA 3A. 602300070
 • PRACA | dam
  Skicontrol H.Martinczak.s.k.a. (Białka Tatrzańska) przedstawiciel na Polskę SKIDATA AG, zatrudni osobę na stanowisko: SERWISANT Oferujemy: umowę o pracę, niezbędne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego. Wymagania: znajomość rozwiązań IT, wykształcenie techniczne, znajomość języka angielskiego, czynne prawo jazdy kat.B. Główne obowiązki: instalacja i serwis systemów kontroli dostępu; utrzymanie sieci teleinformatycznych Klienta; prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej. CV prosimy przesyłać na adres praca@skicontrol.pl Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skicontrol H.Martinczak S.K.A. z siedzibą w Białce Tatrzańskiej przy ul. Środkowa 178 a. Pełną informację dot. RODO administrator prześle na e-mail.
 • PRACA | dam
  KELNERKI/-ÓW - 668115397
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DREWNIANE GÓRALSKIE DOMKI - DO PRZENIESIENIA - 668115397
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  ATRAKCYJNY DOM Z PŁAZÓW W GLICZAROWIE GÓRNYM - tel. 607506428
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  VIDEO - TRANSMISJA NA ŻYWO IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (ŚLUBÓW, KOMUNII, POGRZEBÓW, itp.) - Tel. 605 670 650
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-08-10 17:44 Żmija w kuchni, no prawie żmija… 2020-08-10 17:00 Ewakuacja turystki ze Żlebu Kulczyńskiego (WIDEO) 2020-08-10 16:44 Zakopiański Festiwal Literacki 2020-08-10 16:16 Mecenat Małopolski rozstrzygnięty 2020-08-10 15:30 Opryski wstrzymane - pszczoły uratowane 2 2020-08-10 14:45 Strażacy z Gliczarowa Górnego budują dom Świderkom 2020-08-10 14:00 Sabałowe Bajania w czasie pandemii 2020-08-10 13:19 Kolejna kradzież volkswagena. Tym razem w Bukowinie 2020-08-10 12:53 Spotkania górskie. Gościem Apoloniusz Rajwa 2020-08-10 12:28 Poszukiwana czasza spadochronu 2020-08-10 11:38 Duży korek z Tylmanowej do Krościenka 5 2020-08-10 11:13 Rekord zakażeń w Małopolsce. Na Podhalu 7 przypadków 2 2020-08-10 10:29 Groźny wypadek w Orawce 2020-08-10 10:19 Nocne dachowanie w Skrzypnem 2 2020-08-10 10:00 Na razie mamy piękną pogodę, ale uważajcie na burze 2020-08-10 09:00 Przystanki zasypane śmieciami 3 2020-08-10 08:00 Kierowcy na rondzie Prymasa Tysiąclecia 2020-08-09 21:26 Śmigłowiec TOPR na Przysłopie Miętusim (WIDEO, ZDJĘCIA) 2020-08-09 21:00 Gdzie diabeł nie może, tam babe pośle (WIDEO) 2020-08-09 20:33 Wirtualny festiwal 1 2020-08-09 19:27 Potrącenie rowerzysty w centrum Zakopanego 4 2020-08-09 18:55 Potrącenie rowerzysty w Poroninie 4 2020-08-09 18:00 Bernardyni z sanktuarium 4 2020-08-09 17:27 Toprowski Sokół znów w akcji 2020-08-09 17:08 Nad Morzem nie ma tłumów 2020-08-09 17:00 Krościenko chce być miastem 2 2020-08-09 16:57 Sokół poleciał na Kopę 1 2020-08-09 16:00 Górale góralowi w potrzebie 2020-08-09 15:02 Pośród chałup Tour de Pologne 2020-08-09 15:00 Rocznicowe wejście na Rysy 2 2020-08-09 14:52 Kolarze już na trasie 2020-08-09 14:50 Śmiertelny wypadek w Dolinie za Bramką. Znamy szczegóły 2020-08-09 14:42 Śmierć w Tatrach 1 2020-08-09 14:00 Pod Tatrami ciepło ale nie upalnie 1 2020-08-09 13:00 Kolejka do kolejki na Kasprowy niewielka 6 2020-08-09 12:00 Dziś kolarze z Zakopanego jadą do Krakowa. Utrudnienia w ruchu 2020-08-09 11:28 Rondo z patronatem 22 2020-08-09 10:41 Kolejne zachorowania na koronawirusa na Podhalu 2020-08-09 10:34 Rondo do święcenia 4 2020-08-09 10:01 Turysta źle się poczuł na szlaku 2020-08-09 10:00 Zaloty i wzloty… zakochana kozica, niedźwiedź na diecie 2020-08-09 09:00 Wirtualna Parowozjada 2020-08-09 08:00 W Dolinie Pięciu Stawów Spiskich (WIDEO) 3 2020-08-08 21:30 Szlakiem krościeńskich galerii 2020-08-08 20:31 Trasa biegu liczy 60 kilometrów, 5000 metrów pod górę 4 2020-08-08 19:46 Przejeżdżają tędy setki aut, a tu taka pułapka 7 2020-08-08 19:01 Ten świstak mieszka na Siwej Przełęczy (WIDEO) 3 2020-08-08 18:21 Belg wygrywa w Bukowinie. Majka na czwartym miejscu! IV etap Tour de Pologne (relacja na żywo) 3 2020-08-08 18:15 Mebel do sprzątnięcia - zapewne nie o taką reklamę chodziło 3 2020-08-08 17:31 Parking na środku łąki 25
