Reklama

2020-04-06 18:00:57

Policja uprzedza

Mycie auta nie jest to czynność niezbędna życiowo

Za mycie auta w myjni można dostać mandat.

W Polsce były już przypadki mandatów w wysokości 500 złotych oraz pouczeń kierowców, którzy myli auta lub stali w kolejce do myjni. W powiecie tatrzańskim takich przypadków jeszcze nie było, podobnie jak nowotarskim. Tymczasem policjanci z Zakopanego tłumaczą, że mycie auta nie jest czynnością niezbędną życiowo i takie zachowanie może być ukarane. 

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

1
/ Fot. jj
2
/ Fot. jj
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Janowski 2020-04-08 12:55:42
Bezprawne , idiotyczne działania policji -
Przepis §5 pkt 1 rozporządzenia istnieje swoboda przemieszczania się w celu ?wykonywania czynności zawodowych lub zadań służbowych, lub pozarolniczej działalności gospodarczej (...) oraz zakupu towarów i usług z tym związanych". Nie ma tu w ogóle warunku ?niezbędności" zakupu usług dla działalności zawodowej/służbowej/gospodarczej, a więc można też dokonywać zakupu wszelkiego rodzaju usług, jeżeli są w związku z taką działalnością."

Ps. Wariaci nauczcie się czytać ze zrozumieniem , po za tym utrzymywanie czystości , odkażanie to czynność niezbędna do przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa korona !!!!! Policjanci w tym wypadku winni być ukarania za nie uzasadnioną nadgorliwość i nie znajomość przepisów
oo 2020-04-07 11:35:32
Jechać na teraz myjnię i w ramach walki o wolność dotykać brudnej myjki to jak przeziębić się na złość babci.
Piotr 2020-04-07 11:25:54
Od kilku lat Policja starała się odbudować swój wizerunek i status społeczny. Lepiej lub gorzej to wychodziło, ale z dnia na dzień jakieś postępy były.
Aż tu nagle zaczęła się totalna kompromitacja służb: sypanie konfetti ze śmigłowca, funkcjonariusze przebrani a to za aniołki a to za ochroniarzy ....... i na koniec decyzja z KC (dla młodzieży Komitet Centralny) z Warszawy, że od kilku dni ich praca ma polegać nie na dbaniu i porządek i przestrzeganie prawa, a na represjonowaniu i zastraszaniu społeczeństwa (kaska z mandatów to też łakomy kąsek). No i cały wizerunek w p.........du, a znowu zaufanie społeczeństwa do Policji sięgnie gruntu. No bo jak tu szanować kolesi, którzy mandatują sąsiadów za takie pierdoły jak mycie samochodu czy też inne karygodne czyny będące wcielonym złem jak bieganie, chodzenie do lasu na spacer czy inne małe radości życia?!
Szkoda tylko, ze decyzja jakiegoś kacyka z Warszawy zaburza NASZE LOKALNE zasady współpracy społecznej.
Panowie Policjanci: nie dajcie się szczuć na Podhalan. Żyjemy tu w naszej małej ojczyźnie i róbmy tak aby to życie były zgodne i zgodne z logiką.
Freedom 2020-04-07 09:37:40
"WOLNE MYJNIE" !!!
"WOLNE MYJNIE " !!!
Tak @obserwator istny zamach na naszą wolność ale razem to przeżyjemy. Jutro pikieta 13 pod myjnią u Majchra na shell'u.
U 2020-04-07 09:09:02
@swiniachlop te elementy o których piszesz możesz umyć w domu za pomocą takiego urządzenia jak szmatka + płyn(jak nie wiesz co to jest zapytaj starej) ludzie przestańcie szukać sztucznych i mało ostotnych problemów.
Naprawdę wasze ukochane i tak wielbione przedmioty dadzą sobie radę bez wody.
obserwator 2020-04-07 09:08:57
Zaczynają tworzyć Świat Orwella
Przeżyłem komunę , przeżyłem zlodziejstwo po 1989 , przeżyję PiS.
Przezesie prowadź do wyborów - to jest dopiero czynność niezbędna do zycia.
Nikt 2020-04-07 08:45:39
@janowski po pierwsze "cep"to cie zrobił ,a ty odziedziczyłeś geny,po drugie robienie gówno-burzy w tych czasach nie przystoi ale widzę że nadmiar czasu robi bałagan na strychu.
A tak wogule czy ktoś z was dostał za mycie mandat? Hmm pewnie nie.
Zamiast szorować lekko zakurzone auta pięć razy w tygodniu zacznijcie odkładać pieniądze, a jak macie ich za dużo proponuje wesprzeć tych co na pierwszej linii bo za taką postawę oby nie skończyło się tak jak w Italii.
I niech wam przyświeca hasło "CZYSTY SAMOCHÓD WIRUS UCIEKA W POPŁOCHU "
filipek 2020-04-07 08:37:09
O to moja ulubiona sąsiadka ze starostwa.
Świniachłop 2020-04-07 07:35:35
Jest jeszcze coś takiego o czym policja może zapomniała!

