2019-11-18 15:25:01

Białka Tatrzańska

Białcanie świętowali

Podwójny jubileusz 25-lecia Białcan i 35-lecia Małych Białcan stał się okazją do wielkiej fety w Białce Tatrzańskiej.

 Impreza odbyła się w niedzielę 17 listopada i zgromadziła rzeszę obecnych i dawnych członków zespołów, sympatyków i gości.

W radosne życzenia, podziękowania, występy i oklaski wkradła się także smutna nutka. A jaka, przeczytacie w czwartkowym wydaniu TP.

kw

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Obserwator 2019-11-19 22:20:16
Podpisuję się pod tym co napisał Bukowion. Trzeba sie szanować nawzajem w tym co sie robi dla dobra kultury. I w tym co pisałem wcześniej o nic innego mi nie chodziło tylko o to żeby każdemu okazać należny szacunek.
Bukowion 2019-11-19 21:26:13
Ja też przepraszam bo taka krytyka jest niepotrzebna w takich jakis malo waznych sprawach, ważne jest żeby działać i rozwijać kulturę. Przepraszam za mnie i za Śpisoka. Doceniam cały trud społeczności zespołu Bialcanie. Parę rzeczy nie przemyślałem i napisałem zbyt pochopnie. Wiadomo, że każdy członek zespołu jest ważny, każdy kto klada trud zaangazowanie. Wiem tez, że największa odpowiedzialność ciazy na kierownictwie i instruktorach za co wielki szacun i oby tak dalej
Obserwator 2019-11-19 20:41:05
Przepraszam że ośmieliłem się coś napisać. Nikt nie wie co kto robi ale od razu ocenia z góry że na pewno nic społecznie. Skąd wiecie co ja robię? Nie zawsze wszystko musi się podobać. Żeby nie było doceniam kierownictwo i cały zespół.
Białcanka z zespołu 2019-11-19 20:39:18
Powiem tak co poniektórym tutaj: podajcie adresy, to wyślemy wam z zespołu maść na ból d.... My jesteśmy bardzo zadowoleni z instruktorów, kierownictwa i organizacji a anonimowi komentatorzy siejący nienawiść i zazdrość są nam niepotrzebni. Najpierw coś zróbcie, a potem zabierajcie głos. Nie macie za grosz wstydu, powagi i pokory!
Berek 2019-11-19 20:34:10
Zazdroscic komuś że dostał nagrodę, a ktoś inny nie dostał i robić z tego aferę - żałosne
Mieszkanka 2019-11-19 20:21:27
Do krytyków w stylu ,,zupa była za słona". Trzeba nie mieć pokory, żeby nic nie robiąc dla społeczności, wytykać komuś jakieś wyimagowane błędy, szukające tylko dziury w całym. Zamiast sie cieszyć z sukcesów zespołu i pracy wielu ludzi, to nic tylko narzekać i psuć. I jeszcze bronić tego jak niepodległość. Kabaret i śmiechu warte.
Bialcon 2019-11-19 19:02:24
"Pokora ? cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, niewywyższaniu się ponad innych i unikaniu chwalenia się swoimi dokonaniami ? Zgadzam się z przedmówcą w 100% i tego samego kierownictwu zespołów życzę.
Bukowion 2019-11-19 18:58:45
@Bialcon piersza sprawa to nie kwestionuje zaslug kierownicta i w poprzednich komentarzach wyraznie to napisalem. Wyrazilem tylko swoja opinie, ze zabraklo mi tych "dziekuje". Podobnie jak @obserwator podzielil sie swoja uwaga. Mial prawo? Mial. Po drugie nie wiem kim jest @Spisok ale podobnie jak wszyscy ma prawo do wyrazania wlasnego zdania czu ono sie komus podoba czy nie.