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-08-10 17:17 1. Brawo projektanci,brawo włdze powiatowe i samorządowe i brawo senatorowie z Pienin. Nie odpowiadacie za publiczne pieniądze to tak na buble je wydajecie. Koniecznie NIK powinien się zająć sprawdzeniem tych dwóch wydanych kwot na to rondo. 2020-08-10 17:12 2. Partacze tak zrobili że nie dość że korki takie jak były to na dodatek zlikwidowali przejście pomiędzy rondem a mostem. Idąc od ulicy Zdrojowej trzeba iść albo po schodach pod mostem (kolejny bubel) albo aż pod Delikatesy aby dojść do Rynku, Ośrodka Zdrowia itd. 2020-08-10 16:37 3. I jeszcze jedna sprawa. Pszczoły pszczołami, ale z tego co mi wiadomo to takie opryski są trujące również dla ludzi. To gdzie te chłopaki mają ubrania ochronne?! 2020-08-10 16:28 4. PO ranny, następny kierowca-filozof jak nie wiesz za co ten mandat to idz do starostwa i oddaj swoje prawo jazdy. 2020-08-10 16:28 5. A to nie wystarczy skosić? 2020-08-10 15:19 6. Wypadek potrącenia rowerzysty na moście w Suchem, to pokłosie przekierowania ruchu tranzytowego na drogę która nie spełnia norm drogi tranzytowej . 2020-08-10 14:46 7. Bo to rondo było projektowane dla Londynu. 2020-08-10 14:35 8. burmistrz zamknal urzad miasta, rozdal pracownikom maseczki w ktorych maja chodzi po urzedzie ale sam wbija sie miedzy ludzi bez maseczki - wyjatkowo dziwny z niego czlowiek, dopiero trzas gaciami jak wrocil z pogrzebu bo tez byl bez maseczki i nic go to nie nauczylo, dalej biega bez maseczki ale innym kaze nosic !!!! Nie rozumie tego czlowieka. Plyny do dezynfekcji rozdaje, miasto dezynfekuje, urzad zamyka ale sam bez maski biega. Zaprzeczenie samego siebie. 2020-08-10 14:27 9. Niech mi ktoś wytłumaczy za co mandat? 2020-08-10 14:00 10. zwykły obserwator, dziękuj bogu że ratownicy i inni jeszcze pracują i nie szczekaj. oni wcale nie muszą nikogo ratować, pójdą do domu i tyle, bo w imię czego mają umierać ?
2020-08-08 20:35 1. Wierćcie wierćcie. Nie ma to jak dobry PR. Bo póki co nie widzę, żeby na celu była ekologia. 2020-08-02 11:10 2. Rekonstrukcja nieco zafałszowana. W godzinie W ledwie co 20 powstaniec miał jakąkolwiek broń. 2020-07-29 14:50 3. Piękne miejsce i coraz bardziej popularne. A jeszcze 10-15 lat temu zwykle było tam pustawo nawet przy pięknej pogodzie. 2020-07-04 14:02 4. Jest i nasz Zacharko! Parcie ma chłopina na szkło nieopisane; lata 70 - 80 PZPR; później Solidarność; Loża Masońska Zamoyskiego i teraz PiS... 2020-07-04 13:24 5. Czemu on tego pedofila ułaskawił? Czemu tak opieszale działają z pedofilia kościelną? Czy mają w tym jakiś interes? 2020-07-03 23:52 6. to głosuj na tego,co go ta od olimpiady do JPIi porównała,będziesz miała i ośmiorniczki i ..... 2020-06-30 22:12 7. jakos tak nie widze ani dystansu, ani maseczek - jak to tak naprawde z tym wirusem jest? ja musze utrzymywac dystans spoleczny, kaganiec na ryj zakladac, a wladza nic nie musi... pad w towarzystwie zupelnie obcych osob na wyciagniecie reki, bez maski - jemu wolno, a normalnemu czlowiekowi nie??? no chyba ze ci ludzie to jego rodzina razem z nim mieszkajaca. 2020-06-24 23:02 8. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 9. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 10. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Bojcorka

Pożegnania