Jakie elementy pojazdu muszą być czyste? Przepisy wymagają od kierowcy, aby samochód posiadał czytelne tablice rejestracyjne. Brud nie może też zalegać na szybach, światłach i lusterkach. Za złamanie tego przepisu grozi mandat od 20 do 500 zł. W większości przypadków jest szansa, że skończy się na upomnieniu przez policjanta, ale trzeba pamiętać, iż przepis zmuszający kierowcę do utrzymania czystości samochodu nie jest jedynie bezsensownym wymysłem biurokratów. Brud na reflektorach zmniejsza ich skuteczność nawet o 40 proc., a w przypadku świateł ksenonowych ? mogą one nawet oślepiać innych użytkowników dróg.
Jękolog 2020-04-07 07:03:18
Skoro tak to zamknąć myjnie, ukarać właścicieli A nie klientów którzy jako tako przepisów nie złamali. Ale łatwiej wyłudzić 500zl od przeciętnego Kowalskiego niż dochodzić do tego kto jest właścicielem myjni i nakazać zamknięcie
kewlar 2020-04-07 01:21:22
kompletny barak odpowiedzialności! Myć auto? przecież auto jest do jazdy a nie do mycia. Ja nie myję auta/zębów i żyję, i dobrze!
Janowski 2020-04-07 00:11:52
@ nikt - rzeczywiście nikt
Nie każdy wie co robi ! Ja myje samochód specjalnymi środkami odkażającymi podobnie jak obejście w chałupie urządzeniem do tego przystosowanym . Nie każdy cep musi rozumieć na czym polega ogólne pojęcie mycia !! utrzymywania czystości i jakie to ma znaczenie w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się wirusa korona . Szlak mnie trafia jak prymitywny policjant czy inny urzędas używa formułek nawet nie rozumiejąc co one oznaczają - czynności ty ośle jeden - mycie odkażanie i te właśnie czynności są pożądane w przeciwdziałaniu w rozprzestrzenianiu się wirusa korona , bez rozpisywanie się jak to robić i czym !!
Janowski 2020-04-06 23:57:48
Załatwianie spraw w urzędach , oglądanie TV itp. to czynności niezbędne do życia ? - nadgorliwość , nadinterpretacja doprowadza do paranoi ! Utrzymywanie czystości , dezynfekcja , mycie to czynności które nie są niezbędne do życia ale wielce pożądane w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się wirusa korona , czy nie ? Myślę że paru urzędników winno się leczyć na innego wirusa - wirusa głupoty ATCV-1 Dać wariatom narzędzia władzy do rąk to albo nas pozabijają albo sami się pozabijają . Jeszcze jedno pytanie : Czy wybory to czynność niezbędna do życia ? Jeśli nie to policja i wojsko winno pozamykać urzędy , zamknąć parlament i na czas pandemii prezydent winien sprawować władze dopóki jest zdrowy . Wszystkich którzy łamią zasady zgodnie z logiką policji i urzędników ( czynności niezbędne do życia ) powinni otrzymać bardzo wysokie mandaty z racji świadomych działań z premedytacją zmierzającymi do rozprzestrzeniania się wirusa korona !!
Proszę podać katalog czynności niezbędnych do życia półgłówkom , bo wyzdychają zgodnie z procedurami albo staną się przestępcami zdanymi na interpretacje urzędnicze .
gazda1 2020-04-06 23:41:31
A ja się zastanawiam czy 'policjanci z Zakopanego' sami wymyślili taką interpretacje czy też ktoś im te głupoty stręczy ?
Mary 2020-04-06 23:39:12
Byłam może 2 razy i zawsze wychodziłam cała mokra ;) ( nie z podniecenia) Jak ktoś wychodzi suchy to gratki, teraz myje u siebie na podwórku. Nie ulega żadnej wątpliwości że wirus nie lubi wody i detergentu i tu jest klucz do wygranej!. Kercher nie jest wrogiem tylko jak pisałam rękawiczki albo spsikać swoim płynem, pilnować się i dbać o higiene rąk!. Ale codzienne mycie swojego porshe czy passata na myjni powinno być jak najbardziej karane. Co do wirusa, to nie wiem ;( Ty pewnie też nie , Wolałabym się kiedyś dowiedzieć po fakcie, że go miałam.... Nigdzie się bez powodu nie szlajam i unikam nawet znajomych, chce żeby to wszystko się skończyło jak najszybciej, ale co ja sama bidna istotka mogę zrobić ;-( tylko chronić siebie...