Mirecka 2019-11-19 18:37:07
Do krytyków mam tylko jedno pytanie: pokażecie trochę honoru i ujawnicie się publicznie oraz przejmiecie zespół? Wtedy za 15 lat zrobicie jubileusz, podziękujcie komu trzeba i zrobicie wszystko jak trzeba. Oczywiście, łatwo krytykować, łatwo pisać anonimowo w necie, trudniej ruszyć 4 litery i coś działać. Czekam na odpowiedź. Święto było piękne, super organizacja, wiele trudu multum osób. No i wiadomo, wielki szacun za tyle lat pracy na rzecz zespołu dla wszystkich, którzy się angażują. A krytycy zawsze się znajdą, tak to już jest. Przykre to, bardzo przykre. Ale trzeba to ignorować... Choć w zasadzie to powinno się tępić...
Białcon 2019-11-19 18:21:44
Może się komuś podobały przemówienia, komuś nie, ktoś został pominięty w komentarzach, ale ludzie! Zdejmijcie jad i nie zajmujcie się krytyka osób, które działają społecznie. Takie postępowanie niczemu nie służy poza tym, że kiedyś ci ludzie się zdenerwują i nie będzie miał kto prowadzić dobrych inicjatyw społecznych. Dlatego proszę cię śpisok i bukowion (pewnie to ta sama osoba) nie przykładaj do tego ręki. Bo wtedy będziesz musiał podziękować własnej osobie...
Rewqer 2019-11-19 17:56:05
Trza mieć nierówno pod kopułą zeby podważać pracę i działalność kierownictwa i instruktorów z Białki. Tacy co pisom w necie to mozna pedziec, jak som tacy mądrzy, to niech się wezma sami do roboty. Ino ze łatwo pisać i nic nie robić. Kierownika w zespole w Białce ni ma, kierowniczka jest (choć tys kce zrezygnować) to można iść i się wykazać. Ale wiadomo, latwiyj cosik głupiego pisac w necie i nic nie robić. Radzym tyz otworzyć słownik bo niektórzy nie wiedzą co znacy słowo pokora. Nisko upado to nase społecenstwo, coroz nizyj, robis cosik dobrego dlo wsi charytatywnie to jest cię obgadujom. Ale godom, nima się co przejmować takimi ananasami.
Spisok 2019-11-19 00:07:26
@endriu i @aborugen jakobzawisc bije z komentarzy Bukowiana? bo ni mogym sie docytac. I jak tak jest jak lon pise to mo racje. Bo bez nasyf dzieci wiela byscoe nie zrobiyli a burzycie sie lo to ze ftosik sie upomniol o dobre slowo tyz i lo nik. Piniondze to nie sycko!!
Obserwator 2019-11-18 23:59:38
Nie chcę tu dodatkowo krytykować bo wydarzenie było piękne i nie mi oceniać co i jak było powiedziane ale nie spodobało mi się że w czasie kiedy życzenia składały wam delegacje wy np byliście zajęcie robieniem sobie zdjęć. Szczególnie dotyczy to jednego pana, nazwiska nie znam ale wiem że miał dla was wiersz i nie do końca chyba chcieliście go słuchać. Oglądałem cała relacje na tv Podhale i to zwróciło moją uwagę. Cała reszta naprawdę godna pochwały!
Bukowion 2019-11-18 23:56:47
Do@Endriu i @Aberdyk. Dla waszej wiadomosci jestem Bukpwianinem z krwi i kosci. Z tresci waszych komentarzy wynika jedno,,proba grzecznego zwrocenia uwagi kierownictwu ze popelnili fopa wzbudza agresje. Nie umiecie sie uderzyc w piersi i pomyslec - troche zawalilam?? I przrstac atakowac kogos kto chwali wasze dxieci i uwaza ze zaslugiwaly na zwykle dziekuje?? Zastanowcie sie nad ty, ze jakby niebte dzieciaki NIC BYSCIE NOE OSIAGNELI w tej dziedzinie?? I piszczie sobie co chcecie ale uwazam ze braklo zwyklego ludzkiego dziekuje dlabtych co powinno a odznaczanie siebie nawzajem traci towarzystwembwzajwmnej adoracji. Jeszcze raz tym ktorzy NAPRAWDE zasluzyli na ppdziekowanie zycze wszystkiego dobrego i tam ej zwyklej ludzkiej zyczliwosci, kierownictwu pokory, pokory i jeszcze taz pokory.... a komenrujacym rozsadku i umoejetnosci czytania ze zrozumieniem...