Śmieszek 2020-04-06 23:27:04
Jeszcze będziecie jak baranki pokornie głosować korespondencyjnie. Spróbujcie bojkotować. Ha hahaha
Nikt 2020-04-06 22:56:37
@mary proste pytanie czy Ty jadąc na myjnie myjesz samochód czy siebie tymi detergentami? Czy dezynfekujesz karcher przed i po użyciu? A może jesteś nosicielem a tego nie wiesz?
Prosta rzecz nie rób nic czego nie musisz a szybciej ty jak i inni, wrócisz do swojej ulubionej czynności.
Mary 2020-04-06 22:43:44
Myjnia gdzie jest dużo wody z detergentami, jest chyba najbezpieczniejszym miejscem na świecie!!!, tysiąc razy szybciej zarazicie się w szpitalu!!! ale skoro wszyscy mamy splajtować niech i myjnie upadną... Solidarnie wszyscy zdechnijmy, jak nie przez wirusa to przez głód....
Nikt 2020-04-06 22:36:48
@zdrowy na umyśle. Jeśli Twoja godnością jest -umyć samochód to współczuję,a jeśli twój pies sra do wanny twoja sprawa.
Ludzie a raczej ameby bo tylko tak nazwać sfrustrowane istoty biedne uwięzione we własnych domach pragnace jedtej rzeczy-umyć samochód.
Umyj że se k....a w chałupie jak bez tego żyć nie możesz.
polak 2020-04-06 22:28:29
Do Castoramy chodzenie jest czynnością niezbędną do życia?Dlaczego tam nie ma policji!!!!!!!!!!!!
zdrowy na umyśle 2020-04-06 22:11:30
Witam.
Skoro tak to pies niech sr..a do wanny lub kibla ,a my czekajmy na śmierć patrząc w sufit .
Odebrali nam godność życia.
Paranoja goni paranoje .
zak 2020-04-06 22:10:38
Mecenas Giertych radzi by takich bezsensownych mandatów nie przyjmować. Każdy sąd taki mandat odrzuci i nie trzeba żadnych zabiegów ani prawników. A te trepy co go wystawiły jeszcze bekną za narażenie państwa na koszty.
Nikt 2020-04-06 21:49:34
@goralka7 zakazu samobójstwa też nie ma to czemu ludzie się nie zabijają? zacznijcie myśleć myjnia nie jest konieczna do przeżycia wystarczy ze jedna zarażony osoba dotknie karchera ,a zaraze przyniesiesz do domu czy to tak trudno zrozumieć?
stasek 2020-04-06 21:31:18
Ej wiktoria wiktoria
Nie znasz innego słowa niż lewactwo
Weź troche pomyśl, rozglądnij sie
Mary 2020-04-06 21:14:48
Policja wpada już chyba w paranoje!!!... powinni się zająć bardziej rygorystycznym kontrolom kwarantanny, a nie wlepiać mandaty na lewo i prawo, chociaż pewnie są dumni z siebie bo mogą podnieść statystyki i natrzaskać mandatów na premie!. Przy samochodzie jest jedna osoba a inni czekają w kolejce z 5m dalej i to w samochodzie, więc niema tu mowy o złamaniu zakazu odstępu 2m i więcej niż 2 osobach. Jak się używa rękawiczek albo zdezynfekuje ten pistol do mycia, to największym zagrożeniem pozostaje Policja!, bo muszą przylezć ze swoimi brudnymi łapskami w nasze otoczenie i pomacać nasze dokumenty!,a wątpię żeby po każdej interwencji zmieniali rękawiczki na nowe... Ja nie namawiam, żeby nagle wszyscy pojechali myć auta, ale jak ktoś siedzi w chacie już 2 tygodnie, to może naprawdę zgupieć!, a to bardziej niebezpieczne niż wirus. Teoretycznie czym nas mniej na ulicach tym mniejsze pole do popisu ma wirus, ale kluczowe jest przesiedzenie kwarantanny w domu z dala od bliskich!!!, jak tego nie upilnujemy to na nic są wszystkie zakazy i nakazy.... Ja i tak to wszystko czarno widzę ;(( Niby ludzie są inteligentni a byle wirus, którego nawet nie widać robi z nami co chce.... Przyszłość będzie bardzo smutna...
sss 2020-04-06 20:36:21