Aberdyk 2019-11-18 22:23:56
Bukowion całe to twoje pisanie to jest strata czasu i bije z niego tylko i wyłącznie jakaś chora zazdrość i nienawiść. Ukrywasz się pod pseudonimem Bukowion, pewnie nawet nie jesteś z Bukowiny, masz tylko jakiś niezwykle paskudny cel, aby wbijać szpileczkę niesłusznie komuś. Robisz to bardzo nieudolnie i lepiej żebyś coś zrobił dla społeczności, a wtedy będziesz mógł dziękować komu będziesz chciał. W Białce też w zespole w wielu funkcjach można się wykazać, jak będziesz coś sobą reprezentował (po pisaniu twoim to widzę że nic z tego) to możesz zostać nawet kierownikiem. Pozamiataj choćby ulicę we wsi i podziękuj potem komu tam żywnie chcesz - będzie to z korzyścią dla świata w przeciwieństwie do głupot jakie piszesz. Bozia rozumu nie dała, to użyj rąk i zaprowadź trochę czystości we wsi. Musi ci się mocno nudzić w życiu że siedzisz i analizujesz, czy ten dostał podziękowania, a tamten nie. Mówią, że wystarczy wejść do internetu, żeby zobaczyć ilu ludzi jest mądrych inaczej i jest to szczera prawda. Brawa dla wszystkich ludzi, którzy robią coś dobrego dla swoich społeczności i nie przejmować się opiniami małych ludzi jak Bukowion.
Bukowion 2019-11-18 21:46:33
Do@Endriu. Jakbys czyteln, e zrozumieniem to bys zrozumial, ze mialem na myslu to samo co Ty tzn niech to dalej trwa! Napisalem, ze btraklo mi slow proszę dziekowania DLA TYCH KTORZY TEN ZESPOL TWORZA-DZIECI I MLODZIEZY. Braklo jendego slowa podzieki dla chlopaka prowadzacego. Robi to naprawde dobrze a zostal zupelnie pominiety. Natomiast moze zle sie wyrazilem jezeli chodzi o podziekowania dla wlasnych dzieci... Ok, podziekowanie jak najbardziej ale odznaczanie ich za to ze sa przy rodzicach to juz lekka przesada. Rola dzieci jest pomoc rodzicom i to bezinteresowna. Dlatego dla wszystmich mlodych ludzi gratulacje i zyczwnia wszelkiej pomyslnosci a dla kierownictwa troche pokory...
Endrju 2019-11-18 20:57:17
Bukowion widać, że mało w życiu widziałeś, wąskie masz też horyzonty myślowe. Otóż, wystarczy że popatrzyłbyś trochę na polityków, sportowców czy artystów jak dziękują swojej rodzinie w ważnych dla nich chwilach. Tak też i było tym razem, a skoro ktoś się kilka czy kilkanaście lat angażuje rodzinnie w tworzenie pięknego dzieła, to można mu tym bardziej podziękować. Podziękowania wychodzą z serca, a nie z tego, że jakiś anonim o wąskich horyzontach myślowych coś sobie napisze w necie. Nie wiesz nawet w jaki sposób zostały przekazane podziękowania dla prowadzącego, bo jego rola była oczywiście ogromna w tym wydarzeniu niedzielnym. Wiadomo też, że w skali 35 lat działalności zespołu nie była to kluczowa postać, więc możesz to wszystko określać jako ,,dziwne", ale raczej bardziej tego określenia można użyć do twojej postawy. Bo założę się, że jesteś z takich, co nic dobrego dla społeczności nie zrobi, ale do niemądrego gadania jest pierwszy. Podziękowania dla wszystkich ludzi tworzących Zespół Białcanie, nech to dalej trwa! A tacy jak Bukowion to niech sobie piszą i ośmieszają się dalej, hej!
Bukowion 2019-11-18 18:48:21
Ogladalem relacje i zabraklo mi w tym wszystkim dwoch "dziekuje" od kierownictwa... Pierwsze dla dzieci i młodzieży, ktorzy ten zespol tworza a drugie dla prowadzacego. Profesjonalnie, naturalnie i ze swada. A trzy "dziękuję" byly za duzo... Dziwne jest dziekowanie wlasnym dzieciom...