Ja mam w obowiązkach służbowych mycie auta min 1x w tygodniu na myjni bezdotykowej. Dostaję na to pieniądze. Czy policja ukarze mnie czy pracodawce? Cały czas pracuje.
goralka7 2020-04-06 20:34:55
dziwna sprawa...
do sklepu spozywczego ok, apteka ok, sklep Rtv AGD typu Media Expert ok, market budowlany ok myjnia bezdotykowa na otwartej przestrzeni ZABRONIONA...
absurd goni absurd...
wiktoria 2020-04-06 20:29:19
@stasek, franek niedoczekanie wasze my Polacy nie dopuścimy lewactwa do władzy
Nikt 2020-04-06 20:23:24
Ale się Janusze oburzyli ,że nie powinni pucować swoich nieskazitelnych pseudo terenowek. Zabrać wam chcą jedyną chwile kiedy możecie się wyrwać z domu od sterej i dzieci aby dopieścić swoje wylizyngowane maleństwo.
ziomek ze Szwecji 2020-04-06 20:22:24
Smiac mi się chce z waszych komentarzy na rronych forach. Polacy klna a robia pod dyktando prezesa Lapami policjant a gorale to jus na klenconco.
cichusienki 2020-04-06 20:21:26
to w jaki sposób usunąć koronawirusa z pojazdu, czyli mycie przystanków autobusowych środkami chemicznymi jest czynnościa zbędną? próbne odkazenie Nowego Targu było czynnoscią zbędną? Czynnościa niewłaściwą jest wyjazd osoby ktora jest na kwarantannie!!! osoba która nie jest na kwarantannie jezeli stosuje się do zalecen 2 m odstepu, nie gromadzenie sie przy jednym stanowisku , nie widze podstaw do ukarania , gdyż obecna "ustawa epidemilogiczna" , bezwglednie dotyczy osób w kwarantannie lub obszarów uznanych za zamkniete!!!!!!!
23.04 2020-04-06 20:12:56
Chyba muszę się zdystansować bo przyjdzie zmiana systemu i znowu zabiorą mi emeryturę. Po cholerę mi to było.
Miejscowy 2020-04-06 20:06:42
Oj niech w końcu powiedzą co wolno a co nie do sklepu można a zaś trzeba się tłumaczyć po co się było jak złapie policja jakieś absurdy jeszcze pandemia się nie skończyła a już straty chcą odrabiać co za panstwo
franek 2020-04-06 19:51:50
Tu nawet nie ma czego komentować, rządzi nami banda oszołomów, tudzież małpa z brzytwą.
Ten "rząd" poleci z ogromnym hukiem, jak żaden inny po 1989.
sanacyjny dziadek 2020-04-06 19:44:28
Są "wierszyki" z PRLu, które dojrzały do tych czasów. "i tyle ci pozostało , że się wy_ć możesz śmiało".
stasek 2020-04-06 19:28:04
Zaczyna się pozakonstytucyjna dyktatura.
Jeszcze będa nas próbowac zagonić do wyborów.
Za 3 miesiące jak ludzie nie będą mieć co do gara włożyć wyjdą na ulice.
Co na to fani PiSu???????
NICK 2020-04-06 19:25:53
Takie prawo to tylko w Kaczystanie. Trzeba tym pOsłom wybić to z głowy.
Kosiarz 2020-04-06 18:54:52
Niedługo zabronią wypróżniać sie we własnym domu....
goral4102 2020-04-06 18:48:28
Przepraszam bardzo, na jakiej podstawie prawnej się wystawia mandaty za mycie auta? Jak wszyscy wiemy konstytucja jeszcze działa, a stanu wyjątkowego nie ogłoszono. Więc dlaczego, bo ktoś ma takie widzimisię? Niech wprowadzą stan wyjątkowy i wtedy będziemy mieć podstawę prawną.
Aha 2020-04-06 18:43:22
Mycie auta nie jest czynnością niezbędną życiowo tak samo jak "przepisy" mówiące o tym, są zgodne z konstytucją.
Sx 2020-04-06 18:39:48
To już lekka przesada ,przecież coś trzeba robić aby nie zwariować ,a cała kwarantanna to ściema ,bo już miesiąc siedzimy w domach i bez efektu temu chyba ,że chorzy i zarażeni łażą i nie zwracają na nic uwagi
Ja 2020-04-06 18:31:09
a co z samochodem który służy do celów zarobkowych np piekarnia też nie jest konieczne??
MadMax 2020-04-06 18:25:19
bzdura totalna - nie ma żadnego aktu prawnego zabraniającego takiej czynności,
nie ma żadnego aktu prawnego zabraniającego wychodzenie z domu !!!!

LUDZIE NIE SZALEJCIE !!!

jest "zalecane" niewychodzenia z domu, mieszkania, i bardzo bobrze żeby ludzie w największym możliwym stopniu ograniczyli wychodzenie - żeby nie było że namawiam do czegoś złego.
Ale policja trochę zbyt się przejęła - jedyne wyjście - to nie przyjmować mandatu i poprosić o skierowanie sprawy do sądu.
DeDe 2020-04-06 18:21:28
Ehh paradoks goni paradoks.
Zgodnie z zaleceniami robiłem zakupy większe w markecie raz tygodniu, podróż samochodem nie wychodziłem z domu 5dni. Zostawiłem auto pod drzewem, nigdy w życiu tego przynajmniej na wiosnę już nie zrobię. Po 5 dniach miałem tak auto "zbombardowane ptasimi odchodami", że szok. Kruki narobiły akurat 3gniazda i jedna wielka masakra. Nie było 20cm2 wolnego miejsca bez kupy. I co musiałem jechać na myjnię bo mandat bym dostał za poruszanie się w takim stanie samochodem. Przed użyciem wody pod ciśnieniem pstrykłem parę fotek , jakby panowie pilnujący zachowania obostrzeń mnie chcieli wykolegować na mandacik :P Ot taki paradoks mandat za kupkę lub za myjnię.
tadek 2020-04-06 18:19:23
A czy chodzenie do kościoła też jest czynnością niezbędną życiowo.
robo 2020-04-06 18:18:55
Głupich zakazów ciąg dalszy .
NIewolnicy natychmiast wykonać ,choć są to gile z nosa naczelnego wodza .
Wolność już przeminęła
wiechum 2020-04-06 18:18:08
A jak ktoś ma obsesyjno-konwulsywną potrzebę mycia samochodu? Może z papierami od psychoterapeuty obyłoby się bez mandatu?
abc 2020-04-06 18:16:51
Słuchanie TVPIS także nie jest niezbędne życiowo. Trudno wymagać od policjanta, żeby myślał. Ale w takim razie niech Morawiecki zostawi otwarte tylko piekarnie i wodociągi. W sumie pogrzeby także nie są konieczne życiowo.
A mandat za brudne auto... 2020-04-06 18:10:54
No właśnie. Policjant stał się wyrocznią, PANEM WŁADZĄ. Jak w czasach PRL.