Spisok 2019-11-18 18:40:09
Bialcanie?? A pol zespolu ze Spisa.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE WNĘTRZ TRADYCYJNE, NATRYSKOWE (do 1000 m2/dzień), TYNKI DEKORACYJNE, TAPETY, GŁADZIE, PANELE -
  Tel.: 660 921 810.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam KROWĘ Czerwienne tel.182854659
  Tel.: 182854659
 • PRACA | dam
  Zajazd Górski Kuźnice zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI GRILLA. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku - DWA OBIEKTY -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam działkę 10- arową budowlaną z pięknym widokiem na Tatry i całe Zakopane - okolice Zębu, u zbocza Gubałówki. DZIAŁKA WIDOKOWA!
  Tel.: 600567970 lub 608584103
  E-mail: doris18fr@gmail.com
 • PRACA | dam
  Szukam Kucharka/Kucharz najlepiej osoba wielofunkcyjna z możliwym zakwaterowaniem
  Tel.: 889243889
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię działkę budowlaną 10-15 arów okolice Czarnego Dunajca
  Tel.: 508949945
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Bukowinie T. zatrudni recepcjonistkę. Praca stała.
  Tel.: 789-111-300
  E-mail: praca@roztoka.pl
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KUCHARZA/-RKĘ, POMOC KUCHENNĄ, KELNERA/-KĘ Praca stała, zmianowa. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Przyjmiemy SPRZĄTACZKĘ na Dworcu Autobusowym, umowa o pracę.
  Tel.: 728362410
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI - 3 HA - koło Białki Tatrzańskiej. 18 28 564 54.
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy w Zakopanem KUCHARKI, POMOC KUCHENNĄ, BUFETOWE. Atrakcyjna płaca. Tel. 502 271 486.
 • KUPNO
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536 269 912.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię sekretarkę do biura. Wymagana znajomość obsługi komputera (word, excell). Mile widziana znajomość języka angielskiego. Umiejętność pracy w zespole.
  Tel.: 60223 94 84
  E-mail: biuro@tatra-dom.pl
  WWW: www.tatra-dom.pl
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH. 691317098
 • PRACA | dam
  OD ZARAZ ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ DO SKLEPU OBUWNICZEGO W ZAKOPANEM, Nowotarska 1. 608 415 708
 • PRACA | dam
  OD ZARAZ ZATRUDNIĘ KUCHARKĘ DO PENSJONATU W KOŚCIELISKU. 608 415 708
 • PRACA | dam
  Zatrudnię od zaraz kucharza/kę, kelnera/kę do pracy w Karczmie Zamkowej w Czorsztynie. tel 509920018
  Tel.: 509920018
  E-mail: nadzamcze@interia.pl
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ENERGICZNĄ KOBIETĘ DO PRACY NA STANOWISKO KELNERKA/POMOC KELNERSKA. Praca stała lub sezonowa, z możliwością zamieszkania. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ENERGICZNĄ KOBIETĘ DO PRACY W KUCHNI na stanowisko ZMYWAK i OBIERAK. Praca stała 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ENERGICZNĄ KOBIETĘ do pracy w kuchni na stanowisko KUCHARKA, POMOC KUCHENNA. Praca stała. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA przyjmie na sezon letni OSOBY DO PRACY W PUNKTACH GASTRONOMICZNYCH. Kontakt 693 319 707
 • PRACA | dam
  Do obsługi recepcji aparthotelu poszukujemy uprzejmej, dyspozycyjnej osoby ze znajomością języka obcego oraz z prawem jazdy kat. B
  Tel.: 885145405
  E-mail: biuro@willajarosta.pl
 • KUPNO
  Kupię stare góralskie meble
  Tel.: 602388188
 • PRACA | dam
  Zatrudnię osoby na sezon letni do pomocy w restauracji oraz pensjonacie w Zakopanem. Praca od zaraz. Bez zamieszkania
  Tel.: 662050105
  E-mail: m.kto@interia.pl
 • PRACA | dam
  Willa w centrum Zakopanego zatrudni osobę na stanowisko RECEPCJONISTY/RECEPCJONISTKI. Oferujemy pracę w miłej atmosferze na preferencyjnych warunkach z możliwością rozwoju zawodowego. Wymagana znajomość języka angielskiego. Brak możliwości zamieszkania. CV prosimy przesyłać na adres
  E-mail: recepcja.rekrutacja@wp.pl
  Inne: lub kontakt telefoniczny 666 378 357
 • PRACA | dam
  Praca na SLOTARNI.Podwilk
  Tel.: 603503944
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  VIDEO - TRANSMISJA NA ŻYWO IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (ŚLUBÓW, KOMUNII, POGRZEBÓW, itp.) -
  Tel.: 605 670 650
 • RÓŻNE
  PRZYJMĘ GRUZ, ZIEMIĘ. 691 434 133.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742
2020-07-02 14:54 Zakopane, drugi strażak z koronawirusem 2020-07-02 14:31 Ogrodowa na ostatniej prostej 2020-07-02 14:01 Gaszyn challenge na Górkowym Wierchu (WIDEO) 2020-07-02 13:57 Kochaj Pieniny razem z nami i gondolami 2020-07-02 13:42 Przedwakacyjne podsumowanie sukcesów Septymy 2020-07-02 13:00 Rabczański rynek ze snu studenta 2020-07-02 12:24 Pożegnanie Ciotki Bułeckuli (ZDJĘCIA) 3 2020-07-02 12:15 Światła na zakopiance działały kilka godzin 2 2020-07-02 11:57 Na Alejach 3 Maja nie działały parkomaty 2020-07-02 11:31 Nowe otwarcie Koliby 2020-07-02 11:00 Teatr VIS A VIS wraca ze spektaklami 2020-07-02 10:51 Kolejna osoba zakażona koronawirusem w powiecie tatrzańskim 6 2020-07-02 10:41 Zwrot podatku po pracy za granicą – pieniądze, o których często się zapomina 2020-07-02 10:39 Myślał, że łapówka załatwi sprawę. Grozi mu do 10 lat więzienia 3 2020-07-02 09:49 Pienińskie sacrum 2020-07-02 09:17 Utrudnienia na skrzyżowaniu Makuszyńskiego i Piłsudskiego 2 2020-07-02 08:56 Pod Reglami znowu była impreza 3 2020-07-02 08:00 New Market Jazz Band w parkowej altanie 2020-07-02 07:00 Darka zastrzelił policjant 10 2020-07-01 23:00 Gaz wybuchł w Jabłonce 1 2020-07-01 21:30 Ruszyła Odyseja Pienińska 1 2020-07-01 20:58 Koniec dnia z panoramą Tatr o zachodzie słońca (WIDEO) 2020-07-01 20:41 Poszukiwany właściciel iPhone'a 1 2020-07-01 20:30 Dzika i pełna życia, czy może cięta równo niczym dywan 3 2020-07-01 20:05 Felgi z oscypkami - tylko pod Giewontem 18 2020-07-01 19:25 Kolarskie marzenie o lodach spełnione 2020-07-01 18:45 Wakacje w Pieninach tuż, tuż (WIDEO) 2020-07-01 18:30 Malarskie pejzaże funduje nam dziś natura 2020-07-01 18:00 Obawy przed wyjazdem na Kasprowy Wierch 4 2020-07-01 17:00 Wańkówka jak nowa 2020-07-01 16:30 Z Podhala do Jawornika Polskiego ruszy spontaniczna pomoc 2020-07-01 16:00 Wystarczył krótki spacer i takie grzybowe plony 2020-07-01 14:50 Koronawirus wśród pasażerów jadących nad Bałtyk 2 2020-07-01 14:00 Poproszę... rikszę 2020-07-01 13:25 Kierowca lamborghini stracił w Zakopanem prawo jazdy 18 2020-07-01 13:00 Pandemia a lotnictwo 2020-07-01 12:24 Coraz gęściej na szlakach 2020-07-01 12:00 Miasto nie dopłaciło do koncertu z udziałem Zenka Martyniuka 3 2020-07-01 11:30 Kuźnice: rośnie kolejka do kolejki 7 2020-07-01 11:00 Policjanci bez mundurów świętują 2020-07-01 10:25 Schronisko w Chochołowskiej odcięte 1 2020-07-01 10:00 Wyścigówki z pozytywnym przekazem 2020-07-01 09:00 Oddaj krew na Krupówkach 2020-07-01 08:30 Pogoda rodem z Italii 2020-07-01 07:57 Kozie klimaty na szlaku, pozdrawiamy z Granatów (WIDEO) 2020-06-30 21:46 Pościg na Strążyskiej 9 2020-06-30 21:15 Łatamy dziury 10 2020-06-30 20:30 Plantacja barszczu Sosnowskiego przy zakopiance 2 2020-06-30 20:01 Słoneczny Nosal 1 2020-06-30 19:45 Kara zawieszona 3