Redakcja Tygodnika może też zadać inne pytania.
Jakie zakupy są niezbędne życiowo?
Po jakie produkty można pójść do sklepu?
Czy ciasto na Wielkanoc jest niezbędne życiowo?
Czy za wyjście po papierosy będą wlepiać mandaty?
A może zjedzenie kolacji wcale nie jest niezbędne życiowo?

Najlepiej zadać kilku różnym policjantom, bo przecież każdy kto ma niebieski mundur jest dzisiaj interpretatorem prawa.
Monika 2020-04-06 18:07:22
Chore i nienormalne. Coraz lepiej w tym kraju
2020-05-25 18:15 Rękawiczki, maseczki i środki dezynfekujące potrzebne (WIDEO) 2020-05-25 17:30 Wstydliwa wizytówka 2020-05-25 16:30 Audi kontra hyundai 2020-05-25 15:25 Niech podwykonawcy nie tracą nadziei 2020-05-25 15:25 Szpitalna śmierć - mężczyzna nie przeżył upadku 1 2020-05-25 15:00 Z maluchem na bombach do szpitala 1 2020-05-25 14:30 Cechy wyróżniające projekty nowoczesnych domów 2020-05-25 14:18 Skarbówka czysta 3 2020-05-25 14:00 Wielkie porządki w GOK-u. Kalendarz imprez niepewny 2020-05-25 13:00 Wielkie burzenie przy Ludźmierskiej 2020-05-25 12:31 Upadek ze szpitalnego okna 1 2020-05-25 12:00 Kąpielisko Chochołowska 2020-05-25 11:00 Wychowanie fizyczne na odległość 2020-05-25 10:00 Nazwali mnie Królową Tatr... no i co mam zrobić ? 3 2020-05-25 09:05 1% podatku można przekazać do 31 maja 2020-05-25 09:00 Zabytek to zbytek 1 2020-05-25 00:17 Wypadek rowerzystki pod Lubaniem 3 2020-05-25 00:00 Wytwórnia Lodów Naturalnych - smaki na poniedziałek 2020-05-24 23:55 Sunia wędrowniczka znaleziona na szlaku 2020-05-24 22:05 Zakopane tęskni za turystami 14 2020-05-24 21:30 Góralskie witacze 3 2020-05-24 21:00 Szpital już cienko nie przędzie 13 2020-05-24 20:00 Zalew grup obcojęzycznych 1 2020-05-24 19:07 Śmieciowe profanum 2020-05-24 18:00 Rowery wyjdą z podziemia 2 2020-05-24 17:00 Rzepne placki po orawsku (WIDEO) 1 2020-05-24 16:30 Na Gubałówce ludzi co kot napłakał 2 2020-05-24 16:00 Pobocza przystrojone na niedzielę 4 2020-05-24 15:30 Pożegnanie doktora 3 2020-05-24 15:00 Tłumnie, blisko i bez maseczek - witamy pod Gubałówką 23 2020-05-24 14:30 Pobalował i poszedł boso 1 2020-05-24 14:00 Jutro i pojutrze ostre burze 2 2020-05-24 13:13 Stłuczka na zakopiance 2020-05-24 13:00 Nocne balowanie z Covid-19 w tle 10 2020-05-24 12:15 Rośnie liczba wyzdrowień 2020-05-24 12:00 Dźwięki z wieży 2020-05-24 11:40 Brakuje krwi, pomóż chorym 2020-05-24 11:20 Rzut oka na Czarny Staw Gąsienicowy (WIDEO) 2020-05-24 11:00 Oszust z rozmachem 1 2020-05-24 10:00 Tatrzańscy Kurierzy 1 2020-05-24 09:15 Błoto na szlakach, deszcz i marne widoki 2020-05-24 08:39 Groźny wypadek na zakopiance 2020-05-24 08:20 Biało na szczycie 2020-05-24 08:00 Pod Giewontem barowa pogoda 2 2020-05-24 00:00 Wytwórnia Lodów Naturalnych - smaki na niedzielę 2020-05-24 00:00 Nasze drzwi Twoim oknem na świat 2020-05-23 21:55 Na granicy świata (WIDEO) 2020-05-23 21:25 Antywirusowe schronisko 2020-05-23 20:02 Gmina już nie gasi latarni 1 2020-05-23 19:05 Ciężka noga - chudszy portfel 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-05-25 16:54 1. Szkoda człowieka, to był młody lekarz :( 2020-05-25 16:53 2. Z całym szacunkiem dla Siostry Warszawskiej,pomnik to przesada. Ale nazwa ulicy jej imieniem byłaby dobrym pomysłem. Podsuwam to panom radnym. 2020-05-25 16:51 3. ...radziłby sobie samodzielnie - śmiech na sali. Może dla poparcia tych tez jakieś dane liczbowe. Proszę pokazać " Strategię Rozwoju Spółki na lata 2020-2020" Osobiście Pan Burmistrz podpisał Komunikat Wspólny, który zapowiada powstanie takiego dokumentu - miał powstać do 20.12.20219r !!! 2020-05-25 16:39 4. Ilu pracowników uciekło na L4 w tym tygodniu w tej modelowej jednostce? Ilu pacjentów przyjęto w ciągu 2 ostatnich miesięcy? Niech się nasz Prezes pochwali! 2020-05-25 16:30 5. Brawa za to dla policji. Całe szczęście nie wszyscy są rządowymi siepaczami. 2020-05-25 15:33 6. Śmiertelność w Polsce w czasie ataku "Bestii ze wschodu" spadła. Ludzie przestali umierać na inne choroby... Zastanawiające... Kierowcy tirów nie chorują, policja wojsko i rząd nie choruje, ekspedientki również ???? bestia jest cwana teraz atakuje kopalnie! 2020-05-25 15:31 7. Personel szpitala będzie miał tylko nieprzyjemności. 2020-05-25 15:15 8. Mega szacunek))) jak miałem 7 lat wygrałem koziołka matolka))) dostałem czekoladę "Pani Twardowska" i buziaka... ))))pamiętam jak dziś... A to 35 lat temu..... 2020-05-25 15:13 9. Skoro jest tak dobrze co zaświadczają prezes i burmistrz, to dlaczego do tej pory nie wypłacono odpraw, ekwiwalentów i innych świadczeń pracowniczych nakazanych przez PIP? Dlaczego rabczańskie władze nie szanują porządku prawnego RP? 2020-05-25 15:05 10. Nie stać mnie na wyjazd pod Tatry czy w Pieniny więc po 1 lipca jadę do Hiszpanii.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka

Album TP

Dołącz do nas - facebook