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-07-02 14:39 1. No, to teraz tylko liczyć ile czasu trzeba będzie i odkąd dokąd stać w korkach w sezonie. 2020-07-02 14:09 2. Chłop zaszalał . Jestem pod wrażeniem Za te 150 zł Policjanci powinni go na sygnale odwieźć do domu Ha ha ha ha ha 2020-07-02 13:55 3. Kierowcy na to NIE czekali. Może tylko kilka niezdar, które nie potrafią włączyć się do ruchu.... 2020-07-02 13:37 4. Pod Reglami nikt nie pilnuje, bo dla SM za daleko, a teren TPN tam nie sięga. I hulaj dusza... Ale co daleko szukać, wczoraj na Kasprowym np. rodzinka z dziećmi zostawiła po sobie taki syf że głowa mała. Znak szczególny - cukierki kukułki. Pozdrawiam was buraki, serdecznie ... 2020-07-02 13:24 5. Sarenko, każdy obywatel Naszego Kraju, wchodząc ŚWIADOMIE I Z PREMEDYTACJĄ, na drogę przestępstwa musi się liczyć z konsekwencjami swojego niegodnego postępowania. Tu akurat skończyło się to tragicznie. Cóż każdego szkoda, także strzelającego policjanta. 2020-07-02 13:14 6. Takie rzeczy to z januschem plus zegarek przede wszystkim i z 10 000 a nie jakieś 150 zł...no nie wiedział chłopak jak to się robi w zakopcu 2020-07-02 13:01 7. Ale żeby Nowotarską zablokować to już przesada... 2020-07-02 12:55 8. "kładą nowy asfalt" to chyba za dużo powiedziane a kawałek dalej, dziury na skrzyżowaniu Makuszyńskiego i Drogi do Białego też były łatane w deszczowy dzień, zresztą nawet po łataniu nie jest równo.... 2020-07-02 12:50 9. Doprawdy nie trudno zrozumieć dlaczego jest tak mało zachorowań,bo jest wykonywana znikoma ilość badań.Przecież od dłuższego czasu nie podaje się nam ilośći wykonanych badań.Nie cieszcie się,że jest tak dobrze,bo tak nie jest. 2020-07-02 12:45 10. nie robia testow to niby nikt nie choruje
2020-06-24 23:02 1. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 2. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 3. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!! 2020-06-23 21:19 4. ???????????????????????????????? 2020-06-23 21:18 5. Po co przyjechał nie był nie jest i nie będzie nigdy prawdziwymi prezydentem to marionetka prezesa 2020-06-18 14:33 6. Jeżdżę w góry 2 razy w roku i ciągle mi mało. 2020-05-21 23:22 7. Coś jest w tych naszych górach, że są piękniejsze niż inne. A jak jeszcze zobaczy się takie zdjęcia to już nie ma o czym dyskutować. ???? 2020-05-02 23:42 8. Najlepsze oscypki z Szlachtowej od Eko Bacy bez krowiego mleka 2020-04-25 19:55 9. Czemu zakopiańczycy mają zdychać z głodu? szanowny internauto "highlanders" to jest mowa nienawiści 2020-04-25 15:30 10. w obliczu pandemii Coronoji, a swoja droga na ile jeszcze zakopiańczykom wystarczy zaskórniaków zanim zaczyna zdychać z głodu? ( nie dotyczy pracowników powiatu gminy i budżetówki )
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka